Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Nie pozwól, aby mróz Cię zaskoczył

Każdy kierowca powinien pamiętać o zbliżającej się zimie. Nie chodzi wyłącznie o zmianę ogumienia, czy też konserwację elementów podwozia. Jeżeli nie zdołamy włączyć silnika, zimowe opony na nic się zdadzą skoro nie wyjedziemy nawet z parkingu. Odwiedź sklep MAXIM w Jaśle. Pomożemy Ci wybrać właściwy akumulator.

Bez prądu ani rusz

Kluczem jest akumulator. Jeżeli jest on wysłużony, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zaopatrzyć się w nowy. W sklepie motoryzacyjnym MAXIM, bez trudu znajdziesz akumulator właściwy dla marki i modelu Twojego samochodu. Co więcej oferta cenowa sklepu jest konkurencyjna w porównaniu z tym, jakie ceny znajdziemy w popularnych serwisach aukcyjnych. Mało tego, dokonując zakupu akumulatora, bądź części samochodowych, możemy liczyć na to, że towar zostanie dostarczony prosto do naszego domu.

Jak dobrać akumulator do samochodu?

Wbrew pozorom dobór właściwego akumulatora do określonej marki i modelu samochodu nie jest oczywisty. Przy wyborze urządzenia kluczowe są takie elementy jak: napięcie, pojemność, moc rozruchowa i rozmiar. Zdarza się, że kierowcy mają duży kłopot z określeniem, czy ich akumulator jest prawy, czy też lewy. Producenci samochodów często umieszczają urządzenie tak, że trudno jest to określić.

W doborze akumulatora pomogą pracownicy sklepu motoryzacyjnego MAXIM.

Zdarza się, klienci przyjeżdżają do sklepu, aby kupić akumulator i proszą o ten o największej pojemności. Są przekonani, że wartość ta, im jest wyższa, tym urządzenie dłużej będzie im służyć. To tak nie działa. Najwyższy z możliwych nie musi być też prąd rozruchowy. Im jest on większy ty akumulator gorzej znosi głębokie rozładowanie. Oczywiście doradzamy klientom na miejscu, pomagając w dokonaniu odpowiedniego wyboru. W ofercie posiadamy akumulatory takich marek, jak BOSCH, VARTA oraz Sakura. Na życzenie klienta dokonujemy także sprawdzenia żywotności akumulatora. – wyjaśnia Damian, pracownik sklepu motoryzacyjnego MAXIM.

Jeżeli akumulator odmówi posłuszeństwa, wystarczy zadzwonić pod numer 886 270 702. Pracownicy sklepu MAXIM nie tylko pomogą w doborze akumulatora, lecz przywiozą go na miejsce i wymienią. Wymiana jest całkowicie darmowa.

Pamiętajmy, że niewłaściwy wybór akumulatora, może spowodować jego przedwczesne wyeksploatowanie. Efektem będą pojawiające się problemy z odpaleniem silnika. Warto oszczędzić sobie tego rodzaju przygód, kiedy właśnie odwozimy dzieci do szkoły, bądź spieszymy się do pracy.

Sklep motoryzacyjny MAXIM
Jasło, ul. Kościuszki 63
maximautoczesci.com

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 26.11.2019, 08:55
 • Technikum Ekonomiczne w Jaśle w pierwszej 100 najlepszych

  W rankingu najlepszych szkół ponadpodstawowych w Polsce najwyższą pozycję w Jaśle zajęło Technikum Ekonomiczne nr 4. Na Podkarpaciu znalazło się na 4 miejscu.

 • BFG rozpoczął przymusową restrukturyzację banku PBS

  Bankowy Fundusz Gwarancyjny przejął kontrolę nad Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym z siedzibą w Sanoku. Jego klienci stali we wtorek w długich kolejkach, aby wypłacić swoje oszczędności. W trudnej sytuacji znalazły się również jednostki samorządu terytorialnego, duże firmy i inne podmioty nieobjęte gwarancjami...

   

 • Odkryto kolejne szczątki ludzkie na placu budowy drogi. Tam mógł znajdować się cmentarz

   

  Na placu budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 pomiędzy rondami ujawniono kolejne ludzkie szczątki. Wiele wskazuje na to, że na terenie przy ul. Floriańskiej, na którym prowadzone są badania archeologiczne, jednak istniał niegdyś cmentarz.

 • Internet zamiast telewizji: nadchodzi era telewizji internetowej!

   

  Telewizja internetowa cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. W porównaniu do tradycyjnej telewizji pozwala cieszyć się ulubioną rozrywką w każdym miejscu, na różnego rodzaju urządzeniach z dostępem do sieci, a także o dowolnie wybranej porze. Najwięcej możliwości zapewniają dziś platformy wideo na życzenie – tzw. VoD (Video on Demand).

 • Ma powstać parking. Sprawa stanęła w martwym punkcie

  Władze miasta i powiatu popierają pomysł budowy miejsc parkingowych przy jasielskim szpitalu. Miałby on powstać na rogu ulic Lwowskiej i Konopnickiej. Niemniej sprawa stanęła w miejscu. Czy zapowiedzi o 160 miejscach parkingowych staną się faktem, czy to tylko mrzonki samorządowców?

 • Tragiczny wypadek w Gorzycach. Nie żyje pieszy

  Dzisiaj, po godzinie 18. w miejscowości Gorzyce (DW nr 992) pod kołami samochodu osobowego zginął mężczyzna. Policja ustala przyczyny tragicznego wypadku.

 • Wygraj karnet na stok CHYROWA-SKI

 • Ucz się praktycznie i zdobądź wymarzony zawód z ŻAKiem

   

  Szkoła ŻAK w Jaśle od ponad dekady jest liderem w dziedzinie kształcenia zawodowego. 

 • Centrum podologii medycznej

   

  To miejsce, w którym oferujemy Państwu usługi z zakresu podologii medycznej – dziedziny medycyny, która w Polsce wciąż nie jest popularna. Podologia to specjalizacja zajmująca się schorzeniami i wadami stóp, które mogą prowadzić do uciążliwych dolegliwości bólowych i utrudniać poruszanie się.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105