Strona główna

MKS rusza z wiosenną promocją

13
Napisany dnia: 25.03.2019, 17:28 , Tagi: Brak

Miejska Komunikacja Samochodowa w Jaśle Sp. z o.o. rozpoczyna wiosenną promocję biletów jednorazowych na terenie Miasta Jasła. Teraz przejazd miejską komunikacją (bilet normalny) kosztował będzie 2 zł.

Szczegółowy wykaz wszystkich ulg obowiązujących w MKS Sp. z o.o. znajduje się na stronie spółki pod linkiem: http://www.zmksjaslo.com.pl/strefa-pasazera/ulgi

UM w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ tam taram tam
dnia 25.03.2019, 18:36
Ocena
komentarza:
-2
i. ulga 100%
posłowie i senatorowie
@ Jerzy
dnia 25.03.2019, 20:24
Ocena
komentarza:
2
Darmowe bilety dla biednych nauczycieli. Tak mało zarabiają że na samochody ich nie stać.
@ men
dnia 29.03.2019, 09:24
Ocena
komentarza:
-2
Panie Jerzy! Słuchacze Nauczycielskich Kolegiów itp. Nie - nauczyciele! Wypadałoby czytać dokładnie i ze zrozumieniem. A poza tym, proponuję, aby wszyscy, którzy zazdroszczą nauczycielom, przekwalifikowali się. Będzie nauczycieli pod dostatkiem i będzie z kogo wybierać.
@ do@men
dnia 29.03.2019, 17:44
Ocena
komentarza:
1
Jeżeli jest Pan takim nauczycielem jak komentarz to współczuje uczniom. Kolegia Nauczycielskie zostały zlikwidowane kilka lat temu. Może ministrem edukacji według Pana nadal jest prof. Wiatr.
@ Walter
dnia 01.04.2019, 16:55
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
@ Walter
dnia 02.04.2019, 01:46
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
@ Walter
dnia 02.04.2019, 15:38
Ocena
komentarza:
2
Przecież większość jest nie na temat...
Może komentarz niewygodny po prostu..?
@ motek
dnia 25.03.2019, 19:41
Ocena
komentarza:
-2
Łaskę robią, do cholery? Jedyne miasto, gdzie jest taki komunikacyjny burdel, ale kasę od UM się doi.
@ jaślanin
dnia 31.03.2019, 14:38
Ocena
komentarza:
4
Linie MKS powinny zostać na nowo rozplanowane, bo w innych miastach czegoś takiego nie ma żeby większość linii kończyła się w Rynku, czyli żeby się dostać z jednego końca miasta na drugi należy kupić dwa bilety.. Trochę to kosztuje
@ motek
dnia 31.03.2019, 16:02
Ocena
komentarza:
1
Niestety, do szefów MKSu to nie dociera, choć przekazywano takie sygnały na spotkaniach z mieszkańcami. Trzeba dalej dotować ten niewydolny twór i utrzymywać "krewnych i znajomych królika" za ciężkie pieniądze.
@ tramwaj
dnia 01.04.2019, 08:34
Ocena
komentarza:
3
od miasta to doją ale na utrzymanie śmiesznej rady spółki, na beznadziejny związek Powiatowo Gminny w którym siedzi kierownik i księgowa i od 2 lat nic nie robią poza dojeniem kasy, i na dyrektora- "dziadka".
@ jaślanin
dnia 02.04.2019, 13:40
Ocena
komentarza:
0
Jak się mieszkańcy za coś nie wezmą to na urzędników nie ma co liczyć
@ lolo
dnia 07.04.2019, 07:58
Ocena
komentarza:
0
Tu nie promocja potrzebna tylko wymiana taboru bo tak siedzących autobusów jak w Jaśle jeżdżą to nie ma w żadnym mieście. Są programy unii na takie cele tylko gospodarz potrzebny któremu się chce. Ja się czasem zastanawiam kto przeglądy techniczne podpisuje tym autobusom.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Zadbamy o Twój dom i ogród

   

  Piękny dom i ogród to prawdziwa wizytówka. Na ścianach budynków mieszkalnych jednak często osadza się kurz, sadza oraz różnego typu zabrudzenia. Jak się ich pozbyć? Najlepiej postawić na doświadczonych fachowców.

 • Żyją w koszmarnych warunkach. Potrzebują pomocy

  Pani Mariola Śmietana z Łask mieszka z matką Teresą i dwójką dwunastoletnich dzieci. Rodzina żyje w warunkach, które na dzisiejsze czasy wprawiają w zdumienie. Nie mają bieżącej wody, kanalizacji, centralnego ogrzewania ani łazienki. Co więcej, w domu pojawił się grzyb i wilgoć. Rodzina potrzebuje pomocy, bo dom popada w ruinę.

 • „PSZCZÓŁKA„ już w Jaśle

 • Wypadek w Kołaczycach i potrącenie rowerzysty

   

  Dzisiaj po południu doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W Kołaczycach około godz. zderzyły się dwa pojazdy. Z kolei około godz. 16 na osiedlu Gądki został potrącony 14-letni rowerzysta. 

 • Jasło miasto kamer

  W Jaśle przybywa coraz więcej kamer monitoringu wizyjnego. Zapotrzebowanie wzrasta, o co skutecznie zabiegają mieszkańcy, czy w ich imieniu zarządy osiedli i spółdzielnie. Za tym pojawia się potrzeba zatrudnienia dwóch nowych pracowników do obsługi systemu. Radni przyznali Straży Miejskiej ponad 105 tys. zł m.in. na zakup wyposażenia oraz podwyżki.

 • Materace bez tajemnic

 • Wybory na osiedlach za nami

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory na przewodniczących i członków zarządu na szesnastu osiedlach w mieście Jaśle. Spośród nich na dziewięciu zgłoszony został tylko jeden kandydat na przewodniczącego. Zmiany uległy na osiedlach Gądki i Kopernika.

   

 • Nie niszczmy ostatniej nawierzchni naturalnej boiska - apeluje jaślanin

  Wydawałoby się, że decyzja o wymianie nawierzchni ze sztuczną trawą jest słuszna. Jednak odmienne zdanie ma jaślanin, który zabrał głos w tej sprawie na ostatniej sesji rady miejskiej.

 • „Prochem się stałeś...”

   

  Jest normalną, szczęśliwą kobietą, która ma męża i dzieci. Lubi chodzić w sukienkach, szpilkach - jak większość kobiet – jednak z racji zawodu w szafie królują spodnie i kolor czarny.

 • Bartosz to prawdziwy wulkan energii!

  Bartosz Klęba to zdolny jedenastoletni mieszkaniec z Harklowej w gminie Skołyszyn. Uwielbia śpiewać i rysować niesamowite komiksy, w których dzieją się niestworzone historie. Tego zwariowanego chłopca Polacy poznali w programie muzycznym The Voice Kids 2.

 • PASJA HAIR & BEAUTY zapraszana na innowacyjny zabieg VIVACE!

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105