Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Piękno świątecznych podarunków

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym dzielimy się z bliskimi radością zapominając o codziennych troskach. Z niecierpliwością wyczekujemy spotkania przy wigilijnym stole oraz wspólnego śpiewania kolęd z choinką w tle. Często spotkaniom tym towarzyszą chwile, w których wręczamy sobie podarunki. Ponadczasowym prezentem świątecznym może okazać się biżuteria.     

Choć mamy już za sobą Mikołajki, to gorączka bożonarodzeniowych zakupów dopiero się rozpoczyna. Wraz z nią zaczynamy zadawać sobie pytania oto, co będzie najlepszym prezentem dla naszych bliskich? Dziś prezenty wręczają sobie wszyscy bez względu na wiek. Ileż to szczęścia daje przecież wnukom obdarowanie upominkiem, nawet najdrobniejszym, ukochanej babci bądź dziadka. Dziadkowie nie pozostają przecież dłużni i często nie wyobrażają sobie mikołajek bądź świąt bez wręczenia swoim pociechom prezentów. Tymi obdarowują się również przyjaciele, znajomi, czy też zakochani.

Wybór odpowiedniego prezentu często nie jest łatwy. Rozwiązaniem może okazać się postawienie na oryginalny upominek. Wywołanie zachwytu u obdarowanej osoby będzie łatwiejsze, jeżeli zdecydujemy się wręczyć drugiej osobie biżuterię, prezent absolutnie ponadczasowy. Bogactwo stylów, form oraz wzorów z pewnością pozwoli na dokonanie właściwego wyboru. Salony jubilerskie prześcigają się dziś w ubogacaniu swojej oferty, szczególnie w okresie świątecznym, który zbliża się wielkimi krokami. Fakt ten potwierdza Anna Bąk, właścicielka salonu jubilerskiego, mieszczącego się przy placu Żwirki i Wigury w Jaśle. – Święta Bożego Narodzenia to dla nasz wszystkich czas wyjątkowy. Cały rok czekamy bowiem na to, aby cieszyć się ich atmosferą, poczuć zapach wigilijnych potraw, których smakować będziemy w gronie najbliższych nam osób i zachwycać się pięknem choinki. Święta to także czas, w którym wręczamy sobie prezenty. Doskonałym pomysłem na podarunek pod choinkę okazuje się być biżuteria. Bogactwo wyboru jaki daje nam salon jubilerski sprawia, że staje się on łatwiejszy. Z łatwością, przy naszym fachowym doradztwie, każdy zdoła wybrać właściwy prezent dla osoby, którą zamierza obdarować.  – przekonuje.

Wbrew pozorom, wizyta w salonie jubilerskim nie oznacza, że nasz portfel musi być wypchany pokaźną kwotą gotówki a nasz limit na karcie powinien być bardzo wysoki. Prezent w postaci biżuterii możemy kupić już za kilkanaście złotych. Drobny, lecz piękny prezent, wręczony z potrzeby serca z pewnością będzie wyjątkowym upominkiem.

Tylko w grudniu każdy klient Salonu Jubilerskiego Anny Bąk, który zdecyduje się na zakup pierścionka z brylantem otrzyma 20% rabatu.

Salon Jubilerski Anna Bąk – plac Żwirki Wigury w Jaśle.

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 09.12.2019, 07:45
 • Jasielscy policjanci wkrótce przeniosą się do nowej komendy

  Już za kilka dni jasielscy policjanci przeniosą się do nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Jaśle mieszczącej się przy ul. Sroczyńskiego. Nowoczesny gmach powstał po ponad trzech latach prac.

 • Kursy językowe i komputerowe współfinansowane z Unii Europejskiej

   

  Czy wpisujesz w CV średnią znajomość języka angielskiego i obsługi komputera? Czy to rzeczywiście prawda? A może, za każdym razem, boisz się weryfikacji swoich umiejętność językowych i komputerowych? A może pragniesz po prostu swobodnie rozmawiać w języku angielskim?  Albo nareszcie samodzielnie korzystać z internetu?

 • „Nie oddamy ratowników”. Blisko sto osób zamanifestowało solidarność z jasielskimi ratownikami medycznymi

   

  Przy jasielskim szpitalu zebrało się dzisiaj blisko sto osób, aby zamanifestować swoją solidarność z pracownikami Zespołu Ratownictwa Medycznego w Jaśle. Przez przyległy do szpitalnych budynków teren niosły się okrzyki – „Nie oddamy ratowników”. Jasielscy ratownicy medyczni nie zgadzają się z planowaną reorganizacją funkcjonowania państwowego ratownictwa medycznego, która w ich przypadku oznaczać będzie nieuchronną redukcję etatów.

 • Doszło do awarii sieci ciepłowniczej Jaśle

   

  Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Jaśle poinformował rano o awarii sieci ciepłowniczej w rejonie Przychodni Specjalistycznej przy ul. Szopena 38. Z uwagi na wysokie ciśnienie wyłączono zasilanie z sieci ciepłowniczej dla wszystkich odbiorców. 

 • Giganci programowania – Rozpoczęły się zapisy na kolejny semestr

   

  Wystartowały zapisy na kursy programowania dla dzieci i młodzieży w semestrze letnim.

 • Strażacy ochotnicy obdarowali prezentami małych pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Rzeszowie

   

  Wczoraj, druhowie z kilku jednostek OSP w powiecie jasielskim odwiedzili Klinikę Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. Do jej pacjentów nie udali się pustymi rękami. Dzieci otrzymały prezenty w ramach czwartej edycji akcji pn. „Paczka dla Dzieciaka na Święta od Strażaka”.

 • Kapliczka sposobem na walkę z locdkdownem?

   

  Grzegorz Schabiński, jasielski restaurator znany jest z niekonwencjonalnych pomysłów i koncepcji na funkcjonowanie biznesu w dobie pandemii koronawirusa. Tym razem postanowił walczyć z konsekwencjami zamrożenia gospodarki budując kapliczkę na terenie stoku narciarskiego Chyrowa-Ski w Chyrowej. Zaprasza do odwiedzania miejsca, w którym ona powstaje. Wystarczy zakupić specjalną cegiełkę.

 • Straż Miejska w Jaśle ma nowy samochód oznakowany

   

  Na wyposażeniu Straży Miejskiej w Jaśle znalazł się nowy samochód oznakowany Ford Transit Custom. Zastąpi on wysłużonego Peugeota, który jasielskim strażnikom miejskim służy od 2005 r. Zaletą nowego pojazdu jest jego wszechstronność. Może być on wykorzystywany do przeprowadzania różnego rodzaju interwencji, w tym przewożenia osób.

 • Super promocja w salonie Visionoptyk z okazji Dnia Babci i Dziadka!

   

  Osoby starsze, które odwiedzają salon optyczny, zgłaszają najczęściej dolegliwości układu wzrokowego. Często samo badanie wzroku pod kątem doboru okularów korekcyjnych nie jest ostatecznym rozwiązaniem. Osoby te narażone są bowiem na występowanie chorób układu wzrokowego, które występują wraz z wiekiem.

 • Do OSP Trzcinica trafił sprzęt o wartości 90 tys. zł

   

  Do kolejnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w gminach powiatu jasielskiego trafia sprzęt zakupiony ze środków Funduszu Sprawiedliwości. Dzisiaj zaprezentowano nowe wyposażenie, które służyć ma strażakom ochotnikom z Trzcinicy. Na jego zakup przeznaczono kwotę 90 tys. zł.

 • Jak to jest z lodowiskami? Sanepid nie pozostawia złudzeń

   

  Lodowisko MOSiR w Jaśle pozostaje nieczynne od 28 grudnia ubiegłego roku. To efekt obowiązywania wprowadzonych przez rząd obostrzeń w związku z trwającą epidemią koronawirusa. W tej formie będą one obowiązywać do 17 stycznia bieżącego roku. Tymczasem są obiekty, na których bez problemu można szusować na łyżwach, z czego korzystają między innymi mieszkańcy Jasła. Sanepid stawia jednak sprawę jasno. Z lodowiska nie mogą korzystać klienci indywidualni.  

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105