Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

„Parkowa” zaskakuje nowym menu i stylem

Są takie miejsca, bez których istnienia nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie naszego miasta. Miejsca, które łączą kolejne pokolenia niezmienne wyśmienitą kuchnią oraz atmosferą. Do takich bezsprzecznie należy kawiarnia i restauracja „Parkowa”. Choć w Jaśle obecna jest od ponad sześćdziesięciu lat, wciąż potrafi zaskoczyć swoich klientów nowym wyśmienitym menu, czy też stylowym wystrojem wnętrz.

„Parkowa” na stałe wpisała się w historię Jasła. Nieprzerwanie, od ponad sześciu dekad zaprasza w swoje progi jego mieszkańców, racząc ich pyszną kuchnią. Tradycja zobowiązuje. Dlatego też, kawiarnia i restauracja „Parkowa” nieustannie zmienia się z myślą o swoich gościach, aby sprostać ich rosnącym wymaganiom. Teraz zachwyca klientów nowym wspaniałym wnętrzem, które dostarcza nie tylko wrażeń estetycznych, lecz pozwala gościom poczuć się bardziej komfortowo.

Kawiarnia nie zrywa jednak z tradycją. Jej wystrój wciąż nawiązuje do historii Jasła. Historyczne zdjęcia, tak jak dotychczas zdobią ściany „Parkowej”, która jest miejscem łączącym pokolenia. Dziadkowie, którzy pamiętają jej początki, dziś odwiedzają kawiarnię w towarzystwie swoich dzieci i wnuków, spotykając się w gronie rodzinnym, również podczas organizowanych przez „Parkową” imprez okolicznościowych.

Zmiana wystroju wnętrz to jednak nie wszystko. Równie ważne jest to, co kryje się w kuchni, gdzie powstają wyśmienite dania serwowane gościom kawiarni i restauracji. „Parkowa” postanowiła zaskoczyć swoich klientów, nowym menu, w którym znaleźć można między innymi wyśmienite specjały szefa kuchni. Kto nie skusiłby się bowiem na stek z tuńczyka z grillowanymi warzywami i sosem koperkowo-ziołowym, czy też polędwiczka wieprzowa podprawiana wiśniówką w sosie śmietankowo-pieczarkowym. Tutaj spróbujesz także smacznych sałatek oraz dań z makaronem, jak choćby tagliatelle z łososiem, cukinią, suszonymi pomidorami w sosie śmietanowo-ziołowym. Pyszności w nemu, w tym dań tradycyjnej kuchni polskiej serwowanych każdego dnia jest znacznie więcej. Można to łatwo sprawdzić, odwiedzając „Parkową” w mediach społecznościowych > facebook.com/KawiarniaParkowaJaslo.

Na deser, oprócz waniliowej panna cotta z musem truskawkowym oraz jabłkowego owocowego crumble z lodami, „Parkowa” proponuje desery lodowe Grycan. Codziennie zaprasza na lody tradycyjne, którymi można delektować się na w pobliskim ogródku.

„Parkowa” to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Tutaj, kompleksowo od A do Z zorganizujesz chrzciny, komunię, wesele, stypę, czy też spotkanie biznesowe. Jeżeli potrzebujesz obsługi cateringowej, „Parkowa” służy pomocą.

 

Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Danuta Więcek - tel. 511 014 379
Anita Bracik - tel. 783 688 462
Kawiarnia "Parkowa" - tel. 13 446 34 05 

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 28.07.2020, 07:42
 • W Skołyszynie oddano ponad 30 litrów krwi!

   

  O tym, że krew ratuje życie nie trzeba nikogo przekonywać. W akcji krwiodawstwa, zorganizowanej dzisiaj przy remizie OSP Skołyszyn zebrano jej ponad 30 litrów. Trafi ona do RCKiK w Rzeszowie. Akcji towarzyszyły gry i zabawy dla dzieci oraz pokazy sprzętu, którego dawniej i obecnie, na co dzień używają, bądź też używali podczas akcji strażacy ochotnicy.

 • The Hamburgers – recepta na wyśmienity smak! Spróbuj nowości w Doner King

 • Fundacja PGNiG przekazała kolejną transzę pomocy dla poszkodowanych w wyniku czerwcowych nawałnic

   

  Kolejna partia sprzętu AGD od Fundacji PGNiG trafiła do rodzin poszkodowanych w wyniku czerwcowych nawałnic i podtopień. W Jaśle z pomocy rzeczowej skorzysta 28 gospodarstw domowych, które przed miesiącem dotknął żywioł.

 • Urząd Miasta w Jaśle odpowiada na petycję w sprawie wycinki drzew

   

  Kilka dni po tym, jak w sieci pojawiła się petycja w sprawie planowanej wycinki drzew przy ul. Rejtana, Floriańskiej i Śniadeckich, apel mieszkańców miasta zatroskanych o ich los, doczekał się odpowiedzi ze strony Urzędu Miasta w Jaśle. Magistrat przekonuje, że robi wszystko, aby ocalić jak największą liczbę drzew przewidzianych do usunięcia w związku z budową ścieżki rowerowej. Analizowane obecnie przez urzędników rozwiązanie może pozwolić na zachowanie dziesięciu z nich.

 • Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za skutki powodzi? Cz. 1

   

  Niestety, ostatnie miesiące nie mogą być uznane za szczególnie szczęśliwe dla mieszkańców naszego kraju. W marcu rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa spowodowała paraliż gospodarki, w maju-czerwcu – zniszczenie w południowo-wschodniej części Polski niosły liczne powodzie. 

 • Rusza modernizacja Placu Żwirki i Wigury oraz ulic Bednarskiej, Czackiego i Karmelickiej – będą utrudnienia

   

  W ramach prowadzonego projektu „Rewitalizacja Miasta Jasła w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego” już w najbliższym czasie rozpoczną się prace modernizacyjne Placu Żwirki i Wigury, a także sąsiednich ulic Bednarskiej, Czackiego i Karmelickiej. 

 • Czy uda im się obronić drzewa przed wycinką?

   

  Los blisko dwudziestu drzew przy ul. Rejtana, Floriańskiej i Śniadeckich wydaje się być przesądzony. Kolidują one bowiem z realizowaną przez Miasto Jasło ścieżką rowerową. Grupa mieszkańców miasta nie zamierza jednak składać broni w walce o ich ocalenie. Ich orężem ma być petycja, której adresatem są miejscy radni.

 • Toyota rozwija skrzydła w Jaśle

   

  Branża motoryzacyjna nie toleruje stagnacji. Potwierdzenia dla tak postawionej tezy nie trzeba szukać daleko. Jasielski salon Toyoty stawiając na rozwój...

 • Nowy dyrektor jasielskiego MOSiR-u

  Marek Dyląg został dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle. Zastąpił na tym stanowisku Tadeusza Baniaka, który funkcję tę pełnił w sumie przez ponad 17 lat. Nowy dyrektor pracował już wcześniej na MOSiR-ze, w latach 1999-2008 był zastępcą ośrodka.

 • Wracamy z obuwiem najlepszych polskich marek! Wielkie otwarcie już w sobotę 1.08.2020

   

  Po kilku długich  miesiącach przerwy, wracamy do Was z obuwiem najlepszych polskich marek. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105