Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Nie pozwól, aby mróz Cię zaskoczył

Każdy kierowca powinien pamiętać o zbliżającej się zimie. Nie chodzi wyłącznie o zmianę ogumienia, czy też konserwację elementów podwozia. Jeżeli nie zdołamy włączyć silnika, zimowe opony na nic się zdadzą skoro nie wyjedziemy nawet z parkingu. Odwiedź sklep MAXIM w Jaśle. Pomożemy Ci wybrać właściwy akumulator.

Bez prądu ani rusz

Kluczem jest akumulator. Jeżeli jest on wysłużony, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaopatrzyć się w nowy. W sklepie motoryzacyjnym MAXIM, bez trudu znajdziesz akumulator właściwy dla marki i modelu Twojego samochodu. Co więcej oferta cenowa sklepu jest konkurencyjna w porównaniu z tym, jakie ceny znajdziemy w popularnych serwisach aukcyjnych. Mało tego, dokonując zakupu akumulatora, bądź części samochodowych, możemy liczyć na to, że towar zostanie dostarczony prosto do naszego domu.

Jak dobrać akumulator do samochodu?

Wbrew pozorom dobór właściwego akumulatora do określonej marki i modelu samochodu nie jest oczywisty. Przy wyborze urządzenia kluczowe są takie elementy jak: napięcie, pojemność, moc rozruchowa i rozmiar. Zdarza się, że kierowcy mają duży kłopot z określeniem, czy ich akumulator jest prawy, czy też lewy. Producenci samochodów często umieszczają urządzenie tak, że trudno jest to określić.

W doborze akumulatora pomogą pracownicy sklepu motoryzacyjnego MAXIM.

Zdarza się, klienci przyjeżdżają do sklepu, aby kupić akumulator i proszą o ten o największej pojemności. Są przekonani, że wartość ta, im jest wyższa, tym urządzenie dłużej będzie im służyć. To tak nie działa. Najwyższy z możliwych nie musi być też prąd rozruchowy. Im jest on większy ty akumulator gorzej znosi głębokie rozładowanie. Oczywiście doradzamy klientom na miejscu, pomagając w dokonaniu odpowiedniego wyboru. W ofercie posiadamy akumulatory takich marek, jak BOSCH, VARTA oraz Sakura. Na życzenie klienta dokonujemy także sprawdzenia żywotności akumulatora. – wyjaśnia Damian, pracownik sklepu motoryzacyjnego MAXIM.

Jeżeli akumulator odmówi posłuszeństwa, wystarczy zadzwonić pod numer 886 270 702. Pracownicy sklepu MAXIM nie tylko pomogą w doborze akumulatora, lecz przywiozą go na miejsce i wymienią. Wymiana jest całkowicie darmowa.

Pamiętajmy, że niewłaściwy wybór akumulatora, może spowodować jego przedwczesne wyeksploatowanie. Efektem będą pojawiające się problemy z odpaleniem silnika. Warto oszczędzić sobie tego rodzaju przygód, kiedy właśnie odwozimy dzieci do szkoły, bądź spieszymy się do pracy.

Sklep motoryzacyjny MAXIM
Jasło, ul. Kościuszki 63
maximautoczesci.com

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 26.11.2019, 08:55
 • Strażacy ochotnicy obdarowali prezentami małych pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie

   

  Wczoraj, druhowie z kilku jednostek OSP w powiecie jasielskim odwiedzili Klinikę Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Do jej pacjentów nie udali się pustymi rękami. Dzieci otrzymały prezenty w ramach czwartej edycji akcji pn. „Paczka dla Dzieciaka na Święta od Strażaka”.

 • Kapliczka sposobem na walkę z locdkdownem?

   

  Grzegorz Schabiński, jasielski restaurator znany jest z niekonwencjonalnych pomysłów i koncepcji na funkcjonowanie biznesu w dobie pandemii koronawirusa. Tym razem postanowił walczyć z konsekwencjami zamrożenia gospodarki budując kapliczkę na terenie stoku narciarskiego Chyrowa-Ski w Chyrowej. Zaprasza do odwiedzania miejsca, w którym ona powstaje. Wystarczy zakupić specjalną cegiełkę.

 • Straż Miejska w Jaśle ma nowy samochód oznakowany

   

  Na wyposażeniu Straży Miejskiej w Jaśle znalazł się nowy samochód oznakowany Ford Transit Custom. Zastąpi on wysłużonego Peugeota, który jasielskim strażnikom miejskim służy od 2005 r. Zaletą nowego pojazdu jest jego wszechstronność. Może być on wykorzystywany do przeprowadzania różnego rodzaju interwencji, w tym przewożenia osób.

 • Super promocja w salonie Visionoptyk z okazji Dnia Babci i Dziadka!

   

  Osoby starsze, które odwiedzają salon optyczny, zgłaszają najczęściej dolegliwości układu wzrokowego. Często samo badanie wzroku pod kątem doboru okularów korekcyjnych nie jest ostatecznym rozwiązaniem. Osoby te narażone są bowiem na występowanie chorób układu wzrokowego, które występują wraz z wiekiem.

 • Do OSP Trzcinica trafił sprzęt o wartości 90 tys. zł

   

  Do kolejnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w gminach powiatu jasielskiego trafia sprzęt zakupiony ze środków Funduszu Sprawiedliwości. Dzisiaj zaprezentowano nowe wyposażenie, które służyć ma strażakom ochotnikom z Trzcinicy. Na jego zakup przeznaczono kwotę 90 tys. zł.

 • Jak to jest z lodowiskami? Sanepid nie pozostawia złudzeń

   

  Lodowisko MOSiR w Jaśle pozostaje nieczynne od 28 grudnia ubiegłego roku. To efekt obowiązywania wprowadzonych przez rząd obostrzeń w związku z trwającą epidemią koronawirusa. W tej formie będą one obowiązywać do 17 stycznia bieżącego roku. Tymczasem są obiekty, na których bez problemu można szusować na łyżwach, z czego korzystają między innymi mieszkańcy Jasła. Sanepid stawia jednak sprawę jasno. Z lodowiska nie mogą korzystać klienci indywidualni.  

 • Ważą się losy jasielskich ratowników medycznych

  Ratownicy medyczni zatrudnieni w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle stracili nadzieję na osiągnięcie porozumienia z dyrektorem SPPR w Krośnie. Prowadzone w ostatnich dniach negocjacje nie przyniosły żadnej ze stron oczekiwanego kompromisu. Ratownicy z Jasła nie zwolnią się z pracy, bo jak twierdzą ich przyszłość jest niepewna.

 • Przedszkolaki zalogowały się… do ferii z SP1!

   

  Ferie w czasie pandemii to dla wielu dzieci – oraz ich rodziców – prawdziwe wyzwanie. Jak bowiem kreatywnie spędzić czas, połączyć wartościowe aktywności z zabawą i zapewnić taką ich różnorodność, aby maluchy nie odczuwały nudy? Z pomocą spieszy Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle, która postanowiła bezpłatnie zaprosić wszystkie jasielskie przedszkolaki na kreatywne spotkania ze sztuką, językami obcymi oraz szachami.

 • Dyrektor jasielskiego szpitala Michał Burbelka złożył wypowiedzenie z pracy

   

  31 grudnia 2020 r. Michał Burbelka złożył rezygnację ze stanowiska dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Swoje obowiązki będzie pełnił do końca marca br. Jasielską lecznicą kierował niespełna 8 lat.

 • Dr Marek Janiak. Psychoterapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych

   

  Z psychoterapii powinien skorzystać każdy, kto cierpi, czuje się samotny, porzucony, ma trudności w budowaniu satysfakcjonujących związków i relacji z ludźmi, boi się bliskości, ale równocześnie jej pragnie, przeżywa lęk, głęboki smutek, nie radzi sobie w kontrolowaniu złości, boryka się z niską samooceną, odczuwa dyskomfort w życiu i pragnie zrozumienia, zmiany swoich funkcji psychicznych, sposobów zachowania.

 • 1600 osób zgłosiło się do szczepienia w etapie „0”

  Końcem grudnia jasielski szpital rozpoczął szczepienia przeciwko Covid-19. Choć początkowo niewiele osób zgłosiło się do szczepienia to niedługo po tym  liczba zainteresowanych wzrosła z 200 do 1600. Wśród nich są mieszkańcy Krosna, Miejsca Piastowego, a nawet Krakowa.

 • Pomagają potrzebującym dzieciom dzieląc się swoją wielką pasją i sercem

   

  Pole dance jest ich pasją, sposobem na zachowanie dobrej kondycji fizycznej. Grupa kobiet postanowiła wykorzystać rosnącą popularność tej dyscypliny sportu, aby pomóc potrzebującym dzieciom, organizując akcję charytatywną. Zdecydowały się więc wziąć udział w sesji fotograficznej...

 • OSP Dobrucowa ma serce dla Honoraty

  Strażacy ochotnicy z Dobrucowej zawsze gotowi są do pomocy drugiemu człowiekowi. Tym razem postanowili wesprzeć 16-letnią Honoratę, która kilka lat temu uległa wypadkowi. Dzisiaj potrzebuje rehabilitacji. Druhowie z Dobrucowej pomagają jej w zbiórce nakrętek, dzięki którym będzie mogła mieć sfinansowany turnus.

 • W 24 placówkach w powiecie jasielskim można przyjąć szczepienie przeciw koronawirusowi

   

  Rząd opublikował listę punktów, gdzie możliwe jest realizowanie szczepień przeciw koronawirusowi. Na Podkarpaciu jest ich 393, z czego 24 w powiecie jasielskim. Obecnie trwają szczepienia m.in. personelu medycznego i niemedycznego szpitali.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105