Nie żyje policjant z Komisariatu w Nowym Żmigrodzie. Śledczy badają przyczyny jego śmierci
Wczoraj w godzinach nocnych śledczy otrzymali informację o tragedii, do której doszło w Mytarce. W prywatnym samochodzie znaleziono zwłoki policjanta z Nowego Żmigrodu. Mężczyzna najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo.

Nie żyje 49-letni policjant z wieloletnim stażem pracy. Wczoraj wieczorem w Mytarce śledczy przeprowadzili oględziny miejsca tragedii w związku ze znalezieniem jego ciała w samochodzie. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna odebrał sobie życie z użyciem broni.
- Na jutro zaplanowana jest sekcja zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie – informuje Prokurator Grażyna Krzyżanowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Jaśle.
id
