Strona główna

Odprawa roczna jasielskich policjantów

8
Napisany dnia: 30.01.2019, 18:00 , Tagi: Brak

W poniedziałek w Jasielskim Domu Kultury odbyła się odprawa roczna z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Pawła Filipka. Głównym tematem odprawy było podsumowanie 2018 roku oraz zaprezentowanie planów i zamierzeń jasielskiej Policji na ten rok.

W poniedziałek o godzinie 13, w Jasielskim Domu Kultury odbyła się odprawa roczna jasielskiej policji podsumowująca 2018 rok. Wzięli w niej udział Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Paweł Filipek, kadra kierownicza, funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle oraz przedstawiciele prokuratury, służb mundurowych i samorządu terytorialnego.

Mł. insp. Robert Wróbel Komendant Powiatowy Policji w Jaśle przywitał przybyłych gości oraz policjantów i pracowników cywilnych. Następnie przedstawił strukturę organizacyjną jasielskiej policji oraz podsumował stan bezpieczeństwa w powiecie jasielskim w roku 2018, omówił wyniki pracy oraz poziom realizacji zamierzeń, zadań i priorytetów. Omówił wyzwania, z jakimi mierzyć się będziemy w najbliższym roku, podkreślając, że najważniejszym zadaniem, jakie stoi przed jasielską policją, jest zagwarantowanie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego powiatu.

Szef jasielskich policjantów podziękował przybyłym gościom za dotychczasową współpracę i współdziałanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie oraz wszelkiego rodzaju wsparcie, w tym także finansowe. Swoje słowa skierował również do policjantek, policjantów i pracowników - dziękując za służbę i pracę w 2018 roku.

Następnie głos zabrali zaproszeni goście, którzy podkreślili dobrą współpracę z kierownictwem jasielskiej komendy, jednocześnie wskazując na odpowiedzialność i znaczenie codziennej służby wszystkich funkcjonariuszy. Podziękowali za wielkie zaangażowanie i wysoką skuteczność w działaniach, tym samym życząc dalszych sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej służby.

W trakcie narady głos zabrał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie insp. Paweł Filipek, który podsumował wyniki osiągnięte przez Komendę Powiatową Policji w Jaśle. Komendant ocenił pozytywnie pracę jasielskiej komendy. Podkreślił znaczenie współpracy z podmiotami pozapolicyjnymi, samorządami i społeczeństwem wskazując na odpowiedzialność i jej znaczenie w codziennej służbie.

KPP w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Oby do wiosny
dnia 31.01.2019, 09:41
Ocena
komentarza:
-10
Gratulacje.
@ P.poz
dnia 31.01.2019, 10:43
Ocena
komentarza:
5
Nigdy nie było informacji o Powiatowej Strazy Pozarnej w Jasle
o ich nielatwej pracy o zaslugach dla lokalnej spolecznosci.o planach
na lata następne
@ CYTAT
dnia 01.02.2019, 22:06
Ocena
komentarza:
23
Ważne że wszyscy zdrowi po tym L4 co mówili w mediach
@ uj
dnia 03.02.2019, 16:51
Ocena
komentarza:
11
a dlaczego w JDK-u a nie na komendzie?policja zapłaciła za wynajęcie?
ile to kosztuje? może by sołtys chciał zrobic zebranie rady sołeckiej jak tanio
@ dragoness
dnia 03.02.2019, 16:58
Ocena
komentarza:
3
Właśnie panowie policja STOJĄ na patrolu w "suczce" na osiedlu Na Kotlinę. Wyjść nie wyjdą, bo ich jeszcze nogi rozbolą...
@ Darmo
dnia 06.02.2019, 20:03
Ocena
komentarza:
4
Kogo to obchodzi
@ mój pseudonim
dnia 08.02.2019, 20:00
Ocena
komentarza:
5
"Życząc satysfakcji ze służby". Mają. 1000 zł podwyżki dostali. Tylko ilu w polskiej policji jest takich, którzy NAPRAWDĘ służą z oddaniem społeczeństwu, a ilu jest w tej robocie tylko dlatego, że krótko się pracuje?
@ voyager
dnia 20.02.2019, 15:24
Ocena
komentarza:
0
To, że wyraziłem aprobatę za Ich trudną pracę (służbę) otrzymałem (- 10 punktów),
dziwne Państwo redaktorzy macie kryteria oceniania.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Wybory na osiedlach za nami

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory na przewodniczących i członków zarządu na szesnastu osiedlach w mieście Jaśle. Spośród nich na dziewięciu zgłoszony został tylko jeden kandydat na przewodniczącego. Zmiany uległy na osiedlach Gądki i Kopernika.

   

 • Nie niszczmy ostatniej nawierzchni naturalnej boiska - apeluje jaślanin

  Wydawałoby się, że decyzja o wymianie nawierzchni ze sztuczną trawą jest słuszna. Jednak odmienne zdanie ma jaślanin, który zabrał głos w tej sprawie na ostatniej sesji rady miejskiej.

 • „Prochem się stałeś...”

   

  Jest normalną, szczęśliwą kobietą, która ma męża i dzieci. Lubi chodzić w sukienkach, szpilkach - jak większość kobiet – jednak z racji zawodu w szafie królują spodnie i kolor czarny.

 • Bartosz to prawdziwy wulkan energii!

  Bartosz Klęba to zdolny jedenastoletni mieszkaniec z Harklowej w gminie Skołyszyn. Uwielbia śpiewać i rysować niesamowite komiksy, w których dzieją się niestworzone historie. Tego zwariowanego chłopca Polacy poznali w programie muzycznym The Voice Kids 2.

 • PASJA HAIR & BEAUTY zapraszana na innowacyjny zabieg VIVACE!

 • Mercedesem wjechał w drzewo

   

  Dziś rano na ul. Jana z Dukli doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca osobowego mercedesa wjechał w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

 • 15 milionów złotych na rewitalizację 

   

  Już wkrótce Miasto Jasło przystąpi do realizacji inwestycji, których łączna wartość opiewa na kwotę blisko 15 mln zł. W mieście powstanie m.in. nowoczesne centrum nauki. Remontu doczeka się również plac Żwirki i Wigury wraz z ulicami przyległymi. Zadania rewitalizacyjne finansowane będą przy udziale środków pochodzących z UE.

 • Konkurs na dyrektora szpitala rozstrzygnięty

  Komisja konkursowa powołana przez radę powiatu dokonała wyboru dyrektora jasielskiego szpitala. Do konkursu przystąpiło trzech kandydatów. Dzisiaj z jednym z nich podpisano umowę.

   

 • Budżet Obywatelski wraca do prokuratury

  Sąd Rejonowy w Jaśle rozpatrzył zażalenie złożone przez władze miasta Jasła na postanowienie prokuratury o odmowie wszczęcia dochodzenia w sprawie nieuprawnionego przetwarzania danych osobowych mieszkańców Jasła w ramach pierwszego budżetu obywatelskiego. Sprawa trafiła do ponownego rozpatrzenia.

 • Oświadczenie nauczycieli i pracowników jasielskiego "Ekonomika"

   

  Nauczyciele i pracownicy jasielskiego "Ekonomika" wydali oświadczenie w związku trwającym w Polsce strajkiem nauczycieli. 

 • Zdrowie ucznia priorytetem dla polskiej szkoły

   

  W minioną sobotę, w jasielskiej filii Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Uczeń ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w kontekście edukacji zdrowotnej”. Wzięło w niej udział blisko sześćdziesięciu nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Szczególnie wartościowe dla praktyków edukacji okazały się przygotowane przez organizatora konferencji warsztaty.

 • Bezpłatne badanie wzroku w salonie Visionoptyk

   

  Salon Visionoptyk zaprasza na bezpłatne badanie wzroku 25 kwietnia, 8, 20 i 31 maja 2019 r. Zadzwoń już dziś i umów się na badanie.

 • Nagrobki z najwyższej klasy granitu i marmuru

   

  Nasza firma od wielu lat oferuje kompleksową obsługę kamieniarską. Doświadczenie oraz znajomość oczekiwań klientów pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Na nasze produkty udzielamy 3 – letniej gwarancji.

 • ICOONE® - najnowszy masaż podciśnieniowy

   

  ICOONE® to najnowszy masaż podciśnieniowy do stosowania na ciało i twarz. ICOONE® jest skutecznym zabiegiem likwidującym cellulit, miejscowe otłuszczenia, luźną skórę oraz obrzęki limfatyczne. 

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105