Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nie żyje policjant z Komisariatu w Nowym Żmigrodzie. Śledczy badają przyczyny jego śmierci

83

Wczoraj w godzinach nocnych śledczy otrzymali informację o tragedii, do której doszło w Mytarce. W prywatnym samochodzie znaleziono zwłoki policjanta z Nowego Żmigrodu. Mężczyzna najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Prokuratura prowadzi w tej sprawie śledztwo.

Nie żyje 49-letni policjant z wieloletnim stażem pracy. Wczoraj wieczorem w Mytarce śledczy przeprowadzili oględziny miejsca tragedii w związku ze znalezieniem jego ciała w samochodzie. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna odebrał sobie życie z użyciem broni.

- Na jutro zaplanowana jest sekcja zwłok w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie – informuje Prokurator Grażyna Krzyżanowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Jaśle.

id

Reklama

Komentarze: 82

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Yantrii
dnia 22.01.2026, 23:26 · Zgłoś
Wiadomo,kazdego czlowieka szkoda.ale nie policjanta.niech mu ziemia ciezka bedzie
Odpowiedz
1
@ Hahah
dnia 02.05.2024, 02:01 · Zgłoś
Moderatorku z bozej laski, jak piszesz artykul, to wiedz, ze ktos bedzie komentowal. A Ty sie prawdy boisz, zeby sie w tym [...] prawda nie rozeszla. Wiec przyjmij wiadomosc o [...] co robil [...] i czul sie bezkarny. Dopoki sobie szczesliwie w leb nie strzelil. I co mi zrobisz? ???
Odpowiedz
1
@ Vincent
dnia 26.03.2024, 23:43 · Zgłoś
Cos sie duzo kasuje w zorganizowanej grupie... Przypadek? Nie zal wcale. Nie umiesz pic to bron do depozytu. Na kazdego kozaka przyjdzie karma. Ten akurat to [...]. Statystyczka
Odpowiedz
2
@ Go_bratek
dnia 26.03.2024, 23:30 · Zgłoś
Taki zaszczyt, ze sam sie [...]
Odpowiedz
2
@ Fffifik
dnia 26.03.2024, 23:24 · Zgłoś
Sumienie ruszylo po latach?w koncu dobra decyzja
Odpowiedz
2
@ Gorgonpila77
dnia 26.03.2024, 23:22 · Zgłoś
Typ strzela sobie w leb a wy placzecie.bron do depozytu po sluzbie i koniec. Policja nie ma kontroli nad tym kogo tam przyjmuje
Odpowiedz
2
@ Bobl
dnia 26.03.2024, 20:52 · Zgłoś
Policjanta nigdy nie szkoda. Tchorz kryl sie za mundurem i robil [...].
Odpowiedz
1
@ Jfjs
dnia 06.02.2024, 12:18 · Zgłoś
Tchorz a nie bohater. Samobojca ble
Odpowiedz
1
@ Goni
dnia 04.01.2024, 12:18 · Zgłoś
Rodzina odetchnela z ulga. Miec policjanta w rodzinie to wstyd
Odpowiedz
1
@ Ginodino
dnia 08.11.2023, 12:39 · Zgłoś
Nie radze usuwac komentarz. To nie byl dobry czlowiek. A z komentarzami nie macie szans. Prawda wygra. Moderator [...]. To byl czlowiek zepsuty do cna
Odpowiedz
-2
@ Juri
dnia 08.11.2023, 12:19 · Zgłoś
Za zycia robil [...]. Tyle dobrze, ze sam sie zabil a nie dziecko
Odpowiedz
-1
@ Turek
dnia 08.11.2023, 12:17 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
1
@ Boro
dnia 06.11.2023, 12:38 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
2
@ Gary
dnia 06.11.2023, 12:20 · Zgłoś
Jednego pasozyta mniej. Krzywdzil ludzi. A wy [...] bronicie jakiegos [...] bo w policji pracowal? [...] sie sam zutylizowal.
Odpowiedz
2
@ Anonim
dnia 21.10.2023, 23:03 · Zgłoś
Ponad połowa policjantów w tym komisariacie nie powinna
pracować ale nie pan Robert bo zaraz będą jeździć i strzela
ć do nas jak do dzikich kaczek psychika slaba zabrać broń i samochód niech chodzą z buta bo tu maj samowolke co chcą to robią złapać kogoś po [...] na rowerze albo pod sklepem z [...] a złodzieja jak się im za ręce przyprowadzi bo w nocy nic nie robią
Odpowiedz
-5
@ Krzysztof
dnia 19.10.2023, 21:49 · Zgłoś
[...] się chce, na obłudę panującą w narodzie(celowo z małej litery ).
Odpowiedz
6
@ Do Anonim
dnia 19.10.2023, 18:54 · Zgłoś
Powiedz mi, co to zmieni? Co zmieni to, że powiedz co wiesz? Co chcesz osiągnąć?
Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Popełniamy błędy albo i nie, co nie uprawnia innych jednak do tego, żeby robili nam za materac. Ogarnij się i zacznij żyć. Swoim życiem. Nie cudzym.
Odpowiedz
-3
@ Drit
dnia 19.10.2023, 22:41 · Zgłoś
To był policjant i powinien dawać przykład i być święty prawie jak papież ,policjant to osoba publiczna która powinna wykonywać swoje zadania z należytą starannością.Policjant natomiast nie powinien swojego munduru nadużywać do swoich celu a tym bardziej do straszenia kogo kolwiek, ale wie chyba każdy jak działa policja w tym kraju ...dla siebie wszystko,wszystko im wolno ale gdy obywatelowi się delikatnie noga to za kratki a w drugą stronę to nie działa, bo policjant wszystko może.
Odpowiedz
-5
@ Osoba
dnia 19.10.2023, 23:16 · Zgłoś
Dokładnie tak. Ale juz trudno nie żyje to nie poniesie konsekwencji swoich czynów. Niektórzy byli za nim inni już nie było minelo nich już spoczywa w spokoju..
Odpowiedz
25
@ B
dnia 19.10.2023, 14:30 · Zgłoś
Ogromny żal, jako dzielnicowy spisywał się na 6+
Spoczywaj w pokoju Robert, nie zapomnę ile dobrego zrobiłeś dla mojej mamy, która męczy się z moim bratem alkoholikiem...ten [...]n tylko Ciebie się bał, tylko na Twoje nazwisko reagował...będziemy Cię zawsze miło wspominać.
Ogromne wyrazy współczucia dla rodziny [*]
Do zobaczenia Panie Glino ;)
Odpowiedz
-10
@ Drit
dnia 19.10.2023, 14:20 · Zgłoś
Albo kochanka zostawiła albo się kogoś bardzo bal skoro stwierdził że tutaj nie ma po co żyć ,miał wszystko a teraz jest po drugiej stronie tego dywanu ...
Odpowiedz
4
@ B
dnia 19.10.2023, 14:31 · Zgłoś
Ty pros Boga, żebyś w chwili zwątpienia nie miał sznura pod ręką..
Odpowiedz
7
@ ...g
dnia 19.10.2023, 11:09 · Zgłoś
Ludzie ogarnięcie się wszyscy, nie macie co robić tylko siedzieć przed telefonem i komentować, powinni zablokować komentowanie a nie żeby ludzi siedzieli i pisali co to oni nie widzieli nie słyszeli.niech się każdy zajmie swoim życiem a nie cudzym
. Dla spokoju wszystkich niech moderator zablokuje komentowanie .
Odpowiedz
1
@ Oki
dnia 19.10.2023, 09:57 · Zgłoś
Anonim - twoja flustracja jest ogromna. Zycie cię nie oszczędza i masz zal do calego swiata. Powinienes isc do lekarza, a nie obrazac innych i to anonimowo. Jestes odwazny to się przedstaw i wtedy swoje mądrosci wyartykółuj.
Odpowiedz
-5
@ Anonim
dnia 19.10.2023, 10:44 · Zgłoś
A proszę bardzo, mogę dodać swoje imię i nazwisko powiedzieć co Pan Robert zrobił jeszcze w dniu swoj śmierci. Bardzo chcecie okej w ciągu kilku dni mogę dodać posta o tym i wtedy zobaczymy ktondalej będzie za tym chu...
Odpowiedz
11
@ Mieszkanka
dnia 19.10.2023, 11:20 · Zgłoś
No to dlaczego nie podasz swoich danych? Ani nie przedstawisz dowodów na to co piszesz?Dziwnym trafem komentarz pomawiający ofiarę o rzekomym straszeniu dziewczyny przez niego w dniu śmierci usunąłeś w momencie, kiedy ktoś napisał, że nie jesteś tutaj anonimowy. Ze strachu?
Jak coś masz to idź na policję.
Dla jasności - znałam człowieka tylko z widzenia, nie jestem z żaden sposób powiązana z ofiarą czy rodziną ale jak czytam te komentarze tutaj to tragedia. Każdy się przekrzykuje kto co wie o ofierze, co robił.
Człowiek odebrał sobie życie z niewiadomych przyczyn a tu jakaś licytacja powstaje.
Odpowiedz
-3
@ Anoni
dnia 19.10.2023, 11:57 · Zgłoś
Nie usunąłem ją tylko moderator bo nie chcą widzieć co robił
Odpowiedz
0
@ Xd
dnia 19.10.2023, 12:51 · Zgłoś
Nadal brak jakichkolwiek konretów. Cały czas piszesz jaki zły i czego nie robił źle, ale nie napisałeś/łaś żadnej konkretnej wypowiedzi.
Odpowiedz
0
@ B
dnia 19.10.2023, 14:32 · Zgłoś
Po co ci konkrety, po co? Książkę piszesz czy poprostu po matce gen plotkarski się włączył?
Odpowiedz
1
@ B
dnia 19.10.2023, 14:33 · Zgłoś
Zgłoś to [...]u do prokuratury a nie uzalaj się na forum
Odpowiedz
2
@ xd
dnia 19.10.2023, 16:18 · Zgłoś
Czytaj ze zrozumieniem a później [...] się do cudzych matek. Nie rozumiem, jak można oczerniać kogoś kto już nie może się obronić na forum publicznym, anonimowo, rozsiewając jakieś ploty bez konkretnego uzasadnienia. Tego tyczył się komenarz. Źle go zinterpretowałaś/łeś.
Odpowiedz
-8
@ Dana
dnia 18.10.2023, 23:59 · Zgłoś
Gdzie byli rodzice
Odpowiedz
6
@ Nieznajoma s
dnia 18.10.2023, 22:13 · Zgłoś
Straszne nie powinniśmy komentować, był mężem ojcem, pomysł gdyby spotkali Twojego bliskiego
Odpowiedz
-1
@ Anonim
dnia 18.10.2023, 23:05 · Zgłoś
Mial swoją rodzinę ale inne też rozbijał niestety taka prawda.
Odpowiedz
5
@ Ja
dnia 19.10.2023, 05:54 · Zgłoś
Do tanga trzeba dwojga. Zapomniałeś?
Było lepiej dbać o żonę, to by nie spojrzała na innego. Sorry.
A teraz [...]***, bo szkoda mojego wzroku na czytanie Twoich durnych komentarzy.
Odpowiedz
1
@ B
dnia 19.10.2023, 14:40 · Zgłoś
Ty, anonim, ale ty wiesz że nie jesteś anonimowy w internecie? Nie jesteś
Odpowiedz
0
@ Qinolsk
dnia 02.05.2024, 01:56 · Zgłoś
Nikt z moich bliskich nie pracuje w tej zorganizowanej grupie ???jakby tak bylo, to zerwalbym wszelkie kontakty, bo miec kolege czy czlonka rodziny w [...] to hanba. Ja mam normalnych znajomych, ktorzy nie musza pasozytowac na innych za cudze. ???A robercik byl slabiak, brak kultury, z [...] tez raczej problem byl. Kozaczyl i sie przekozaczyl. ???
Odpowiedz
37
@ Xy
dnia 18.10.2023, 17:58 · Zgłoś
Robert spoczywaj w pokoju!!!
Odpowiedz
29
@ Nowy
dnia 18.10.2023, 16:46 · Zgłoś
Dosyć ujadania
Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie
Odpowiedz
37
@ Oro
dnia 18.10.2023, 14:24 · Zgłoś
Glupot nie piszcie [...]. Zmowcie cząstkę różańca za zmarłego i druga za siebie o dar rozumu. To nie sensacja to rozpacz rodziny. Uszanujcie to.
Odpowiedz
5
@ Do Anonim
dnia 18.10.2023, 16:28 · Zgłoś
Jeżeli znasz takie fakty to dla dobra śledztwa zgłoś na policję. Myśle ze przestaniesz być Anonimem bo śledczy sprawdza kto to Anonim i cię odwiedza.
Odpowiedz
3
@ łodyniec
dnia 18.10.2023, 13:51 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 18.10.2023, 13:40 · Zgłoś
dlaczego byl sam wsamochodzie pytanie dla komendanta
Odpowiedz
0
@ janek
dnia 18.10.2023, 13:53 · Zgłoś
byl w radiowozie czy w prywatnym samochodzie?
Odpowiedz
0
@ .
dnia 18.10.2023, 14:10 · Zgłoś
– To prawda, doszło do takiego zdarzenia. Ujawniono zwłoki z raną postrzałową głowy. Ciało znajdowało się w samochodzie prywatnym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że najprawdopodobniej było to [...]

– powiedziała nam szefowa jasielskiej prokuratury
Odpowiedz
-13
@ siepytam
dnia 18.10.2023, 15:13 · Zgłoś
był w samochodzie prywatnym z kogutem na dachu
Odpowiedz
-41
@ [...]
dnia 18.10.2023, 13:25 · Zgłoś
Tak się chłopisko przejął przegraną pisu? Szkoda człowieka.
Odpowiedz
-37
@ Yoes
dnia 18.10.2023, 12:57 · Zgłoś
Policjant z reguły jest cwaniaczkiem bo ma broń i jest policjantem,myślą że mogą wszystko.
Odpowiedz
-24
@ Anonim
dnia 18.10.2023, 13:07 · Zgłoś
Tak. Myślał ze jest policjantem i nic mu nie zrobią. A usuwają komentarze bo wiedza że piszemy prawdę. ten policjant nie był dobry...a ludzie myślą ze był super a się mylą
Odpowiedz
67
@ Alicja
dnia 18.10.2023, 13:08 · Zgłoś
Ciszej nad grobem. On już się nie obroni przed Wami..
Odpowiedz
-30
@ Anonim
dnia 18.10.2023, 13:09 · Zgłoś
Nie ciszej. Niech ludzie wiedza jaki był
Odpowiedz
17
@ Mieszkanka
dnia 18.10.2023, 13:24 · Zgłoś
no to jaki był???
Odpowiedz
30
@ Alicja
dnia 18.10.2023, 13:35 · Zgłoś
Ale co Ci da to teraz? Satysfakcję czy radość? Nie rozumiem... Pomyśl, że rodzina / dziecko to czytają...
Odpowiedz
-4
@ Krzysztof
dnia 19.10.2023, 10:34 · Zgłoś
Nie ma ludzi dobrych. Rodzina najlepiej wie jaki był. Reszta to fasada.
Odpowiedz
116
@ Mieszkanka
dnia 18.10.2023, 12:48 · Zgłoś
Jeden z nielicznych policjantów który nie był "[...]".
Tyle lat służył w Żmigrodzie i nigdy nie było słychać, żeby komuś zaszedł za skórę
Zwyczajny dobry policjant. Straszne co musiało mu siedzieć w głowie, że
Podjął taką decyzję.
Niech spoczywa w pokoju. Już go nic nie dręczy.
Odpowiedz
-35
@ Anonim
dnia 18.10.2023, 12:54 · Zgłoś
Nie był dobry. Nie wiem dlaczego moderator usuwa moje komentarze..
Odpowiedz
-15
@ Yoes
dnia 18.10.2023, 12:58 · Zgłoś
Dokładnie cały czas usuwa komentarze, a wolne media podobna są i wyrażanie opinii
Odpowiedz
-2
@ Joe Bada$$
dnia 18.10.2023, 13:47 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
34
@ Xxx
dnia 18.10.2023, 15:34 · Zgłoś
Dokładnie był dobrym człowiekiem
Odpowiedz
34
@ Ja
dnia 18.10.2023, 19:13 · Zgłoś
Znałam go osobiście.był porządnym człowiekiem
Odpowiedz
27
@ psycholog
dnia 18.10.2023, 12:04 · Zgłoś
Słabość i próba samobójcza, to chwila. Jakby każdy nosił przy sobie broń, albo inne narzędzie to by więcej ludzi odebrało sobie życie, a tak to jest chwila załamania, ale zanim się "zorganizujemy", to nam spadają hormony, emocje i ochota mija.
Tu niestety broń była pod ręką i stało się.
Smutne to, że dzisiejsze tempo życia i oczekiwania niszczą nas psychicznie, stąd różne choroby od stresowe czy takie sytuacja jak tu.
Odpowiedz
-13
@ 8
dnia 18.10.2023, 11:55 · Zgłoś
Wczoraj to auto bylo na parkingu policyjnym, to chłopaki się smaili na gloss
Odpowiedz
-2
@ Tak
dnia 18.10.2023, 11:53 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-6
@ Sven
dnia 18.10.2023, 11:47 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-4
@ Dragonless
dnia 18.10.2023, 11:40 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
67
@ Bardzo smutne
dnia 18.10.2023, 11:26 · Zgłoś
Takie czasy,że ludzie dobijają ludzi,zamiast doradzić,pomóc,jednoczyć się i współpracować.Człowiek człowiekowi wilkiem,zazdrość,samolubstwa i krytyka.Pora zmienić się ludziska,bo życie krótkie jest.Żal Człowieka,że nikt nie podał Mu dobroczynnej ręki.Wielu zamyka dię w swoim świecie i nie widzi cierpienia innych.
Odpowiedz
82
@ Kk
dnia 18.10.2023, 10:55 · Zgłoś
Policjant to też człowiek nie ważne z czym miał problem najwyraźniej nie potrafił sobie z nim poradzić
Szkoda [...] spoczywaj w pokoju
Odpowiedz
17
@ [...]
dnia 18.10.2023, 10:53 · Zgłoś
Problemy rodzinne, stres, jakość opieki zdrowotnej, niedobory personelu, nawał pracy i inflacja.
Odpowiedz
-4
@ Dobre
dnia 18.10.2023, 17:02 · Zgłoś
Nawał pracy ? Hmmm dobre
Odpowiedz
5
@ janek
dnia 18.10.2023, 20:05 · Zgłoś
Aleś człowieku ...y aż mi Cię szkoda .
Odpowiedz
-40
@ Magda
dnia 18.10.2023, 10:29 · Zgłoś
[komentarz nie na temat]
Odpowiedz
93
@ Amanda
dnia 18.10.2023, 10:22 · Zgłoś
Smutne szkoda człowieka. Żegnaj Robert. Śpij w spokoju
Odpowiedz
-69
@ Przykre
dnia 18.10.2023, 10:18 · Zgłoś
Coś musiał mieć na sumieniu albo problemy z kobieta
Odpowiedz
89
@ Znajomy
dnia 18.10.2023, 10:27 · Zgłoś
Wcale nie musiał nic mieć na sumieniu ani problemów z kobietą. To jest właśnie niewdzięczny zawód policjanta
Odpowiedz
10
@ Recydywista
dnia 18.10.2023, 10:40 · Zgłoś
Z kobietami często są problemy
Odpowiedz
22
@ Edzioo
dnia 18.10.2023, 10:46 · Zgłoś
Z chłopami nie jest tak też wesoło ?
Odpowiedz
14
@ To ja 2
dnia 18.10.2023, 13:22 · Zgłoś
Policjant też człowiek i jak każdy z nas ma swoje problemy.
Teraz coraz częściej słyszy się o [...] młodych ludzi.
Kilka dni temu młody chłopak 18 lat .
Odpowiedz
-23
@ Policjant
dnia 18.10.2023, 13:50 · Zgłoś
Bo prawdziwy policjant powinien służyć ludziom a nie [...] bo narastają nerwy i sytuacja w pracy robi się obrzydliwa i wynikiem tego są często [...] w policji.
Odpowiedz
-17
@ janek
dnia 18.10.2023, 20:03 · Zgłoś
50 lat to nie taki młody ? nie pasiło mógł zmienić fach ,dobrze że więcej nie odbiło i osobom postronnym nic nie zagroziło bo normalny człowiek sobie zycia nie odbiera pomimo czasami wielu kłopotów i trudności życiowych
Odpowiedz
46
@ mozkit
dnia 18.10.2023, 10:17 · Zgłoś
Smutne :( :(
Odpowiedz
-4
@ Rumcajs
dnia 18.10.2023, 12:40 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
16
@ Rumcajs
dnia 18.10.2023, 13:08 · Zgłoś
Na temat i to bardzo
Mam paru znajomych w służbie i współczuję rodzinom
Nie każdy udźwignie a presją jest
Ale [...] poprawność was sama dojedzie
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.