Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Nieudany start Czarnych w IV lidze

12

Nie udała się inauguracja 4 ligi jasielskim piłkarzom. Pomimo dość licznego grona kibiców nie potrafili znaleźć sposobu na pokonanie Igloopolu Dębica. Pierwsza połowa była dość wyrównana, już kilka minut po gwizdku sędziego piłka znalazła się w bramce Igloopolu, lecz arbiter dopatrzył się przewinienia. Następne minuty to wyrównana gra, mało było szybkich akcji zarówno z jednej jak i z drugiej strony.

 

Zobacz więcej zdjęć w <Galerii> - Kolkrak 

 

 
Po przerwie było coraz gorzej, czego udowodnieniem była bramka z rzutu wolnego dla zespołu z Dębicy. Kilkanaście minut później mogło być 1-1, niestety Paweł Kasprzyk trafił w poprzeczkę z dość trudnej pozycji. Dwa ostatnie gole gości padły po wzorowo przeprowadzonych akcjach, błędy naszych obrońców niemiłosiernie wykorzystał Pisarek, i tym samym sprawił, że ostatecznie przegraliśmy to spotkanie 0-3.

 

 

 


No cóż miejmy nadzieję, że w najbliższym spotkaniu z Pogonią Leżajsk nasi zawodnicy będą w stanie wywieźć punkty do Jasła.

 

Lesiu

Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
0
@ dno :P
dnia 12.08.2008, 11:28 · Zgłoś
NAWET [...] nie pomogła...ooo jaka skoda:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
wezcie jeszcze jakims grafiti zniszczcie ze 2 elewacje w miescie, - napewno przyda sie to piłkarzom
Odpowiedz
0
@ jasel bis
dnia 11.08.2008, 21:23 · Zgłoś
I te jasielskie gwiazdy co grają w Odrzykoniu dostały w [...] w buraczanej lidze, ale co tam, i tak jest stówa za wyście na boisko. Lepiej stówa za wpisanie do protokołu meczowego w Odrzykoniu, niż trzy stówy stypendium w Czarnych na które trzeba zapracować zapieprzając na treningu. Ale i tak jest GIT, przyjdzie koniec sezonu i znowu opili się jakiś meczyk jak nie Strachocinie to na pewno znajdzie się jakiś potrzebujący. Wszyskto się kręci i jest cacy. Brawa dla jasielskich gwiazd w Odrzykoniu :smilewinkgrin:
Odpowiedz
0
@ karol
dnia 11.08.2008, 20:40 · Zgłoś
A pisałem,ze nie warto inwestować w kopaninę w Jasle? Pisałem.Więc macie dowód ,ze racja miałem.I tak bedzie do końca,no powiedzmy jesiennycvh rozgrywek,bo potem tylko zostanie nieuzasadniona rozpacz przegranych...Reszty nie skomentuję,bo powody sa oczywiste...
Odpowiedz
0
@ jasiel
dnia 11.08.2008, 15:51 · Zgłoś
To przede wszystkim porażka działaczy a szczeglnie trenera! Drużyna się cofa i to bardzo się cofa. Znowu się posprowadzało zawodowcow a chłopaki z Jasła muszą grać po wioskach pol Jasła gra w Odrzykoniu, bo dla nich szkoda trzech stowek ale Ci zawodowcy co spaprali mecz to dla nich i praca się znajdzie i tysiące się znajdą. Wstyd wstyd wstyd. Zero ambicji zero pocziwych ludzi.
Odpowiedz
0
@ kibol
dnia 11.08.2008, 11:25 · Zgłoś
no jaśaki....dostaliscie sromotne lanie,itak będzie w kazdym meczu ,nie chcieliście Tłusciaka to niema kto strzelać goli,,nie umywacie się by grać w IV lidze ,za rok znowu będziecie grać po wsiach i zbierać baty
Odpowiedz
0
@ jr
dnia 11.08.2008, 10:23 · Zgłoś
Z takim składem to będzie walka o utrzymanie i nic poza tym!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 11.08.2008, 10:06 · Zgłoś
Piłkarskie dno od strony zawodników! Nie którzy nie mają wstydu ale cóż jak jest układ to musi trwać. Tylko nie domogajcie się sponsorwania piłkarskiego dna bo szkoda kazdego grosza! nie mówiąc o złotówkach.
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 11.08.2008, 09:41 · Zgłoś
A ja w tle nadal widzę stare ławki. Czyżby remont dotyczył tylko części stadionu ? ! ;);) Mam nadzieję , że NIE !!!!
Odpowiedz
0
@ LoLo
dnia 11.08.2008, 09:28 · Zgłoś
Na IV ligę nie wystarczy remont obiektu i wymiana krzesełek. Środek tabeli to max a nie od razu walka o III ligę... Trochę pokory panowie!
Odpowiedz
0
@ JKS PANY
dnia 11.08.2008, 07:34 · Zgłoś
Najwierniejsi z wiernych FANATYCY !!! to dopiero początek sezonu damy rade!!
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 11.08.2008, 07:24 · Zgłoś
niestety do takich wyników trzeba będzie się przyzwyczajać.....:( tylko po co tak działacze i wszyscy przed sezonem byli pewni swego:rol:
Odpowiedz
0
@ leśmian...
dnia 11.08.2008, 06:59 · Zgłoś
Zero gry,dwa strzały w światło bramki.Roszady w zespole niczego nie poprawiły,brak lidera,nie ma kto pokierować grą.Może trener wyciągnie z tego jakieś wnioski...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.