Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Pani Małgorzata schudła - 14 kg

Determinacja, jasno określenie celu i konsekwentne działanie pozwoliły 47-letniej Małgorzacie przejść niesamowitą metamorfozę.  Oprócz idealnej sylwetki, której może jej pozazdrościć niejedna młodsza osoba,  Pani Małgorzata znacznie poprawiła swoje samopoczucie i odzyskała  pewność siebie. Udowodniła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Uzyskane efekty:

 • - 14 kg w 4 miesiące
 • - 10 cm w obwodzie brzucha, - 4 cm w obwodzie bioder
 • od ponad roku utrzymuje osiągniętą masę ciała

Wywiad z Panią Małgorzatą

1.    Co sprawiło, że rozpoczęła Pani kurację z dietetykiem Bonne Sante w Jaśle?

Już od dawna chciałam zrzucić zbędne kilogramy, a mimo wprowadzenia regularnej aktywności fizycznej to się nie udało. Najpierw skorzystałam z bezpłatnej konsultacji oferowanej w ośrodku zdrowia i po rozmowie ze specjalistą postanowiłam spróbować.

2.    Jak wyglądał początek kuracji?

Po konsultacji z dietetykiem otrzymałam indywidualnie przygotowany plan dietetyczny, który od samego początku bardzo przypadł mi do gustu i dlatego z przyjemnością realizowałam założenia zdrowej diety. Trafiały się również słabości, ale wtedy pomagało mi wsparcie Pani dietetyk. 

3.    Czy cotygodniowe wizyty w gabinecie były pomocne?

Cotygodniowy kontakt z dietetykiem Bonne Sante pozwolił mi kontrolować moje postępy. Dzięki zaleceniom dietetyka poznałam potrzeby i reakcję swojego organizmu na poszczególne składniki pokarmowe oraz zmieniłam nawyki żywieniowe na stałe. Teraz już wiem, jak mam jeść, żeby utrzymać efektu. Te spotkania bardzo mi w tym pomogły.

4.    Zmiany zewnętrzne widać gołym okiem, a jakie zaszły zmiany wewnętrzne?

Nastąpiła zmiana mojego myślenia i poczucia własnej wartości. Praca nad sobą ooraz efekty sprawiły, że poczułam się silna, niezależna i zdrowsza. Moje samopoczucie zdecydowanie się poprawiło. Stałam się bardziej energiczna i aktywna.

 5.    Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?

Rodzina zareagowała bardzo pozytywnie. Kurację prowadziłam wspólnie z mężem, który cały czas mnie wspierał i razem było nam po prostu łatwiej.

 6.    Co powiedziałaby Pani osobom, które ciągle wahają się i boją podjąć decyzje o rozpoczęciu kuracji?

Zachęcałbym wszystkich, którzy borykają się z problemem nadwagi, aby rozpoczęli kurację pod okiem specjalisty. Dzięki temu osiągniemy wymarzoną sylwetkę, poprawę zdrowia i samopoczucia. Gorąco polecam.

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

z Gabinetem Bonne Sante w Jaśle !

 • Cotygodniowe spotkania, to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
 • Indywidualna dieta, każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
 • Wsparcie i motywacja, zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet od teraz jesteś pod opieką profesjonalisty to daje Ci gwarancję troski o Twoje zdrowie, samopoczucie i bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

Umów się na bezpłatną konsultację  -> KLIKNIJ TUTAJ

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 19.05.2020, 08:12
 • 350 podpisów poparcia dla Rafała Trzaskowskiego w Jaśle

  Dzisiaj na jasielskim rynku zbierano podpisy poparcia dla kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Polski– Rafała Trzaskowskiego. W ciągu trzech godzin pod listą podpisało się 350 osób.

 • "Bunkier" nie zniknął. Wciąż działa i ma się dobrze

   

  Sklep z militariami - "Bunkier", nie poddaje się łatwo. Pomimo problemów, których tłem stała się epidemia koronawirusa, wciąż działa i ma się dobrze. Miłośników militariów zaprasza do nowej siedziby przy ul. Metzgera w Jaśle (obok stacji PKP). Znajdziecie w nim, nie tylko pamiątki lecz również markową odzież, obuwie, plecaki, noże i wiele innych. 

 • Strażacy ochotnicy „pompują”, aby pomóc choremu Wojtusiowi

   

  Strażacy ochotnicy z Kołaczyc i Zimnej Wody wzięli udział w wyjątkowym wyzwaniu. Celem #GaszynChallenge  - „Pompujemy dla Wojtusia” jest zbiórka pieniędzy na leczenie Wojtusia Howisa, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. 

 • W wypadku w Łężynach ucierpiał motorowerzysta. Interweniował śmigłowiec LPR

   

  Dzisiaj po godzinie 12. w miejscowości Łężyny doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motorowerzysty. Mężczyzna doznał obrażeń głowy. Do poszkodowanego zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 • Kryta pływalnia w Jaśle, siłownie i kluby fitness znów otwarte

   

  Po upływie niemal trzech miesięcy działalność wznowi kryta pływalnia w Jaśle. To dobra wiadomość nie tylko dla miłośników pływania, lecz również samego MOSiR-u, dla którego zniesienie ograniczeń związanych z epidemią ma kluczowe znaczenie dla finansów jednostki. 

 • Na drodze powiatowej w Nawsiu Kołaczyckim kładą asfalt

  Na drodze powiatowej w Nawsiu Kołaczyckim praca wre. Firma, która weszła na teren budowy w drugiej połowie maja położyła pierwszą warstwę asfaltu. Wkrótce mieszkańcy części wsi będą wolni od kurzu, błota i dziur.

 • Czy mł. bryg. Piotr Śmietana zostanie komendantem KP PSP w Jaśle?

  Końcem lutego br. na emeryturę przeszedł st. bryg. Marek Górniak, dotychczasowy komendant Komendy Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Jaśle. Jego obowiązki przejął mł. bryg. Piotr Śmietana, który najprawdopodobniej przez kolejne lata będzie kierował jasielską jednostką.

 • Dlaczego warto zainwestować w profesjonalne wideo?

   

  Według badań magazynu „Forbes” każdy Polak, średnio przez 2 godziny w ciągu dnia przegląda Internet. Coraz mniej czytamy, wolimy oglądać. Do tego, dzięki smarftonom, film możemy oglądać praktycznie w każdym miejscu. Dlaczego warto zainwestować w profesjonalny film?

 • Podczas porodu straciła dziecko. Teraz walczy o powrót do zdrowia

   

  Aneta Michalak z Kołaczyc, aby wrócić do zdrowia potrzebuje pomocy. Kobieta spodziewała się drugiego dziecka. Jednak podczas porodu straciła je, a sama zapadła na długi czas w śpiączkę. 

 • Krośnieńska „NAFTÓWKA” to właściwy wybór!

   

  Zespół Szkół Naftowo-Gazowniczych w Krośnie kształci pod Patronatem Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa. Krośnieńska „NAFTÓWKA” to szkoła  z tradycjami, nowoczesna  i otwarta na zmiany związane z wymagającym rynkiem pracy.

 • Bezpłatne badanie wzroku - ruszyły zapisy!

   

  Zapraszamy na BEZPŁATNE BADANIE WZROKU w dniach 04.06 i 18.06. Zapisy pod nr 600 437 105 lub bezpośrednio w salonie. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105