Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nieuczciwa gra w jasielskim salonie Play?

40
Grupa jaślan, którzy twierdzą, iż zostali oszukani w jasielskim salonie sieci Play jest coraz większa. Szkoda to 1000 złotych i wpis do “rejestru długów”.


"Ty też Play?"


- W lipcu ubiegłego roku podpisałem umowę w Playmixturze w salonie w Galerii na ul. Jana Pawła II. Wszystko było dobrze aż do 6. kwietnia, kiedy otrzymałem wezwanie do zapłacenia ponad 1000 zł z tytułu niedotrzymania warunków umowy - powiedział nam pan Andrzej, jeden z abonentów sieci. - ścięło mnie z nóg ponieważ konto doładowywałem regularnie. W biurze obsługi klienta poinformowano mnie, że wszystko jest dobrze i na pewno zaszła jakaś pomyłka.

Sprawa nie dawała jednak panu Andrzejowi spokoju, udał się więc do salonu, w którym podpisywał umowę. Tam okazało się, że były już podobne zgłoszenia.

- W salonie otrzymałem kopię umowy, oraz zostałem skierowany na policję, gdzie spotkałem kilkunastu petentów. Pierwsze co od nich usłyszałem to "Ty też Play?" - mówi nasz rozmówca.

Pan Andrzej dodał również, że na fałszywej umowie widniało nazwisko innej osoby niż ta, z którą rzeczywiście ją podpisywał.

Jeden z poszkodowanych powiedział, iż na sfałszowanej umowie widniała nawet data  poprzedzająca czas, gdy został on abonentem sieci. - Umowa była z czasu, gdy jeszcze nie byłem w Play. - mówił.

1000 złotych i wpis do "rejestru dłużników"


Po przeczytaniu kopii umowy, okazało się, iż jest ona inna niż ta, którą zawarł. - Dane były moje, jednak nie zgadzał się telefon kontaktowy - zapisany w umowie numer w ogóle, zresztą, nie istniał - inne było również hasło abonenta, oraz warunki umowy. Moja umowa była na 30 miesięcy, po 30 złotych, natomiast fałszywa mówiła o 40 miesiącach po 50 złotych. To samo dotyczyło pozostałych osób. I właśnie za niedotrzymanie warunków doładowania, widniejących na fałszywej umowie, każdy miał zapłacić ponad tysiąc złotych!

Poza tym, że abonenci zostali wezwani do zapłaty powyższej kwoty, twierdzą, iż konsekwencją tej sytuacji będzie przekazanie informacji o braku płatności do InfoMonitora Biura Informacji Gospodarczej oraz Krajowego Rejestru Długów. To zaś może mieć przykre skutki.

- Biura informacji gospodarczej działają w oparciu o ustawę z dnia 14 lutego 2003 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych. Zasada ich działania jest niezwykle prosta: zawierają one umowy o współpracy z podmiotami gospodarczymi, na mocy których to umów uzyskują informacje o nierzetelnych dłużnikach. - mówi Karol Krzysztoń, prawnik - Z tak stworzonej bazy danych korzystać mogę wszelkie podmioty gospodarcze, które z danym biurem informacji gospodarczej zawarły umowę i na podstawie pozyskanych z takiej bazy informacji decydują czy zawrzeć umowę z danym konsumentem. Nietrudno się domyślić, że posiadanie przez konsumenta statusu niesolidnego dłużnika uniemożliwia mu de facto zawieranie umów z podmiotami, które dostęp do takiej bazy posiadają. A że współpraca z biurami informacji jest już niemal powszechną praktyką (zwłaszcza większych podmiotów gospodarczych jak chociażby operatorzy sieci komórkowych) to i znaczenie posiadania negatywnej opinii w takiej bazie danych jest bardzo duże i może rodzić przykre konsekwencje w zawieraniu nawet prostych wydawałoby się transakcji.
 
Blogplay.eu

Jeden z forumowiczów jaslo4u.pl, gdzie temat oszustw pojawił się niemal natychmiast, zgłosił sprawę na infolinię sieci. W konsekwencji, na blogu Play (www.blogplay.eu) opublikowano następujący komunikat:

W Jaśle podpisywali fałszywe umowy?

W dniu dzisiejszym [8. kwietnia - przyp. KS] otrzymałem od jednego z czytelników link do forum dyskusyjnego miasta Jasła. Pod podanym adresem znajduje się opis historii jaka spotkała jednego z mieszkańców. - tutaj następuje przytoczenie fragmentu wiadomości dotyczącej sytuacji.

Jesteśmy w stałym kontakcie z poszkodowanym - czytamy dalej na blogu - staramy się ustalić więcej szczegółów sprawy. O komentarz poprosiliśmy również rzecznika prasowego Play.



Źródło: blogplay.eu


Z komentarzy pod wpisem dowiadujemy się, że podobne wydarzenia miały miejsce nie tylko w Jaśle. Użytkownik o nicku Anubis, przedstawiający się jako mieszkaniec Koszalina stwierdził, iż był w takiej samej sytuacji.

Policja wszczęła dochodzenie

Na forum jaslo4u.pl pojawiają się różne propozycje poradzenia sobie w tej sytuacji. Od wytoczenia sprawy cywilnej spółce P4, po rozmowy z przedstawicielami sieci.


Rzecznik jasielskiej policji Łukasz Gliwa powiedział nam, iż przyjęto już szereg zawiadomień o popełnieniu oszustwa. - Przyjęliśmy kilkanaście zawiadomień o popełnieniu oszustwa, polegającego na zwarciu  bez zgody pokrzywdzonych, w ich imieniu,  umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych. Zostało wszczęte dochodzenie, policjanci zabezpieczyli część dokumentacji dotyczącej tych umów, pracują nad ustalaniem  kto i w jaki sposób dokonał tego przestępstwa. Postępowanie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Jaśle.

Czekamy na opinię rzecznika

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, oszustwa, o ile miało ono miejsce, najprawdopodobniej nie były w żaden sposób związane z działaniami operatora.

Niestety jak dotychczas nie uzyskaliśmy komentarza od rzecznika prasowego Play, ani właścicieli salonu, w którym, jak twierdzą abonenci, doszło do oszustwa. Gdy tylko otrzymamy oficjalne stanowisko sieci, natychmiast o tym poinformujemy.

Kamil Sokołowski
sokolowski@jaslo4u.pl


Reklama

Komentarze: 40

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ Zomal
dnia 05.01.2013, 17:06 · Zgłoś
Ta pani to Sylwia W gorące pozdrowionka dla tej pani pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ azerty
dnia 19.09.2010, 10:21 · Zgłoś
obecnie w całej Polsce kara za zerwanie umowy zmniejsza się wraz ze zbliżającym się , także kiedy było to 2000zł?
Odpowiedz
-1
@ play4you1
dnia 22.04.2010, 17:08 · Zgłoś
Witam,
poniżej poniżej link do oświadczenia Rzecznika Prasowego:
http://www.jaslo4u.pl/wlasciciel-salonu-play-postaram-sie-aby-wszystkie-niedogodnosci-zostaly-zrekompensowane-newsy-jaslo-8090

Nadmienie, że każdą taką sprawę mozecie przekazać mi - jestem pracownikiem Play zajmujacym się pomocją Klientom na forach internetowych

http://blogplay.pl/2009/10/play4you-czyli-super-moderatorzy/

Jesteśmy na największych telekomunikacyjnych forach internetowych
Odpowiedz
1
@ prowadzący
dnia 12.04.2010, 12:29 · Zgłoś
@aa: właśnie o to chodzi, by zgłosić tę sprawę na Policję osobiście, jeżeli ktoś został poszkodowany przez NIEWŁAŚCIWE obciążenie karą umowną. Więcej na www.blogplay.eu
Jednocześnie przestrzegam wszystkich, którzy mogą chcieć "podszyć" się pod tę sprawę i nie płacić kar za rzeczywiście i świadomie podpisane umowy.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH UCZCIWYCH!
Szczególnie przykre są takie wypadki w obliczy tej Narodowej Tragedii...
Odpowiedz
0
@ prowadzący
dnia 12.04.2010, 12:24 · Zgłoś
ODSYŁAM WSZYSTKICH NA WWW.BLOGPLAY.EU
Odpowiedz
-1
@ PLAY
dnia 12.04.2010, 11:20 · Zgłoś
Dlaczego obciążacie operatora czymś co zrobiła jakaś pracownica? Właściciel salonu na pewno zdaje sobie sprawę kto jest za to odpowiedzialny, a na pewno nie jest to cała sieć Play. Ja mam telefon w sieci Play i nie narzekam na usługi operatora, pomimo mało uprzejmej obsługi w salonie to sama sieć nie jest najgorsza
Odpowiedz
0
@ aa
dnia 11.04.2010, 21:35 · Zgłoś
też zostałem oszukany i widzę że jest więcej takich poszkodowanych więc jutro będę musiał odwiedzić komisariat może ktoś też się wybiera
Odpowiedz
1
@ Abonent1
dnia 11.04.2010, 20:17 · Zgłoś
Ludzie to nie od sieci zależy jak widzicie - czy ktoś kto zawar w innym salonie Play jest zawiedziony czy tylko ten kto w Galerii Jasło umowe podpisał? Zastanówcie sie co mówicie o sieci a pomyślcie czy nie warto się salonem zając. Sam mam kilkanaście numerów z play i odkąd jestem w tej sieci płace o 50% niższe rachunki.
Odpowiedz
0
@ ERES-SZMERES
dnia 10.04.2010, 20:00 · Zgłoś
ERES: ALE GŁUPOTY PISZESZ. OCZYWISTYM JEST, ŻE SKORO PODPISAŁAŚ UMOWĘ I ZOBOWIĄZAŁAŚ SI Ę DO REGULARNYCH DOŁADOWAŃ, TO JEŻELI TEGO NIE ZROBILAŚ, TO OPERATOR MOŻE ZERWAĆ UMOWĘ.
SKORO WYJECHAŁAŚ ZA GRANICĘ, TO JESTEM PEWIEN, ŻE SPORO PRZEKROCZYŁAŚ TERMIN DOŁADOWANIA-PEWNIE ZE 3 M-CE I NIE ŚCIEMNIAJ.
Odpowiedz
0
@ eres
dnia 10.04.2010, 16:57 · Zgłoś
play,jednak nie gra play...przy podpisaniu umowy nie informują o regulaminie,podpisujesz na szybciutko a w domu czytasz drobniutki druczek. Za brak doładowania sieć zrywa umowę i nie pomagają kontakty tel ani listowne by przywrocić uslugi,bo oni wolą by zaplacić im karę. Sama będąc za granicą,nie doładowalam w terminie konta tel a gdy wrócilam okazalo się,że nie mogę doładować konta. Dzwonilam na biuro obslugi,konsultantka,odeslala mnie na stronę internetową,gzie wyslalam e mail z prośbą o przywrócenie usług i odpowiedzi do dzisiaj nie otrzymalam. List tradycyjną pocztą przyniosl odpowiedż o zerwaniu przez operatora umowy i żądanie zaplacenia kary w wysokości 2 tysięcy złotych,za telefon sony eriksonk530i,który w komisie można kupić w bardzo dobrym stanie za 150 zl . Nie ma sieci gdzie kary bylyby tak wysokie jak w play. Doladowujesz konto,rok...z jakiś przyczyn nie doladujesz i problem!!!!
Odpowiedz
0
@ czarna
dnia 01.09.2014, 12:08 · Zgłoś
też uważam że sciemniasz. A tak wogóle to jak można podpisać umowę wyjechać za granice i nie doładowywać?? po co wogóle był ten abonament?? trzeba troszkę głową ruszyć a nie potem pretensje do świata mieć!!!
Odpowiedz
1
@ playmobile
dnia 10.04.2010, 15:40 · Zgłoś
ja jestem w play od października 2009 i nie narzekam(umowa na karte) dostałem 2 doładowania po 30zł i wszystko jest ok. Mnie nie oszukali!!!
Odpowiedz
0
@ Geoeye
dnia 10.04.2010, 13:02 · Zgłoś
To tylko [...]. Zawsze naciągaja ludzi na wszystko. Np era niby daje 1000 min za free a chce 29 groszy za minute biznes po gwidzku
Odpowiedz
0
@ stoję obok
dnia 10.04.2010, 11:01 · Zgłoś
nie nadawajcie tak na play każda siec miał przynajmniej kilka takich przypadków
ja juz byłem w każdej prawie sieci i w każdej coś mi nie pasowało w każdej jakieś oszstwa itp to teraz kupiłem karte i nie doładowuje zeby nie narzekac tylko czekam na połaczenia przychodzące i prosze zero0 problemu i stresu zróbcie tak samo :)
Odpowiedz
0
@ małami
dnia 10.04.2010, 09:35 · Zgłoś
równiez mam tel i internet w play wzięty wlaśnie w salonie w Galerii,ale nie mam zastrzeżeń,ani do operatora ani do obsługi to że ktoś akurat z tej placówki zrobił przekręt nie przekreśla całej sieci,ludzie nie bądźcie śmieszni te komentarze to jakas anty reklama.
Rozumie żal poszkodowanych i mam nadzieje ze osoba odpowiedzialna za to co się stało odpowie
Odpowiedz
0
@ Rafał
dnia 10.04.2010, 09:25 · Zgłoś
Po co siejecie panikę wszystko tak czy tak się wyjaśni ... Niektóre opinie są tak żenujące że aż żal to czytać ... ale to świadczy tylko i wyłącznie o inteligencji i chorym mniemaniu autorów tych beznadziejnych postów... Każdy zwala winę na biednych konsultantów a tak na prawdę to mogli spokojnie robić właściciele tego salonu a teraz być może umywają ręce i zwalają wszystko na Bogu ducha niewinnych konsultantów którzy są dobrymi solidnymi biednymi pracownikami tego punktu ... Pieniądze potrafią zdziałać cuda,każdy o tym dobrze wie :)
Odpowiedz
0
@ qwerty
dnia 10.04.2010, 08:50 · Zgłoś
Ludzie zastanówcie się co piszecie. Czytając ten artykuł jednoznacznie z niego wynika, że nie ponosi winy za to operator ale po prostu w tym salonie pracowała nieuczciwa osoba, która postanowiła zabawić się kosztem innych. Korzystam z play od 3 lat i jestem bardzo zadowolony. Podobnie jak wielu moich znajomych.

Daleki, gdybyś trochę poczytał to byś wiedział że tą droższą stawkę narzuca Urząd Komunikacji Elektronicznej a nie konkretni operatorzy. P4 jest nowym i ponosi większe koszty, gdyż nie posiada jeszcze dobrze rozbudowanej sieci mobilnej. Ale już niedługo ma się to podobno zmienić i Play będzie na równo z innymi operatorami.

A jeśli chodzi o oferty zarówno abonenckie i na kartę to Play jest bezkonkurencyjne. I gdyby ktoś się dobrze przyjrzał ofercie tj. czytał regulamin! to wiedział by o co chodzi.
Odpowiedz
0
@ Ks_jaslo4u
dnia 10.04.2010, 01:19 · Zgłoś
@nic - moze Pan mi nie wierzyc, ale zdjecie jest "aluzyjne" miedzy innymi dlatego, ze moim celem nie jest "wchodzenie gdzies z buciorami". w salonie zreszta bylem i bardzo uprzejmie mnie potraktowano.
Odpowiedz
1
@ XX
dnia 09.04.2010, 23:59 · Zgłoś
możecie nie wierzyć. Wiem, że te bonusy dostałem jeden, a kolejne dwa nie. I nie tylko ja, lecz kilka moich znajomych osób korzystających z salonu w galerii. Zbieg okoliczności? Przekonacie się na własnej skórze ile oni są warci.
Odpowiedz
-1
@ kazio
dnia 09.04.2010, 22:55 · Zgłoś
TYLKO HEYAH. SPRAWDZ ja nigdy nie powiem złego słowa
Odpowiedz
0
@ czarna
dnia 01.09.2014, 12:03 · Zgłoś
ta jasne tylko heya i 10 razy do roku zmieniają reguły korzystania z pakietów. Dzięki wielki. Cała moja rodzina przeszła do play bardzo dawno i nikt z nas nigdy złego słowa nie mógł powiedzieć a jak się umów nie czyta to tak jest a po za tym nikt nikomu nie każe umowy zawierać jak się widzi co się na świecie dzieje to korzystać nie na abonament a na kartę a nie siać panikę wśród ludzi. Sama osobiście byłam oszukana przez ORANGE gdzie z mojej winy nie doczytałam drobnym druczkiem że umowa jest na 24 miesiące a pani w salonie zarzekała się że na 12 i wielkiego halo nie robię bo jak bym czytała uważnie a nie słuchała konsultantki to by było inaczej.
Odpowiedz
-1
@ sdff
dnia 09.04.2010, 22:38 · Zgłoś
uuu niezła wtopa...a już nawet zastanawiałem się czy tam się nie przenieść do PLAY...widzę, że nie warto..już wiadomo skąd mają takie niskie ceny połączeń - zarabiają gdzie indziej! a tak w ogóle to sprawa na pewno się wyjaśni, na korzyść poszkodowanych..w rejestrze dłużników raczej nie powinno ich być..
Odpowiedz
0
@ hg
dnia 09.04.2010, 21:47 · Zgłoś
XX mi doładowali 3 razy wiec nie siej paniki .
ile Ci zaplacili za antyreklame ?
Odpowiedz
0
@ Grzess
dnia 09.04.2010, 21:32 · Zgłoś
to ja dzieki Bogu korzystam z play ale tego przy rynku :) tam nie zostalem jeszcze ani raz oszukany :] u nich polecam. Ale myslalem ze play to dobra siec a tu zasskoczenie. Mam jeszcze rok chyba do splacania karty i spokoj ;p za pewne wezme 36i6 albo plusa
Odpowiedz
-2
@ ja
dnia 09.04.2010, 21:01 · Zgłoś
Zamknąć galerię !!!! Nie będą już oszukiwać ....na czym innym także.
Odpowiedz
1
@ jaslanka
dnia 09.04.2010, 20:26 · Zgłoś
moj tata tez dostal taki rachunek ale zadzwonil do biura obslugi klienta i powiedzieli mu ze nic takiego nie istnieje...
Odpowiedz
-2
@ aaaa
dnia 09.04.2010, 20:23 · Zgłoś
Niezbyt lotny jesteś. Z pewnością otrzymałeś takie doładowania, ale nie umiesz sobie tego nawet sprawdzic. Wszystkie środki promocyjne otrzymuje się jako "premię", więc sprawdza osobnym kodem.
Odpowiedz
-1
@ chwaścik
dnia 09.04.2010, 20:17 · Zgłoś
Ty też w play ???
Odpowiedz
0
@ do xx
dnia 09.04.2010, 20:09 · Zgłoś
Wstyd że mieszkasz w okolicy Jasła,no ale cóż -a co to za gwiazda drzwi zamyka???
Odpowiedz
-1
@ krynio19
dnia 09.04.2010, 20:01 · Zgłoś
a ja podpisywalem abonament w galeri w play i jestem bardzo zadowolony,fachowa i rzetelna obsluga,jestem zadowolony i polecam kazdemu ten salon,a pomylki lub nieuczciwe zagrania czasami sie zdarzaja ale mysle ze to nie jest regula,poza tym rzecznikiem prasowym w play w warszawie jest jaslanin marcin gruszka ktory na pewno pomorze w wyjasnieniu sprawy,pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ +)
dnia 09.04.2010, 19:52 · Zgłoś
Precz z play!!! Precz z play!! Precz z play!! Precz z play!! Precz z play!! Precz z play!!

Wjeżdżają w reklamach na ambicje konkurencji (co znacznie wychodzi poza regulamin, to conajmniej nie sportowe zachowanie) to teraz My rzucamy sieć "Play" i zmieniamy na inną.

- A Play.. niech idzie las bielić ;)
Odpowiedz
-1
@ Nic
dnia 09.04.2010, 19:37 · Zgłoś
Swoją drogą-Ciekawe zdjęcie- Autor pewnie nie chciał, aby w salonie widziano, że ktoś się kręci z aparatem.
W sumie dobre podejście, ale ja bym się nie bał nawet wejść tam z buciorami i zadać im parę pytań. Ktoś z pracowników jest za tą całą aferę odpowiedzialny na pewno, niech zaczyna ponosić za to karę.
Chyba, że sprawa jest grubszymi nićmi szyta niż nam się wydaje.
Odpowiedz
-1
@ ppp
dnia 09.04.2010, 19:24 · Zgłoś
Do redakcji...ludzie ściągnijcie ten temat bo jak to pójdzie w Polskę i zaczną to czytać ludzie z zewnątrz(komentarze) to pomyślą że tu same [...] mieszkają.XX to przechodzi sam siebie.
Odpowiedz
-3
@ daleki
dnia 09.04.2010, 19:10 · Zgłoś
Przecież ten operator od początku [...] pachniał. Zobaczcie tylko na ceny połączeń u innych operatorów. Do "PLAY"-erów zawsze drożej.Świat skład się z ludzi którzy czytają umowy przed podpisaniem i tych co chodzą do galerii zawrzeć umowę z w/w.
Odpowiedz
1
@ [...]
dnia 09.04.2010, 19:02 · Zgłoś
Po grzyba wam te GALERIE. Powstają miejsca do oszukiwania ludzi i wydawania pieniędzy, molochy z fikcyjnymi właścicielami. Jakby nie można było tych gruntów z dobrą lokalizacją na fabryki i zakłady produkcyjne przeznaczać. Właściciele sieci nie panują nad tym. Po co w takim pierdzielniku jak Jasło po 2 salony każdego z operatorów? Nie wystarczy jeden?
Odpowiedz
2
@ by or not 2by
dnia 09.04.2010, 18:12 · Zgłoś
To są wyzyskiwacze pieniędzy tam trzeba przyjść z ukrytą kamerą i patrzeć jak się zachowają jak podpisujemy mowę i [...] raz przyjść żeby coś wyjaśnić z telefonem ,ja kiedyś zakupiłem fona niby miał mieć irde , Pani powiedział mi że muszę chwilkę zaczekać bo telefon się musi sam ustawić po aktywacji karty żeby się irda włączyła czekałem dzień poszyłem i powiedziała przecież pan kupował a nie ja .:)To są wyzyskiwacze lepiej kpić w kiosku kartę i dzwonić z TPSa na poczcie.U nich to jak Za PRL u "Kup pan cegłę"
Odpowiedz
0
@ Rubin
dnia 09.04.2010, 17:46 · Zgłoś
Powiedz mi jedno co ma konsultant do tego czy Ty dostaniesz bonus czy nie . To juz jest wina operatora poniewaz operator tym sie zajmuje a nie biedny konsultant .
Odpowiedz
1
@ Zabłocki
dnia 09.04.2010, 17:38 · Zgłoś
A ja wam powqiem że to dobra sieć wiem bo sam przeszedłem z Orange gdzie naprawde było wiele wiele gorzej
Odpowiedz
1
@ do @ Zabłocki
dnia 16.03.2017, 10:16 · Zgłoś
Żartujesz chyba. Ta sieć Play była dobra, ale kilka lat temu. Nie było z nimi problemu. Teraz to jedna z najgorszych. Zasada złap klienta i go wyciśnij. Ja w tamtym roku miałem przygodę taką, że za bardzo nie miałem ochoty z nimi podpisywać przedłużenia umowy. I pod koniec okresu ni stąd ni zowąd znalazł się transfer internetowy za 1200 zł. (na bilingu 1 połączenie) Data akurat jest charakterystyczna dla mnie bo w ten dzień nie używałem komórki ,choć ją miałem przy sobie. Przy reklamacji dostałem propozycję, właściwie to nazwał bym szantażem - skorygujemy kwotę jak podpiszesz przedłużenie umowy. Dodam, że na komórce miałem włączoną opcję po przekroczeniu limitu transferu miało zostać on wycięty. A przy reklamacji powiedzieli, że w tym abonamencie co ja mam nie można tego włączyć. Play to najgorsza sieć. uciekajcie z niej. Dla mnie na tą chwilę Virgin mobile to jest to. np. fremium 30 minut gratis co miesiąc.

PS
Przykładów bandyctwa pokazał bym jeszcze kilka. M.in. z własnej prywatnej komórki, ale nie będę Was zanudzał.
Odpowiedz
1
@ XX
dnia 09.04.2010, 17:23 · Zgłoś
To [...]! Nie tylko w ten sposób oszukiwali, ale np w taki, że za przejście do PLAY oferowali 3 doładowania bonusowe po 20zł miesięcznie i tak przez 3 miesiące. Doładowali raz, a następne dwa doładowania przepadły! Dzwoniłem do Biura Obsługi, twierdzili że doładowanie z ich strony zostało zrealizowane. Ciekawe tylko dla kogo te pieniążki poszły bo napewno nie do mnie. Znam kilka osób oszukanych w ten sam sposób. Wszystkie korzystały z salonu w galerii
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.