Strona główna

MKS rusza z wiosenną promocją

13
Napisany dnia: 25.03.2019, 17:28 , Tagi: Brak

Miejska Komunikacja Samochodowa w Jaśle Sp. z o.o. rozpoczyna wiosenną promocję biletów jednorazowych na terenie Miasta Jasła. Teraz przejazd miejską komunikacją (bilet normalny) kosztował będzie 2 zł.

Szczegółowy wykaz wszystkich ulg obowiązujących w MKS Sp. z o.o. znajduje się na stronie spółki pod linkiem: http://www.zmksjaslo.com.pl/strefa-pasazera/ulgi

UM w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ tam taram tam
dnia 25.03.2019, 18:36
Ocena
komentarza:
-2
i. ulga 100%
posłowie i senatorowie
@ Jerzy
dnia 25.03.2019, 20:24
Ocena
komentarza:
2
Darmowe bilety dla biednych nauczycieli. Tak mało zarabiają że na samochody ich nie stać.
@ men
dnia 29.03.2019, 09:24
Ocena
komentarza:
-2
Panie Jerzy! Słuchacze Nauczycielskich Kolegiów itp. Nie - nauczyciele! Wypadałoby czytać dokładnie i ze zrozumieniem. A poza tym, proponuję, aby wszyscy, którzy zazdroszczą nauczycielom, przekwalifikowali się. Będzie nauczycieli pod dostatkiem i będzie z kogo wybierać.
@ do@men
dnia 29.03.2019, 17:44
Ocena
komentarza:
1
Jeżeli jest Pan takim nauczycielem jak komentarz to współczuje uczniom. Kolegia Nauczycielskie zostały zlikwidowane kilka lat temu. Może ministrem edukacji według Pana nadal jest prof. Wiatr.
@ Walter
dnia 01.04.2019, 16:55
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
@ Walter
dnia 02.04.2019, 01:46
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
@ Walter
dnia 02.04.2019, 15:38
Ocena
komentarza:
2
Przecież większość jest nie na temat...
Może komentarz niewygodny po prostu..?
@ motek
dnia 25.03.2019, 19:41
Ocena
komentarza:
-2
Łaskę robią, do cholery? Jedyne miasto, gdzie jest taki komunikacyjny burdel, ale kasę od UM się doi.
@ jaślanin
dnia 31.03.2019, 14:38
Ocena
komentarza:
4
Linie MKS powinny zostać na nowo rozplanowane, bo w innych miastach czegoś takiego nie ma żeby większość linii kończyła się w Rynku, czyli żeby się dostać z jednego końca miasta na drugi należy kupić dwa bilety.. Trochę to kosztuje
@ motek
dnia 31.03.2019, 16:02
Ocena
komentarza:
1
Niestety, do szefów MKSu to nie dociera, choć przekazywano takie sygnały na spotkaniach z mieszkańcami. Trzeba dalej dotować ten niewydolny twór i utrzymywać "krewnych i znajomych królika" za ciężkie pieniądze.
@ tramwaj
dnia 01.04.2019, 08:34
Ocena
komentarza:
3
od miasta to doją ale na utrzymanie śmiesznej rady spółki, na beznadziejny związek Powiatowo Gminny w którym siedzi kierownik i księgowa i od 2 lat nic nie robią poza dojeniem kasy, i na dyrektora- "dziadka".
@ jaślanin
dnia 02.04.2019, 13:40
Ocena
komentarza:
0
Jak się mieszkańcy za coś nie wezmą to na urzędników nie ma co liczyć
@ lolo
dnia 07.04.2019, 07:58
Ocena
komentarza:
0
Tu nie promocja potrzebna tylko wymiana taboru bo tak siedzących autobusów jak w Jaśle jeżdżą to nie ma w żadnym mieście. Są programy unii na takie cele tylko gospodarz potrzebny któremu się chce. Ja się czasem zastanawiam kto przeglądy techniczne podpisuje tym autobusom.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Tragedia w Szebniach. W zderzeniu motocykla z szynobusem zginął mężczyzna

  Dzisiaj, ok godz. 17. w Szebniach motocyklista wjechał wprost w szynobus. Jedna z osób podróżujących jednośladem zginęła na miejscu. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym z sygnalizacją przejazdową.  FOTO

 • Jasło bez ciepłej wody

  Od poniedziałku niemalże przez dwa tygodnie mieszkańcy Jasła nie będą mogli korzystać z ciepłej wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Jaśle przystępuje do inwestycji dotyczącej przebudowy magistrali cieplnej w rejonie ul. Konopnickiej.

 • Mówią "NIE" wycince drzew w mieście

  W Jaśle rozgorzała dyskusja na temat planowanej wycinki drzew na terenie miasta. Rozgniewani mieszkańcy nie chcą nawet słyszeć o tym nierozsądnym ich zdaniem pomyśle. Są zbulwersowani i przeciwni takim rozwiązaniom na rzecz ścieżek rowerowych...

 • Obchody Święta Policji w Jaśle

  Tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się w środę 17 lipca w Jasielskim Domu Kultury w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej. Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu 58 funkcjonariuszy jasielskiej komendy zostało awansowanych na wyższe stopnie służbowe.

 • Wygraj bilety na Wesołe Miasteczko w VIVO!

   

  Do VIVO! Krosno już w najbliższy piątek zawita Wesołe Miasteczko. Spraw frajdę swojej rodzinie biorąc udział w naszym konkursie. Do wygrania jest 5 podwójnych biletów na dowolne atrakcje.

 • Czy pies umarł z głodu? Policja wyjaśnia

  We Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego na łańcuchu. Jak informuje OTOZ Animals Inspektorat Jasło zwierzę miało mieć cztery lata. Sprawę wyjaśnia jasielska policja, która przyjęła zawiadomienie o znęcaniu się nad zwierzęciem.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Wolne miejsca w „Chemiku”

   

  W jasielskim „Chemiku” na absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych wciąż czekają wolne miejsca. Wybierz najlepszy profil i obierz kierunek na rozwój. Rekrutacja trwa!

 • FOOD FESTIWAL after week w Jaśle!

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105