Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Ostatnie wakacyjne starty zawodników JSC

4

W dniach 16-17 sierpnia w Krempnej odbyła się już piąta edycja Ultramaratonu Magurskiego. Zawodnicy ścigali się po terenach Beskidu Niskiego i mieli do wyboru 4 trasy o różnej długości.

Marcin Wiącek wybrał trasę MaguRun, o długości 22km, i przewyższeniami ok. 900m. Na ukończenie trasy potrzebował 2h33min, co pozwoliło Marcinowi na zajęcie 8-go miejsca w kategorii czterdziestolatków. W tej samej kategorii startował Sławomir Warchoł. Wybrał on dłuższą trasę liczącą 65km, z przewyższeniami ok. 2000m. Sławek w kategorii wiekowej zajął 35 miejsce.

Ostatnia wakacyjna edycja Maratonów Rowerowych „Cyklokarpaty” odbyła się 25 sierpnia w Myślenicach. Zawodnicy mieli trzy trasy do wyboru:

Hobby – 31km, 1340m przewyższenia,

Mega – 46km, 2062m przewyższenia,

Giga – 62km, 2724m przewyższenia.

Na dystansie Mega w kategorii MM3, Sebastian Cyran zajął 18 miejsce. W kategorii MM4, Adam Poniatowski zajmuje 6 miejsce, Artur Gorczyca 15, a Krzysztof Kosiek 27.

Na dystansie Giga, Tomasz Leśniak open zajął 3 miejsce, a w kategorii GM3 – 2. Niestety Łukasz Szumiec w skutek defektu roweru nie ukończył zawodów.

W klasyfikacji drużynowej JSC zajęło 6 miejsce.

W tym samym dniu odbył się VII Klasyk Łańcucki im. gen. Józefa Gdańskiego. Trasa liczyła 72km i przebiegała po krańcach Pogórza Dynowskiego wokół wzniesień Magdalenka w Cierpiszu i Patria w Husowie. Zawody w kolarstwie szosowym wybrało trzech zawodników JSC. Najlepiej spisał się Mateusz Dachowski, który z czasem 2h06min, zajął w kategorii M3 - 18 miejsce. W tej samej kategorii Mateusz Bienias zajmuje 25 miejsce, a w kategorii M4, Witold Cisło – 47.

Wszystkim zawodnikom JSC serdecznie gratulujemy.

JSC

Napisany dnia: 01.09.2019, 10:24
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Fan jsc
dnia 01.09.2019, 19:23
Ocena
komentarza:
4
Wielebny, te krótkie dystanse nie twoje. Ładny wynik. Mirek kiedy kolejne sukcesy na ultra? Brawo JSC.
@ Mirek
dnia 01.09.2019, 22:44
Ocena
komentarza:
4
Może uda się powalczyć w Krynicy. Zobaczymy.
@ Fatalny fotograf
dnia 02.09.2019, 02:24
Ocena
komentarza:
-2
Brak profesjonalizmu W fotkach I opisie- tak może
być tylko na ŁEZ padole
@ Rufen
dnia 02.09.2019, 09:54
Ocena
komentarza:
-2
Cenzura rodem z PRL w Pisolandii
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Czy doszło do profanacji ludzkich szczątków?

   

  Odkrycie w styczniu kolejnych pochówków na terenie budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle ponownie skomplikowało realizację inwestycji. Sytuacja wydaje się patowa. Stanowisko Komisji Rabinicznej ds. Cmentarzy jest jasne. Jej zdaniem prace prowadzone są na tzw. „nowej” części cmentarza żydowskiego. 

 • Zbierają podpisy poparcia dla Małgorzaty Kidawy - Błońskiej - kandydatki KO

  Dzisiaj na jasielskim rynku zbierane były podpisy poparcia dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, kandydatki Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich 2020. Do chwili obecnej do sztabu krajowego kandydatki z samego Jasła zebrano już 2500 podpisów.

 • „Pacjent czuje się dobrze. To typowa grypa”

  Stan zdrowia 71-letniego mężczyzny, który trafił wczoraj rano do jasielskiego szpitala poprawia się. Dyrekcja szpitala uspokaja, że u pacjenta nie stwierdzono żadnych objawów świadczących o zakażeniu koronawirusem...

 • Kolejne drzewa zniknęły z przestrzeni miejskiej

  Budowa ścieżki rowerowej mającej połączyć obiekty jasielskiego MOSiR-u z Ogrodem Jordana zbliża się ku końcowi. W piątek wycięto kolejne drzewa u zbiegu ulic Jagiełły i Słowackiego, wzdłuż których ma ona przebiegać. Rozczarowania nie kryją mieszkańcy, którzy w ubiegłym roku protestowali przeciwko wycince.

 • Przedszkole Miejskie nr 6 w Jaśle na ulicy Kopernika otwarte na dzieci i rodziców

   

  W sobotę 22 lutego 2020 r. odbył się dzień otwarty w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Jaśle im. Pluszowego Misia, przy  ulicy Kopernika 8a w Jaśle. Była to doskonała okazja do zapoznania się z placówką oraz jej ofertą edukacyjną.

 • Przyjęto pacjenta z objawami grypy. Czy to koronawirus?

  Szpitalny Oddział Ratunkowy w Jaśle został zamknięty. Na drzwiach zamieszczono informację "Przejścia nie ma! Dezynfekcja". Dowiedzieliśmy się, że dzisiaj rano do szpitala przyjęto pacjenta z objawami grypy. Ludzie obawiają się, że może to być koronawirus. - Wszyscy chodzą w maseczka – informują nas Czytelnicy.

 • Jak w marcu zmieni się rozkład jazdy pociągów?

   

  Od 15 marca obowiązywał będzie nowy rozkład jazdy pociągów. Ze stacji Jasło ponownie dojedziemy np. do Gdyni. W planach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego nie znajdziemy jednak kolejnych połączeń w kierunku zachodnim, głównie do Stróż, o które w ostatnich miesiącach zabiegali samorządowcy.

 • „Takiej ignorancji się nie spodziewałam” – radna Wawro ostro o staroście

  Radna Ewa Wawro podczas ostatniej sesji rady powiatu powróciła do tematu dotyczącego tragicznego wypadku, do którego doszło podczas przywitania Nowego Roku na Górze Liwocz. Radna żądała od starosty jasielskiego wyjaśnień w sprawie organizacji i przebiegu imprezy plenerowej. Nie otrzymała jednak odpowiedzi na zadane pytania..

 • Kto wygrał konkurs na dyrektora I LO w Jaśle?

  Końcem stycznia br. zarząd powiatu ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle. Postępowanie konkursowe odbyło się w miniony wtorek. Do konkursu przystąpił tylko jeden kandydat, który jak wiemy z nieoficjalnych źródeł został wybrany na dyrektora szkoły. Pracę ma rozpocząć już w najbliższy poniedziałek.

 • Przedszkole Miejskie Nr 1 w Jaśle zaprasza!

   

  Dobra wiadomość dla wszystkich rodziców najmłodszych dzieci
  z Jasła i okolic. Trwa rekrutacja do Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Jaśle. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej placówki.

 • Sieklówka: Wiejski Ośrodek Zdrowia w fatalnym stanie. Czy przeniosą go do szkoły?

  Władze miasta Kołaczyc zaproponowały przeniesienie ośrodka zdrowia do budynku szkoły społecznej w Sieklówce. Koszt obecnej siedziby przekracza możliwości finansowe budżetu gminy. Mieszkańcy najpierw się zgodzili, później wycofali swoją aprobatę...

 • Chcą odwołać sołtysa Łask i Sobniowa

   

  Wójt Gminy Jasło zarządził przeprowadzenie głosowania w sprawie odwołania sołtysa wsi Łaski-Sobniów. To efekt wniosku złożonego przez Radę Sołecką na ręce Wojciecha Piękosia. Pismo podpisało blisko 100 mieszkańców wsi. Padają w nim poważne oskarżenia, którym jednak Mieczysław Baran stanowczo zaprzecza.

 • Jedz smacznie i tanio „U Wojtka”

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105