Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Niszczą i kradną banery Krzysztofa Bosaka

115

Na facebook'owym fanpage'u Konfederacja - Jasło poinformowała o częstych aktach niszczenia bądź kradzieży banerów wyborczych kandydata na prezydenta Krzysztofa Bosaka. - Niestety, niektórzy mieszkańcy Jasła i okolic nie mogą znieść faktu, że poparcie dla Krzystof Bosak oraz Konfederacja ciągle rośnie - czytamy.

Krzysztof Bosak to kandydat Konfederacji na prezydenta. W Jaśle oraz w powiecie jasielskim wywieszono wiele jego banerów wyborczych. Sęk w tym, że nie wszyscy przyjęli jego kandydaturę z entuzjazmem wyrażając to w sposób najprostszy poprzez ich niszczenie bądź kradzież. - Niestety, niektórzy mieszkańcy Jasła i okolic nie mogą znieść faktu, że poparcie dla Krzysztof Bosak oraz Konfederacja ciągle rośnie, tak samo jak grupa sympatyków w naszym regionie. Kilka zniszczonych bądź skradzionych banerów wyborczych, dziesiątki zerwanych plakatów pokazują, że niektórzy są mocno tym faktem poruszeni i nie mogą się z tym pogodzić – czytamy na stronie facebook'owej Konfederacja-Jasło.

Jak sami potwierdzają, skradziono i zniszczono kilka banerów, dziesiątki plakatów zostało zerwanych. - Przypominamy, że takie czyny zagrożone są wysokimi karami – dodali.

Czyn ten jest zagrożony karą grzywny, a w przypadku strat powyżej 500 zł, z zgodnie z kodeksem karnym grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. 

id

fot. Konfederacja-Jasło/Facebook

Napisany dnia: 22.06.2020, 13:25
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ ewfw
dnia 22.06.2020, 13:29
Ocena
komentarza:
-36
No i po jaką cholerę, niszczyć plakaty surfera...
@ !!!!!
dnia 22.06.2020, 13:31
Ocena
komentarza:
79
no a czego się spodziewali po mateczniku pisizmu?
normalne barbarzyńskie metody jakie stosuje pisistowska junta!
szkoda czasu na ten teren - lepiej jechać tam gdzie ludziom jeszcze trochę w głowach oleju zostało.
@ ewfw
dnia 22.06.2020, 13:40
Ocena
komentarza:
-9
do "Zakochana" jego na łóżkiem ? ? chyba żeby ćmy straszyć i inne nocne koszmary...
@ quid pro quo, yes or no?
dnia 22.06.2020, 13:59
Ocena
komentarza:
72
Ktoś tu się jednak boi, a te zniszczone i skradzione plakaty oraz banery najlepiej o tym świadczą. Tym razem trzeba podziękować jaslo4u za nagłośnienie sprawy, bo to powinno na finiszu kampanii przysporzyć Bosakowi dodatkowych zwolenników.
@ Pooo
dnia 22.06.2020, 14:02
Ocena
komentarza:
-25
Pana Dudy też w Nowym Żmigrodzie i nie tylko tam.
@ Marek
dnia 22.06.2020, 14:04
Ocena
komentarza:
25
Nawiedzone dziadki i babki chwalące TVPiS i Ojca Rydzyka.
@ Gerg
dnia 22.06.2020, 14:05
Ocena
komentarza:
41
Pewnie to robią same nieroby siedzace na zasiłkach
@ ixi
dnia 22.06.2020, 16:59
Ocena
komentarza:
22
Czerwona mafią postkomunistów nie zagłuszy Konfederacji. Tylko Krzysztof Bosak!!
@ baśka
dnia 22.06.2020, 19:22
Ocena
komentarza:
12
Banerów Pana Trzaskowskiego w Jaśle jak na lekarstwo i o czym to świadczy? Pisiory tylko Dudę powywieszali. Jego banery jakoś nie giną. Więc wiemy, że to robota tych z Pisu. Bo on i dają? Ale wstyd mi za Jaślan.
@ AAA
dnia 22.06.2020, 19:44
Ocena
komentarza:
-7
Głosuj w tęczowych skarpetkach, nie na Bosaka!
@ Wikary
dnia 22.06.2020, 20:34
Ocena
komentarza:
5
Glupota ludzka przeraża, po 8 latach dymania Polaków na kazdym kroku,
na wszystkie mozliwe sPOsoby, wystarczyło 5 lat normalności i już
większość dopadła amnezja.
Już wszyscy zapomnieli że to Tusk postępował dokladnie odwrotnie niż
obiecywał, macie nadzieję że Trzaskowski nie klamie, i zrobi to co
obiecuje, ehhh brak słów.
@ AAA
dnia 22.06.2020, 22:28
Ocena
komentarza:
3
Tym bardziej nie powinno być problemu z przypomnieniem sobie, z czym mieliśmy do czynienia przez ostatnie piec lat.
@ hehe
dnia 23.06.2020, 08:01
Ocena
komentarza:
3
no niby z czym mądralo?! hehe
@ Maro
dnia 23.06.2020, 12:48
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
@ ANTIFA Jasło
dnia 22.06.2020, 13:39
Ocena
komentarza:
-73
Chciałem tylko powiedzieć, że bardzo szanuję ludzi odpowiedzialnych za to.

Nie ma w Polsce miejsca dla faszystów takich jak Bosak.
@ K2101
dnia 22.06.2020, 13:50
Ocena
komentarza:
69
Przeglądnijmy jego program. Co jest takiego faszystowskiego?
Władza kontrolna w rękach opozycji? Wzmocnienie kontroli władzy przez parlament? Zakaz budżetu z deficytem? Sędziowie pokoju? Zwiększenie zasady pomoczniczości?
Faszyzm sprzeciwia się demokracji, głosi kult przywódcy, totalitaryzm. Gdzie to głosi Bosak?
@ quid pro quo, yes or no?
dnia 22.06.2020, 13:56
Ocena
komentarza:
26
Oj, chyba kolejny zadaniowany i płatny troll ryzykuje sprawę sądową. Przypomnę tzw. 'pożytecznym idiotom', którym ten powyżej zapewne nie jest, na czym po krótce zasadza się idea słowa wytrychu "faszyzm" - wszystko w państwie, nic poza państwem, nic przeciwko państwu. A teraz niech trzeźwo myślący osądzą, komu bliżej do tej ideologii - wolnościowcom z Konfederacji, czy etatystom z PiSu.
@ ANTIFA Jasło
dnia 22.06.2020, 13:59
Ocena
komentarza:
-55
Faszystą jest Bosak do czego się przyznawał wielokrotnie na swoich mediach społecznościowych.
@ Pooo
dnia 22.06.2020, 14:07
Ocena
komentarza:
-13
Ilu ludzi w Konfederacji podchodzi z LPR??
Korwin często jeździ do Rosji?
A jesli chodzi o ich program zero podatków każdy się leczy na własną rękę ??
Jak masz kasę nie masz giniesz itd..???
@ AAA
dnia 22.06.2020, 14:18
Ocena
komentarza:
2
Tak „ryzykuje” jak Anne Applebaum albo pani Lempart?
Kochacie wolność słowa, to jej nie ograniczajcie. Nie trzeba się zrzynać na nazywanie rzeczy po imieniu, tylko uważać na to, z kim się przystaje. Wtedy nie będzie konieczna ogólnokrajowa akcja zamykania ludziom ust, zeby czasem nie użyli tego słusznie zle kojarzącego się słowa, zastępowanego często eufemizmami typu „skrajnie prawicowy” czy „narodowy”.

Tyle było krytyki pod adresem PiS i jego tuby propagandowej nieposwiecajacej wam uwagi, krytyki pod adresem „lewicowości” PiS w związku z rozdawnictwem, a teraz widzimy, ze wasz elektorat najprawdopodobniej zagłosuje, jeśli trzeba będzie, na kandydata tegoż wlasnie PiS-u, co tylko odsłania prawdziwe oblicze Konfederacji, a wiec bynajmniej nie kwestie gospodarcze (staracie się „sprzedać” ludziom jako po prostu wolnorynkowcy) tylko światopoglądowe, ideologiczne.
@ AAA
dnia 22.06.2020, 14:24
Ocena
komentarza:
-10
Dokładnie! „Najbliższe dopasowanie: faszyzm”.
@ AAA
dnia 22.06.2020, 14:31
Ocena
komentarza:
1
Ryzykować możesz Ty, jeśli przyjdzie Ci udowodnić w sądzie owo „zadaniowanie” i „opłacanie”. Poza tym- słowa, słowa, słowa... Nie dlatego (nie) jest się kimś, że się tak deklaruje. A potem liderzy ruchu np. publikują w określonych pismach- nazwijmy je „branżowymi”.
@ quid pro quo, yes or no?
dnia 22.06.2020, 14:32
Ocena
komentarza:
-2
Spróbuj, 'odważny' piewco wolności słowa, powiedzieć publicznie trochę prawdy o Żydach albo - co może być jeszcze lepsze obecnie - o czarnoskórych bądź sodomitach, to pogadamy o rzeczonej wolności słowa...

To co, mam robić screeny, przesłać je na skrzynkę Konfederacji, złożyć za godzinkę osobiście zawiadomienie do prokuratury i sprawdzimy, czy jesteś równie mocno umocowany jak Applebaum czy Lempart? Ciekaw jestem jakby to było w przypadku obrony przez owe środowiska "mięsa armatniego" czy "proletariatu zastępczego" jakim jesteś...
@ AAA
dnia 22.06.2020, 14:45
Ocena
komentarza:
-2
Nie ma! Dodajmy, że „stylizacje” wizerunków kandydatów na plakatach wyborczych to nic nowego i niech się pan Bosak nie czuje samym tym tylko faktem wyróżniony. Natomiast jeśli znikają i są uszkadzanie z pobudek ze wszech miar chwalebnych, powodowanych autentyczna troska o kierunek, w którym niebezpiecznie zmierzamy, to przynajmniej robiący to mają świadomość, jakiej chyba brakuje części społeczeństwa. Być może lepiej byłoby powiesić własny kontrplakat z argumentami, dlaczego pan Bosak to najmniej odpowiedni człowiek w polityce, ale po prostu, jak rozumiem, prościej jest zdemontować istniejący. To ostatecznie naprawdę społecznie niska szkodliwosc czynu w porównaniu z zagrożeniem, jakie niosą ze sobą skrajnie prawicowe ugrupowania.
@ AAA
dnia 22.06.2020, 15:08
Ocena
komentarza:
-1
Niechcący tylko przyznajecie, ze wolność słowa nie jest nieograniczona. W istocie. Ważne tylko, czy można np. negować Holokaust (przykład ogólny) czy może raczej napisać, że ktoś jest faszysta, jeśli np. reprezentuje środowiska, o których chyba wie, ze ich liderzy publikują w „Szturmie”.

To nie kwestia „umocowania”, tylko pokrycia slow w rzeczywistości. Straszysz mnie jako małego żuczka niemającego „umocowania”? Chcesz mi powiedzieć, że słowa np. Applebaum czy Lempart były fałszywe, ale kobiety zwyczajnie mają „umocowanie”, wiec się im udało uniknąć odpowiedzialności za oszczerstwo???

Od dawna nie lubicie (ale i wg slow Winnickiego i innych przywykliscie), kiedy się o was pisze „faszyści”. Ale, powtarzam, wystarczy może winić o to siebie, nie ludzi nazywających rzeczy po imieniu.

Radzę też zapoznać się z wyrokiem sądu odnośnie użytego przez Tomasza Piątka słowa „neonaziści” pod adresem MW (której szefował pan Bosak) a także jego podsumowaniem tej decyzji (cytat znajduje się we wpisie pod artykułem nt. wizyty pani Lukacijewskiej w Jaśle).
@ AAA
dnia 22.06.2020, 15:22
Ocena
komentarza:
0
Co jest faszystowskiego? A co mówi „Piątka Konfederacji”? Nawiasem mówiąc, pana o „polsko brzmiącym” nazwisku, jak i nazwisko Braun (bardzo akuratne), he-he. Czytamy tam, że bez kogo chcą Polski? Nie zapala Ci się lampka? To naprawdę nieistotny wobec kwestii gospodarczych (tez zreszta dość aberracyjnych, całkowicie liberalnych) szczegół?
@ quid pro quo, yes or no?
dnia 22.06.2020, 15:53
Ocena
komentarza:
9
Polecam wszystkim wywiad z Krzysztofem Bosakiem w 'Gościu Wiadomości' z piątku 19 czerwca br. Pani Holecka uwijała się jak w ukropie, by wypełnić rozkaz zdyskredytowania kandydata na Prezydenta z ramienia Konfederacji, ale dostała zasłużone 'lanie' i reżimowa telewizja będzie następnym razem musiała sięgnąć po inteligentniejszego funkcjonariusza. Szukajcie tam faszyzmu miałkie trolle...

(materiał jest wciąż dostępny na You Tube)
@ AAA
dnia 22.06.2020, 16:20
Ocena
komentarza:
1
Polecam poddać weryfikacji logikę pana Bosaka. Niedawno stwierdził, ze Lewica nie szanuje Konstytucji, bo chciałaby równości małżeńskiej dla osób LGBT. To rozumiem, ze kiedy uchwalono w Stanach druga poprawkę do ich konstytucji (tą mówiąca o prawie obywateli do posiadania broni, a wiec oczko w głowie Konfederacji), tym samym jej „nie uszanowano”, no bo przecież ostatecznie zmieniono. I tak robiono potem jeszcze wiele razy. No cóż...
@ ixi
dnia 22.06.2020, 17:00
Ocena
komentarza:
-2
Jest I winny, komuch, prostytutka Sorosza, stalinista I bandyta. Gdzie policja i prokuratura!?!
@ quid pro quo, yes or no?
dnia 22.06.2020, 17:07
Ocena
komentarza:
0
Ach ten Mosze Mosznicki. Chłop nie wie, którą ręka klepać w klawiaturę - z jednej strony przepychanki na forum, z drugiej wrzutki pod artykułami. Ale jakoś trzeba te szekle kasować...
@ baśka
dnia 22.06.2020, 19:24
Ocena
komentarza:
1
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ dragoness
dnia 22.06.2020, 20:01
Ocena
komentarza:
0
„obywatelstwo polskie powinno być traktowane jako szczególny przywilej i być ściśle powiązane z przynależnością do narodu polskiego”, a „ kandydat na obywatela musi przekonująco wykazać, że jest osobą w pełni zasymilowaną z narodem polskim”.
Dodatkowo do konstytucji miałyby być wpisane zakaz związków partnerskich i konkubinatów, zarówno jedno- jak dwupłciowych, zakaz korekty płci i zawierania związków małżeńskich dla osób po tejże korekcie, całkowity zakaz aborcji, a także „naturalny” porządek społeczny, wynikający z „różnej i komplementarnej natury mężczyzn i kobiet” oraz odrzucenie koncepcji płci kulturowej (gender). Reszta rewelacji tutaj "Analizujemy nowe szaty Bosaka. Pod kulturalną gadką kryje się projekt religijnej dyktatury"
@ AAA
dnia 22.06.2020, 20:25
Ocena
komentarza:
0
Tak, istny „Nowym Porządek” (nomen omen?). Rzekłbym, że raczej stary turbo-burdel.
@ quid pro quo, yes or no?
dnia 22.06.2020, 20:37
Ocena
komentarza:
1
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ AAA
dnia 22.06.2020, 22:22
Ocena
komentarza:
2
Potrzebujemy społeczeństwa obywatelskiego, demokracji liberalnej, a nie systemu „hierarchicznego” albo anachronicznych kategorii narodowych. Nie będziecie ludziom meblować życia. Dyktować tego, w kim maja prawo się zakochać i czy ta osoba ma szanse na obywatelstwo. Przeraża słowo „asymilacja”. Można się integrować, ale nie asymilować, bo to zupełnie nie to samo. Każdy ma być jak spod narodowej sztancy?! O tym, kto jest Polakiem decyduje Konfederacja? A gdyby Polonia tajze musiała się asymilować za granica, czyli oddając od polskiej tożsamości, kultury, to co? Jakbyście zaśpiewali? Opamiętania życzę!
@ AAA
dnia 22.06.2020, 22:42
Ocena
komentarza:
1
Ciejawe, z czego utrzymamy państwo bez podatków?!?! A przecież to podobno „prawdziwi patrioci”! To na własne państwo i ziomków im żal?! Skrajne (prawicowo) zidiocenie.
@ Darek
dnia 23.06.2020, 16:56
Ocena
komentarza:
1
Gorszych faszystow od antify nie ma
@ Travis
dnia 25.06.2020, 12:34
Ocena
komentarza:
0
Argument z dyktowaniem w kim się zakochać zupełnie nietrafiony. Konfederaci nie mają problemu z tolerowaniem mniejszości seksualnych. Jednak sprawa rozbija się właśnie o znaczenie słowa TOLERANCJA. Środowiska LGBT uważają, że to zrównanie albo i specjalne traktowanie pewnych grup, a znaczy to zupełnie co innego. Jeżeli homoseksualiści chcą się wspólnie rozliczać z dochodów czy udzielać upoważnienia parterowi w różnych sprawach to K.Bosak wielokrotnie uspokajał, że to kwestia znowelizowania ustaw i sam za tym optuje...
Poza tym wiele osób rzuca tu wyrażeniem "faszyści" itp najwyraźniej nie do końca zdając sobie sprawę, co ono właściwie oznacza.
@ Textor
dnia 25.06.2020, 17:17
Ocena
komentarza:
0
Winston Churchill :"Przyjdzie czas gdy faszyści będą się nazywać antyfaszystami"pozdrawiam
@ Realista
dnia 22.06.2020, 13:57
Ocena
komentarza:
-15
Jasło dość się nacierpiało z powodu nacjonalizmu hitlerowskiego. Jaślanie nie chcą nietolerancji, pogardy dla kobiet, państwa podporządkowanego kościołowi. Konfederacja i Młodzież Wszechpolska nie przyniosą Polsce nic dobrego.
@ Jaślak
dnia 22.06.2020, 14:07
Ocena
komentarza:
27
można mieć twoje poglądy, ale to nie jest powód do barbarzyńskiego niszczenia cudzej pracy. Są wybory, jest kandydat, promuje siebie na banerach i plakatach, prawo mu do tego pozwala. I co najważniejsze to jest to że ma obecnie ok. 8% zwolenników. W cywilizowanym świecie należy takie sprawy uszanować. No ale w zaściankowych miasteczkach w których diabeł mówi dobranoc a lud jest zmanipulowany przez dojną zmianę to najlepiej pod osłoną nocy niszczyć, zrywać, pluć i wyszydzać do rana, byle na poranną mszę zdążyć i klepać paciorki. Pamiętaj "Realisto", w Jaśle żyją jeszcze ludzie o innych poglądach niż ty i nie wypowiadaj się na forum w imieniu jaślaków.
@ ANTIFA Jasło
dnia 22.06.2020, 14:12
Ocena
komentarza:
0
Jedyną dobrą odpowiedzią na poglądy, u których podstaw leży zabranie wolności innym jest brak tolerancji dla takich poglądów. Tolerancyjne społeczeństwo musi przyjąć taką a nie inną postawę, inaczej grozi mu kompletna destrukcja.

Polecam zapoznanie się z paradoksem tolerancji.
@ AAA
dnia 22.06.2020, 14:21
Ocena
komentarza:
-4
Nie ma tolerancji dla nietolerancji.
@ AAA
dnia 22.06.2020, 15:10
Ocena
komentarza:
-2
Ty nic nie paniał.
@ quid pro quo, yes or no?
dnia 22.06.2020, 15:59
Ocena
komentarza:
3
Ty, trollu, masz za to tę definicję, którą lansuje żydokomuna pod szyldem przewijającej się przez świat kolejnej rewolucji komunistycznej w wersji neobolszewickiej. Jest to definicja zgodna z 'badaniami' dewianta i zbrodniarza na dzieciach, niejakiego Alfreda Kinseya, za którym ową definicję klepnęła słynna dziś na cały świat WHO. Na tym samym zbrodniarzu oparł się Kentler, za sprawą którego przez 30 lat pedofile używali sobie na dzieciach w Niemczech (smaczek z ostatnich dni). I nie krzycz tak pod kilkoma nickami,bo to nie przydaje ci powagi...
@ AAA
dnia 22.06.2020, 16:54
Ocena
komentarza:
3
W cywilizowanym świecie nie ma przede wszystkim miejsca na nacjonalizm.
Wszyscy jesteśmy ludźmi i to, że mieszkamy akurat w danym kraju, to najczęściej przypadek. A jeśli ktoś sobie życzy zamieszkać w np. Polsce, to ma do tego prawo. Niezależnie od pochodzenia, koloru skory czy orientacji.
@ Dike
dnia 22.06.2020, 21:11
Ocena
komentarza:
1
Polskość „ nie bierze się z krwi a nawet, jak pokazuje mój przykład, nie bierze się z pochodzenia. Polskość to jest straszna siła duchowa i to nie my ją wybieramy, bo nie możemy niczego wybierać, to ona nas wybiera" [...] „nie ma ani kropli polskiej krwi a w moich komórkach nie ma ani kawałeczka polskiego genu” [...].

Kto to powiedział?
@ AAA
dnia 22.06.2020, 22:08
Ocena
komentarza:
-2
Znikają pochwały tolerancji, a pozostawiane są komentarze antysemickie i homofobiczne. Chyba, że w redakcji nie umieją czytac. Nie zgadzam się na „żydokomune”. Wszyscy byli Polakami. Nie zgadzam się na insynuacje, ze homoseksualność to pedofilia, bo w takim razie heteroseksualność także. Tsk nakazywałaby logika.
@ quid pro quo, yes or no?
dnia 22.06.2020, 22:15
Ocena
komentarza:
2
Antysemityzm - ze zjawiskiem mamy do czynienia wówczas, gdy czyjaś opinia nie podoba się Żydom

Antysemita - ktoś, kogo nie lubią Żydzi, ewentualnie - judeorealista
@ AAA
dnia 22.06.2020, 22:27
Ocena
komentarza:
-2
O tym, kto jest antysemita decyduje Konfederacja. Ha, ha, ha.
@ quid pro quo, yes or no?
dnia 22.06.2020, 23:13
Ocena
komentarza:
-1
A ja myślałem, że ADL (Anti Defamation League)...
@ AAA
dnia 22.06.2020, 23:31
Ocena
komentarza:
0
A „antypolak” to ktoś, kogo nie lubią „prawdziwi Polacy”...
@ dragoness
dnia 23.06.2020, 10:08
Ocena
komentarza:
1
@Dike
Strażnik Pamięci Marek Rymkiewicz.
@ zbokofob
dnia 25.06.2020, 12:26
Ocena
komentarza:
0
Trzeba tolerowac zbocze\ńców złodziei morderców pedofili zoofili itditd i lansowac to łajdactwo brawo oszołomy.
@ Neo
dnia 25.06.2020, 12:52
Ocena
komentarza:
0
Wpuszczać wszystkich z otwartymi ramionami? Doświadczenia innych krajów pokazują, że może się to skończyć katastrofą. Nie jestem narodowcem, ale muszę im oddać to, że mają sporo racji w tej kwestii. Hasła takie jak "Polska dla Polaków" też mi się nie za dobrze kojarzą, ale chyba sam/a przyznasz, że przyjmowanie jak popadnie mnóstwa osób z innych kręgów kulturowych to szybka droga do destabilizacji kraju. Jestem za imigracją, ale ma być to robione z jakimś pomyślunkiem, a nie jak teraz: seryjne rozdawanie paszportów RP obywatelom pewnego państwa położonego w Palestynie, przepisy faworyzujące Ukraińców czy nikły odsetek kobiet wśród ogółu imigracji do Polski...
@ Textor
dnia 25.06.2020, 17:20
Ocena
komentarza:
0
Tak ma ale nie może mieć takich samych praw jak Polacy .Przestępstwo =deportacja .Chyba że chcecie mieć to samo co we Francji czy Anglii
@ xD
dnia 22.06.2020, 13:58
Ocena
komentarza:
22
oj boją się wyborcy PiS-u, że będzie trzeba ruszyć leniwą [...] i w końcu zacząć pracować zamiast pobierać zasiłki
@ ABSOLUT
dnia 22.06.2020, 14:28
Ocena
komentarza:
19
Zniszczenia plakatów nie robią emeryci tylko mopsy ...konfederacja chce zagonić do roboty to towarzystwo!
@ ANTIFA Jasło
dnia 22.06.2020, 14:33
Ocena
komentarza:
-14
>konfederacja chce zagonić do roboty to towarzystwo!

to kiedy otwierają pierwsze obozy pracy? Można się zatrudnić jako kapo?
@ ABSOLUT
dnia 22.06.2020, 14:41
Ocena
komentarza:
20
Po co obozy ...wystarczy nie placić za nierubstwo!
@ AAA
dnia 22.06.2020, 15:59
Ocena
komentarza:
2
Bezrobotny często pracuje więcej niż niejeden zatrudniony, łapiąc rozmaite fuchy, żeby tylko nie utonąć. Naprawdę chciałbyś się zamienić na jałmużnę zwaną „zasiłkiem”?
@ Kim Dzong Un
dnia 22.06.2020, 14:21
Ocena
komentarza:
-10
To zrobili fani tęczowego Czaskosia miłującego wszystkich
@ AAA
dnia 22.06.2020, 23:43
Ocena
komentarza:
1
Wolisz brunatnego prezydenta?
@ komu on zagraża
dnia 22.06.2020, 14:34
Ocena
komentarza:
11
to robią zapewne ci którym Bosak może odebrać głosy
@ real
dnia 22.06.2020, 14:41
Ocena
komentarza:
5
Tak, przyjeżdża Duda z Trzaskowskim i zrywają plakaty oraz niszczą banery. Zastanów się, przecież zniszczenie banera nie unicestwia kandydata. To zwykła chęć bezmózgowców do niszczenia czegokolwiek, czy to znak drogowy, czy elewacja budynku (najlepiej jak jest nowa) a jak się nawinie baner, to czemu nie?
@ CDN
dnia 22.06.2020, 14:36
Ocena
komentarza:
6
Czy tylko plakaty Pana Bosaka są zrywane? Chyba nie. Rodzi się więc pytanie, czy nie jest to forma promocji wyborczej Pana Bosaka? Ciekawe co na to PKW.
@ obuty
dnia 22.06.2020, 14:51
Ocena
komentarza:
-7
też bym się skłaniał do tezy, że sami sobie niszczą, aby był rozgłos i opinie jakoby komuś zagrażał ten kandydat
@ KGB
dnia 22.06.2020, 16:42
Ocena
komentarza:
3
Oczywiscie ze CDN ma racje, zrywane i niszczone są wszystkie banery tak jak niszczone są przystanki, mury itd. Ktos wiązący to z konkurencja polityczną ma trochę nie tak pod sufitem i za duzo we wszystkim widzi polityki.
@ łodyniec
dnia 22.06.2020, 14:42
Ocena
komentarza:
14
Pisiorom opłaconym nie podoba się program z którego można wywnioskować że już nic nie dostaną
@ Kazek
dnia 22.06.2020, 14:49
Ocena
komentarza:
3
Skąd my to znamy? Rudy i jego ludzie znowu w akcji...???
@ 01
dnia 22.06.2020, 14:49
Ocena
komentarza:
-9
Słuchajcie , nie wiem czy to prawda. Słyszałem , że w Jaśle odbyły się ćwiczenia tej warszawskiej grupy współfinansowanej przez prezydenta Warszawy , zupełnie nie wiem o co chodzi. Czy ktoś coś wie.
@ sss3
dnia 22.06.2020, 14:55
Ocena
komentarza:
13
Plakaty Dudy niszczą kibole KO, plakaty Trzaskowskiego niszczą kibole PiSu, plakaty Bosaka niszczą i kibole KO i kibole PiSu - ot, takie porozumienie ponad podziałami
@ cynik
dnia 22.06.2020, 17:04
Ocena
komentarza:
8
Plakaty niszczą po prostu durne smarkacze nie zdające sobie sprawy z konsekwencji prawnych! A jasielska Konfederacja chciała przypomnieć o swoim istnieniu. I tyle.
@ xyz
dnia 22.06.2020, 15:05
Ocena
komentarza:
19
Tak wygląda cała prawda PiS. Głoszą homilie na Jasnej Gorze. Jadą do Sanktuarium w Debowcu. A za ogrodzeniem przeklinają (nie będę cytować ) wyzywają wszystkich,. Nie rozróżniają programu Bosaka od Trzaskowskiego, To poprostu złodzieje. Banery znikają takżę od Trzaskowskiego, a Hołownia i Kosiniaka nie widziałam. Ludzie boją się odezwać, bo sa wyzywani. Szłam ulicą, a za mną facet wrzeszczał ,, dostaliscie k... 500 plus, a chcecie głosowac na złodziei''. Może przeliczcie ile zżarła Wam inflacja z tego 500 plus. Ile dzieci cierpi bo rodzice pija na umór za te pieniądze.Walczą z komuną, a mamy gorszą odmianę komuny z Piotrowiczem niby nie komunistą. Tam gdzie Pis tam nienawiść , zazdrość nietolerancja. Wstyd za Jasło. Nawet kwestionowano ponad 300 podpisów zebranych na Trzaskowskiego. Tak byliśmy tam i staliśmy w kolejce z czego jesteśmy dumni, bo nie ma w nas nienawiści.
Każdy ma prawo wybierać kogo chce i nic nikomu do tego. Pozdrawiam zwolenników pana Bosaka. Wstyd za Jasło.
@ Zeks z zawadki
dnia 22.06.2020, 15:46
Ocena
komentarza:
-4
I bardzo dobrze
@ yozef
dnia 22.06.2020, 15:52
Ocena
komentarza:
-12
bosak to porazka podobnie jak biedron ,,mogli wystawic brauna wzglednie czarzastego ,,, a ci panowie sie nie licza ,jeszcze kombinowali z trzaskowskim nastepca i wychowankiem geremka ,,duda z nim bedzie mial najlatwiej ,,,bo z kamyszem czy tym panem co ukraincy go popieraja byloby trudniej ,,, holownia holownia ,zrobili cie na szaro
@ Do Kandydatów opozycji
dnia 22.06.2020, 16:46
Ocena
komentarza:
7
Policja w Jaśle przyjeła również zgłoszenia w Sobotę w nocy w związku z kradzieżą oraz niszczeniem materiałów wyborczych. Ustalono samochód czarne kombi, zapis z prywatnego monitoringu będzie dowodem w sprawie. Czym więcej zniszczą tym wyższa kara.
Na marginesie, to wandale, które nie mają nic wspólnego z demokratycznymi wyborami. Obywatelski obowiązek chronić materiały wyborcze, bo jak to wygląda?
Jaślanie zwracajcie uwagę, bez względu czy to Bosak , Trzaskowski Kamysz czy Duda...
@ quid pro quo, yes or no?
dnia 22.06.2020, 16:46
Ocena
komentarza:
4
We środę o godzinie 14:00 spotkanie z Krzysztofem Bosakiem na Rynku w Jaśle!
@ dragoness
dnia 22.06.2020, 18:02
Ocena
komentarza:
-2
A we wtorek o 13 z Szymonem Hołownią.
@ quid pro quo, yes or no?
dnia 22.06.2020, 18:10
Ocena
komentarza:
-1
Proszę się tu z nami nie dzielić tą wstydliwą prawdą...
@ AAA
dnia 22.06.2020, 18:45
Ocena
komentarza:
1
Tylko niech twarz przypydruje.
@ dragoness
dnia 22.06.2020, 19:36
Ocena
komentarza:
1
O ile pamiętam jest jeszcze wolność wyboru, prawda?
@ hej
dnia 22.06.2020, 21:26
Ocena
komentarza:
1
O 14.00 na rynku mają być przedstawiciele Konfederacji, a sam Bosak w tym czasie będzie w Toruniu. Gdyby nie było pseudowirusa, to może by się różni kandydaci nawet w Jaśle pojawili, ale nie ma na to czasu. A warto poznać każdego po kolei i to co mają do powiedzenia.
@ PAD
dnia 22.06.2020, 17:53
Ocena
komentarza:
4
Młodzieżówka pisiorowska niszczy też banery Trzaskowskiego. Ale nie ma się czemu dziwić. Jabłko spada niedaleko jabłoni!!! Ciekawe, ile mają za zniszczenie baneru innego niż tego dudy?!
@ Hmm
dnia 22.06.2020, 18:25
Ocena
komentarza:
8
Plakaty niszcza pewnie zwolennic Dudy ktorzy trzesa portkami ze ich kochany prezydent przegra i juz nie bedzie rozdawnictwa.
@ major03
dnia 22.06.2020, 18:31
Ocena
komentarza:
7
Sam rozwieszam plakaty Bosaka, poświęcam swój czas, pieniądze na paliwo na które zapracowałem nikt mi ich nie dał, chcesz głosować na Dudę głosuj ale nie zdzieraj plakatów innych kandydatów i nie zasłaniaj.
@ AAA
dnia 22.06.2020, 18:40
Ocena
komentarza:
0
Bo ktoś dał Ci pracę. A jeżeli sam sobie stworzyłeś, to pewnie masz odbiorców/klientów. Krótko mówiąc, jesteśmy zależni od innych. Nie ma „ja sam” itp.
@ yozef
dnia 22.06.2020, 21:06
Ocena
komentarza:
1
nic w zyciu nie ka za darmo ,,,posluchajcie drodzy wyborcy starszego pana bo takim jestem ,,NIC ,,,UWIERZCIE ,
@ quid pro quo, yes or no?
dnia 22.06.2020, 22:08
Ocena
komentarza:
1
Starszego pana zawsze wysłucham, bo cenię dorobek starszego pokolenia i uważam, że jest to doświadczenie, z którego należy czerpać. Jednakowoż starość to nie zawsze mądrość, a Ty, człowieku, masz coś z głową albo jesteś zwykłym śmierdzącym trollem. Być może jesteś chory i z góry zaznaczam, że to może Cię usprawiedliwiać, ale generalnie wypadasz tutaj co najwyżej groteskowo. Zwłaszcza z tymi swoimi przecinkami ',,,'
@ tadeusz z torunia
dnia 22.06.2020, 21:34
Ocena
komentarza:
1
a to ciekawe bo jak by tak zrobili z plakatami niejakiego dudy to by już na karku mieli CBŚ w tym zawszonym kraju degeneratow i ludzi ogłupionych przez tą wladze wszyscy którzy są przeciw oszolomowi niejakiemu J.K scigani przez gestapo zwane milicja
@ bcz
dnia 22.06.2020, 21:35
Ocena
komentarza:
0
Naprawdę czym tu się podniecać i zachwycać ??,,,prezydent to musi być postać ,to nie chłoptaś w krótkich spodenkach,którego niewielu zna ,wielu nie rozumie a wszyscy (poza grupką wyznawców) nie wierzą że zdobędzie choćby 5 %..lub facet niby poważny ale ani nazwisko znane ani program ...Nie szkoda Wam drzeć szat w przegranej sprawie???..i nie agituję za nikim stwierdzam tylko nagą prawdę i naszą szarą wyborczą rzeczywistość!!
A niszczycieli karać bezwzględnie!!
@ Lajtuś
dnia 22.06.2020, 21:43
Ocena
komentarza:
-4
Dobrze robią.jeszcze Trzaskowskiego do zniszczenia
@ precz z monopolem władzy
dnia 22.06.2020, 22:00
Ocena
komentarza:
10
Najgorszy jest monopol władzy. Nawet w Kościele co niby święty są przekręty. A co dopiero w polityce. Zrozumcie, politycy muszą w krótkim czasie tyle nakraść żeby starczyło dla nich do końca życia, oraz aby ustawić dzieci tak, żeby nie musiały kraść. Dlatego żeby temu zapobiec choć trochę musi być opozycja, wolne media, sądy, niezależny Prezydent. Wynika z tego że wybór np. Trzaskowskiego jest niezbędny aby trochę patrzył władzy na ręce. Bo w Polsce całą realną władzę ma rząd i większość sejmowa.
@ quid pro quo, yes or no?
dnia 22.06.2020, 22:10
Ocena
komentarza:
-3
Niezbędne to jest - niezależnie od czasów i okoliczności - używanie mózgu. Twój, jak powyższy wpis udowadnia, jest daleko od czachy...
@ precz z monopolem władzy
dnia 22.06.2020, 22:41
Ocena
komentarza:
7
Czyli mam rozumieć że najlepiej będzie jak całą władzę w Państwie obejmie PiS. Jeśli tak ktoś uważa, to dziękuję za uwagę. Komunę już przeżyłem
@ ewfw
dnia 22.06.2020, 22:57
Ocena
komentarza:
0
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ AAA
dnia 22.06.2020, 23:08
Ocena
komentarza:
-2
Ale, gdy przyjdzie do definicji małżeństwa to już nie jest do de? Prawo się zmienia, a nie łamie. Zrozumcie tą „oczywista oczywistość”.
@ Heyah
dnia 22.06.2020, 23:10
Ocena
komentarza:
10
Partia PiS ma gacie pełne ze strachu.
Głosowałem 5 lat temu na Andrzeja Dude, ale teraz mam już dosyć tej pychy i obłudy partyjniakow zasiadających w pałacu.
@ Tryt
dnia 22.06.2020, 23:40
Ocena
komentarza:
7
Niszczą wszystko co nie z PiS. Banery Kosiniaka żaden pisi tępy malarz nie ominie. I nie pisolcie że nikt nic nikomu nie udowodnił. Dowodem są banery dlugoPiSa. Są czyste. Czyli? Największa chuliganeria to pisowski pierwszy sort.
@ Heyah
dnia 22.06.2020, 23:44
Ocena
komentarza:
0
Partia PiS macie pomysł, od czego jest ten skrót ???
@ ..
dnia 23.06.2020, 07:33
Ocena
komentarza:
-1
Ta Konfederacja. I co prywatyzacja państwowych szpitali. Komercyjne szpitale za kase ? Nie stać sory nie leczymy. Jak w USA. Taki program mają ??? Dotego przymusowe kamasze odwieszone
@ AAA
dnia 23.06.2020, 09:02
Ocena
komentarza:
-1
Bo jak wspaniałe i bez korupcji działa (prywatna) weterynaria- ogłosił swego czasu JKM:)))

Jasne, że będą prywatne! Przecież w Stansch publiczna opieka zdrowotna uchodzi za „bolszewicka”:))
@ KKK
dnia 23.06.2020, 07:52
Ocena
komentarza:
1
To nie PIS niszczy - to banda czworga. Od 1990 te same gęby z poprzedniego ustroju tylko pod innymi barwami, często zmienianymi byle przy korycie być - bardzo się boją utraty tego koryta - ci ludzie nie skalali się żadną uczciwą ciężką pracą i nic innego nie potrafią i bardzo się boją, że ktoś spoza układu wysadzi ich z siodła.
@ AAA
dnia 23.06.2020, 08:58
Ocena
komentarza:
1
Układ ma Kaczyński w łonie własnego środowiska. Polecam wywiady i książki Tomasza Piątka. Macierewicz do dziś nie wytoczył mu procesów.
@ Proboszczyk
dnia 23.06.2020, 09:23
Ocena
komentarza:
1
Miałem ochotę zrobić to samo z banerami Dudy ale myśle sobie że nie warto ryzykować mandatu, już z wypłaty zabierają po tysiąc złotych na nierobów, którzy zamiast pracować latają po mieście i niszczą banery innych kandydatów. Czekam cierpliwie aż emeryci z całkowicie wypranymi mózgami odejdą z tego padołu a z nierobami już sobie poradzimy. TYLKO BOSAK I KONFEDERACJA
@ AAA
dnia 23.06.2020, 10:40
Ocena
komentarza:
0
Stworzycie im miejsca pracy? Tylko nie za miskę ryżu! I mam nadzieje, że przydzielicie po samochodzie, bo przecież transport publiczny będzie szczątkowy, jeśli nie nieistniejący, i jako publiczny nieprawomyślny. W końcu czymś do tej pracy trzeba będzie czasem dojechać, prawda?
@ Krekt
dnia 23.06.2020, 09:42
Ocena
komentarza:
3
Bosak I Konfedeacja mają się poparcie w Jaśle i okolicy. Widzę dużo plakatów i banerów i cała moja rodzina również będziemy na niego głosować. Ktoś jest niedobrze i bawi się w wandalizm.
@ a wybory jak zwykle sfałszowane
dnia 23.06.2020, 12:03
Ocena
komentarza:
1
Bosak zniszczony ale za to Duda wisi.
@ Jasło Masło
dnia 23.06.2020, 13:06
Ocena
komentarza:
4
Kto niszczy plakaty Bosaka ten ma małego ptaka :)
@ Ja
dnia 23.06.2020, 14:11
Ocena
komentarza:
0
Niszczenie plakatów którego z kandydatów nie powinno mieć miejsca. PiS/PO mają najwięcej kasy na kampanie dlatego niszczenie banerów tych dwóch partii jest najczęstsze.
Ludzie są krótko wzroczni i dają się manipulować kiedyś przez PO teraz przez PiS. W przyszłości przez inną partię, która będzie rządzić pomiędzy Bugiem, a Odrą - taki mamy ustrój.

Minusem jest to że ludzie są podzieleni - najczęściej niepotrzebnie. Od polityków należy WYMAGAĆ, a nie ich lubić!!!
@ TAJEMNICZY_
dnia 23.06.2020, 14:36
Ocena
komentarza:
1
Suweren przemówił.
@ Bieberstein
dnia 23.06.2020, 14:56
Ocena
komentarza:
0
Głosuję na Bosaka! Od II wś. nie rządziła w Polsce prawica, przydałoby się posprzątać i ruszyć gospodarkę już niemal kompletnie zrujnowaną. Prowadzę działalność, ale musiałem rejestrować w Holandii, czy to normalne?
@ Głosujnabosaka
dnia 23.06.2020, 21:26
Ocena
komentarza:
3
Krzysztof Bosak postulaty:
1⃣ Niskie podatki i proste przepisy, czyli #PiątkaBosakaDlaGospodarki
✅ Nie podpisze żadnej ustawy podwyższającej podatki Polakom!
✅ Kwota wolna od podatku jako 12-krotność pensji minimalnej (31 200 zł)
✅ Dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców
✅ Obniżka podatku VAT na żywność
✅ Usunięcie zbędnej biurokracji i uproszczenie przepisów

2⃣ Suwerenna polityka zagraniczna
✅ Wielowektorowa polityka zagraniczna zgodna z polską racją stanu, silna polska armia
✅ Wypowiedzenie pakietu klimatycznego UE i uwolnienie potencjału polskiej energetyki
✅ Ochrona polskiego majątku, sprzeciw wobec bezpodstawnym roszczeniom żydowskim i wypowiedzenie deklaracji terezińskiej #Stop447

3⃣ Tradycyjny model rodziny
✅ Ochrona życia nienarodzonego
✅ Sprzeciw wobec szkodliwej propagandy ideologii LGBT
✅ Ochrona konserwatywnych wartości
@ Robert
dnia 25.06.2020, 19:55
Ocena
komentarza:
0
Do wyboru mamy niskie podatki, uproszczenie prawa, zmniejszenie biurokracji oraz zwiększenie wolności obywatelskich co proponuje Bosak i KONFEDERACJA lub wysokie podatki, zmniejszanie wolności i jeszcze większe komplikowanie prawa co proponują zarówno PO jak i PiS. Rozdawanie cudzych pieniędzy jest proste - problem w tym że coraz mniej ludzi chce na to pracować a coraz więcej z tego korzystać. Żadna z tych partii nie ma pomysłu na przyciągnięcie ludzi oprócz jeszcze większego rozdawnictwa - tylko to wiedzie nas prosto w kierunku Wenezueli.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Caritas Diecezji Rzeszowskiej przekazało blisko 2 mln zł do poszkodowanych w wyniku powodzi

  Po czerwcowych nawałnicach, jakie przeszły przez Podkarpacie, Caritas Diecezji Rzeszowskiej ruszyło na pomoc powodzianom. Oprócz wsparcia rzeczowego poszkodowane rodziny otrzymały środki finansowe. W ramach zbiórki do puszek zorganizowanej w parafiach oraz od darczyńców udało się zebrać kwotę 1 744,800 zł...

 • W Skołyszynie oddano ponad 30 litrów krwi!

   

  O tym, że krew ratuje życie nie trzeba nikogo przekonywać. W akcji krwiodawstwa, zorganizowanej dzisiaj przy remizie OSP Skołyszyn zebrano jej ponad 30 litrów. Trafi ona do RCKiK w Rzeszowie. Akcji towarzyszyły gry i zabawy dla dzieci oraz pokazy sprzętu, którego dawniej i obecnie, na co dzień używają, bądź też używali podczas akcji strażacy ochotnicy.

 • The Hamburgers – recepta na wyśmienity smak! Spróbuj nowości w Doner King

 • Fundacja PGNiG przekazała kolejną transzę pomocy dla poszkodowanych w wyniku czerwcowych nawałnic

   

  Kolejna partia sprzętu AGD od Fundacji PGNiG trafiła do rodzin poszkodowanych w wyniku czerwcowych nawałnic i podtopień. W Jaśle z pomocy rzeczowej skorzysta 28 gospodarstw domowych, które przed miesiącem dotknął żywioł.

 • Urząd Miasta w Jaśle odpowiada na petycję w sprawie wycinki drzew

   

  Kilka dni po tym, jak w sieci pojawiła się petycja w sprawie planowanej wycinki drzew przy ul. Rejtana, Floriańskiej i Śniadeckich, apel mieszkańców miasta zatroskanych o ich los, doczekał się odpowiedzi ze strony Urzędu Miasta w Jaśle. Magistrat przekonuje, że robi wszystko, aby ocalić jak największą liczbę drzew przewidzianych do usunięcia w związku z budową ścieżki rowerowej. Analizowane obecnie przez urzędników rozwiązanie może pozwolić na zachowanie dziesięciu z nich.

 • Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za skutki powodzi? Cz. 1

   

  Niestety, ostatnie miesiące nie mogą być uznane za szczególnie szczęśliwe dla mieszkańców naszego kraju. W marcu rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa spowodowała paraliż gospodarki, w maju-czerwcu – zniszczenie w południowo-wschodniej części Polski niosły liczne powodzie. 

 • Rusza modernizacja Placu Żwirki i Wigury oraz ulic Bednarskiej, Czackiego i Karmelickiej – będą utrudnienia

   

  W ramach prowadzonego projektu „Rewitalizacja Miasta Jasła w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego” już w najbliższym czasie rozpoczną się prace modernizacyjne Placu Żwirki i Wigury, a także sąsiednich ulic Bednarskiej, Czackiego i Karmelickiej. 

 • Czy uda im się obronić drzewa przed wycinką?

   

  Los blisko dwudziestu drzew przy ul. Rejtana, Floriańskiej i Śniadeckich wydaje się być przesądzony. Kolidują one bowiem z realizowaną przez Miasto Jasło ścieżką rowerową. Grupa mieszkańców miasta nie zamierza jednak składać broni w walce o ich ocalenie. Ich orężem ma być petycja, której adresatem są miejscy radni.

 • Toyota rozwija skrzydła w Jaśle

   

  Branża motoryzacyjna nie toleruje stagnacji. Potwierdzenia dla tak postawionej tezy nie trzeba szukać daleko. Jasielski salon Toyoty stawiając na rozwój...

 • Nowy dyrektor jasielskiego MOSiR-u

  Marek Dyląg został dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle. Zastąpił na tym stanowisku Tadeusza Baniaka, który funkcję tę pełnił w sumie przez ponad 17 lat. Nowy dyrektor pracował już wcześniej na MOSiR-ze, w latach 1999-2008 był zastępcą ośrodka.

 • Wracamy z obuwiem najlepszych polskich marek! Wielkie otwarcie już w sobotę 1.08.2020

   

  Po kilku długich  miesiącach przerwy, wracamy do Was z obuwiem najlepszych polskich marek. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105