Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Orszak Trzech Króli po raz drugi w Jaśle

3

6 stycznia, w Święto Objawienia Pańskiego 2015 roku, Orszak Trzech Króli przejdzie ulicami 329 miejscowości w Polsce i 15 miast za granicą. W Jaśle zorganizowany zostanie po raz drugi.

Orszak wyruszy o godzinie 11.45 spod kościoła OO. Franciszkanów ulicami 3 Maja, Kołłątaja, Kościuszki na płytę Rynku. Na godz. 13 zaplanowany jest pokłon Trzech Króli, a także wspólne śpiewanie kolęd. Orszak uświetnią występy Miejsko-Kolejowej Orkiestry Dętej, Kapeli „Trzcinicoki”, chóru „Soli Deo” oraz chóru Gimnazjum nr 1 w Jaśle.

Organizatorzy: Miasto Jasło, Jasielski Dom Kultury, Kolegiacka Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Jaśle, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa 4 w Jaśle, Gimnazjum nr 1 w Jaśle, Zespół Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle.

Na Orszak Trzech Króli Jasło 2015 zapraszają Burmistrz Miasta Jasła Ryszard Pabian oraz Dziekan Dekanatu Jasło Wschód ks. Zbigniew Irzyk.

UMJ

Reklama

Komentarze: 3

Dodaj komentarz Widok:
18
@ kocica
dnia 31.12.2014, 18:22 · Zgłoś
Jest na każdej tablicy informacyjnej w mieście. Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.
Odpowiedz
5
@ dragoness
dnia 01.01.2015, 16:18 · Zgłoś
Na czele będą szli Trzej Królowie, "Polaku-katoliku". Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku życzę.
Odpowiedz
4
@ Zainteresowany
dnia 31.12.2014, 16:49 · Zgłoś
Bardzo ciężko znaleźć informacje o tym wydarzeniu. Pozdrawiam! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.