Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

O kagańcach na twarzach, szczepionkach jako eksperymentach medycznych mówili prof. Korab-Karpowicz i dr Zbigniew Hałat

64

W Domu Kultury Kolejarz w Jaśle w niedzielne popołudnie odbyło się spotkanie z dr Zbigniewem Hałatem, epidemiologiem, byłym podsekretarzem stanu w ministerstwie zdrowia i opieki społecznej oraz prof. Włodzimierzem Julianem Korab-Karpowiczem, filozofem, politologiem oraz laureatem ogólnopolskiego konkursu Osobowość Roku Polski 2020 w Kategorii Nauka.

Niedzielne spotkanie pt. „Odwaga to milowy krok ku wolności” zorganizowane przez Stowarzyszenie Wolne Wybory, którego koordynatorem na Podkarpaciu jest Krystyna Olszewska cieszyło się dużym zainteresowaniem. Na sali w Domu Kultury Kolejarz udział wzięło ponad sto osób. Głównymi gośćmi spotkania byli dr Zbigniew Hałat, lekarz medycyny, epidemiolog, wiceminister zdrowia w latach 1991-1993 oraz prof. Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz, filozof, politolog, laureat ogólnopolskiego konkursu Osobowość Roku Polski 2020 w kategorii Nauka, którzy zostali przywitani przez osoby zgromadzone gromkimi brawami.

Głównym tematem poruszanym przez prelegentów była sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie oraz kwestia szczepień przeciwko Covid -19. Prof. Włodzimierz Julian Korab-Karpowicz jest przekonany, że to dzięki naukowcom, czy lekarzom w Polsce i za granicą możemy poznać prawdę na temat pandemii.

- Jestem naukowcem, uczonym. Co prawda, moją dziedziną nie jest medycyna, ale zostałem tak wykształcony, że bez względu na to, z chwilą gdy pojawia się jakiś problem, zaczynam się nim interesować. W marcu 2020 r. zacząłem czytać różne artykuły pochodzące z prasy angielskiej i amerykańskiej. Odkryłem, że są niezależni naukowcy o dużym autorytecie, którzy mówią, że koronawirus nie jest śmiertelnym wirusem. Owszem, może doprowadzić do śmierci jak inne wirusy ale, nie jest to nic bardziej groźnego niż coś, co znamy z przeszłości. Te restrykcje są nieproporcjonalnie duże w stosunku do niebezpieczeństwa – mówił Korab-Karpowicz. - Pierwszym znanym, który wygłaszał te tezy i przeprowadzał badania empiryczne na terenie Kalifornii to był John Ioannidis, uczony ze Stanford. Ten wielki naukowiec z olbrzymim dorobkiem skazuje się na publiczny lincz. Każda osoba profesorowie medycyny, którzy pojawili się w Polsce i odważnie powiedzieli swoje zdanie – każda z tych osób skazała się w większym lub mniejszym stopniu na krytykę prasy, na różnego rodzaju problemy. Ta wolność słowa, o której nam mówiono staje się fikcją – dodał.

Wygłaszane przez dr Hałata i prof. Koraba-Karpowicza przemówienia budzą niemałe kontrowersje. Chociażby przypuszczenia, że przyszłe szczepionki mają zawierać w sobie chip do śledzenia każdego człowieka. Maseczki z kolei są instrumentem wymuszania posłuszeństwa. Dr Zbigniew Hałat skupił się na aspektach zdrowotnych szczepienia, a także obecnej sytuacji epidemiologicznej w Polsce i na świecie, m.in. odniósł się do testów na koronawirusa PCR, które, jak podkreślił nie dają żadnej gwarancji wykazania prawidłowego wyniku, co udowodniono na licznych pokazach. Dr Hałat odniósł się również do listy chorób poszczepiennych powstałych na podstawie licznych obserwacji zespołów lekarskich. Nie podał jednak dokładnych danych, ile osób dotyczy ten problem. Odniósł się również do kwestii nakłaniania dzieci do szczepień. Uznał bowiem, iż szczepienie dzieci wbrew ich woli jest łamaniem prawa. - W Warszawie nieustannie jest przywożony pacjent do szpitala na syrenie, gdzie poddawany jest sedacji, potem respiracji, czyli procedurze inwazyjnej i wentylacji mechanicznej, a następnie ze względu na skutek śmiertelny – kremacji. Ten kompleks był znany już na samym początku. W maju 2020 r. już było wiadomo, że 12 % pacjentów zaledwie przeżywa w ten sposób leczenia Covid. Stosowane było dotlenianie innymi sposobami, ale nasz rząd zakupił duże ilości respiratorów i musiał je zużyć, w związku z czym był wielki napór, aby szpitale montowały je w salach bez doprowadzonego tlenu i odpowiedniego personelu. W ogóle można to nazwać tragifarsą gdyż, nie tylko kosztowało to życie ludzi, ale też ogromny majątek i wysiłek organizacyjny – mówił dr. Hałat.

Chcą wygrać wybory i przejąć władzę

Uczestnicy spotkania mieli okazję do zadawania pytań. Na koniec byli zachęcani do tworzenia grup i oddziałów Ruchu Wolne Wybory. „Musimy stworzyć silną i liczną organizację masową, która wygra wybory i w sposób legalny przejmie w Polsce władzę. Najpierw zorganizujemy grupy i oddziały w całej Polsce, wybierzemy spośród nad najlepszych Polaków – ludzi uczciwych, odważnych i mądrych i spowodujmy, aby tacy ludzie wygrali w wyborach i znaleźli się w rządzie oraz w samorządach” - czytamy na ulotce, która była udostępniona dla słuchaczy spotkania. - Ruch Wolne Wybory powstał 10 października 2020 r. - Wszystkie inicjatywy jakie miały miejsce w Polsce, a za nimi stał Ruch Wolne Wybory, czyli demonstracje, happening, apele naukowców i lekarzy artykuły prasowe, listy do rządu – to za mało, trzeba stworzyć silną organizację. Cel jest jeden – wolność, w tym osobista. Nie ma prawa nikt nam zarzucać stylu życia, nakazać noszenia masek, zmuszać do szczepień, zniewalać nasze dzieci do zdalnego nauczania- to kwestia wolności osobistej człowieka. Nie można być do końca wolnym człowiekiem w zniewolonym państwie. Musimy osiągnąć drugi cel, czyli w pełni wolne państwo polskie – przekonywał prof. Korab-Karpowicz.

id

Napisany dnia: 04.10.2021, 19:43
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Olo
dnia 04.10.2021, 20:15
Ocena
komentarza:
-36
Wszyscy bez masek. Gdzie milicja!!
@ Skandal.
dnia 05.10.2021, 07:46
Ocena
komentarza:
-14
Policja powinna rozpędzić to spotkanie.Portal 4ujaslo do prokuratury. Kto pisze o takich rzeczach. Skandal.
@ Ryszard
dnia 05.10.2021, 10:24
Ocena
komentarza:
-7
Wstyd jak większość działań w tej wsi. Pośmiewisko i zacofanie na skalę kraju
@ obserwator
dnia 05.10.2021, 16:41
Ocena
komentarza:
-4
Olo milicja była w PRL - u. Teraz jest policja - od PO. Nie wiem czy wiesz co to PRL.
@ Józef
dnia 06.10.2021, 19:23
Ocena
komentarza:
-7
ciekawe ile tych "antyszczepionkowców" ze sali wyląduje po tym spotkaniu w szpitalu. A z pewnością to nastapi.
@ Yozef
dnia 07.10.2021, 16:11
Ocena
komentarza:
-3
Oczywiscie powina rozpedzic i wyslac do kopalni .dac im kilof niecj kopia .
@ Najkowiec
dnia 07.10.2021, 23:07
Ocena
komentarza:
-5
Te dziadki naukowce na pierwszy łogień
@ beneeks
dnia 10.10.2021, 13:33
Ocena
komentarza:
2
Co rozpedzić jak Ci mało jeź do Australi tam Cie zamkna jak psa z kagancem to bedziesz zadowolony. Tu jest Polska,a Polacy to naród wolny!!!
@ Człowiek też zwierzę
dnia 04.10.2021, 20:17
Ocena
komentarza:
-36
Traktować jak inne choroby - dopisać do szczepień obowiązkowych!
@ Człowiek nie zwierzę
dnia 09.10.2021, 21:46
Ocena
komentarza:
4
Jeśli traktować jak inne choroby, to powinni dopuścić leczenie. Amantadyna, oraz lek z przeciwciałami od Biomed Lublin, już ponad rok czekają na dopuszczenie przez władzę.
@ aeao
dnia 04.10.2021, 20:19
Ocena
komentarza:
-32
xDDD zjazd szurów w Jaśle, ale kabaret, korwin albo braun nie przylecieli ?
@ 123
dnia 04.10.2021, 20:43
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ łodyniec
dnia 04.10.2021, 21:41
Ocena
komentarza:
38
I dobrze że coś się dzieje. Chociaż tumanom i tak nie przemowisz do rozsądku.
Niech się szczepi kto ma taką potrzebę ,modli kto ma taką potrzebę, a kto ma
to wszystko w d... niech ma spokój .
@ Człowiek też zwierzę
dnia 04.10.2021, 22:40
Ocena
komentarza:
-13
A zdawało mi się, że "róbta, co chceta" to hasło lewaków... A to jednak myślących, że myślą. Czy ci, którzy nie chcą zapinać pasów też mogą tego nie robić?
@ łodyniec
dnia 05.10.2021, 21:00
Ocena
komentarza:
14
Oczywiście że tak. Odpowiadam za siebie. Nikt za mnie mojego życia nie przeżyje i nikt za mnie nie umrze .
@ Abnegat
dnia 07.10.2021, 20:42
Ocena
komentarza:
4
@22:40
Nie ma żadnego "róbta co chceta" w warunkach chamskiego przymusu, polegającego na groźbie utraty pracy lub różnych konsekwencji służbowych.
@ hmmmmmmmmmm
dnia 09.10.2021, 23:40
Ocena
komentarza:
0
@Człowiek też zwierzę Dzisiaj wystarczy załatwić lewe zwolnienie i nie musimy zapinać pasów... po to istnieją głupie przepisy aby je omijać.
@ Do łodyniec
dnia 04.10.2021, 22:54
Ocena
komentarza:
7
No widzisz,ludzie narażają się na utratę pracy,kariery/ wielu lekarzy zawieszonych w pracy/aby ratować ludzi,a wielu i tak nie przyjmuje do wiadomości prawdy.Można przeczytać stwierdzenie chińskiego naukowca o broni biologicznej.To smutne,że zmanipulowani godzą się nabijać komuś kasę.Co do pasów,o których pisze Człowiek- Zwierzę,było wiele przypadków,że nie zapięcie ich właśnie uratowało życie.Swego czasu znani ludzie z Jasła mieli wypadek i przez pasy osoba utonęła,nie mogąc się uwolnić.Zresztą co to za porównanie.Prawda boli?Łodyniec ma rację.
@ Człowiek też zwierzę
dnia 04.10.2021, 23:17
Ocena
komentarza:
-5
Czyli mogą nie zapinać. Dziękuję. Prawda boli, głupota niestety nie.
@ hmmmmmmmmmm
dnia 09.10.2021, 23:43
Ocena
komentarza:
-1
@ Człowiek też zwierzę ależ możesz nie zapinać bo nikt nie stoi nad tobą z pistoletem.
@ ed
dnia 04.10.2021, 23:16
Ocena
komentarza:
-1
ale kretynizm.
Krysiu Co Ty za pajacow do Jaselka naszego przyprowadzasz?. Przeciez to co mowia kupy sie nie trzyma . Ludzie myslcie logicznie i nie dajcie sobie prac muzgow.
@ Człowiek też zwierzę
dnia 04.10.2021, 23:20
Ocena
komentarza:
-5
Słowa kagańce i eksperymenty medyczne redakcja powinna była napisać w cudzysłowie.
@ Abnegat
dnia 07.10.2021, 20:01
Ocena
komentarza:
8
Dobrze Redakcja zrobiła, że nie dała cudzysłowów. Kagańce mają rzeczywiście za cel zniewolenie oraz pozbawienie godności ludzi i nie mają uzasadnienia medycznego. Wirus przenika również przez oczy, uszy i skórę, stąd też, żeby ta ochrona miała jakiś sens medyczny, wszyscy musieliby chodzić w strojach kosmonautów, ale w takim przypadku wcześniej zachorowaliby na grzbybice czy inne schorzenia skóry, niż na mniemanego covida.

Co do eksperymentu medycznego - tutaj nie ma żadnych wątpliwości, gdyż wynika to jednoznacznie z treści ulotek producentów preparatów, mówiących o zakończeniu okresu prób w styczniu 2023 r., który to termin został już wydłużony.
@ 123
dnia 04.10.2021, 23:35
Ocena
komentarza:
4
[Komentarz nie na temat]
@ ed
dnia 04.10.2021, 23:37
Ocena
komentarza:
0
sorki, zle mi sie napisalo. mialo byc mozgow
.
@ Joasia
dnia 05.10.2021, 00:49
Ocena
komentarza:
34
Szkoda że nie wiedziałam, bo bym przyszła. Od dawna nie było w Jaśle tak świetnych gości
@ kr
dnia 05.10.2021, 07:23
Ocena
komentarza:
10
Maseczki to im przeszkadzają ale duszenie ludzi chorych na astmę czy pranie kobiet pałami teleskopowymi przez dżentelmenów zwanych policjantami, wywożenie głodnych kobiet dzieci do lasu przez dzielnych pograniczników, areszty wydobywcze cz fałszywe oskarżanie przez prokuraturę już nie tylko przeciwników politycznych ale wrogów osobistych ludzi obecnej "wadzy" to jest oczywiście drobiazg.
@ .o.
dnia 05.10.2021, 08:02
Ocena
komentarza:
-10
Co za debile w swojej ciemnocie. Niejeden już taki niby lekarz pozbył się prawa wykonywania zawodu bo sam nie wie co mówi.
@ hmmmmmmmmmm
dnia 09.10.2021, 23:44
Ocena
komentarza:
0
jak na razie żaden
@ Jaslok
dnia 05.10.2021, 08:36
Ocena
komentarza:
7
Lewactwo z forum opanowało komentarze, chyba zapomnieli o imprezie u Mazurka...
@ gosc
dnia 05.10.2021, 08:51
Ocena
komentarza:
17
dobrze powiedzieli Ja nie nosze maseczek ani zamiaru nie mam sie szczepic mam to w[...] dla mnie najwazniejsze dla zdrowia choc mam 70 lat ruch, i witaminy i to te najwazniejsze dziekuje !
@ naukowcy
dnia 05.10.2021, 09:23
Ocena
komentarza:
-18
...i ci ludzie sami siebie nazywają ..."uczonymi". ...zwykłym dziadkom leśnym nudzi się na emeryturze to postanowili znaleźć sobie jakieś zajęcie. Kto im za to płaci? Wygląda na to, że to kolejna polityczna bojówka. Ich wypowiedzi niczym ludzi nieświadomych zaistniałego i nadal istniejącego stanu rzeczy, bo przecież miliony osób już zmarło na covid i na tym zapewne nie koniec, mają wydźwięk jakby celowego nawoływania do lekceważenia tej ciężkiej u bezmiaru osób choroby. ...tak filozoficznie - a może ze względu na ich schyłek życia - dekadentyzm i zazdrość ludziom młodości postanowili takie fanaberie wygłaszać, by skrócić pobyt na tej ziemi tym, którzy mają przed sobą jeszcze długą drogę. Kto ich tu sprowadził i po co? Komu taka filozofia potrzebna?
@ dragoness
dnia 05.10.2021, 09:41
Ocena
komentarza:
-9
Jakie szczęście że na sali tak niewiele osób. Tzn. jest jeszcze nadzieja dla Jasła.
@ Kora
dnia 05.10.2021, 09:54
Ocena
komentarza:
5
Tą nadzieją na pewno nie jesteś ty dragoness .Jak zwykle i w tym temacie jesteś koneserem- żałosnym niestety...
@ dragoness
dnia 05.10.2021, 11:10
Ocena
komentarza:
-1
Sprawdź znaczenie słowa koneser, zanim zrobisz z siebie idiotkę. A, nie... już zrobiłaś.
@ osób
dnia 06.10.2021, 08:53
Ocena
komentarza:
0
cyt.: "Jakie szczęście że na sali tak niewiele osób. Tzn. jest jeszcze nadzieja dla Jasła". Przecież piszący sprawozdanie z tej "imprezy" informuje, że było 100. Szkoda, że przyszła tylko nieliczna garstka i mogła wysłuchać neologizmów i fanaberii pod tytułem "stary człowiek i ...może"(sic!).
@ Ryszard
dnia 05.10.2021, 10:23
Ocena
komentarza:
0
Tylko w tym mieście taki cyrk.
@ Abnegat
dnia 07.10.2021, 20:23
Ocena
komentarza:
4
Cyrk to będzie za 2-3 lata, nie tylko w tym mieście. Ale nie wiem, czy ktokolwiek będzie się śmiał.
@ Ka
dnia 05.10.2021, 10:41
Ocena
komentarza:
10
"Co prawda, moją dziedziną nie jest medycyna, ale ..." tak, że ten...:)
@ Abnegat
dnia 07.10.2021, 20:14
Ocena
komentarza:
9
Tako rzecze lekarz, niejaki M. Sutkowski o delcie:
„... objawy mogą być bardzo różne, łącznie z brakiem dolegliwości".

Kłania się słynna "schizofrenia bezobjawowa" w Związku Sowieckim.
@ Ka
dnia 05.10.2021, 10:43
Ocena
komentarza:
7
"...uczony ze Stanford. Ten wielki naukowiec z olbrzymim dorobkiem..." nowomowa PRL'owska, śliczna:)
@ Stary
dnia 05.10.2021, 11:08
Ocena
komentarza:
2
Szkoda ze nie bylo z nimi ekspertow od zamachu smolenskiego oni tez sa nawiedzeni.
@ Ciekawy
dnia 05.10.2021, 14:11
Ocena
komentarza:
4
Moze stare drzewa im tlen zabraly i majacza ???
@ b
dnia 05.10.2021, 11:22
Ocena
komentarza:
-5
Wielka nauczycielka znów ma glos pewnie stara panna
@ Jaslok
dnia 05.10.2021, 12:10
Ocena
komentarza:
-4
Proszę Jasielka loża ekspertów znowu się odezwała w komentarzach ... Ki***, Ma*** i reszta...
@ haber
dnia 05.10.2021, 15:24
Ocena
komentarza:
2
Piękna polszczyzna pozazdrościć lackiny
@ Ola
dnia 05.10.2021, 16:10
Ocena
komentarza:
2
Prawda, odwaga, godność. Dziękujemy. Precz z propagandą i zamordyzmem!!!
@ CWP
dnia 06.10.2021, 08:29
Ocena
komentarza:
14
Bardzo dobrze że są takie spotkania,każdy ma prawo myśleć samodzielnie i wyrobić sobie opinię .Trzeba wysłuchać każdej strony i wyciągnąc wnioski .Nikkt nie może być pewny co przynisą kolejne lata i jakie będą skutki działania preparatów bo nikt za to nie odpowiada i przyjmujemy je na własną odpowiedzialność .Z Panem Bogiem.
@ kika
dnia 06.10.2021, 08:35
Ocena
komentarza:
12
1500 osob dziennie umiera w Polsce,miesiecznie 35000do 45ooo bez covida to oczym dyskutujemy.Ile zmarło na covida w stosunku do wszystkich zmarłych.Dajcie lepszy dostep do lekarzy,90 % mlodziezy ma prochnice zębow i nic z tym sie nie robi to jaka to polityka zdrowotna.
@ próchnica
dnia 06.10.2021, 08:56
Ocena
komentarza:
3
Żądamy by rządzący zaprowadzili dzieci z ...próchnicą do dentysty(sic!). Odrobinę sapienti ...życzę.
@ Kika
dnia 07.10.2021, 17:25
Ocena
komentarza:
8
Szef Biontech zapowiada , że w przyszłym roku
konieczna będzie nowa szczepionka.Znow będziemy
atakowani i przekonywani do przyjęcia kolejnej niezbędnej dawki.
Obecnie obserwujemy spadek ,zachorowań dlatego wykorzystajmy dobrze ten czas i przygotujemy
się na jesień już to słyszę.Entuzjazm niektórych znacząco spadnie.
@ Abnegat
dnia 07.10.2021, 19:24
Ocena
komentarza:
6
Ja się dziwię, że osoby o tak wysokim autorytecie zechciały nawiedzić to miasto - i chwała im za to. Zaskoczeniem dla mnie jest liczba osób przybyłych na spotkanie, podzielających poglądy szanownych prelegentów. Oznacza to, że poglądy komentujących na niniejszym portalu niekoniecznie są odzwierciedleniem opinii mieszkańców.

Natomiast na osobne podkreślenie zasługuje fakt, że Redakcja obiektywnie poinformowała o tym zdarzeniu, co dla mnie jest dużym, ale pozytywnym zaskoczeniem. Oby była to zapowiedź zmiany dotychczasowego, cenzorskiego kursu. Gdyby jeszcze nie były kasowane linki, nawet te nieaktywne - ale może wymagam naraz zbyt wiele.
@ Macon1124
dnia 07.10.2021, 19:31
Ocena
komentarza:
6
Niech się szczepią idioci niech eksperymentują na sobie wirus był i będzie a wy dalej bądźcie królikami , brawo że mają odwagę się pokazac i mówić o tym , bo już nie jednego profesora wywalili z pracy za mówienie prawdy ..
@ Lipa
dnia 08.10.2021, 08:41
Ocena
komentarza:
4
Tylko tyle mam na ten temat do powiedzenia:

"Ludzie, którzy dla tymczasowego bezpieczeństwa rezygnują z podstawowej wolności, nie zasługują ani na bezpieczeństwo, ani na wolność."
W oryginale:
"They that can give up essential liberty to obtain a little safety deserve neither liberty nor safety."
Benjamin Franklin

A tutaj z kolei doskonały wiersz Pana Kornela Filipowicza, który moim osobistym zdaniem idealnie pasuje do tego, co teraz się dzieje na prawie całym świecie- za chwilę obudzimy się w totalnie innym świecie a będziemy to zawdzięczać swojej bierności i omotaniu ogółu przez "elity" władzy- nie tylko polskie):

W państwie totalitarnym
Wolność
Nie będzie nam odebrana
Nagle
Z dnia na dzień
Z wtorku na środę
Będą nam jej skąpić powoli
Zabierać po kawałku
(Czasem nawet oddawać
Ale zawsze mniej, niż zabrano)
Codziennie po trochę
W ilościach niezauważalnych
Aż pewnego dnia
Po kilku lub kilkunastu latach
Zbudzimy się w niewoli

Ale nie będziemy o tym wiedzieli
Będziemy przekonani
Że tak być powinno
Bo tak było zawsze.

Do przemyślenia dla inteligentnych ludzi, z otwartymi umysłami.
@ na lipę
dnia 08.10.2021, 08:57
Ocena
komentarza:
1
szanowna lipo zapewne masz na myśli wolność odbieraną co rusz przez unijnych urzędników.
@ Lipa
dnia 08.10.2021, 10:07
Ocena
komentarza:
1
Szanowny, jeśli już ;) Jak do tej pory od wejścia Polski do Unii Europejskiej nie zaobserwowałem żadnego zamachu na moją osobistą wolność ze strony tej instytucji. Aczkolwiek to, że jej organizacja i sposób działania pozostawiają wiele do życzenia jest faktem znanym każdemu, kto interesuje się tematem. Wolność odbierają nam nasi politycy, raz za razem- jak w przytoczonym przeze mnie wierszu. Nie tylko nasz kraj, ale i cały świat zmierza w tym, jakże złym kierunku. Pozostaje tylko pytanie, kiedy większość zda sobie z tego sprawę. Obawiam się, że wtedy będzie już niestety za późno...
@ na lipę
dnia 09.10.2021, 09:48
Ocena
komentarza:
-1
szanowna lipo w zupełności wystarczy
@ JĘDREK
dnia 08.10.2021, 12:35
Ocena
komentarza:
1
i oto jest polska demokracja nie można mieć innego zdania chcę to się szczepię i odpowiadam za siebie nie chcę to nie każdy odpowiada za siebie dużo nam brakuje do wolności słowa a chcemy iść na równi z zachodem polak to cwaniak raz w tą stronę a raz w inną.
@ K
dnia 08.10.2021, 13:06
Ocena
komentarza:
3
Zabrakło mi słów żeby to skomentować
@ Branża
dnia 09.10.2021, 21:06
Ocena
komentarza:
1
Proszę się

dowiedzie
ć ilu chorych zaszczepionych jest w jasielski szpitalu?i dać znać.
@ hmmmmmmmmmm
dnia 09.10.2021, 23:49
Ocena
komentarza:
1
Ludzie mieli umierać na ulicach... dalej tego nie widzę.
@ oiuytre
dnia 10.10.2021, 09:38
Ocena
komentarza:
-1
Jasło to jeden pisuar
@ Km
dnia 11.10.2021, 02:44
Ocena
komentarza:
-1
A moim zdani to nic innego jak kampania wyborcza . Oni mają ich wszystkich na tej sali nie powiem gdzie . Dostosowują swoje wypociny do ich poglądów aby przejąć potencjalnego wybocę i jak się. uda to zacząć bawić się w politykę co potwierdza końcowa część spotkania nawłujcąc do przejścia władzy. To jest ich pięć minut które im daje covid bo każdy patrzy co ugrać dla siebie np. przy epidemii. Do tego wszystkiego są im potrzebni tacy ludzi a jest ich wystarczająca ilość żeby wsadzili swoje zadki w ławy sejmowe . Wyborów nie wygrają ale cel mogą osiągnąć wejść do sejmu i żyć z polityki ,można podać przykład Konfederacja.
@ bob
dnia 18.12.2021, 10:12
Ocena
komentarza:
0
Jezeli to prawda, ze tylu ludzi ma poglady proantyludzkie, to ...ZMILUJ sie PANIE BOZE
nad tym narodem, ktory od wiekow miluje niewolnictwo i alkohol.
Nie chce mi sie wierzyc, ze to Polacy wypisuja takie madrosci.
Nie, nie, to nie mozliwe.
No coz, niewolnikowi nie jest potrzebny tkz.rozum, ktory sluzy miedzy innymi do myslenia.
Niewolnik ma miec silne rece i twarda du...e.To pierwsze do pracy na pana kolonizatora,
a to drugie do odpowiedniego traktowania, zeby wiedzial, gdzie jego miejsce.
Nie mam zadnego wspolczucia dla takiej kategori niewolnika, bo i tak nic nie zrozumie.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Unieważniono przetarg na budowę Regionalnego Ośrodka Sportu i Kultury w Trzcinicy

  Powiat jasielski unieważnił przetarg na rozbudowę i przebudowę istniejącego budynku internatu, łącznika i stołówki oraz budowa małej hali sportowej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Regionalny Ośrodek Sportu i Kultury w Trzcinicy”. Oferty wykonawców były droższe od możliwości finansowych samorządu.

 • Biegły sądowy podejrzewał u Joanny Paszyńskiej zator tętnicy płucnej. Sekcja zwłok tego nie potwierdziła

  W Sądzie Rejonowym w Jaśle trwa proces w sprawie śmierci 32-letniej Joanny Paszyńskiej, która osiem dni po wyjściu ze szpitala, będąc po zabiegu usunięcia woreczka żółciowego zmarła w domu. Sędzia Agata Rolek-Lubaś przesłuchała w tej sprawie kolejnych świadków, w tym personel medyczny oraz biegłego medycyny sądowej, który wykonał sekcję zwłok kobiety.

 • Grzechem nie sprawdzić świata zza dużych szyb. Blisko. Bliżej. Pod Maglem.

   

  Niewiele wysiłku trzeba włożyć, żeby znaleźć domek, który zachwyca swym położeniem. Można nie wychodzić z zachwytu, że po pierwsze blisko, po drugie z ceną, na którą Was stać.

 • Zderzenie trzech pojazdów w Zarzeczu. Jedna osoba została poszkodowana

   

  Dzisiaj około godziny 11. w Zarzeczu na drodze wojewódzkiej nr 992 doszło do zderzenia z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

 • Bezinwazyjny lifting twarzy bez igieł, skalpela czy botoksu? Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak…

   

  Tak, to możliwe! A wszystko dzięki japońskiej technice masażu twarzy Kobido, która zyskuje coraz większą popularność wśród osób poszukujących naturalnych metod poprawy wyglądu skóry bez konieczności poddawania się zabiegom medycyny estetycznej. 

 • W czasie niemieckiej okupacji ryzykowali życie ratując Żydów. W Jaśle upamiętniono ich pełną poświęcenia postawę

   

  Polityka zagraniczna hitlerowskich Niemiec w latach trzydziestych i czterdziestych ubiegłego wieku odcisnęła tragiczne piętno na historii wielu narodów zamieszkujących Europę. Nazistowski plan bezwzględnej eksterminacji poszczególnych grup etnicznych w sposób szczególny dotknął europejskich Żydów,

 • Oferta Edukacyjna Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle to bezpieczne miejsce stworzone specjalnie dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności w komfortowych warunkach!

 • Trwa proces jasielskiego przedsiębiorcy oskarżonego o niewłaściwe postepowanie z odpadami. Biegły z Krakowa nie dopatrzył się szkody w środowisku&l

  Prokurator wnioskował o przesłuchanie biegłego z Krakowa, który wydał opinie główną i uzupełniającą w sprawie zanieczyszczenia powierzchni ziemi oraz wód podziemnych na działce w Zimnej Wodzie, na której w ubiegłym roku były składowane i zakopywane odpady. Zdaniem oskarżyciela publicznego biegły pominął istotne dla sprawy kwestie, w szczególności nie udzielił odpowiedzi, czy doszłoby do obniżenia jakości wody, gdyby do tych prac naprawczych podjętych przez oskarżonego Grzegorza S. nie doszło.

 • Policja na tropie podpalaczy

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle prowadzą czynności w celu ustalenia sprawców podpaleń. Pożary wiat śmietnikowych przy ul. Lenartowicza oraz Chopina, a także w podcieniu bloku przy ul. Jagiełły w Jaśle miały miejsce w krótkich odstępach czasu...

 • "UE chciałaby zrobić skansen z naszych pięknie zagospodarowanych lasów” - mówiła posłanka Maria Kurowska

  „UE chce położyć rękę na polskie lasy państwowe” - podkreśla posłanka Solidarnej Polski – Maria Kurowska. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Parku Miejskim w Jaśle mówiła o złożonym obywatelskim projekcie ustawy ws. obronie polskich lasów. Przyjęcie jej pozwoli polskiemu rządowi zachować kontrolę nad tym co się dzieje w lasach, a każde działanie podejmowane w sprawie lasów będzie przegłosowane przez Sejm. - Nic o lasach poza Sejmem – mówiła posłanka.

 • Wiosna – czas na zmiany!

   

  Zapraszamy Seniorów do aktywności. Wiosna to czas kiedy chętniej korzystamy z życia i szukamy nowych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Doskonałym rozwiązaniem będzie decyzja o udziale w Klubie Seniora, który funkcjonuje od niedawna  w Jaśle przy ul. Dworcowej 12  – dysponujemy jeszcze ostatnimi wolnymi miejscami !

   

 • Helios Krosno zaprasza na kolejny tydzień repertuarowy Projektów Specjalnych

   

  Zbliżający się tydzień repertuarowy w kinie Helios Krosno pełny jest niespodzianek w ramach Projektów Specjalnych. Każdy kinoman z pewnością znajdzie dla siebie ciekawą propozycję. Na dużym ekranie będzie można zobaczyć między innymi najnowszy film Park Chan-wooka pt. "Podejrzana".

 • Chwyć za kielnię! Łap okazję cenową na bloczek komórkowy w sklepie DOMUS

   

  Wiosna to idealny czas na to, aby wrócić na budowę lub wreszcie zrealizować plany związane z remontem. Nie o samą porę roku jednak chodzi. Wiosną można natknąć się na materiały budowlane w bardzo atrakcyjnych cenach. Doskonałym przykładem jest bloczek komórkowy 24x24x59, który w sklepie DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle kosztuje dokładnie 14,29 zł. Oferta obowiązuje do końca kwietnia br.

 • Wiercenie studni głębinowych z gminnej dotacji od A do Z

   

  Gmina Jasło uruchomiła w ubiegłym roku program dla swoich mieszkańców, w ramach, którego mogli oni składać wnioski o dofinansowanie budowy studni wierconej głębinowej dla budynków mieszkalnych. Pieniądze trafią do blisko 370 wnioskodawców. Część z nich podpisało już stosowne dokumenty. Inwestycję należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od zawarcia umowy. Już wcześniej warto więc wybrać doświadczonego wykonawcę. Kompleksową usługę wiercenia studni głębinowych oferuje firma WIT-WIERT.  Zadzwoń: 698 006 759.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657