Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Odpowie za uszkodzenie samochodów

23

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który na osiedlu Sikorskiego w Jaśle uszkodził trzy pojazdy. Zatrzymany 28-latek kopał stojące na parkingu samochody. Był nietrzeźwy, miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty zniszczenia mienia.

fot. KPP Jasło

Wczoraj przed godz. 22, dyżurny jasielskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który na parkingu na osiedlu Sikorskiego w Jaśle niszczy lusterka w zaparkowanych samochodach. Na wskazane osiedle natychmiast skierowani zostali policjanci z wydziału kryminalnego oraz referatu patrolowo-interwencyjnego. Policjanci potwierdzili to zgłoszenie. Podczas działań zatrzymali agresywnego 28-latniego mieszkańca gminy Jasło, który chwilę wcześniej kopał w stojące pojazdy powodując uszkodzenie lusterek.

Zatrzymany mężczyzna był pijany, miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Aktualnie przebywa w policyjnym areszcie.

Śledczy gromadzą materiał dowodowy. Niewykluczone, że 28-latek jeszcze dzisiaj usłyszy zarzuty zniszczenia mienia.

podkarpacka.policja.gov.pl

Napisany dnia: 08.04.2021, 13:46
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Za
dnia 08.04.2021, 13:49
Ocena
komentarza:
47
Teraz niech surowo za to wszystko zapłaci
@ stary
dnia 08.04.2021, 13:54
Ocena
komentarza:
44
wytrzepać spodnie pała to by pamiętał do końca swoich dni i to lekarstwo było by najbardziej pomocne i najtańsze.
@ oro
dnia 08.04.2021, 14:48
Ocena
komentarza:
8
Do pierdla go na rok.
@ xyz
dnia 08.04.2021, 14:53
Ocena
komentarza:
-24
Koleś pod wpływem alkoholu, zero kontaktu z typem a wy chcecie go zlinczować. Masakra co za chory kraj. Pedofili wypuszczają po roku a wy chcecie tego chłopaka na rok do pierdla. Niech pokryje straty i tyle. Koniec tematu.
@ łodyniec
dnia 08.04.2021, 15:04
Ocena
komentarza:
20
Absolutnie. Tylko wysoka kara pieniężna i odsiatka. W innym razie się nie nauczy. Modnym zrobiło się przyjeżdżanie obcokrajowców i robienie burd czy uderzenie policjanta ,bo wyrok zerowy ,kilka stówek PLN kary ... Do pierdla i kara kilka tys PLN minimum.
@ stary
dnia 08.04.2021, 15:28
Ocena
komentarza:
15
i kto jest wtedy karany ten co leży przed telewizorkiem w celi czy podatnik który za jego utrzymanie płaci ???
@ hehe
dnia 08.04.2021, 15:50
Ocena
komentarza:
-1
odsiatka :)
@ łodyniec
dnia 09.04.2021, 11:20
Ocena
komentarza:
3
Stary , jestem pewien , że nie będzie chętnych na zbabranie sobie papierów pobytem w pace ,jak myślisz ?
@ Sendzia Dredd
dnia 08.04.2021, 14:58
Ocena
komentarza:
13
Naprawa szkód i 100 batów na dóópe. W normalnym kraju to byłby sprawiedliwy wyrok sądowy.
@ oro
dnia 08.04.2021, 14:58
Ocena
komentarza:
14
To że byl pod wpływem jeszcze bardziej go obciąża.
@ oro
dnia 08.04.2021, 15:02
Ocena
komentarza:
20
Alkohol jest dla ludzi a nie dla czubków.
@ Jeżynka:)
dnia 08.04.2021, 15:03
Ocena
komentarza:
16
Za naprawę zapłacić, a karą dodatkową powinno być coś
Co będzie z pożytkiem dla innych np. 100h prac społecznych np sprzątając lasy, rowy.
@ Baron Sandin władca pól makowych
dnia 08.04.2021, 15:05
Ocena
komentarza:
9
Na środku rynku wybatożyć ku przestrodze innym.
@ Stary Glina
dnia 08.04.2021, 16:29
Ocena
komentarza:
2
DWADZIEŚCIA OSIEM !!! lat życia i takie ,,hobby" gość ma? Pogratulować stopnia ,,rozwoju". Na poważnie zaś to jeśli przeczytasz komentarze pod artykułem, jego ,,bochaterze" to radzę Ci abyś, gdy odparujesz, poddał się dobrowolnie zaproponowanej karze i zadośćuczynił za wyrządzone ludziom szkody.
@ K
dnia 08.04.2021, 16:35
Ocena
komentarza:
6
Ukarać adekwatnie do czynu odsiedzi to może przemysli swoje postępowanie
@ Maryna
dnia 08.04.2021, 17:27
Ocena
komentarza:
-3
Sikorskiego, hmmm pod samym centrum dowodzenia policji patologia
@ Jasiek
dnia 09.04.2021, 11:54
Ocena
komentarza:
2
Centrum dowodzenia jest na SROCZYŃSKIEGO. Lepiej nie komentować, gdy nie zna się topografii miasta.
@ Warez
dnia 08.04.2021, 18:28
Ocena
komentarza:
1
Alkohol powinien być zabroniony, ewentualnie spożywany w pomieszczeniach. Konsument nie mógłby opuścić miejsca zakwaterowania aż do wytrzeźwienia.
@ Volt
dnia 09.04.2021, 08:30
Ocena
komentarza:
2
i dodatkowy mandat za brak maseczki
@ Gróda
dnia 09.04.2021, 11:36
Ocena
komentarza:
-1
Hahaha dobry wariacki
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Gmina Skołyszyn została zaliczona do obszaru zagrożonego ptasią grypą

  W powiecie gorlickim w miejscowości Strzeszyn wystąpiło ognisko wysoce zjadliwej grypy ptaków. W związku z tym, Powiatowy Lekarz Weterynarii w Jaśle wyznaczył obszar zagrożony ptasią grypą na terenie gminy Skołyszyn. W ostatnim czasie pojawiły się kolejne nowe ogniska choroby na terenie Podkarpacia. Wojewoda podkarpacki zarządził zakaz czasowego organizowania targów, wystaw, pokazów oraz konkursów z udziałem ptaków.

 • Prokuratura zmieniła zarzut wobec 84-latka, który znęcał się nad znajomym

  Śledczy zmienili zarzut usiłowania zabójstwa na znęcanie się wobec 84-letniego jaślanina, który w lutym br. miał zadać wiele ran ciętych na ciele znajomego. Wpływ na tę decyzję miała opinia biegłego lekarza oraz przesłuchanych w tej sprawie medyków. Ich zdaniem zadane rany nie zagrażały życiu pokrzywdzonego.

 • Sukces młodych konstruktorów z jasielskiego "Ekonomika"

   

  Jakub Frączek i Kamil Kras, uczniowie jasielskiego "Ekonomika" zaprojektowali a następnie zbudowali symulator samochodu Ekonomik Roadster. Projekt zdobył główną nagrodę w ogólnopolskim konkursie „Od pomysłu do przemysłu”.

 • Strażacy z Jasła pomagają chorym na Covid-19 w Warszawie

  Dwóch strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle zostało oddelegowanych do pomocy przy osobach zakażonych koronawirusem do Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie...

 • Jak zacząć biznes w świecie IT

   

  Już 21 kwietnia odbędzie się bezpłatne Webinarium dla osób, które myślą o rozpoczęciu działalności gospodarczej  i chcą przekonać się, czy branża IT jest dla nich.

 • Wegańskie w Jaśle tylko w najbliższy weekend

   

  Już w najbliższą sobotę i niedzielę (17-18 kwietnia) restauracja Wegańskie organizuje specjalną akcję dla mieszkańców Jasła z super promocjami i darmową dostawą.

 • Bez głosowania nad odwołaniem Jarosława Pękali z funkcji przewodniczącego Rady Gminy Tarnowiec

   

  W porządku obrad poniedziałkowej sesji Rady Gminy Tarnowiec znalazło się rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie odwołania jej przewodniczącego. Do głosowania jednak nie doszło. Wniosek o ściągnięcie projektu z porządku obrad złożyli sami wnioskodawcy. Powodem takiej decyzji miało być stanowisko samego Jarosława Pękali, który nie zwołał sesji w trybie nadzwyczajnym, zgodnie z wnioskiem złożonym przez radnych jeszcze 19 marca bieżącego roku.

 • Mija 81 lat od bolesnej zbrodni

   

  Słowo „Katyń” w zbiorowej pamięci Polaków zajmuje niezwykle istotne miejsce. Nie jest ono jedynie symbolem zbrodniczej polityki sowieckiego totalitaryzmu wymierzonej przeciwko narodowi polskiemu. Przez dziesięciolecia okryte kłamstwem, dziś funkcjonuje w przestrzeni publicznej jako dowód najwyższego poświęcenia w służbie ojczyźnie, patriotyzmu oraz prawdy, która ma szczególne znaczenie dla kolejnych pokoleń ofiar mordu dokonanego wiosną 1940 roku przez sowieckich oprawców na polskich jeńcach.

 • Wielkie otwarcie Delikatesów Centrum Kołaczyce już 17 kwietnia!

   

  W najbliższą sobotę (17 kwietnia) nowy właściciel sklepu Delikatesy Centrum zaprasza na jego wielkie otwarcie. Na klientów sklepu czekać będą liczne prezenty, nagrody i degustacje. Zmieniamy się dla Was!

 • Gmina Tarnowiec wesprze finansowo powiat w modernizacji dróg

   

  Rada Gminy Tarnowiec podjęła decyzje o udzieleniu pomocy finansowej Powiatowi Jasielskiemu na remont dwóch dróg powiatowych. Kwota wsparcia wyniesie 500 tys. zł. Źródłem dotacji celowej będzie budżet gminy.

 • Licytując koszulkę reprezentacyjną Piątkowskiego pomagasz Kubie Barze w rehabilitacji

   

  W październiku ubiegłego roku Kuba Bara przeszedł operację usunięcia guza mózgu. Marzy o tym, aby móc wrócić do gry w piłkę. Chłopiec poddawany jest stałym zabiegom rehabilitacyjnym, co wiąże się z koniecznością ponoszenia znacznych kosztów finansowych. Po raz kolejny z pomocą Kubie przyszedł klub UKS 6 Jasło, który zorganizował licytację koszulki reprezentacyjnej przekazanej przez Kamila Piątkowskiego specjalnie na ten cel.

 • Rodzina, przyjaciele i politycy modlili się w intencji tragicznie zmarłego senatora Stanisława Zająca

  10 kwietnia – ta data od jedenastu lat przypomina Polakom o katastrofie lotniczej, do której doszło w Smoleńsku. Zginęło w niej 96 osób, w tym najważniejsze osoby w państwie. W sobotę 2010 r. tupolewem polecieli na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Katastrofy nie przeżyła żadna z osób, w tym senator Stanisław Zając z Jasła. Dzisiaj przy grobie polityka modliła się rodzina, przyjaciele, politycy i samorządowcy.

 • Obudź w sobie pasję do wspinaczki z How High!

   

  Wspinaczka ściankowa z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. To doskonała forma aktywnego spędzania wolnego czasu oraz sposób na poprawę kondycji fizycznej. Wspinać może się niemal każdy bez względy na wiek i stopień zaawansowania, także Jaśle. Taką możliwość daje ścianka wspinaczkowa w jasielskim „Ekonomiku”. Tutaj pod okiem doświadczonych instruktorów How High można z łatwością sprawdzić swoje możliwości. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105