Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Oddano do użytku pawilon psychiatryczny przy jasielskim szpitalu

162

Dzisiaj odbyło się uroczyste oddanie do użytku i poświęcenie oddziału psychiatrycznego z poradniami Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Inwestycja za ponad 21,6 mln zł to pierwszy etap rozbudowy lecznicy. <FOTORELACJA>

W nowym pawilonie będzie mieścić się oddział psychiatryczny wraz z izbą przyjęć, oddział dzienny psychiatryczny, poradnie zdrowia psychicznego oraz leczenia uzależnień. Pomieszczenia parteru o powierzchni 837,93 m kw. przygotowane są na przyjęcie 38 pacjentów, w tym 14 łóżek na odcinku obserwacyjnym oraz 24 na odcinku diagnostyczno-obserwacyjnym.

- Kompleksowość świadczeń, która będzie tutaj udzielana, pozwoli na efektywne wykorzystanie personelu, ale najważniejsze, że zwiększona została dostępność do badań diagnostycznych i konsultacji – podkreśla Beata Trzop, dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. - Skonsolidowanie w jednym miejscu powoduje też to, że pacjent ma dostęp do wszystkich świadczeń zdrowotnych. W pawilonie będzie również otwarty punkt zgłoszeniowo-koordynacyjny. Zarówno pacjent i jego rodzina, kiedy będzie potrzebowała pomocy, może bez skierowania podejść do takiego punktu, uzyskać informacje i pomoc. To duża zmiana jeżeli chodzi o funkcjonowanie opieki psychiatrycznej, ale również spełnienie warunków jakościowych i bezpieczeństwa dla pacjentów – dodaje dyrektor.

Do tej pory pacjenci oddziału psychiatrycznego nie mieli takiego komfortu korzystania z dużych powierzchni, sal do ćwiczeń czy zajęć grupowych. W nowym budynku będą mieli dostęp do większej liczby gabinetów psychologów, psychoterapeutów. Przeniesienie oddziału psychiatrycznego wraz z poradniami będzie odbywać się stopniowo. - Zakładamy, że po 18 kwietnia powinniśmy już przenieść oddział stacjonarny, następnie oddział dzienny i poradnie specjalistyczne. Chodzi o to, aby elastycznie przenosić te świadczenia w celu zapewnienia komfortu dla pacjentów i pracowników – dodaje B. Trzop.

Inwestycja opiewa na ponad 21,6 mln zł, z czego 12,7 mln zł pochodzi z budżetu państwa, ponad 7 mln z budżetu powiatu jasielskiego oraz blisko 2 mln zł ze środków Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

- Wreszcie mamy warunki na XXI w., bo stary obiekt przy ul. Za Bursą nie spełnia ani warunków przeciwpożarowych ani nie jest dobrym miejscem, żeby wracać do dobrej kondycji psychicznej. W nowym oddziale i poradniach, w tych wspaniałych warunkach, dzięki środkom rządowym, powiatu jasielskiego udało się zrealizować piękny budynek z dobrymi warunkami do przebywania pacjentów, a także poprawiono warunki pracy personelu medycznego i technicznego – mówi Adam Pawluś, starosta jasielski.

Dzisiejsze oddanie do użytku budynku Centrum Zdrowia Psychicznego to I etap prac rozbudowy jasielskiego szpitala. W planach jest również budowa drugiej i trzeciej kondygnacji, na których miałyby się znajdować przychodnie, rehabilitacja, a także administracja szpitala. - Chcielibyśmy zrealizować dodatkowe pomieszczenia na przychodnie, rehabilitację, bo tego w szpitalu nie ma i tego brakuje pacjentom. Należałoby wspomnieć również o miejscu pracy dla administracji, które jest tymczasowe. Powstało przy budowie tego szpitala, czyli kilkadziesiąt lat temu i ciągle taka prowizorka trwa. Zależy mi na tym, aby w tamtym miejscu powstała oranżeria, w której pacjenci oddziału psychiatrycznego mogliby wypełniać swój czas z zajęciami z roślinami przez cały rok – podkreśla A. Pawluś.

Miejsce to jest bardzo ważnym na Podkarpaciu, bowiem jest to obecnie jeden ze 180 oddziałów psychiatrycznych w skali kraju. - Na mapie naszego kraju 40 mln Polaków wśród których jest coraz więcej osób, które potrzebują takiej pomocy, zmaga się z problemami psychicznymi, depresjami. Często nie wystarcza pomoc terapeutów, psychologów, trzeba pomocy farmakologicznej, specjalistycznej właśnie w takich placówkach jak ta – zaznaczył Paweł Bartoszek, wicewojewoda podkarpacki.

Uroczystego poświęcenia obiektu dokonał ks. Zbigniew Irzyk, dziekan Dekanatu Jasło-Wschód.

id

Napisany dnia: 03.04.2024, 17:45

Komentarze Czytelników:

Dodaj komentarz Widok:
4
@ Nie głosujemy na bojących się
dnia 05.04.2024, 16:10 · Zgłoś
Głosujmy na młodą twarz nie bojącą się wyzwań (co widać po zgłoszeniu się do debaty), umiejącą się poruszać w ściąganiu kasy i nie tylko tej rządowej. Z tych wszystkich kandydatów zmienić ten marazm będzie mógł tylko Adam Kostrząb. On już pokazał jak działa i co może zrobić. Jest wiceburmistrzem Brzostku i tam spowodował skokowy rozwój miasta. W Jaśle też tak będzie działał bo inaczej nie umie.

Ci co chcą zmian i rozwoju Jasła koniecznie muszą głosować na niego.
Odpowiedz
2
@ dragoness
dnia 05.04.2024, 15:52 · Zgłoś
[nie na temat]
Odpowiedz
2
@ Nowe
dnia 05.04.2024, 15:45 · Zgłoś
Postawmy na Konfederację bo na dzień dzisiejszy to jedyna z sensem mówiąca partia. Chce zmian a to oznacza że jak będą mieć odpowiednią siłę to pogodzą oba walczące klany. Trzeba nam nadzorców nad tym co teraz w samorządach się dzieje. Wygrać pewnie nie wygrają ale powinni mieć klucz kontrolny do samowolek.
Odpowiedz
-1
@ Kitty
dnia 05.04.2024, 19:56 · Zgłoś
Chyba sobie żartujesz. Konfa to pis w masce
Odpowiedz
2
@ Zmiany
dnia 05.04.2024, 20:27 · Zgłoś
Dla CB może to PIS w masce, ale dla innych to szansa na rozłupanie kuklux klanów. Też jestem za Konfą.
Odpowiedz
7
@ abc
dnia 05.04.2024, 08:42 · Zgłoś
Czy pierwszym pacjentem będzie pani Maria?
Odpowiedz
0
@ Mania
dnia 05.04.2024, 07:47 · Zgłoś
A jedno z tych nowiutkich pomieszczeń będzie w ciągu 2 dni przekształcone w palarnie. I na to nie ma sposobów.
Odpowiedz
0
@ Wolnośc
dnia 05.04.2024, 15:48 · Zgłoś
Podobno jest wolność wyboru . Może się mylę. Będzie dalej terror i mówienie jednym co mają robić drudzy. Palarnia też potrzebna, bo to cywilizowany sposób na nałóg.
Odpowiedz
0
@ ..iwolnosc?
dnia 06.04.2024, 17:48 · Zgłoś
Mozna oalic u siebie w domu
Szpital to miejsce publiczne panie wolnosc
Odpowiedz
12
@ Abc
dnia 05.04.2024, 00:24 · Zgłoś
Ludzie naprawdę chcecie głosować na tych starszych zchorowanych panów
1. Pawlus Adam lat 70
2. Pankiewicz Stanislaw lat 75
Ludzie nam potrzeba młodych energicznych zdrowych radnych którzy spróbują wyciągnąć powiat jasielski z tego marazmy i braku perspektyw. Szanse powiaty pogorszą się jeszcze bardziej gdy zostanie otwarta droga S19. Obecnie rządzący obiecywali od kilkunastu lat zjazd z autostrady w Pilznie i co macie gooo ??? Podziękujmy juz tym starszym panom niech odejdą na emeryturę i zrobią miejsce młodym. Panie Pawlus Panie Pankiewicz nie pracujcie do śmierci !!!
Odpowiedz
4
@ xxx
dnia 04.04.2024, 23:05 · Zgłoś
No w końcu otworzyli ten szpital psychiatryczny bo żyjąc w powiecie jasielskim nie można by być normalnym. Pracy nie ma, stara władza silnie się trzyma przy korycie, przybywa wolnych lokali do wynajęcia. W Jaśle można kupić tylko bilet na wyjazd do Krosna. Jestem z powiatu jasielskiego ale od niepamiętnych czasów pracuję w Krośnie bo w Jaśle kompletne dno.
Odpowiedz
-2
@ Bezdomny
dnia 04.04.2024, 20:56 · Zgłoś
Gupokuf przybywo i tyn oddział je poczebny
Odpowiedz
-3
@ Gosc
dnia 05.04.2024, 08:00 · Zgłoś
Prymitywna osobo zamilcz!!!
Odpowiedz
-2
@ Kolezka
dnia 04.04.2024, 20:47 · Zgłoś
I całe asnyka tam
Odpowiedz
9
@ Ml
dnia 04.04.2024, 20:12 · Zgłoś
I dobrze że wybudowali taki oddział jest potrzebny
Odpowiedz
0
@ OBATEL
dnia 04.04.2024, 19:02 · Zgłoś
lansik jednego aktora
Odpowiedz
5
@ miki
dnia 04.04.2024, 20:03 · Zgłoś
Kochani nie głosujemy na tych którzy kandydują po raz kolejny, oni już byli ...Obiecać nic nie kosztuje, a niektórzy w samorządzie zasiadają ponda 20 lat i dalej mówią że są w trendzie odnowa...ha,ha,ha...
Odpowiedz
9
@ Nikki
dnia 04.04.2024, 16:22 · Zgłoś
Najwyraźniej Jaślanie lubią takie klimaty. W naszym mieście zawsze było proporcjonalnie dużo posłów, senatorów, marszałków, radnych w sejmiku wojewódzkim. Wszyscy oni lata całe poświęcili dla Jasła i jego mieszkańców. Z jakim efektem? Według dokumentów strategicznych województwa podkarpackiego, mamy w województwie 11 miast średnich tracących funkcje społeczno-gospodarcze. Wśród nich jest Jasło. Do obszarów zagrożonych trwałą marginalizacją zaliczono 5 gmin miejskich. Tak, wśród nich jest Jasło.
Z tych wszystkich miast jedno jedyne określono jako miasto kryzysowe. Zgadniecie które? No tak, Jasło.
I co w związku z tym? Ano to, że Jaślanie od lat gremialnie głosują na ojców i matki tych wiekopomnych sukcesów, gwarantując im w podzięce kolejne kadencje. Na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim, powiatowym i miejskim.
Więc czemu teraz miaoby być inaczej?
Odpowiedz
11
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 04.04.2024, 16:56 · Zgłoś
A czemu się tu dziwić kiedy do władzy pchają się przeważnie przedstawiciele "klanów" - wąskich grup społecznych aby tylko oni zapewnili sobie "wygodne i bezpieczne wolne od odpowiedzialności za to co robią życie. O kogo będą dbać kandydaci do samorządów wywodzący się z zadłużonych i nieefektywnych ekonomicznie największych jasielskich zakładów pracy tj: ZOZ-u,SP, UM, wraz z podległymi spółkami typu MPGK, GEN-u, czy sławnego "Inkubatora" wydatków budżetowych, a kończąc na nauce i oświacie. Kto w tym mieście dba o przeciętnego mieszkańca i i jego najpilniejsze potrzeby kiedy radni nie potrafią odróżnić, i uzasadnić czy dane działanie jest lepsze czy gorsze...
Odpowiedz
1
@ dociekliwy
dnia 05.04.2024, 15:53 · Zgłoś
Gdzie mogę w necie znaleźć ten dokument o którym piszesz mówiący o mieście kryzysowym Jaśle?
Odpowiedz
1
@ Nowe
dnia 05.04.2024, 16:03 · Zgłoś
Wcale się temu nie dziwię. Nawet kolej która była planowana tzw nitka do CPK kończy się w Krośnie a wybudowanie łącznika na trasie Krosno Rzeszów odcina Jasło całkowicie. Ci posłowie, senatorowie, marszałki, radni w sejmiku wojewódzkim tak samo jak Ci siedzący do tej pory i pierdzący w stołek od 18 lat po prostu do niczego się nie nadają. Jedni nie widzą skąd pochodzą a drudzy czekają na cud przecinając wstęgi tuż przed wyborami.

Chciejmy zmian i głosujmy na Konfederację, bo to jedyna partia co mówi na dzień dzisiejszy z sensem. Reszta już pokazała co potrafi - nic nie potrafi oprócz trzymania się stołka.
Odpowiedz
4
@ Rjs
dnia 04.04.2024, 15:21 · Zgłoś
Przyda mi się jak nic????
Odpowiedz
3
@ Stary
dnia 04.04.2024, 15:58 · Zgłoś
Ruszył program cela plus będą chętni by się tam ukryć ???
Odpowiedz
0
@ taki jeden
dnia 04.04.2024, 19:15 · Zgłoś
po wyborach psychiatryk będzie jedynym wybawieniem przed celą
Odpowiedz
6
@ margo
dnia 04.04.2024, 13:51 · Zgłoś
Cieszmy sie że mamy otwarte miejsce dla wyciszenia naszych myśli... ale jak to jest możliwe że jedni spijają szampana na otwarcie a inni nie otrzymali wynagrodzenia za prace przy tej "Oazie spokoju". Podwykonawcy musza iść do sądu by odzyskać pieniądze zarobione właśnie przy pracach Oddziału Psychiatrii w Jaśle. Cała ta impreza to " kiełbaska wyborcza "
Odpowiedz
9
@ Kika
dnia 04.04.2024, 13:12 · Zgłoś
Jakie Jaslo takie Tworki.
Odpowiedz
-12
@ Władimir Władimirowicz
dnia 04.04.2024, 12:30 · Zgłoś
Idealne miejsce dla tych wszystkich, co nie wiedzą czy są facetem czy kobieta.
Odpowiedz
10
@ Psychiatra
dnia 04.04.2024, 11:21 · Zgłoś
Ciekawa jestem ilu psychiatrów pracuje w tym szpitalu.
Odpowiedz
9
@ xyz
dnia 04.04.2024, 10:45 · Zgłoś
Czy ten pan pierwszy z lewej zgłosił się na ochotnika jako pacjent tego pawilonu?
Odpowiedz
13
@ Mercyful
dnia 04.04.2024, 10:38 · Zgłoś
Jak to? To władza z PiS coś zrobiła? Znalazły się pieniążki na nowy oddział i doposażenie szpitala? Jasło będzie miało na miejscu nowoczesny oddział? Niemożliwe , a lud zamiast cieszyć się z czegoś co w Jaśle powstało jak zwykle szczeka że nożyczki,że wstęga, że tłumy przecinaczy. Pojutrze moi państwo nikt o nich pamiętał nie będzie a oddział zostanie na długie lata na potrzeby chorych. Gratuluję oddania inwestycji.
Odpowiedz
13
@ do Marcuful
dnia 04.04.2024, 10:43 · Zgłoś
Zgadzam sie z Toba. Wkoncu jakis mądry wpis. Oddzial zostanie I bedzie sluzyl obywatelom.
Odpowiedz
7
@ Janusz
dnia 04.04.2024, 12:53 · Zgłoś
Oddział to nie tylko mury czy budynek,a przede wszystkim personel który niesie pomoc potrzebującym ,a nie urzędnicy zwiedzający obiekty i chwaląc się czego to nie dokonali, !!!
Odpowiedz
18
@ jaslanin
dnia 04.04.2024, 09:14 · Zgłoś
Czlonkowie PSL I PO smieja sie z ludzi ze utworzyli wiele komitetow I ludzie ktorzy nie beda na nich glosowac zaglosuja na kandydatow startujacych niby ze swoich komitetow a tak napeawde to sa PO I pSLowce
Odpowiedz
-1
@ Anonim89767
dnia 04.04.2024, 10:59 · Zgłoś
A odNowa? Ukryci zwolennicy lewicy i PO oraz PSL . Ludzie lewicowgo prezesa spóldzielni mieszkaniowej. A jaka kasa dysponuja to widac po ilosci banerow ich kandydata na burmistrza. Mieszkancy nie dadza sie nabrac. Czytajcie programy !
Odpowiedz
2
@ bercik
dnia 04.04.2024, 12:53 · Zgłoś
Właśnie czytamy. Ten oryginalny z połowy marca i te późniejsze kalki.
Odpowiedz
2
@ Optymista
dnia 04.04.2024, 08:05 · Zgłoś
Po pierwszych rządach pis prezes dużej spółki skarbu państwa właśnie w takiej jednostce szukał schronienia przed odpowiedzialnością karną za malwersacje finansowe. Robił tzw. "żółte papiery". Po powrocie pis do władzy jakby nigdy nic, wrócił jako doradca zarządu tej samej spółki, która mało co nie zbankrutowała przez jego działalność.
Instytucja jak najbardziej potrzebna, ale dla ludzi rzeczywiście potrzebujących, a nie symulantów
Odpowiedz
26
@ Janusz
dnia 04.04.2024, 08:03 · Zgłoś
Janusze z powiatu,od przecinania kokard, i pozowania do zdjęć, szkoda że nie ma tam przedstawicieli personelu, w końcu dla kogo te nowoczesne budowy ,cWstyd dla dyrektora i starosty, że myślą tylko o zaszczytach ,pokazaniu się a nie znalazło się miejsca dla tych co będą codziennie otwierać drzwi gdy będą przychodzić do pracy w tych pięknych warunkach
Odpowiedz
7
@ glk
dnia 04.04.2024, 09:37 · Zgłoś
Były panie z oddziału, ordynatorka oraz dwie kierowniczki pielęgniarek, ale któż by o nich wspominał czy chciał z nimi porozmawiać, jakie są ich wrażenia...
Odpowiedz
3
@ Janusz
dnia 04.04.2024, 10:24 · Zgłoś
No tak, nowe oddziały poprawa warunków pracy, kto by o tym pomyślał, plebs tam był zbędny
Odpowiedz
-2
@ Obserwator
dnia 04.04.2024, 07:58 · Zgłoś
Brawo Adam wyrobili się przed wyborami
Odpowiedz
12
@ prorok
dnia 04.04.2024, 07:08 · Zgłoś
Pierwszymi pacjentami będą przegrani w wyborach i ich promotorzy !!! Ala trzymaj się ...!!!
Odpowiedz
1
@ britney
dnia 04.04.2024, 06:52 · Zgłoś
a kamery tam sa ? wizyty sa dostepne ? czy na czarno wszystko bo pelesniaki
Odpowiedz
27
@ łodyniec
dnia 04.04.2024, 06:28 · Zgłoś
Czyli rozumiem że osoby ze zdjęcia wybudowali to wszystko własnoręcznie? Nawet ziarenka piasku nie dzwigli, ale lans jak by sami to zrobili i za swoje .
Rzygać się chce ...
Odpowiedz
27
@ Anonim28101
dnia 04.04.2024, 04:50 · Zgłoś
czy w kazdym miejscu powinien byc sukienkowy, co on tam do diabla robi?
jakie poswiecenie, po co?
wszedzie ich pelno.
niech idzie na oddzial pozmieniac pieluchy dziadkom.
brzuch ma wiekszy od glowy.
Odpowiedz
17
@ Pacjent
dnia 04.04.2024, 06:23 · Zgłoś
Inwestycja potrzebna, bo wszyscy potrzebujemy, psychologa, psychiatry, psychoterapeuty, ale w wyleczenie przez NFZ nie wierzę.
Odpowiedz
1
@ łodyniec
dnia 04.04.2024, 09:02 · Zgłoś
Gdy lekarz uratuje życie to "Bogu dzięki" , gdy pacjent umrze to wina lekarza. Już wiesz po co te święcenia.
Ale, przyjmując że w Polsce jest kilka wyznać, to dlaczego zapraszają tylko tych z kleru ?
Odpowiedz
21
@ PL
dnia 04.04.2024, 04:42 · Zgłoś
Do przecinaczy: Koryto jeszcze pełne czy już świeci pustkami?
Po 7 kwietnia u niektórych będzie płacz i zgrzytanie zębów.
Odpowiedz
16
@ Misiek
dnia 04.04.2024, 04:35 · Zgłoś
A niejaka "Bril" (z twarzą faceta) była???
Odpowiedz
19
@ ixi
dnia 04.04.2024, 00:51 · Zgłoś
Koszmarny gniot architektoniczny. Schody i daszek jak za PRL. Kloc, równie toporny jak "władza" która to zatwierdziła.
Odpowiedz
35
@ MS
dnia 03.04.2024, 23:49 · Zgłoś
A synka nie było ???
Odpowiedz
25
@ Stary
dnia 04.04.2024, 02:37 · Zgłoś
A gdzie pani od funduszu sprawiedliwości ???
Odpowiedz
33
@ Boss
dnia 03.04.2024, 23:37 · Zgłoś
Pierwsi pacjenci już wstęge przecięli
Odpowiedz
33
@ plkowanie
dnia 03.04.2024, 22:57 · Zgłoś
1. Jakby byli szczuplejsi, to więcej by się ich przy przecinaniu wstęgi zmieściło…
2. Sami dla siebie otworzyli? :
Odpowiedz
23
@ Beata
dnia 03.04.2024, 22:41 · Zgłoś
Więcej ich nie było?????????????????
Odpowiedz
5
@ kazmierz
dnia 03.04.2024, 22:10 · Zgłoś
A dragoness nic nie napisała? Przypadek?
Odpowiedz
-2
@ Towarzyszka plujka..
dnia 04.04.2024, 00:53 · Zgłoś
.. Kuruje się
Odpowiedz
-6
@ Do
dnia 04.04.2024, 07:25 · Zgłoś
Dragoness nic nie napisała bo strasznie się boi Starosty. Jej zatrudnienie wisi na włosku.
Odpowiedz
5
@ bercik
dnia 04.04.2024, 09:41 · Zgłoś
Starosta to jej może...
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 04.04.2024, 10:28 · Zgłoś
Zgadzam się z przedmówcą. Poza tym, ja pracuję i nie mam czasu na głupoty.
Odpowiedz
11
@ qrakuF
dnia 03.04.2024, 21:52 · Zgłoś
Komuna wróciła...
Odpowiedz
20
@ Od kiedy
dnia 03.04.2024, 22:13 · Zgłoś
Od kiedy to się fotografuje i to zbiorowo kandydatów do przyjęcia?
A jak się ma do tego ochrona ich danych osobowych?
Odpowiedz
7
@ do grakuf
dnia 04.04.2024, 06:40 · Zgłoś
A kiedy komuna w powiecie odeszła...???
Odpowiedz
7
@ przepierdolone2000000
dnia 03.04.2024, 21:06 · Zgłoś
Wreszcie my co ty piszemy będziemy mieli się gdzie leczyć.
Odpowiedz
8
@ JasMan
dnia 03.04.2024, 21:21 · Zgłoś
Odpowiedni budynek dla odpowiednich ludzi,
których teraz mamy
Odpowiedz
7
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 03.04.2024, 21:03 · Zgłoś
Czy to real, czy Photoshop jak na banerach...???
Odpowiedz
20
@ chemiczny
dnia 03.04.2024, 20:57 · Zgłoś
od razu tych wszystkich notabli na miesięczną obserwacje w kaftanie ...
Odpowiedz
12
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 03.04.2024, 20:56 · Zgłoś
Czy wykonane w czynie społecznym przez pozujących do zdjęć ???
Odpowiedz
38
@ Rumcajs
dnia 03.04.2024, 20:55 · Zgłoś
A tak na marginesie: ci na fotkach to są w godzinach swojej pracy za którą pobierają apanaże z naszych podatków czy na bezpłatnych urlopach "wyborczych"?
Odpowiedz
13
@ Śmiech
dnia 03.04.2024, 21:13 · Zgłoś
https://m.facebook.com/szpitalspecjalistycznywjasle
To jest śmieszne, brak organizacji, brak zapowiedział gości ludzie z łapanki do otwarcia... Staszek chodź
Odpowiedz
20
@ Rumcajs
dnia 03.04.2024, 21:53 · Zgłoś
Mateusz przyszedł bez nożyczek???
I do sejmiku chłopak chce?
Odpowiedz
-30
@ Fan
dnia 03.04.2024, 21:59 · Zgłoś
Rumcajs mocniej spinaj żyć z tej zawiści
Odpowiedz
4
@ Mbs
dnia 04.04.2024, 08:31 · Zgłoś
Ogrzewają się pisiory w blasku fleszy.
Odpowiedz
5
@ bazalt
dnia 04.04.2024, 12:09 · Zgłoś
do @ Fan - tak się zastanawiam... czy ty czasem nie jesteś tatusiem rzeczonego Mateusza.
Odpowiedz
1
@ Rumcajs
dnia 04.04.2024, 13:55 · Zgłoś
Bingo bazalt
Odpowiedz
-2
@ Myślący lud
dnia 04.04.2024, 14:01 · Zgłoś
Fan , dobrze mówisz, a zwieracze puszczą, jeszcze chwila ...
Odpowiedz
8
@ ciekawy
dnia 03.04.2024, 20:51 · Zgłoś
Odbiór nieważny bo nie było slynnego portiera z starego psychiatryka chyba zajęty kampanią
Odpowiedz
16
@ Zapobieganie
dnia 03.04.2024, 21:00 · Zgłoś
Nawet weterynarze (a co dopiero lekarze czy politycy) wiedzą, że lepsze jest zapobieganie chorobom niż ich leczenie.
Politycy, w tym ci na fotkach, powinni robić wszystko by nie pogłębiać depresji suwerena, a nie chełpić się tym, że stworzyli lepiej wyposażone oddziały psychuszki.
Chyba nikt nie zaprzeczy, że w chorym kraju (w wielu aspektach życia) trudno jest utrzymać zdrowie psychiczne.
Odpowiedz
1
@ Do zapobieganie
dnia 04.04.2024, 07:33 · Zgłoś
[komentarz usunięto ze względu na wulgaryzmy]
Odpowiedz
33
@ jaślanin
dnia 03.04.2024, 20:45 · Zgłoś
wstyd wszystkich proszą nawet z Osieka Jasielskiego a burmistrza Jasła brak to totalny lans przed wyborami nie głosujcie na czerwononosego renifera.
Odpowiedz
40
@ jas
dnia 03.04.2024, 20:41 · Zgłoś
Skończcie z tymi komunistycznymi otwieraniami czegokolwiek i niemającym nic z katolicyzmem święceniem wszystkiego. Szopki dla ludu i dla Was przestały byc smaczne w 21 wieku
Odpowiedz
30
@ Danka
dnia 03.04.2024, 20:41 · Zgłoś
Pierwsze powinni w nim zamknąć kurowską, potem zającową , na końcu całą elitę
Ament
Odpowiedz
-6
@ do Danki
dnia 03.04.2024, 22:10 · Zgłoś
Nie zawsze pisze się tak, jak się mówi.
Katolikowi przystoi pisać i mówić poprawnie: AMEN.
Odpowiedz
2
@ Do Danki
dnia 04.04.2024, 10:13 · Zgłoś
Danka ciebie tez
Odpowiedz
23
@ Ram Pam para
dnia 03.04.2024, 20:40 · Zgłoś
Ten jeden pan że zdjęcia podobny to tego kibica który dawał Morawieckiemu koszulkę Czarnych
Odpowiedz
12
@ AZ
dnia 04.04.2024, 08:29 · Zgłoś
Tak to ten sam Pan radny Lechwar, który buduje sobie kort tenisowy w środku miasta.
Odpowiedz
4
@ aleksy
dnia 04.04.2024, 11:19 · Zgłoś
Dorobił się w unii to buduje, ciężko pracuje z europosłami to ma, nikt nie szukał jeszcze informacji ile on zarabia?
Odpowiedz
4
@ Abnegat
dnia 03.04.2024, 20:39 · Zgłoś
Wielu z tych oficjeli zapewne oburza się, słysząc tzw. teorie spiskowe, czyli prawdę o rzeczywistości, natomiast ci sami potulnie akceptują publiczne odprawianie jakichś rytualnych obrzędów magicznych, które nie powinny mieć miejsca w takich okolicznościach, w państwie świeckim. Czy kiedyś nastąpi koniec samorządów wyznaniowych? Bo jak na razie, to mamy do czynienia z zamianą jednej "siły przewodniej" - czerwonej, na inną "siłę przewodnią" - czarną.
Odpowiedz
-5
@ Staszek
dnia 03.04.2024, 21:12 · Zgłoś
Mamy jeszcze siłe przewodnią pejsatą w sejmie
Odpowiedz
18
@ Kolo gospodyn wiejskich
dnia 03.04.2024, 20:24 · Zgłoś
Adamie starosto kochany nareszcie robisz coś dla siebie zeby kiedyś jak leczenie się uda zostawić coś w końcu po sobie i powiedziec dobra inwestycja choć bardzo felerna ale musialem podpisać cóż dziekujemy twoi znajomym że przekonali cię w końcu do leczenia wielki szacun
Odpowiedz
10
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 03.04.2024, 20:23 · Zgłoś
Jakie jest zadłużenie szpitala i czy płacą tam za efektywną pracę, a może za posiadane wykształcenie - np. na przykładzie protestu pielęgniarek...
Odpowiedz
18
@ a.lechowski
dnia 03.04.2024, 20:22 · Zgłoś
Powyższe zdjęcia to zdjęcia z planu filmu "Lot nad kukułczym gniazdem II"
Odpowiedz
-6
@ Abnegat
dnia 03.04.2024, 20:14 · Zgłoś
Tego rodzaju obiekt, odpowiednio większy, powinien powstać przy Knesejmie, żeby leczyć z lewackich paranoi.
Odpowiedz
16
@ gfg
dnia 03.04.2024, 20:03 · Zgłoś
chlopy ze zdjecia po wyborach do sanatorium na Lwowska
Odpowiedz
8
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 03.04.2024, 20:19 · Zgłoś
Kto z nich wystawia soje CV na płotach i ile czasu zamierza poświecić służbie społecznej do której się zgłasza na ochotnika...???
Odpowiedz
2
@ szpitale powinny być prywatne
dnia 03.04.2024, 19:56 · Zgłoś
Który to ojciec powiatu ?
Odpowiedz
20
@ Gruby
dnia 03.04.2024, 19:44 · Zgłoś
Parę osób z tej świty bym już przyjął
Bez skierowania jako pierwszych pacjentów.
Odpowiedz
15
@ Euzebiusz
dnia 03.04.2024, 19:41 · Zgłoś
Kochani to ma być portal podobno obiektywny ale kolejny raz zwracam uwagę, pewnym można dać plusa a innym minusa a jednak córwa komputer działa w pewnym kierunku ??? to do tych niby obiektywnych.
Odpowiedz
-32
@ A wy wariaty zamilczeć
dnia 03.04.2024, 19:37 · Zgłoś
Brawo dla starosty
Odpowiedz
47
@ Hahaha
dnia 03.04.2024, 19:35 · Zgłoś
Ile razy będziecie otwierać ten szpital ?. Ale robicie sobie spot wyborczy. Koledzy już ustawieni na nowe stanowiska? Dla mnie jesteście hipokrytami osobami nic nie wnoszącymi do społeczeństwa tylko pilnujący koryta. Jedyne co potraficie to wstęgi przecinać i dobrze się bawić za nasze podatki.
Odpowiedz
16
@ Do haha
dnia 03.04.2024, 19:43 · Zgłoś
No przynajmniej dwa newsy są z otwarcia sprzętu który już był używany od roku. Więc to nawijanie kiełbasy wyborczej na uszy
Odpowiedz
2
@ Myślący lud
dnia 04.04.2024, 14:05 · Zgłoś
[komentarz usunięto ze względu na wulgaryzmy]
Odpowiedz
42
@ jan
dnia 03.04.2024, 19:30 · Zgłoś
znów muszę powtórzyć cytat."Oklaskiwania polityków za to , że wybudowali szpital, autostradę , szkołę za publiczne pieniądze , jest tym samy jak oklaskiwanie bankomatu dlatego ,że wypłacił ci własne pieniądze"
Odpowiedz
28
@ Obywatel Miasta Jasła
dnia 03.04.2024, 19:09 · Zgłoś
Na zdjęciu to ci pacjenci?
Odpowiedz
-16
@ 02
dnia 03.04.2024, 19:08 · Zgłoś
Słychać wycie-znakomicie!
Odpowiedz
6
@ JiRolka
dnia 03.04.2024, 19:01 · Zgłoś
Redaktor że

Nie pomieszczenia parteru ... przygotowane są na przyjecie ..

tylko dodam

oddział znajduje się na pierwszy piętrze

proszę poprawiać treść
Odpowiedz
31
@ likis
dnia 03.04.2024, 18:51 · Zgłoś
Ludzie ten pawilon nie działa !! To jest tylko sesja zdjęciowa przed wyborami. Otwórzcie oczy w końcu w tym zaścianku.
Odpowiedz
10
@ Dziadek
dnia 03.04.2024, 20:53 · Zgłoś
Chciałem zapytać KIEDY będą przyjmowani pierwsi pacjenci ???
Odpowiedz
7
@ Kolo gospodyn wiejskich
dnia 03.04.2024, 21:43 · Zgłoś
Dzidziuś zaraz po wyborach chociaż juz powinni byc w kaftanach
Odpowiedz
-6
@ Stanisław
dnia 03.04.2024, 18:32 · Zgłoś
Powstał folwark doktotów Bu...
Odpowiedz
34
@ Kapitan Wąs
dnia 03.04.2024, 18:30 · Zgłoś
Jezu Kryste wreszcie, bo ten stary psychiatryk wygląda jak z horroru - brzydotą przebija go jedynie dworzec PKP.
Nowy psychiatryk potrzebny w tym mieście chyba jeszcze bardziej niż kolejny kebap, pizzeria i szmateks.
Odpowiedz
13
@ Frej
dnia 03.04.2024, 18:27 · Zgłoś
Starosta z tej okazji nie zapewnił fajerwerków ?
Odpowiedz
15
@ frajer-werki
dnia 03.04.2024, 18:42 · Zgłoś
Nie, ale załatwił sobie łóżko przy oknie, dlatego tak cieszy
Odpowiedz
11
@ Do Frajer-werki
dnia 04.04.2024, 07:53 · Zgłoś
A przez to okno zobaczy wycięty park i tylko pniaki.Szkoda ptaków i drzew…
Odpowiedz
29
@ Staszek
dnia 03.04.2024, 18:25 · Zgłoś
Naliczyłem piętnaście tzw ojców sukcesu..czyli to ci którzy lokowali nasze pieniądze...a gdzie prawdziwi wykonawcy budynku...
Odpowiedz
14
@ FanJanuszaFan
dnia 03.04.2024, 21:00 · Zgłoś
Niee Panie kolego "ojców sukcesów" było znacznie więcej. Jako mistrz drugiego planu na zdjęciach innego portalu wyskoczył na chwilę z PUPy sam Janusz :)
Odpowiedz
13
@ FanJanuszaFan
dnia 03.04.2024, 21:00 · Zgłoś
Niee Panie kolego "ojców sukcesów" było znacznie więcej. Jako mistrz drugiego planu na zdjęciach innego portalu wyskoczył na chwilę z PUPy sam Janusz :)
Odpowiedz
-8
@ Józef
dnia 03.04.2024, 21:54 · Zgłoś
I znowu cię nie zaprosili i znowu żal ci d... ściska.
Odpowiedz
7
@ Stefan
dnia 03.04.2024, 22:57 · Zgłoś
Czyli Janusz był? Kurka wodna a ja już myślałem, że nie było:)))
Odpowiedz
5
@ jaslanin
dnia 04.04.2024, 09:18 · Zgłoś
ciekawe czemu teraz juz nie jest na pierwszym planie Dyrektor z PUPu
Odpowiedz
21
@ Xxx
dnia 03.04.2024, 18:21 · Zgłoś
A gdzie Maria Kurowska???
Odpowiedz
15
@ Rumcajs
dnia 03.04.2024, 20:56 · Zgłoś
W prokuraturze na castingu w sprawie mikrofalek dla KGW...
Odpowiedz
3
@ do xxx
dnia 04.04.2024, 15:36 · Zgłoś
W strachu bo podobno mają jej uchylić immunitet ...
Odpowiedz
32
@ 1971
dnia 03.04.2024, 18:19 · Zgłoś
Ale na zdjęciu pieknie się prezentują pracownicy co w pocie czoła, deszczu , mrozie i błocie wznosili ten budynek. Teraz w tych garniakach i kieckach wyjściowych ani ich poznać nie mozna
Odpowiedz
6
@ amorek2
dnia 03.04.2024, 18:15 · Zgłoś
tylko wstęga za krótka
Odpowiedz
-3
@ Marian
dnia 03.04.2024, 18:14 · Zgłoś
Ile dzięki tej inwestycji jest więcej miejsc aniżeli w szpitalu Za Bursą? Wg. informacji jest mniej miejsc!!! Proszę znowu przypadek bo 4 dni przed wyborami otwarcie!!! I kolejne pytanie ilu z tych biorących udział w otwarciu FOTOGRAFUJĄCYCH się kandyduje w najbliższych wyborach. Szkoda, że nie wybudowano tego w N.Zmigrodzie bo jak wieść niesie jeden z kandydatów a obecnie w Zarządzie powiatu ciągnie wszystko aby się nie zmęczył dojazdami do Jasła. Ciekawe jaką ilość pacjentów obsługuje pogotowie w N.Żmigrodzie gdy w Jaśle jest TRAGEDIA i brak personelu woła o pomstę do nieba. I jeszcze jedno podobno dbanie o N. Żmigród jest uzasadnione bo jednego z dyrektorów żona jest tam lekarzem ale czy to prawda trzeba sprawdzić. Jeśli to są fakty to chyba jest to rodzaj nepotyzmu a może i korupcji i być może prokuratura winna się tym zainteresować oczywiście jeśli to są fakty. Ale jak widać w uroczystości biorą też udział parlamentarzyści bo może da to ileś głosów kandydatowi na burmistrza. Jeśli to wszystko są fakty to woła o pomstę do Boga mimo uczestnictwa i poświęcenia przez kapłana. Stare przysłowie mówi ręka rękę myje. Może ktoś to sprawdzi i potwierdzi lub zaprzeczy na tym forum bo jako mieszkańcy i wyborcy powinniśmy mieć pełne informacje i świadomość. Jeśli to są tylko ploteczki to z góry przepraszam.
Odpowiedz
-17
@ Pinkor
dnia 03.04.2024, 22:21 · Zgłoś
Karetka Ratownictwa Medycznego typu "P" stacjonująca w N. Żmigrodzie obsługuje gminy: Nowy Żmigród, Krempna, Osiek Jasielski, Chorkówkę i gminę wiejską Dukla.
Odpowiedz
-17
@ Maniek
dnia 04.04.2024, 09:25 · Zgłoś
Do Pinkor: To Dukla i Chorkówka zostały przyłączone do powiatu Jasielskiego ? Dodatkowo wyjaśnienie: Karetka typu P jest to pojazd podstawowego zespołu ratownictwa medycznego, posiadający obsadę składającą się z co najmniej dwóch ratowników lub pielęgniarek. I jeszcze pytanie czy nie ma tam dyżuru całodobowego lekarza? I to wyjaśnienie że obsługują inne gminy jest półprawdą bo do większości przypadków jeżdżą z Jasła a ci z dyżuru w N. Żmigrodzie wiozą do Jasła na SOR. To jest robione pod wygodnictwo pewnych funkcjonariuszy medycznych ulokowanych w Radzie Powiatu czy innych koligacji. A jakie to wyposażenie jest w N.Żmigrodzie, tylko jak POZ. Trzeba ZAPYTAĆ RATOWNIKÓW MEDYCZNYCH czy gotowane przez nic zupki są dobre? Trzeba też popatrzyć na ilość pacjentów i koszty związane z takim rozwiązaniem. Proszę nie ściemniać. Fakty mówią same za siebie. Nie na darmo się mówi księstwo Perskie! Dlaczego perskie nie wiem. Pies psu ucha nie ugryzie. A jeśli się mylę to proponuję podać fakty. Nie zamierzam obrażać lub pomawiać kogokolwiek. Przecież ludzie widzą i wiedzą i nawijanie makaronu na uszy nie wystarczy. Prawda zwycięży
Odpowiedz
26
@ xxx
dnia 04.04.2024, 10:00 · Zgłoś
Pomysł człowiek co piszesz. Zastanow sie jaki czas dojazdu karetki np do Polan , Krempnej czy Grabiu jest z Nowego Zmigrodu a jaki z Jasla. To mieszkancy malych miejscowosci nie zasluguja na szybka pomoc gdy jest taka potrzeba. A dlaczego dyrekcja szpitala nie zadva o to zeby byly obstawione dyzury w jasle q szpitalu, majac do dyspozycji tylu lekarzy. Wystarczy tylko pomyskec I chciec
Odpowiedz
22
@ gggg
dnia 04.04.2024, 10:06 · Zgłoś
Ale bzdury Pinkor piszesz. Zastanow sie , bo to swiadczy tylko o twojej glupocie. Od kiedy Dukla nakezy do N Zmigrodu
Odpowiedz
29
@ Anonim35528
dnia 03.04.2024, 18:03 · Zgłoś
Oni się tam wszyscy nadają, za swoje pieniądze to zrobili, biorą taka kasę, i jeszcze za darmo się promują, [...]
Odpowiedz
-34
@ Fan
dnia 03.04.2024, 18:17 · Zgłoś
Pierwsze objawy osoby która tam powinna się leczyć.
Tak to jest PO 24
Odpowiedz
23
@ do Fan
dnia 03.04.2024, 18:42 · Zgłoś
Masz rezerwację!.
Odpowiedz
8
@ Psychiatra
dnia 03.04.2024, 19:16 · Zgłoś
Pawluś to ma węża w kieszeni. Chyba ma za mało kasy w swoim wacku.
Odpowiedz
7
@ romi
dnia 03.04.2024, 19:33 · Zgłoś
ja mam tak samo jak widzę pasożyta
Odpowiedz
5
@ romi
dnia 03.04.2024, 20:11 · Zgłoś
ja też mam takie odczucie , pasożyt
Odpowiedz
15
@ Stefan
dnia 03.04.2024, 21:20 · Zgłoś
Czas Pawlusia i PiSu na szczęście dobiega końca. Jaki poziom reprezentuje ta gnida pokazała sprawa wypadku w sylwestra na Liwoczu. Za to samo powinien być wywieziony na taczkach.
Odpowiedz
-15
@ Fan
dnia 03.04.2024, 22:07 · Zgłoś
Stefan wytłumacz jak to jest że neo TVPPO jest likwidowana a rząd PO mafi chce dofinansować tą neo TVPPO kwotą 1 miliarda i 300 milionów.

Jeśli coś jest postawione w stan likwidacji to jak może być dotowana zastrzykiem gotówki i to przez rząd PO PSL SLD ten komuszy.
To jest czysta woda i wasza prawda jak za GEBELSA.

Jaki trzeba mieć intelekt żeby głosować na PO PSL SLD i 2050 TVN oszustów którzy na kłamstwach powtarzanych 24 h rządzą bo się komuniści zjednoczyli
A ciemnota ma igrzyska
Odpowiedz
0
@ zibi
dnia 06.04.2024, 17:48 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
13
@ Tutek
dnia 03.04.2024, 17:58 · Zgłoś
... a gdzie Madzia...???...
Odpowiedz
7
@ xus
dnia 04.04.2024, 10:03 · Zgłoś
do Tutek. Lansuje się tam gdzie może coś ugrać dla siebie.
Odpowiedz
42
@ Rumcajs
dnia 03.04.2024, 17:54 · Zgłoś
Uśmiech i radość pierwszych pacjentów na zdjęciach bezcenna!!!
Odpowiedz
25
@ XYZ
dnia 03.04.2024, 17:53 · Zgłoś
Otwarte ?
Ciekawe kiedy przewiozą pacjentów
Otworzyli bo zbliżają się wybory do zdjęcia wielu kandydatów
Odpowiedz
9
@ ZYX
dnia 03.04.2024, 18:59 · Zgłoś
Już są..
To ci na zdjęciu...
Odpowiedz
-33
@ Fan
dnia 03.04.2024, 19:18 · Zgłoś
Dlatego ludzie powinni pogonić PO PSL SLD i tym bezpartyjnych którzy z nimi PO cichu trzymają.
PO 3 miesiącach rząd PO PSL SLD na nagrody wydał 14 milionów na nagrody.

PO tak rządzi że już UE grozi rządowi tfuska Niemca nadmiernym deficytem i nic z tym nie robi.
Na Pewno będą wstrzymywać wszelkie inwestycje a te 600 miliardów co to niby tfusek załatwił gdzie są ?
Gospodarkę należy pobudzać żeby przedsiębiorcy mieli zlecenia przetargi a co widzę u znajomych co mają firmy ich sprzęt stoji na placach??

Ludzie obudźcie się PO PSL SLD i 2050 TVN u to dla Polski TRAGEDIA!!!
Odpowiedz
28
@ Do Fan
dnia 03.04.2024, 19:58 · Zgłoś
Twoja głupota sięga szczytów. Ty jesteś chyba sztuczna inteligencja zaprogramowana przez kogoś. Wróć do świata rzeczywistości.
Odpowiedz
24
@ QQrQ
dnia 03.04.2024, 20:02 · Zgłoś
Ludzie się już obudzili...15 października.
Odpowiedz
-23
@ Fan
dnia 03.04.2024, 20:10 · Zgłoś
Komuna się zjednoczyła bo kłamstwami byli karmieni .
Widać co zrobiła koalicja komusza rządzą od 15 listopada a ministrów mają od 13 grudnia.
Ministrów jest 131 a co mówili jak rządził PiS jak miał 125?
4 miesiące rządzi komuszy rząd z PO na czele i co mamy?

Igrzyska dla ciemnoty z 24

Gdzie paliwo po 5 zł dlaczego są kolejki do lekarzy gdzie dodatki dla studentów po 1000 zł bilety za darmo dowolny ZUS kwota wolna od podatku 60 tyś.

A co dali tabletkę PO i ???

Inteligencja że szczujni 24
Odpowiedz
19
@ 1971
dnia 03.04.2024, 21:29 · Zgłoś
Fanie sprawny inaczej tyłu komunistów co jest w pisie to nie ma w żadnej innej partii. Nawet z naszego podwórka niejaki p. obecnie neosedzia niby trybunału konst. Szukac dalej ? Nie wyzywaj nikogo od komunistów bo internet zna tez życiorysy innych prawdziwych Polaków i katolików pis.
Odpowiedz
-17
@ Fan
dnia 03.04.2024, 22:10 · Zgłoś
Boni, Rosati, Cimosiewicz Miller Kwaśniewski Teraz Wołoszański na listach PO i tak można wymieniać a ty kogo wymienisz?

A i jeszcze ci sędziowie z TK którzy tak POd rękę razem z PO się zgadzają.

A kto to chce komunista przywrócić przywileje które PiS im zabrał.
Odpowiedz
15
@ do Fan
dnia 03.04.2024, 23:02 · Zgłoś
Oj Fanie tobie coś się całkowicie we łbie pomieszało. Nawet logicznie nie potrafisz sklecić zdania. Musisz się pogodzić z tym, że klika twoich mocodawców już nie wróci.
Odpowiedz
6
@ js
dnia 04.04.2024, 07:57 · Zgłoś
To tylko czubek góry lodowej. Pominąłeś chociażby Leonarda Krasulskiego, Piotra Dudę, Janusza Śniadka, Jana Pietrzaka, Jerzego Zelnika. W Jaśle też trochę podobnych przypadków by się znalazło.
Odpowiedz
-7
@ Fan
dnia 04.04.2024, 08:46 · Zgłoś
Halina Molka to PSL
Nie chcę mi się sprawdzać wszystkich ale widać waszą dłuższą liste.
Odpowiedz
8
@ AZ
dnia 04.04.2024, 08:48 · Zgłoś
Co się dziwisz, tyle lat oglądania tvppis ,republiki, czy słuchania o. Tadzia to lepetyna zryta do zera i nie ma się czemu dziwić, bo gość nigdy niczego innego nie oglądał, to skąd ma wiedzieć np. o przekrętach i złodziejstwie pisiorow.
Odpowiedz
-9
@ Fan
dnia 04.04.2024, 09:08 · Zgłoś
Aż napisz kto gdzie ile ukradł i kto został skazany teraz mafia PO ma całą władzę prokuratorów jak za komuny mogą wsadzić wszystkich.
Wchodzą do domów bez właściciela zaklejają kamery i przez 3 godziny milicja robi co chce wnosi i wynosi dokumenty .

TVN przez 30 lat utwierdzilo komunistów że są bezkarni
Odpowiedz
6
@ Do Fan
dnia 04.04.2024, 11:51 · Zgłoś
A 8 lat PiS co robił? Robił co chciał. Staruszek z Żoliborza nawet nie wiedział jak go ogrywali niby podwładni .
Odpowiedz
-5
@ Fan
dnia 04.04.2024, 16:17 · Zgłoś
Tak jak tfusek niemiecki agent ogrywa pseldo inteligencję z TVN tak nikt tego lepiej nie robi.
Szkoda tylko że nie ogrywa bezpośrednio was waszych majątków tylko całą Polskę i za
Odpowiedz
-4
@ Fan
dnia 04.04.2024, 16:20 · Zgłoś
Cała Polskę i za waszym przyzwoleniem wszystkich Polaków.
Co ten niemiecki agent dał Polakom i co dobrego zrobił dla Polski czekam jak wam mózg spochnie może napiszecie prawdę.
Odpowiedz
1
@ niedasię
dnia 04.04.2024, 16:26 · Zgłoś
no nic się nie da PAD blokuje wszystko
Odpowiedz
-2
@ Fan
dnia 04.04.2024, 19:26 · Zgłoś
Co blokuje tabletkę PO i 3 miliardy na neoTVP PO

Co jeszcze pytam .
Odpowiedz
1
@ Amiro
dnia 05.04.2024, 01:22 · Zgłoś
[komentarz usunięto ze względu na wulgaryzmy]
Odpowiedz
19
@ gm
dnia 03.04.2024, 17:50 · Zgłoś
widzisz i nie grzmisz
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657