Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Piękoś kontra Myśliwiec. Rozpoczyna się walka o urząd

299

Nie jest tajemnicą, że o fotel wójta ponownie powalczy Wojciech Piękoś, obecny włodarz gminy. Jego kontrkandydatem będzie Krzysztof Myśliwiec, społecznik i sołtys Wolicy. W kuluarach wymieniane są również nazwiska - Mariusza Augustynka i Janusza Pruchnika, radnych Rady Gminy Jasło, choć panowie oficjalnie nie potwierdzili ani nie zaprzeczyli, że będą startować w wyborach o urząd włodarza gminy Jasło.

Wojciech Piękoś ponownie wystartuje w wyborach samorządowych na urząd wójta Gminy Jasło. Choć jak sam podkreśla, mijająca kadencja nie była , to wiele inwestycji wpływających na jakość i życie mieszkańców udało się zrealizować. - W 2020 roku zderzyliśmy się z problemem pandemii COVID 19, a za kilka miesięcy część gminy nawiedziła błyskawiczna powódź, która spowodowała ogromne straty przede wszystkim w miejscowości Trzcinica. W kolejnym roku (2022) mierzyliśmy się ze skutkami wojny w Ukrainie, a szczególnie jej następstwami, kryzysem migracyjnym i dotkliwym kryzysem energetycznym – podkreśla wójt Wojciech Piękoś. - Pomimo tych trudności udało się rozwinąć naszą wspólnotę samorządową pod względem infrastrukturalnym (budowa nowych dróg i sieci kanalizacyjnej, modernizacja oczyszczalni ścieków, poprawa stanu zaopatrzenia w wodę poprzez znaczną dopłatę do budowy studni przydomowych, budowa nowych bibliotek, boisk przyszkolnych ze sztuczną nawierzchnią, termomodernizacja domów ludowych, prowadzenie projektu wspierającego montaż instalacji OZE), ale także pod względem społecznym (projekty skierowane do osób starszych i niepełnosprawnych, kluby seniora, rozwój straży pożarnych a szczególnie młodzieżowych drużyn pożarniczych, wsparcie dla kół gospodyń wiejskich i zespołów ludowych oraz orkiestry dętej) - wylicza W. Piękoś. W kadencji 2018-2024 postawił na rozwój edukacji, nowoczesną infrastrukturę szkolną i okołoszkolną.

Nowa kadencja to nowe przedsięwzięcia zarówno już zaplanowane będące w opracowywaniu, jak również te, które będą możliwe do realizacji w momencie pozyskania środków finansowych z różnych form wsparcia. Wójt W. Piękoś nie chce zdradzać wszystkich swoich pomysłów na gminę. O tym, co zamierza zrobić, mieszkańcy znajdą w materiałach wyborczych.

...

Wojciech Piękoś – 58 lat, mieszka w Szebniach, absolwent socjologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w Lublinie. Pracę zawodową w 1990 roku rozpoczął w Urzędzie Pracy w Jaśle. Po niecałych dwóch latach pracy w urzędzie zdecydował się wraz z kolegami założyć pierwsze na terenie powiatu jasielskiego i dawnego województwa krośnieńskiego prywatne radio komercyjne. W latach 1993 – 1997 był dziennikarzem radiowym współpracującym z ogólnopolską stacją radiową RMF FM, a następnie dziennikarzem prasowym w Super Nowościach. W latach 1998 – 2005 pracował w Urzędzie Miasta w Jaśle na stanowisku rzecznika prasowego, redagując jednocześnie gazetę samorządową „Obiektyw Jasielski” a następnie inspektora w Biurze Rady Miejskiej. Od 2005 roku do 2015 roku był pracownikiem Starostwa Powiatowego w Jaśle, najpierw naczelnikiem Wydziału Komunikacji i Transportu, następnie edukacji oraz Promocji i Spraw Społecznych. W latach 2015 – 2017 pełnił funkcję prezesa Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego w Jaśle. W latach 2002 - 2014 służył mieszkańcom jako Radny Rady Gminy Jasło z miejscowości Szebnie a w latach 2006 – 2010 był przewodniczącym Rady. Od 2018 r. pełni funkcję Wójta Gminy Jasło. Od 1998 roku do 2010 roku był asystentem Stanisława Zająca, posła I, III, V i VI kadencji Sejmu, Wicemarszałka Sejmu RP III kadencji, senatora VII kadencji, tragicznie zmarłego w Katastrofie Smoleńskiej. Od 2010 do 2014 roku był asystentem Senator Alicji Zając. Wraz z grupą inicjatywną założył Stowarzyszenie Parafii Szebnie „Dziedzictwo”, którego jest prezesem.

Oficjalnie swój start wyborach potwierdził także Krzysztof Myśliwiec, sołtys sołectwa Wolica.

- Podstawowym moim celem jako wójta będzie podejmowanie działań, które sprzyjają umacnianiu idei samorządności na każdym jej szczeblu i w każdej dziedzinie, oraz dynamiczny rozwój Gminy Jasło. Jestem i będę otwarty na współpracę z sołectwami, szkołami, zakładami pracy czy organizacjami pozarządowymi. Pragnę rozwijać Gminę Jasło i zarządzać nią w sposób profesjonalny – zapewnia Krzysztof Myśliwiec.

Pierwszym krokiem jaki podejmie jako włodarz gminy będzie dostosowanie i aktualizacja Strategii Rozwoju Gminy Jasło do sytuacji społecznej, gospodarczej i przestrzennej. - Pierwszym moim zarządzeniem jako Wójta Gminy Jasło będzie zarządzenie w sprawie ustalenia stawek czynszu za wynajem pomieszczeń w domach ludowych na. terenie Gminy Jasło. W myśl tego zarządzenia nieodpłatnie udostępnię pomieszczenia w domach ludowych dla mieszkańców gminy na organizowanie uroczystości takich jak: : wesela, komunie, chrzty, osiemnastki i inne imprezy okolicznościowe. Na dzień dzisiejszy koszty wynajmu domu ludowego na takie imprezy są 300-400 procent wyższe, od kosztów takiego wynajmu w innych domach ludowych na terenie powiatu jasielskiego. Dla przykładu wynajem domu ludowego w Gminie Jasło na przyjęcie weselne to koszt ponad 4000 zł nie licząc opłat za media – wyjaśnia. - Jeśli mieszkańcy mi zaufają, to mamy wspólnie bardzo wiele do zrobienia na rzecz rozwoju naszej gminy – dodaje K. Myśliwiec.

 ...

Krzysztof Myśliwiec, wiek 52 lata, bezpartyjny, mieszka w Wolicy, żonaty, ma trójkę dorosłych dzieci. Ukończył studia licencjackie na Uniwersytecie Rzeszowskim, kierunek- Pedagogika, specjalizacja- Bezpieczeństwo publiczne, studia magisterskie na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, kierunek- Politologia, specjalizacja Zarzadzanie kryzysowe oraz studia podyplomowe na Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu, kierunek „Administracja-prawo, organizacja i zarządzanie". Od 1992 roku jest pracownikiem Urzędu Miasta w Jaśle. Od 2003 roku pełni funkcję sołtysa sołectwa Wolica. Od 2008 roku jest członkiem Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Nowa Galicja”. Udziela się także w radzie parafialnej Parafii Dobrego Pasterza w Jaśle oraz w Ochotniczej Straży Pożarnej. Organizator i współorganizator wielu imprez kulturalno-rozrywkowych takich jak: dożynki, festyny, pikniki rodzinne, zabawy mikołajkowe dla dzieci, spotkania seniorów, a także wycieczek krajoznawczych i pielgrzymek autokarowych. Inicjator zawodów i turniejów sportowych dla dzieci i młodzieży. Sympatyk sportu.

W kuluarach mówi się również o radnych Mariuszu Augustynku oraz Januszu Pruchniku, choć oficjalnie żaden z nich jednoznacznie nie potwierdził, że będą ubiegać się o fotel wójta Gminy Jasło. 14 marca do godziny 16. jest czas na zgłaszanie kandydatów na wójta do gminnej komisji wyborczej.

id

Napisany dnia: 23.02.2024, 10:43

Komentarze Czytelników:

Dodaj komentarz Widok:
7
@ Amol
dnia 03.03.2024, 10:45 · Zgłoś
Ciekawe czemu moje spostrzeżenia są usuwane u uznane jako obraźliwe jak piszę że radny z wolicyPan Marek jest chory na nieznaną chorobę to chyba prawda bo chory człowiek nie skaka jak małpa przy banerach i nie łazi po chołpach jak dziad tylko siedzi w domu i się kuruje albo w sanatorium
Odpowiedz
2
@ Amol
dnia 02.03.2024, 21:05 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
14
@ Megan
dnia 29.02.2024, 20:18 · Zgłoś
Pięknoś obiecuje obiecuje a potem nie pamięta co obiecywał. W moim przypadku tak było ale nie jestem w tym sama. Pismo z odpowiedzią w mojej sprawie i paru sąsiadów dostałam 2 lata temu. I nic nie zrobił a jak byłam u niego w gminie to tylko słyszałam że już tym zajmę i tak mija jego kadencja a sprawa będzie zapomniana...
Odpowiedz
4
@ Ela
dnia 02.03.2024, 11:28 · Zgłoś
Wierzę że tak jest !
Odpowiedz
55
@ Prawda
dnia 27.02.2024, 01:52 · Zgłoś
Czuje w powietrzu że karma wraca miejcie się na baczności Panie Piękoś i spółka to wasze ostatnie podrygiwanie na stołeczkach
Odpowiedz
3
@ 2018
dnia 27.02.2024, 15:41 · Zgłoś
Piękoś to PiSior który teraz wstydzi się PiSu, bo sondaże lecą w dół a tu plakat.

http://warzyce.pl/wp-content/uploads/2018/10/Wojciech_Piekos-1024x519.jpg
Odpowiedz
-48
@ Sąsiadka
dnia 27.02.2024, 01:01 · Zgłoś
Ja tylko nadmienie, że w sieci nic nie ginie ;) powodzenia życzę kandydatom. A wyborca dobrej decyzji ;) ps. Myślę, że warto prześwietlić kandydatów i ich życiorys, zanim podejmie się decyzję na kogo zagłosować. Zwłaszcza DWA lata wstecz... ;)
Odpowiedz
38
@ rgbrgter
dnia 27.02.2024, 12:20 · Zgłoś
Zajmij się swoim życiem Sąsiedzie, każdy ma coś za uszami. Żeby ciebie tak nie zastraszali :) nie pozdrawiam.
Odpowiedz
38
@ Rentgen
dnia 27.02.2024, 13:20 · Zgłoś
Zachowaj Panie od takiej ,,życzliwej,,
sąsiadki, szpicla, rentgena!
Odpowiedz
31
@ Obserwator
dnia 27.02.2024, 14:28 · Zgłoś
to już tomograf komputerowy
Odpowiedz
33
@ Inna
dnia 27.02.2024, 15:01 · Zgłoś
Drepczący tomograf komputerowy. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi
Odpowiedz
24
@ Piosenka
dnia 27.02.2024, 17:26 · Zgłoś
Jest taka piosenka : ,,jak dobrze mieć sąsiada i poradzi i obgada,, ... No i nie trzeba daleko szukać.
Odpowiedz
-56
@ Wyborca
dnia 26.02.2024, 21:38 · Zgłoś
Szanowny Panie Wójcie, upływająca kadencja pokazała mieszkańcom Gminy, że z wysoko postawioną poprzeczką swojego poprzednika znakomicie sobie Pan poradził. Skończona kanalizacja, wyremontowane drogi, dotacje do studni głębinowych, remonty zabytków, doposażenie OSP, a do tego urzędnicy chodzą jak w zegarku. A to dopiero pierwsza kadencja. Życzę Panu i mieszkańcom Gminy reelekcji i dalszych dobrych pomysłów na rozwój Gminy.
Odpowiedz
64
@ Zegarek
dnia 26.02.2024, 21:46 · Zgłoś
O to to... chodzą jak w zegarku, bo schodzą mu z drogi, taki przyjemniaczek z pana "wójta"
Odpowiedz
-11
@ Zegarek
dnia 26.02.2024, 21:47 · Zgłoś
Respekt musi być!
Odpowiedz
44
@ Bubas
dnia 27.02.2024, 07:55 · Zgłoś
Respekt musi być ale po co te wulgaryzmy w Urzędzie Gminy. Aż uszy puchną. Na absolwenta KUL to nie przystoi
Odpowiedz
11
@ aaaa
dnia 27.02.2024, 21:15 · Zgłoś
z drogami to nie do końca bym się zgodził...są tacy co proszą o trochę klińca i nie dostaną...a kolesiostwo raz przyjdzie na zebranie i jest asfalt...
Odpowiedz
0
@ Ela
dnia 02.03.2024, 11:32 · Zgłoś
Heh ,granatem od pługa oderwany !
Odpowiedz
-74
@ Mieszkanka Wolicy
dnia 26.02.2024, 19:32 · Zgłoś
Wybór na wójta jest prosty tylko Pan Wojciech Piękoś. Dlaczego? Posiada wszystkie cechy dobrego managera a tego nie dostrzegam u naszego sołtysa. Pan Piękoś dla naszego sołectwa zrobił bardzo dużo a Krzysiek dla zaistnienia w mediach nakręcił spiralę pomówień i oszczerstw byle droga łącząca Wolicę z Łaskami nie powstała a przy okazji sam się wylansował. Nie było takiego zaangażowania ze strony sołtysa jak powstawało śmietnisko choć że strony mieszkańców miał mnóstwo sygnałów. Moje pytanie brzmi czy skłócając mieszkańców sołectwa dla własnych
interesów można być dobrym gospodarzem w naszej gminie. Z tym pytaniem pozostawiam mieszkańców Wolicy do przemyślenia swoich decyzji przy urnie wyborczej. Wierzę w Was ????
Odpowiedz
63
@ Xyz
dnia 26.02.2024, 20:01 · Zgłoś
Komentarz napisany językiem pedagogicznym.Łatwo się domyśleć przez kogo.
Odpowiedz
3
@ Bubas
dnia 26.02.2024, 20:02 · Zgłoś
Niestety nic to państwu nie pomoże
Odpowiedz
-61
@ Mieszkaniec
dnia 26.02.2024, 20:27 · Zgłoś
Pełna zgoda, wójt Piękoś dał się poznać jako sprawny gospodarz, trudno mu coś zarzucić...
Odpowiedz
63
@ Mieszkaniec Wolicy
dnia 26.02.2024, 20:34 · Zgłoś
Tak wypromowal się sołtys, bo jako jedyny stanął w obronie ludzi, których zignorował totalnie pan wójt i pan radny. Ludzi, którzy znaleźli się pod ścianą i nikt nawet nie raczył z nimi porozmawiać... A pan Kmiecik poprzez droge do nikąd chcial dojść do...sławy??? A wysypisko to nie za kadencji Pana Kmiecika czasem powstało???
Odpowiedz
-45
@ Mieszkaniec Wolicy
dnia 26.02.2024, 21:28 · Zgłoś
Droga do nikąd, czyżby? Najpełniej protestować, wszystko blokować, a później narzekać że Wójt nic nie robi i Gmina się nie rozwija, gratuluję takiego kandydata z Wolicy, jakoś wcześniej na forum gminnym się nie udzielał, wykreował aferę i na niej wypłyną...
Odpowiedz
2
@ Prawda
dnia 27.02.2024, 10:26 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
-2
@ Mija
dnia 18.03.2024, 17:07 · Zgłoś
Stary dziad niech siedzi w domu . Młodego trzeba na wójta gminy
Odpowiedz
56
@ Obserwator
dnia 26.02.2024, 16:32 · Zgłoś
Marek po co wkładasz kij w mrowisko, potrzebne Tobie to jest aby Cię tak opisywali Robiąc komuś przysługę , Słowa wypowiedziane i napisane tu czytają twoje dzieci wnuki , rodzina. Nie dzieł już Wsi odpuść daj spokój. Nie wynoś jednego na piedestał a drugim nie gardź bo to ciężki grzech . Jesteś na wolnym czy tam na emeryturze jedź sobie do Sanatorium dobrego Uzdrowiska odpręż się , wrzuć na luz zadbaj o zdrowie a po powrocie zadbaj o swoją kampanię, kandydaturę na Radnego bo to jest teraz najbardziej Tobie potrzebne ...
Odpowiedz
67
@ Dobra rada
dnia 26.02.2024, 15:34 · Zgłoś
Panie Kmiecik, zarzuca pan post na fb o szacunku ale czy pan wie na pewno co to znaczy SZACUNEK? Gdyby pan wiedział to z szacunku do samego siebie zrezygnowały pan już z kandydowania na radnego. Już nie wspomnę o szacunku, który okazał pan i okazuje niektórym ludziom... może warto trochę przemyśleń sobie poczynić i przewartosciować pewne kwestie.
Odpowiedz
69
@ gmina
dnia 26.02.2024, 05:06 · Zgłoś
Komentarz o PIękosiu;"Wojciech Piękoś właściwy gość na właściwym miejscu " właśnie pobił rekord minusów. Ponad dwieście i cały czas rośnie.
Piękoś jest tak słabym kandydatem na wójta że przegrałby nawet z Kononowiczem.
Odpowiedz
20
@ Miś pluszatek
dnia 26.02.2024, 12:57 · Zgłoś
Kiedyś miałem dziewczynę z Wilicy.
Jak sobie wspomne WOOOW,to były czasy.
Odpowiedz
18
@ do Miś
dnia 26.02.2024, 18:26 · Zgłoś
Ale dziewczynę czy Wolicę ?

:):)
Odpowiedz
18
@ Miś pluszatek
dnia 26.02.2024, 19:01 · Zgłoś
Oczywiście ze dziewczynę.
Odpowiedz
16
@ Dziewczyna
dnia 26.02.2024, 20:01 · Zgłoś
WOOW bardzo mi miło, że takie wspomnienie zostawiłam... ))):
Odpowiedz
-6
@ Obserwator
dnia 26.02.2024, 20:31 · Zgłoś
Nie powiedziałbym że Piękoś jest słabym kandydatem, skoro nikt konkretny nie chciał wystartować na Wójta, sołtys którego nikt nie zna i radny, który chyba nie do końca wie co robi.
Odpowiedz
13
@ TVN zbliża się
dnia 27.02.2024, 13:23 · Zgłoś
Mały wpis a tyle serc rozgrzał... ,i ile wspomnień...:):):)
Odpowiedz
12
@ T K M do Dziewczyna
dnia 27.02.2024, 14:38 · Zgłoś
Mały wpis a serca cieszy.
Odpowiedz
8
@ Dziewczyna
dnia 27.02.2024, 16:23 · Zgłoś
Oj cieszy, oj cieszy i grzeje, żeby tylko pożaru nie wznieciło ????????????
Odpowiedz
6
@ Wzamian
dnia 27.02.2024, 17:53 · Zgłoś
A teraz możesz mieć Wójta z Wolicy
Odpowiedz
16
@ Miś pluszatek
dnia 27.02.2024, 19:10 · Zgłoś
Będziemy mieli powinieneś napisać.
Pozdrawiam Krzychu i życze zwyciestwa...
Odpowiedz
52
@ Nadzieja
dnia 26.02.2024, 04:26 · Zgłoś
Panie Piękoś tak czytam te komentarze i myslę sobie że może już by Pan sobie odpoczoł od tego wójtowania i tak Pan nic innego nie zrobi co do tej pory ani nikogo Pan nie zaskoczy a w szczególnosci przeciwników a z tego co tu czytam to jest ich bardzo dużo może czas już odpocząć jest Pan już starszym człowiekiem i może trzeba dać szansę ludzią młodszym ambitnym kiedyś i tak to będzie funkcjonować bez Pana taki jest świat nie ma ludzi niezastąpionych tym bardziej że po tylu latach nic Pan Takiego nie zrobił żeby na Pana głosowac
Odpowiedz
-3
@ Rozbawiony
dnia 26.02.2024, 20:34 · Zgłoś
Haha już widzę jak Krzysiu, albo Janusz narobią, śmiech na sali.
Odpowiedz
56
@ Prawda
dnia 25.02.2024, 21:38 · Zgłoś
Marku dej se spokuj już z tą kandytaturą z piękosiem bo ręce opadają pchacie się do tego koryta jak dziki wszędzie was pełno piękos wisi na tych tandetnych banerach ty się gimnastykujesz żeby go zawiesić nibyś chory zebrasz o jakieś głosy nawet w kościele muszę na ciebie patrzeć bo wepchałes się pod ołtarz chłopie opanuj swoją obłude zatapiasz się już w tym szambie bezwstydnie ogarnij się człowieku
Odpowiedz
49
@ Prawda
dnia 25.02.2024, 21:28 · Zgłoś
Krzychu jesteśmy z tobą dzięki że stałeś za nami jak te dwa dziwaki próbowały nam zniszczyć spokojną wolice tą drogą do nikąd i porozealac ludzią posesję i działki dla Kmiecik a i piękosia to nic takiego zniszczyć komuś posesję niech sam sobie zrobi drogę między chołpą a garażem obłudnik
Odpowiedz
-28
@ Puknijcie sobie w glowe
dnia 26.02.2024, 20:36 · Zgłoś
Wasza mentalność, pierwsze oprotestowac jak coś się chce zrobić, anpotem narzekać ze nic się nie dzieje
Odpowiedz
57
@ Prawda
dnia 25.02.2024, 20:42 · Zgłoś
Ciekawy jestem czego pan uczysz w tej budowlance młodych ludzi mam nadzieję że to nie jest geodezja bo jak żeś pan wytyczył drogę z Wolicy na łaski to czacha mi dymiła z pańskiej głupoty ale myslę że kręcenie lodów na ludzkiej krzywdzie to pana specjalność i piękosia wspaniała z was para
Odpowiedz
22
@ Prawda
dnia 25.02.2024, 18:21 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
20
@ Współczuje
dnia 25.02.2024, 18:40 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
-62
@ Aaa
dnia 25.02.2024, 19:35 · Zgłoś
Ty jesteś żenujący, pan Kmiecik jest jedynym kandydatem dającym rękojmię jakiegokolwiek poziomu i skutecznego realizowania inwestycji w sołectwie Wolica i Żółków.
Odpowiedz
4
@ Muuuu
dnia 25.02.2024, 19:45 · Zgłoś
Hahahahahah
Odpowiedz
12
@ Prawda
dnia 25.02.2024, 20:32 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
57
@ Współczuję
dnia 26.02.2024, 09:43 · Zgłoś
Przecież to prawda, że Pan Marek chodzi po domach i opowiada że chory i wzbudza współczucie i tym samym żebra o głosy.
"Zagłosujcie mnie na mnie bo mam dzieci do wykształcenia " też tak żebrał o głosy.
Więc dlaczego komentarz zawiera niby obraźliwe treści?
Jak się kandyduje to TRZEBA wiedzieć co się mówi do ludzi, trzeba pamiętać przede wszystkim bo ludzie nie zapominają.
A teraz komentarze pousuwane i Pan Marek wylewa żale o owcach i lwach na fejsie. Już wiemy z kim sje pan utoższamia. I nie jest to lew
Odpowiedz
-3
@ xvz
dnia 25.02.2024, 15:51 · Zgłoś
Kultura i estetyka to także jest warte, od 17 minuty doktor ekonomii dobrze to wyjaśnia https://www.youtube.com/watch?v=GJt1itxamcw , a wcześniej dobrze wyjaśnia problemy na rynku mieszkaniowym, wszelkie patologie i brak efektywnych działań samorządów, podaje przykład budownictwa samorządowego czy społecznego we Wiedniu.
Odpowiedz
4
@ Obiektywny
dnia 25.02.2024, 13:13 · Zgłoś
Dobrze że zszedł ten artykuł z pierwszej strony bo tak jechali Po Piękosiu i Kmieciku że mi się ich szkoda chłopów zrobiło
Odpowiedz
-15
@ Do obiektywny
dnia 26.02.2024, 20:39 · Zgłoś
Widać że jeden z kandydatów uruchomił swoich żeby trolowali Piekosia i Kmiecika, bo drugi pewnie by na to nie wpadl
Odpowiedz
-5
@ Do obiektywny
dnia 26.02.2024, 20:39 · Zgłoś
Widać że jeden z kandydatów uruchomił swoich żeby trolowali Piekosia i Kmiecika, bo drugi pewnie by na to nie wpadl
Odpowiedz
93
@ Wolica
dnia 24.02.2024, 21:51 · Zgłoś
Ostatnio był u nas Kmiecik bo chodził za podpisami poparcia i mówił że jest poważnie chory. Po co się pcha dalej do władzy? Niech się zajmie lepiej poratowaniem zdrowia a nie uprawianiem polityki
Odpowiedz
81
@ ratownik
dnia 24.02.2024, 22:05 · Zgłoś
No właśnie. Pościągaj lepiej te banery Piękosia co porozwieszałeś po wiosce i odejdź bo jeszcze czas. Może Ci mieszkańcy wybaczą.
Odpowiedz
-71
@ Do Wolica
dnia 24.02.2024, 23:18 · Zgłoś
Niech ktoś się przelicytuje z panem Markiem kto zrobił więcej od niego do Wolicy?Panie Marku prawdziwi mieszkańcy Wolicy to wiedzą i doceniają.
Odpowiedz
17
@ Prawda
dnia 25.02.2024, 18:18 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
3
@ Prawda
dnia 25.02.2024, 21:21 · Zgłoś
Narobił chyba pod siebie????????????
Odpowiedz
4
@ aaaa
dnia 24.02.2024, 21:49 · Zgłoś
a kto kandyduje na radnych w gminie JASO,,,
Odpowiedz
0
@ Do aaaa
dnia 24.02.2024, 23:20 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
73
@ JÓZEF
dnia 24.02.2024, 21:46 · Zgłoś
Krzysiu...głosujemy za normalnością...jesteś jedynym i sprawdzonym kandydatem
Odpowiedz
1
@ Haha
dnia 26.02.2024, 20:40 · Zgłoś
No to zobaczycie normalnosc
Odpowiedz
1
@ lol
dnia 27.02.2024, 23:42 · Zgłoś
dlaczego nie można wyrazić swojego zdania + lub - . Nie działa???
Odpowiedz
87
@ Alojz Ter
dnia 24.02.2024, 20:59 · Zgłoś
Tylko Myśliwiec. Piękoś już wypalony.
Odpowiedz
80
@ tatuś
dnia 24.02.2024, 21:04 · Zgłoś
Spalony chyba. Nie chcemy takiego wójta jak Piękoś
Odpowiedz
-8
@ Xxx
dnia 26.02.2024, 21:52 · Zgłoś
Wójt Piękoś to się dopiero rozkręca. Wójcie powodzenia!
Odpowiedz
-86
@ ...
dnia 24.02.2024, 20:15 · Zgłoś
Przejeżdżając przez Wolice można policzyć ilość plakatów kandydata na Wójta Pana Krzysztofa u jednej ręki. Ciekawe dlaczego? Czyżby mieszkańcy nie chcieli głosować na swojego?
Odpowiedz
84
@ debest
dnia 24.02.2024, 20:45 · Zgłoś
Pana Krzysztofa w Wolicy wszyscy znają i nie musi się reklamować.
Odpowiedz
85
@ Wolica
dnia 24.02.2024, 21:14 · Zgłoś
Tak jest. Przywieszaj Krzyś banery na innych wioskach. Tu Cię wszyscy znamy i w Wolicy będziesz miał duże poparcie. A zdrajca się nie przejmuj. Do pięt Ci nie dorasta
Odpowiedz
75
@ Obserwator
dnia 24.02.2024, 22:28 · Zgłoś
Po co Krzysztof ma banery wieszać jak go dobrze znamy , Służy nam już kilkanaście lat jako Sołtys , jest dobrym człowiekiem więc poparcie we wsi będzie miał
Odpowiedz
93
@ Mieszkańcy za Sołtysem.
dnia 24.02.2024, 23:16 · Zgłoś
Wstyd !!! Wstyd !!!
Macie kandydata z własnej Wsi, a Wolica obsmarowana plakatami kontrkandydata . To w głowie się nie mieści !!! Jak możecie patrzeć w lustro . Wstyd !
Każdy ma swoje zdanie i może głosować na kogo chce , ale z tymi plakatami właściciele swoich posesji grubo przesadziliście. Sołtys to super Gość, urazy chował nie będzie , bo ja będąc na Jego miejscu, tego bym Wam sąsiedzi nie wybaczył !
Odpowiedz
-26
@ Jasiek
dnia 26.02.2024, 20:41 · Zgłoś
Coś mi się wydaje, że w samej wolicy to pana Krzysztofa nie kochają
Odpowiedz
-65
@ Sąsiad
dnia 24.02.2024, 20:11 · Zgłoś
A ja się pytam Panie Krzysztofie gdzie są faktury za wynajem sali? Bo na pewno nie tam gdzie być powinne.
Odpowiedz
74
@ yeti
dnia 24.02.2024, 20:53 · Zgłoś
Nie ma faktur bo Piękoś taką cenę wybulił za wynajem domu ludowego że nikt imprez nie robi.Proste.
Odpowiedz
17
@ Bolek
dnia 24.02.2024, 21:16 · Zgłoś
Poważnie 4000 za sale na wesele?To są jakieś jaja
Odpowiedz
2
@ Weselnik
dnia 26.02.2024, 20:46 · Zgłoś
No tak w knajpie napewno taniej wyjdzie
Odpowiedz
-26
@ Ja
dnia 24.02.2024, 19:52 · Zgłoś
Ja będę głosował na Pruchnik a albo na Stanule
Odpowiedz
5
@ Prawda
dnia 24.02.2024, 19:05 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
2
@ Anonim98480
dnia 24.02.2024, 18:59 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
2
@ Ee
dnia 24.02.2024, 18:25 · Zgłoś
O jak pięknie skoczyliście sobie do gardeł! ???? taka katolicka Polska w pigułce.
Odpowiedz
2
@ xvz
dnia 25.02.2024, 13:34 · Zgłoś
Misiu "Ee" to raczej Polska laicka, europejska, "postępowa", skoro oficjalne statystyki podają, że do Kościoła uczęszcza około 30-35% mieszkańców to oznacza, że są w mniejszości, a w większości są pozostali.
Odpowiedz
5
@ __
dnia 24.02.2024, 18:17 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
6
@ Tilo
dnia 24.02.2024, 18:14 · Zgłoś
To ilu jest w końcu kandydatów.
Odpowiedz
9
@ rtv
dnia 24.02.2024, 18:17 · Zgłoś
Chyba trzech. Piękoś Myśliwiec i Pruchnik. Miał jeszcze być Augustynek ale dogadał się z Piękosiem.
Odpowiedz
-7
@ Tilo
dnia 24.02.2024, 18:21 · Zgłoś
A ten czwarty Stanula
Odpowiedz
-5
@ Tilo
dnia 24.02.2024, 18:23 · Zgłoś
Żekomo startuje
Odpowiedz
-5
@ Tilo
dnia 24.02.2024, 21:25 · Zgłoś
On jest z Łask
Odpowiedz
1
@ Wyborca
dnia 25.02.2024, 16:25 · Zgłoś
Ten filozof i cwaniaczek
Odpowiedz
68
@ smerf
dnia 24.02.2024, 17:54 · Zgłoś
Teraz Piękoś startuje z komitetu Jedność Lokalna. Lepszej nazwy nie mógł wymyślić. Skonfliktował sołtysów z radnymi i wymyślił komitet Jedność Lokalna. Staszku Pankiewiczu wracaj do Gminy i przegon to towarzystwo.
Odpowiedz
-52
@ Wolica z tobą
dnia 24.02.2024, 17:37 · Zgłoś
Krzysztofie proszę rozwieszaj banery - a nie komentuj :D
Odpowiedz
76
@ wyborca
dnia 24.02.2024, 16:49 · Zgłoś
Czy dobrze widzę przy komentarzu "Wojciech Piękoś to właściwy człowiek na właściwym miejscu" 164 minusy? To chyba jakiś niechlubny rekord. Podobnie zostanie Pan oceniony przy urnie Panie Wójcie Piękoś.
Odpowiedz
8
@ Cywil
dnia 24.02.2024, 18:33 · Zgłoś
Już 167 hejt. I cały czas leci w dól. To do jutra z 200 przywali
Odpowiedz
74
@ Gmina
dnia 24.02.2024, 16:41 · Zgłoś
Panie Piękoś .Pan kiedyś nie startował na Wójta z takiego komitetu jak PORA NA ZMIANY? Bardzo dobra nazwa. Na czasie bo właśnie nadchodzi ta pora.
Odpowiedz
77
@ obcy
dnia 24.02.2024, 16:28 · Zgłoś
Dobrze ze Myśliwiec startuje w końcu jakieś światełko w tunelu na lepsze życie nie to co tej pory z obecnym wójtem
Odpowiedz
2
@ Do obcego
dnia 24.02.2024, 23:04 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
63
@ beznazwy
dnia 24.02.2024, 16:26 · Zgłoś
Daj se spokój panie piekos
Odpowiedz
-82
@ Wolica z tobą
dnia 24.02.2024, 15:52 · Zgłoś
Akurat, Pan Marek Kmiecik to bardzo uczciwa osoba, która jako jedyna postawiła na rozwój Wolicy i współpracę z Wójtem Piękosiem. Czego efekty widać. Natomiast co robił Pan Sołtys Wolicy przez pierwsze 3.5 roku swojego urzędowania ? Czyżby porażka wyborcza z list PiS do Powiatu Jasielskiego była kamieniem u nogi ? Szkody mi tylko tylko kilku biedaków którzy piszą te komentarze.

P.S nie ma kandydata w Wójta Marka Myśliwca.
Wolicę Wolną racz nam wrócić Krzysztof.
Odpowiedz
80
@ odp.
dnia 24.02.2024, 16:13 · Zgłoś
Tak. Szczególnie widać zaangażowanie Kmiecika po dziurawych drogach, brakiem oświetlenia zalanymi łąkami i zarośniętymi rowami.
Odpowiedz
75
@ beznazwy
dnia 24.02.2024, 16:24 · Zgłoś
To że kmiecik to uczciwa osoba to akurat bym się kłócił. Oboje z piekosiem siebie warci, czego nie można zarzucić sołtysowi wolicy, zawsze stara sie pomoc odda każdemu serce na dłoni sympatyczny miły zawsze odnosi sie z szacunkiem, w przeciwieństwie do nie powiem kogo
Odpowiedz
75
@ Doinformowany
dnia 24.02.2024, 16:34 · Zgłoś
A czy to prawda że Piękoś zabierał Kmiecika jako słupa na spotkania PISOWSKIE z Jarkiem?
Odpowiedz
71
@ Goral
dnia 24.02.2024, 16:38 · Zgłoś
Widziałam go na takim spotkaniu w telewizji chyba w Jedliczu. Takich właśnie zabierali na spotkania z Prezesem.
Odpowiedz
2
@ Do Wolica z tobą
dnia 24.02.2024, 17:17 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
12
@ Prawda
dnia 24.02.2024, 14:46 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
81
@ Do prawdy
dnia 24.02.2024, 14:55 · Zgłoś
Wolica ma nadzieje że Kmiecik jednak nie wystartuje na radnego i odejdzie z honorem bo z tymi banerami na Wolicy to poszedł po bandzie. Marku widzimy to wszyscy jak się Pan zachowuje i odpowiednio ocenimy Pana przy urnie. Wstyd.
Odpowiedz
0
@ Do prawdy
dnia 24.02.2024, 23:07 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
6
@ Gmina
dnia 24.02.2024, 14:20 · Zgłoś
To mamy czterech kandydatów, Wojciech Piękoś, Janusz Pruchnik, Mateusz Stanula, Krzysztof Myśliwiec.
Odpowiedz
0
@ konsument zboża
dnia 24.02.2024, 13:32 · Zgłoś
Kandydatom którzy wieszają na prywatnych posesjach swoje banery bez stosownego pisemnego pozwolenia , przypominam że może to skutkować wezwaniem do zapłaty stosownej kwoty. Przy posesjach lokowanych przy drogach krajowych i wojewódzkich cena wynosi 150 zł/ dzień po podpisaniu umowy, a bez umowy 500 zł/dzień.
Odpowiedz
6
@ Dzokej
dnia 24.02.2024, 12:53 · Zgłoś
Moim kandydatem jest Pan Marek Myśliwiec i tak zagłosujmy.
Odpowiedz
-44
@ do J
dnia 24.02.2024, 14:05 · Zgłoś
gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta i wygra Janusz Pruchnik z bezpartyjnych samorządowców
Odpowiedz
8
@ Wow
dnia 26.02.2024, 20:50 · Zgłoś
O to dopiero byłby kabaret w gminie, Próchnik Wójtem haha
Odpowiedz
91
@ Mieszkaniec
dnia 24.02.2024, 09:26 · Zgłoś
Bardzo dobry pomysł Myśliwca z nieodpłatnym wynajmie domów ludowych. Niech ten temat będzie ostatecznie ujednolicony bo na dzień dzisiejszy wójt Piękoś jednym udostępnia sale gratis a inni muszą bulić grubą kasę. Popieram pomysł i już wiem na kogo zagłosujemy.
Odpowiedz
-17
@ Mieszkaniec inny
dnia 24.02.2024, 10:25 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
77
@ Arek
dnia 24.02.2024, 13:12 · Zgłoś
Tak czy owak to trzeba sprawy wynajmu sali w Gminie Jasło sprawiedliwie znormalizować. Propozycja Myśliwca że domy ludowe bezpłatnie dla mieszkańców wiosek bardzo mi się spodobał
Odpowiedz
1
@ Sala
dnia 26.02.2024, 20:52 · Zgłoś
To na dzień dobry nowy wójt Myśliwiec zaliczy dyscyplinę finansów publicznych za darmowe sale, jeśli taki początek byłby nowego panowania, to ciekawe czy doczeka końca kadencji na wolności...
Odpowiedz
-92
@ Wyborca
dnia 24.02.2024, 09:06 · Zgłoś
Wojciech Piękoś właściwy człowiek na właściwym miejscu słoma to tym z butów wystaje którzy piszą te bzdury. Piastowanie funkcji Wójta to ciężka i odpowiedzialna praca ,wymagająca bardzo dużej wiedzy samorządowej i nie tylko, to otwartość na współpracę i zaspokajanie potrzeb mieszkańców . Kto zna obecnego Wójta wie że te cechy posiada , to dobry gospodarz który przez kolejne 5 lat bedzie skutecznie zarządzał,doprowadzając do dalszego rozwoju gminy Jasło i to w bardzo szerokim tego słowa znaczenia .
Odpowiedz
-95
@ Bogdan
dnia 24.02.2024, 13:12 · Zgłoś
Pan Piękoś to człowiek , który zna się na wszystkim łącznie z kanalizacją i remontami kosciołów. Najlepiej świadczy jego przeszłość gdy pracował w starostwie powiatowym w Jaśle i tam bez mała w krótkim okresie czasu szefował niemal bo nie we wszystkich wydziałach. Człowiek wszechstronnie uzdolniony. Człowiek,który posiada odpowiednie wykształcenie bo Katolicki Uniwersytet Lubelski Wydział Socjologii. Też jest bardzo ważne, że był asystentem śp.V-ce Marszałka Stanisława Zająca a przecież to nobilituje bo przecież żona S.Zająca i syn też są stworzeni do celów wyższych. Kiedyś było takie powiedzenie jeśli ktoś zna się na wszystkim to faktycznie dokładnie nie zna się na niczym. Za dzięki że minionej epoki komunistycznej tzw.Działacze też znali się na wszystkim dlatego skakali ze stołka na stołek. Jestem pełen wiary i optymizmu w stosunku do tego Pana. Panie Wojciechu życzę powodzenia i sukcesów tak jak mówiło się kiedyś bo jest Pan w stanie sprawić, że ludziom będzie się wspaniale , bezpiecznie i w dostatku.
Odpowiedz
-64
@ Wyborca 2
dnia 24.02.2024, 16:25 · Zgłoś
Brawo, brawo potwierdzam. Podpisuje się pod tym obydwoma rękami.????????????
Konkurenci Pana Wójta Wojciecha niech robią swoje tam gdzie są to im wychodzi w miarę dobrze...
Odpowiedz
58
@ Szok
dnia 25.02.2024, 17:43 · Zgłoś
Bogdan, to co Ty wypisujesz, to ,,Boże pociesz i poratuj!,, może p. Piekos i stworzony do wyższych celów ale tym celem na pewno nie powinno być stanowisko Wójta. Kanalizacja, remonty kościołów jak wspomniałeś to jak najbardziej i w tym powinien spełniać swoje ambicje. (Jeżeli ambicje w ogóle ma?) A może kaznodzieja? bo w przemówieniach, tak zwanym ,,biciu piany,, też jest dobry.
Odpowiedz
75
@ Radek
dnia 24.02.2024, 05:57 · Zgłoś
Zagłosujemy na Pana Myśliwca
Odpowiedz
-62
@ Frajer
dnia 24.02.2024, 07:23 · Zgłoś
Chyba Ty...
Odpowiedz
-56
@ karil
dnia 24.02.2024, 14:05 · Zgłoś
a my na Janusza Pruchnik w z bezpartyjnych samorządowców
Odpowiedz
-49
@ Do Radek
dnia 24.02.2024, 23:11 · Zgłoś
Widzę tu troli z pewnej rodziny którzy kochają Krzysia za to że zrobił im asfalt do dzikich działek.
Odpowiedz
-17
@ Wyborca
dnia 26.02.2024, 20:54 · Zgłoś
Troli że aż razi...
Odpowiedz
-90
@ Sąsiadka
dnia 24.02.2024, 01:07 · Zgłoś
Hmm... No tak najlepszym kandydatem na wójta przecież jest Stróż Prawa o "nieposzlakowanej" opinii. Myślę, że warto zagłębić się w życiorys kandydata na wójta Pana Krzysztofa. I sami zdecydujcie czy, aby na pewno jest On odpowiednią osobą na to stanowisko. ;) Pozdrawiam.
Odpowiedz
81
@ Sąsiad
dnia 24.02.2024, 12:19 · Zgłoś
Hmm... sąsiadko, dobrze byłoby najpierw zagłębić się w swój życiorys zanim zaczniesz grzebać w czyimś
Odpowiedz
3
@ Gmina
dnia 24.02.2024, 00:00 · Zgłoś
Jest jeszcze jeden kandydat z Łask
Odpowiedz
-8
@ Do Gmina
dnia 24.02.2024, 00:06 · Zgłoś
Ja też tak myślę Mateusz Stanula powinien zostać wójtem
Odpowiedz
-5
@ Wp
dnia 24.02.2024, 21:28 · Zgłoś
Ha. Ha dobry żart
Odpowiedz
-4
@ Głos
dnia 25.02.2024, 17:59 · Zgłoś
Niech nas ręka boska broni od takiego wójta
Odpowiedz
-1
@ Mieszkaniec
dnia 25.02.2024, 21:14 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
96
@ Alojz
dnia 23.02.2024, 23:16 · Zgłoś
Piękoś już się wypalił. nie nadje się na to stanowisko. Trzeba młodszego
Odpowiedz
16
@ Realnie
dnia 24.02.2024, 06:28 · Zgłoś
Tutaj wiek nie gra roli. Musi byc dobry gospodarz, ekonomista i menadżer z doswiadczeniem, a tacy albo nie startują niestety albo wyjechali, bo w grajdole nie mieli szans zaistnieć bez poplecznictwa. Należałoby odswieżyć radnych, gdyz za bardzo "zżyli sie "z władzą i pilnuja własnych interesów a ich rola jest inna.
Odpowiedz
-1
@ Do Alojz
dnia 24.02.2024, 23:12 · Zgłoś
Ale nie takiego co się jąka.
Odpowiedz
12
@ ktos
dnia 23.02.2024, 21:45 · Zgłoś
A kandydat Kostrzab na burmistrza niech najlepiej sciągnie baner od tego biznesmena co smieci zakopywał bo zaraz straci głosy tych którzy mysleli ze nie jest powiązny w zadne układziki
Odpowiedz
-1
@ do ktoś
dnia 23.02.2024, 23:41 · Zgłoś
ale trzeba mieć ciasną gumkę na mózgu żeby dojść do takich wniosków, zaraz się dowiemy że ziemia jest płaska
Odpowiedz
4
@ do Krtosia
dnia 24.02.2024, 14:09 · Zgłoś
przecież to układ pabiana i raka kurowska i Urban wszystko w temacie
Odpowiedz
4
@ do Krtosia
dnia 24.02.2024, 15:38 · Zgłoś
Ojej Kurowska oficjalnie poparła Zająca, Rak nie startuje, kłamczuszku
Odpowiedz
8
@ Tyu
dnia 23.02.2024, 21:43 · Zgłoś
Krzysztof przecież startował do rady powiatu z Platformy Obywatelskiej a ostatnio z PiS. Dlaczego teraz jego komitet nie nazywa się popis ?
Odpowiedz
5
@ Goral
dnia 23.02.2024, 21:47 · Zgłoś
Lewandowski grał kiedyś w Bayernie a teraz gra w Barcelonie. I co z tego.
Odpowiedz
0
@ Siksa
dnia 23.02.2024, 22:52 · Zgłoś
I [...] z tego.
Odpowiedz
0
@ On
dnia 24.02.2024, 05:16 · Zgłoś
Wątpię czy pedagog z wykształcenia sprosta obowiązkom wójta, podyplomowki to tylko taka namiastka kompetencji. Niestety nie ma w kim wybierać.
Odpowiedz
91
@ arnold
dnia 23.02.2024, 21:19 · Zgłoś
Piękoś dosyć się już narządził ... Myśliwiec ok.
Odpowiedz
2
@ Do Arnold
dnia 24.02.2024, 23:14 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
-84
@ fifi
dnia 23.02.2024, 20:44 · Zgłoś
Wynajem domów ludowych bez opłat, żenada i kto za to zapłaci??? no tak, my wszyscy podatnicy, nawet babcie, które nie chodzą na żadne imprezy bo ktoś inny chce się wyszaleć na kilkudniowej imprezie. Gdzie tu gospodarność !!! Hasło wyborcze godne kandydata . Brak słów. Ludzie opamiętajcie się! Wojtek trzymaj się i nie czytaj tych głupot!!!
Odpowiedz
109
@ Karp
dnia 23.02.2024, 20:55 · Zgłoś
4000 za wynajem sali na wesele?Kogoś pogieło. Dlaczego ludzie którzy budowali domy ludowe w czynię społecznym mają teraz płacić za wynajem. Brawo Panie Myśliwiec. Popieram.
Odpowiedz
-100
@ Golden1
dnia 23.02.2024, 21:18 · Zgłoś
Pan Piękoś to gość na właściwym miejscu. Bycie wójtem to nie tylko przybijanie pieczątek Panie Krzysztofie! To ogrom pracy, zaangażowania i wszechstronnej wiedzy! Piękoś to ogarnia i tak trzymać!
Odpowiedz
8
@ Mix przebojow
dnia 23.02.2024, 21:58 · Zgłoś
Strażaki OSP płacą za sale ?
Odpowiedz
2
@ Do karp
dnia 26.02.2024, 20:58 · Zgłoś
Bo utrzymanie domów ludowych kosztuje, nie życzę sobie żeby z moich podatków ktoś korzystał za darmo, ja musiałem zapłacić za wynajem
Odpowiedz
-89
@ bolek
dnia 23.02.2024, 20:39 · Zgłoś
Hejterzy Myśliwca przestańcie pisać te bzdury bo wasz mocodawca nawet do pięt nie sięga Piękosiowi. A co do radnych, to rzeczywiście większość z nich nie nadaje się do bycia radnym. Lepiej sprawdziliby się w ekomaxie.
Odpowiedz
83
@ Zoska
dnia 23.02.2024, 21:06 · Zgłoś
Obawiam się że to nie moderatorzy Myśliwca tylko zniesmaczeni mieszkańcy gminy
Odpowiedz
5
@ Ministrant
dnia 23.02.2024, 22:00 · Zgłoś
Hi hi hi pojechałeś po bandzie z tym eko maxem
Odpowiedz
9
@ @Buli
dnia 24.02.2024, 14:14 · Zgłoś
Radnych wszystkich wymienić a przede wszystkim tych grajków i innych po[...]ków co nic nie robią dla gminy i oczywiście jej mieszkańców .
Odpowiedz
-96
@ Taxi
dnia 23.02.2024, 20:25 · Zgłoś
Wójcie dzięki za studnie. Bardzo dobry pomysł. Niech się inni uczą
Odpowiedz
97
@ @Buli
dnia 23.02.2024, 20:35 · Zgłoś
O czym ty piszesz studnie ???????????? to powinien być wodociąg a nie studnie Polska to nie Afryka i przypominam mamy XXl wiek!!!
Odpowiedz
6
@ Taxi
dnia 23.02.2024, 20:49 · Zgłoś
O wodociągu to zapomnij. Parę lat, kilkadziesiąt milionów a wody teraz nam brakuje
Odpowiedz
10
@ Stare jasło
dnia 23.02.2024, 20:19 · Zgłoś
Do koryta tylko panowie za najniższą krajową tyle na wypłatę będziemy głosować będzie was 2 i będziecie sądzić tym powiatem
Odpowiedz
5
@ Stare Jasło
dnia 23.02.2024, 20:52 · Zgłoś
Panowie Wojtek i Krzysztof koryto otwarte za te pieniążki bez dodatków będę glosowal
Odpowiedz
7
@ Kandydat
dnia 23.02.2024, 20:10 · Zgłoś
Kim jestem ? Czyj jestem ? Jak sobie poradzę bez mamy ? Przecież ja nic nie umiem i nic sobie nie zawdzięczam ...
Odpowiedz
-103
@ SPRAWIEDLIWY
dnia 23.02.2024, 20:09 · Zgłoś
Takich wójtów jak Piękoś nam trzeba. Spokojna głowa będziemy na wójta głosować. Odwaga, charyzma, powiedzieć komuś prosto w oczy uwagi to właśnie Piękoś.
Myśliwiec to cienias jak każdy ze straży miejskiej celowo małymi literami.
Odpowiedz
-79
@ Ja
dnia 23.02.2024, 20:05 · Zgłoś
Wójt ma układ z Krzyśkiem, jeden wójtem drogi zastępcą
Odpowiedz
-105
@ Wyborca
dnia 23.02.2024, 19:52 · Zgłoś
Wojtek trzymaj się i nie słuchaj tych komentarzy. Wojtek masz mój głos! A Krzysiek niech nie skacze bo się nie nadaje! Sołtysie pamiętaj, że ten co się w błocie tapla to nie ma czystych rąk
Odpowiedz
105
@ Oks
dnia 23.02.2024, 20:02 · Zgłoś
Ja skaczącego Krzyśka jeszcze nie widziałam. Zawsze grzeczny kulturalny i opanowany. W przeciwieństwie do konkurenta
Odpowiedz
-4
@ SPRAWIEDLIWY
dnia 23.02.2024, 20:12 · Zgłoś
Dlatego nie ogarnie nic w urzędzie
Odpowiedz
3
@ On
dnia 24.02.2024, 05:18 · Zgłoś
Tam nie może być człowiek spokojny, lecz dobrze zarządzający zasobami miernych pracowników.
Odpowiedz
10
@ Dlaczego
dnia 23.02.2024, 19:19 · Zgłoś
Dlaczego moderator usuwa komentarze
Odpowiedz
-94
@ Chillout
dnia 23.02.2024, 19:16 · Zgłoś
Większość komentarzy jest na poziomie neandertalczyka. Fakty mówią same za siebie: polityka senioralna, rozwój kultury, inwestycje drogowe, dalsze skanalizowanie terenu gminy, modernizacja oczyszczalni ścieków, pozyskiwanie środków na inwestycje, dofinansowanie wiercenia studni, etc. Mój głos na Wojciecha Piękosia????
Odpowiedz
-89
@ Chillout
dnia 23.02.2024, 19:22 · Zgłoś
Ta kadencja wojta to owocna praca
Odpowiedz
-75
@ Mieszkaniec
dnia 23.02.2024, 19:14 · Zgłoś
Janusz Pruchnik kandydat na wójta.
Nie skonfliktowany,
Odpowiedz
-61
@ Ja
dnia 23.02.2024, 19:22 · Zgłoś
To jest kandydat na to stanowisko
A nie układ jeden wójtem a drugi zastępca.
Odpowiedz
-78
@ Ja
dnia 23.02.2024, 19:43 · Zgłoś
Janusz będzie dobrym wójtem.
Nie jest z układy że obecny wyj dogadał się z Krzyśkiem i jeden będzie wójtem a drugi zastępcą
Odpowiedz
-81
@ Mieszkaniec 1
dnia 23.02.2024, 19:48 · Zgłoś
Zgadzam się w 100%, Pan Janusz to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Przede wszystkim to człowiek z wysoką kulturą osobistą. Będzie fachowym i kompetentnym wójtem!!!
Odpowiedz
56
@ pani
dnia 23.02.2024, 19:57 · Zgłoś
Janusz Pruchnik na wójta ??? Świat się kończy
Odpowiedz
15
@ jaślanka
dnia 23.02.2024, 20:02 · Zgłoś
noooo szczególnie na dożynkach w Jareniówce
Odpowiedz
45
@ Gizmo
dnia 23.02.2024, 21:06 · Zgłoś
Janusz ma swój świat, swoje zabawki. Nie tędy droga kandydacie!!!
Odpowiedz
1
@ @Buli
dnia 24.02.2024, 07:12 · Zgłoś
Tak popieram również, zmiana jest konieczna!
Odpowiedz
1
@ Jareniowka
dnia 26.02.2024, 21:01 · Zgłoś
Haha tak pamiętam dożynki w Jareniówce, kandydat Janusz miał swoje show
Odpowiedz
94
@ wyborca
dnia 23.02.2024, 18:41 · Zgłoś
Tylko na Myśliwca głosujemy. Absolutnie nie oddam głos na Piękosia
Odpowiedz
7
@ lol
dnia 23.02.2024, 21:05 · Zgłoś
Nie ma menadżera tylko sami budżetowcy od dojenia podatników kasy. W prywatnej firmie byli by nikim.
Odpowiedz
2
@ Madafaka
dnia 24.02.2024, 07:28 · Zgłoś
A ja oddam:)
Odpowiedz
99
@ Paulina M
dnia 23.02.2024, 18:39 · Zgłoś
Mam nadzieję że Krzysztof Myśliwiec zostanie wójtem i w końcu będzie tak jak być powinno.To godny zaufania człowiek na to stanowisko.Trzymam mocno kciuki Panie sołtysie!!!
Odpowiedz
11
@ Stanlej
dnia 23.02.2024, 18:37 · Zgłoś
Rolnicy z gminy Jasło za kim głosują ?
Odpowiedz
98
@ Mig
dnia 23.02.2024, 18:22 · Zgłoś
Powodzenia Krzysztof! Mam nadzieję że wygra Pan Wybory . Pora na lepszą zmianę
Odpowiedz
5
@ @Rolnik Postepowy TRZ
dnia 24.02.2024, 07:09 · Zgłoś
Napewno nie na Wojtka!
Odpowiedz
14
@ Mol książkowy
dnia 23.02.2024, 17:26 · Zgłoś
Panie Krzysztofie jak będziesz pan wójtem to zlikwiduj gminne biblioteki bo każdy chodzi do szkolnej po co tyle ludzi utrzymywać !
Odpowiedz
4
@ Yupik
dnia 23.02.2024, 21:30 · Zgłoś
To jest chore rozwiązanie, biblioteki po wioskach, tylu zatrudnionych, zamiast w jednym miejscu zrobic jedna dużą, tak jak wszedzie to jest.
Odpowiedz
0
@ Likwidacja
dnia 26.02.2024, 21:03 · Zgłoś
Tak jest, to jest znakomity program, zlikwidujmy wszystko, nie będzie nic, już był taki kandydat, na prezydenta chyba
Odpowiedz
6
@ Rjs
dnia 23.02.2024, 17:24 · Zgłoś
Walka? Cyrk i tyle.
Odpowiedz
-75
@ Wałek
dnia 23.02.2024, 17:12 · Zgłoś
Tylko nie ze straży miejskiej , nie zgadzam się bo to przesiąkło wytycznymi ukierunkowanymi na niekorzyść mieszkańców. Nowy wójt ma być bez tych wszystkich dotychczasowych funkcji , czysty i najlepiej inżynier doświadczony po studiach dziennych bo te o zmroku i podyplomówki to tylko papier. Jak by się jeszcze trafił taki po starym technikum mechanicznym czy budowlanym z lat 80 to by był strzał w dziesiątkę.
Odpowiedz
93
@ Cebula
dnia 23.02.2024, 17:10 · Zgłoś
Całe Warzyce głosują na Krzysztofa Myśliwca ?
Odpowiedz
-76
@ Taxi
dnia 23.02.2024, 20:13 · Zgłoś
Chyba żartujesz
Odpowiedz
-2
@ Sara
dnia 24.02.2024, 08:16 · Zgłoś
Warzyce popierają Augustynka
Odpowiedz
61
@ ty Sara
dnia 24.02.2024, 14:15 · Zgłoś
ty lepiej milczy pan Augustynek wycofał się bo wójt piękność się z nim dogadał za stanowisko managera Mickiewicza w przychodni on się wycofał ze startu to jest korupcja polityczna ale co my to widzimy my wiem my nie idioci
Odpowiedz
104
@ Wybirca
dnia 23.02.2024, 16:51 · Zgłoś
Wycofaj się Pan z walki o fotel Wójta puki jeszcze czas i odejdź Pan z honorem bo przegrasz Pan ze zwykłym sołtysiną
Odpowiedz
-4
@ PUKI
dnia 23.02.2024, 19:39 · Zgłoś
Polecam słownik ortograficzny PUKI jeszcze czas.
Odpowiedz
-4
@ Jaślanka
dnia 24.02.2024, 14:37 · Zgłoś
Panie Wybirca - Pan to chyba wykształcony, z języka polskiego na 5-ke!
Szacunku zero - co znaczy zwrot - Zwykły sołtysina !!! A kto zna problemy wsi, rolników,
No chyba nie urzędas wykształcony jak Pan!
Odpowiedz
21
@ Prawda
dnia 23.02.2024, 16:49 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
31
@ Rjs
dnia 23.02.2024, 16:54 · Zgłoś
Chodzi po Wolicy i obiecuje niestworzone rzeczy przed wyborami a na wiosce w drogach dziura na dziurze
Odpowiedz
125
@ rjs
dnia 23.02.2024, 16:44 · Zgłoś
Przypomnijcie co obiecywał wójt Wojciech PiS Piękoś przed poprzednimi wyborami, bo chcę wiedzieć o czym marzył a co się nie spełniło.
Odpowiedz
118
@ Z Jasła
dnia 23.02.2024, 16:44 · Zgłoś
Stracił wszystko jak zaślepiony "kupowaniem" głosów na plebani zapłacił kościołowi 150 tys za działkę pod Ośrodek Zdrowia w Szebniach. Za działkę która już dawno miała być bezpłatnie przekazana. Rażąca niegospodarność ! Nie do wybaczenia
Odpowiedz
-71
@ Ciemny ludzie
dnia 23.02.2024, 15:07 · Zgłoś
Myśliwiec to ustawka zeby wygral Piękoś
Odpowiedz
-68
@ Anonim10766
dnia 23.02.2024, 15:10 · Zgłoś
Dogadanie jeden wójtem drugi zastępca. I po wyborach, mieszkańcy niech się bujają.
Odpowiedz
155
@ Git
dnia 23.02.2024, 15:13 · Zgłoś
Ustawkę to zrobił Piękoś z Augustynkiem. Ten ostatni załapał niezły stołeczek.
Odpowiedz
157
@ do gmina
dnia 23.02.2024, 15:20 · Zgłoś
Ciemny ludzie opamiętaj się !!! Koniec z tym bezwolnym Piękosiem sterowanym przez Zającową !!!
Odpowiedz
131
@ Lena
dnia 23.02.2024, 15:44 · Zgłoś
W. Piękoś. W kadencji 2018-2024 postawił na rozwój edukacji, nowoczesną infrastrukturę szkolną i okołoszkolną.
Taaaa w Sz.p. w Trzcinicy na około 75 przedszkolaków (3-6lat) do pomocy przydzielił Panią woźną ...śmiechu wart...
Odpowiedz
11
@ Znał Lenina
dnia 23.02.2024, 16:28 · Zgłoś
Większe szanse ma kandydat, który
osobiście znał Majora.
Może jest zatem przeznaczony do rządzenia?
Odpowiedz
12
@ GOŚĆ
dnia 23.02.2024, 16:44 · Zgłoś
Ten facet na zdjęciu po lewej przypomina mi farmera z bajki Baranek Szon
Odpowiedz
5
@ ccc
dnia 23.02.2024, 17:45 · Zgłoś
Od przydziału czynnosci w szkole jest dyrektor.
Odpowiedz
2
@ SOS
dnia 23.02.2024, 19:43 · Zgłoś
Przepraszam, co w tym śmiesznego... jeśli jest tam 75 dzieci, to jest to zasługa uczących tam nauczycieli
Odpowiedz
40
@ @Buli
dnia 23.02.2024, 20:29 · Zgłoś
To to prawdziwy cyrk!
Ale co on w ogóle przez te 5 lat zrobił ???
To jest moje pytanie ???
Odpowiedz
156
@ QQrQ
dnia 23.02.2024, 14:57 · Zgłoś
Przy kandydacie Krzysztofie Myśliwcu w pierwszych słowach pisze, że jest bezpartyjny.
Przy kandydacie Wojciechu Piękosiu żadnej takiej informacji nie ma podanej. Czy wstydzi się swojej partii?...bo jakby był bezpartyjny, to zapewne byłoby też podane.
Odpowiedz
40
@ taka prawda
dnia 23.02.2024, 15:03 · Zgłoś
Teraz wszyscy PiSowcy wstydzą się swojej tonącej partyjki. Bul bul bul dno.
Odpowiedz
12
@ On
dnia 23.02.2024, 15:26 · Zgłoś
Zenujace, że się wstydzą nie mają krzty honoru. Widać że tylko na stołki ochota
Odpowiedz
22
@ ruda pusia
dnia 23.02.2024, 15:40 · Zgłoś
pis nabrał wody w usta bo nie wiadomo co mają robić co mówić. centrala milczy a samodzielnie mówić i myśleć w tej patrii nie wolno. to samo z resztą w po ko i całej lewiznie
Odpowiedz
7
@ Realnie
dnia 23.02.2024, 17:50 · Zgłoś
Ludzie sa chwiejni jak trawa na wietrze byleby na sołek. Dobrze, że sie jeszcze nie przefarbowali na inne opcje. Brak honoru, ale to ,że sie nie przyznaja to jakby zdrada partii. Przykre.
Odpowiedz
10
@ Lol
dnia 23.02.2024, 20:25 · Zgłoś
Skończmy już raz na zawsze z tymi namaszczonymi przez Zajacowe, Kurowskie i inne Rzonce, odpolitycznic wreszcie to miasto.
Odpowiedz
2
@ On
dnia 24.02.2024, 05:26 · Zgłoś
Pań Krzysztof nie przyznaje się do partii, ale poglądy musi mieć. Teraz wygodnie się nie przyznawać co się myśli i to nazywa się obłuda.
Odpowiedz
3
@ karildo qqqq
dnia 24.02.2024, 14:13 · Zgłoś
przecież obaj z PiSu hihkjjb jedyny bezpartyjny to Janusz Pruchnik z bezpartyjnych samorządowców
Odpowiedz
3
@ Ryba
dnia 24.02.2024, 19:59 · Zgłoś
Nie przyznaje się bo się pogubił był w każdej możliwej byle korytko sięgnąć,
Za jego kadencji wyrosło wysypisko śmieci,
Ale co tam,jak kasę z podatków zgarniał to nie śmierdziało,woda na łąkach co roku jest
I nic z tym nie robił,dom ludowy też zapuszczony,zrobić wesele to czas się napracować aby doprowadzić do porządku,za własne pieniądze.jak się nie może ogarnąć wioski gdzie jest sołtysem to gdzie mu do całej gminy,,,????
Odpowiedz
157
@ Zofija 1
dnia 23.02.2024, 14:13 · Zgłoś
Patrząc na Pana Piękosia i jego osbistego radnego z Wolicy pana Kmiecika to aż żal mnie bierze... radny Kmiecik chodzi po domach przekonując ludzi do oddawania głosów na swoją kandydaturę na radnego a przecież jest Pan szafarzem a nie świadkiem Jehowy żeby po domach krążyć i żebrać o głosy???
Odpowiedz
137
@ Ziomal
dnia 23.02.2024, 14:32 · Zgłoś
Wstyd Panie Kmiecik. Popierasz Pan kandydata z innej wioski. Ludzie to widzą i pokażą czerwoną kartkę Panu przy urnie wyborczej
Odpowiedz
118
@ Relax
dnia 23.02.2024, 15:19 · Zgłoś
Oj Marki Marku. Zły to ptak co we własne gniazdo...
Odpowiedz
164
@ @Buli
dnia 23.02.2024, 13:56 · Zgłoś
Myśle że mieszkańcy gminy wreszcie otworzą oczy, i obala to kolesiostwo i mataczenie, szanowny panie Piękoś taczki będą podstawione pod drzwiami, a tłumaczenie się powodzią COVID i Ukraina nie jest na miejscu czyli Pan nie poradził sobie z problemami? Tłumaczą się winni ????.
@Mieszkancy czas na zmiany!!!
Odpowiedz
52
@ Neo
dnia 23.02.2024, 13:52 · Zgłoś
Kolejny człowiek na posyłki od Zająców? Może już z tym koniec?
Odpowiedz
186
@ Anonim22355
dnia 23.02.2024, 13:45 · Zgłoś
pan Piękoś zawsze się łasił i przymilał do do wszystkich po kolei decydentów jasielskich. Tzn burmistrzów, starostów, posłów i senatorów. To posłuszny ,niekompetentny urzedniczyna, karierowicz .Nie ma pojęcia o pracy na stanowisku wójta, a w dodatku podobno bez kultury . Uciekaj panie Piękoś z tego urzędu, myślę że wyborcy pokażą ci drzwi
Odpowiedz
15
@ do anonima 223555
dnia 23.02.2024, 15:06 · Zgłoś
Oj nie do wszystkich tylko Zająców bo szafa Staszka funkcjonuje...
Odpowiedz
0
@ KWW PiS
dnia 23.02.2024, 13:37 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
168
@ Es
dnia 23.02.2024, 13:17 · Zgłoś
Obecny wujt na taczki i pod most zero kultury czas na zmiany
Odpowiedz
-140
@ Ciekawy
dnia 23.02.2024, 13:34 · Zgłoś
Największy argument pana Myśliwca jest to że jest w radzie parafialnej ? A jak często chodzi do spowiedzi nie podają ???
Odpowiedz
-18
@ Do Es
dnia 23.02.2024, 16:32 · Zgłoś
Miarą kultury jest poprawna pisownia.
WUJT?
To od słowa "Wujek"?
Odpowiedz
177
@ wynajem sali
dnia 23.02.2024, 13:01 · Zgłoś
Tak jest. Stawki za wynajem domów ludowych to Piękoś wywindował. Stoją opustoszałe i zarastają pajęczynami bo nie ma chętnych za taką kase na wynajem.
Odpowiedz
5
@ Kaśka
dnia 23.02.2024, 21:49 · Zgłoś
Chciałam zorganizować 18 dla córki, ale jak mi sołtys wyliczył opłaty, to szybko się rozmyśliłam.
Odpowiedz
174
@ gacek
dnia 23.02.2024, 12:55 · Zgłoś
Panie Myśliwiec Trzcinica za Panem
Odpowiedz
143
@ Trzcinicok
dnia 23.02.2024, 13:06 · Zgłoś
Widziałam Pana Myśliwca ostatnio pod domem ludowym w Trzcinicy jak rozdawał ulotki wyborcze. Całkiem sympatyczny.
Odpowiedz
155
@ Acc
dnia 23.02.2024, 13:28 · Zgłoś
Jak pan wygrasz to zrób porządek, bo w tej gminie jednawielka rodzina
Odpowiedz
90
@ Aklun
dnia 23.02.2024, 17:04 · Zgłoś
I Niegłowice również życzę powodzenia w wyborach. Ps. Pomogę pchać taczki jak trzeba
Odpowiedz
146
@ Grzegorz D
dnia 23.02.2024, 12:53 · Zgłoś
Krzysztof Myśliwiec Wójt Gminy Jasło to odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu;) Wieloletni dobry dialog z ludźmi w gminie i zawsze profesjonalne podejście do tematu.
Odpowiedz
166
@ Gmina Jasło
dnia 23.02.2024, 12:45 · Zgłoś
Krzysztof to najlepszy wybór. Oby wygrał. Będę na niego głosować!
Odpowiedz
-87
@ Feliks
dnia 23.02.2024, 15:58 · Zgłoś
Czemu nie ma nigdzie podane że pracuje w Straży Miejskiej??? Pan Myśliwiec...nie ma się czym chwalić??
Odpowiedz
83
@ aaaa
dnia 23.02.2024, 19:38 · Zgłoś
ktoś tam musi pracować,,,może i ty byś chciał ale nie możesz,,,chętnie zajmę twoje miejsce p.KRZYSZTOFIE, POWODZENIA
Odpowiedz
172
@ Mieszkaniec
dnia 23.02.2024, 12:42 · Zgłoś
Ludziska nie mówią głośno przy Piękosiu co o nim myślą ale wyrażą swoje zdanie o nim przy urnie wyborczej. Oj zdziwi się Wojtuś oj zdziwi i to bardzo.
Odpowiedz
168
@ Grzegorz D
dnia 23.02.2024, 12:38 · Zgłoś
Krzysztof swój chłop. TAKIEGO WÓJTA GMINA POTRZEBUJE. Bezkonfliktowy, ugodowy i ma zamiar wkońcu pozyskać jakieś większe fundusze a nie kisić to wszystko jak Piękoś
Odpowiedz
4
@ Realnie
dnia 24.02.2024, 12:32 · Zgłoś
Jak góra nie da kasy, to z podatków nie bedzie czym gospodarować i trzeba bedzie kisić. A inwestor w nasze strony nie przyjdzie, bo prawie nie ma infrastruktury. Jedynie małe przedsiebiorstwa, które i tak ledwo dychają. Trzeba utrzymać szkoły, przedszkola itp. Żaden wójt cudów nie zdziała, byleby biurek w urzędach nie przybywało.
Odpowiedz
179
@ Woliczanin
dnia 23.02.2024, 12:35 · Zgłoś
Pamiętamy aferę z drogą do nikąd w Wolicy panie Piekoś. Jest Pan jęk symbolem razem z radnym Kmiecikiem.
Odpowiedz
-55
@ Aaa
dnia 24.02.2024, 07:32 · Zgłoś
Trzeba nie mieć mózgu żeby nazwać aferą jak ktoś chce wam drogę zbudować.
Odpowiedz
62
@ Beeeee
dnia 24.02.2024, 13:15 · Zgłoś
To oddaj bohaterze swoją działke pod budowę bezsensownej drogi, która była zaplanowana tylko po to żeby zrobić dojazd do działek BEZradnego... I wtedy bohaterze pogadamy czy taki będziesz mądry i szczodry w rozdawaniu swojej własności
Odpowiedz
187
@ Mix
dnia 23.02.2024, 12:35 · Zgłoś
Piekoś się nie nadaje. Do widzenia , czas dla skutecznych i aktywnych a nie partyjniaków
Odpowiedz
196
@ Miejscowy chłop
dnia 23.02.2024, 12:33 · Zgłoś
Panu Piękosiowi to już podziękujemy.
Bardzo konfliktowy człowiek. Zaszkodził wielu ludzią i niepomógł w rozwiązywaniu sporów .
Odpowiedz
8
@ Andrzej
dnia 23.02.2024, 17:27 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
191
@ Do Pasja
dnia 23.02.2024, 12:28 · Zgłoś
To chyba nie miałaś z tym Panem nigdy do czynienia. Zero kultury i uważam że nie powinien on piastować dłużej tego stanowiska.
Odpowiedz
10
@ Anonim56392
dnia 23.02.2024, 13:51 · Zgłoś
A może Pan Wójt stracił nerwy, bo takich ma kompetentnych urzędników. Niestety mlodzi i kompetentni pracują w wielkich miastach w korpo, a tu niekoniecznie profesjonalni, a poważne sprawy i projekty trzeba rozwiązywać. Człowiek na stanowisku musi umieć zarządzać pracownikami i panować nad emocjami, zwłaszcza socjolog.
Odpowiedz
200
@ Antyzyd
dnia 23.02.2024, 12:28 · Zgłoś
Panie Piękoś to jednak ludzie Panu potrzebni? Pytam się po co? Po to jak przyjdą do Pana z konkretną sprawą to Pan każe wychodzić i zamykać za sobą drzwi? Pamiętamy i pamiętać będziemy przy urnach.
Odpowiedz
171
@ Lulek
dnia 23.02.2024, 12:23 · Zgłoś
Absolwent KUL i wszystko jasne. Kiedyś to była uczelnia a dziś wylęgarnia marnych studentów i jeszcze marniejszych księży doktorantów. Przykre.
Odpowiedz
-240
@ Pasja
dnia 23.02.2024, 11:59 · Zgłoś
Wojciech Piękoś - właściwy człowiek na właściwym miejscu. 100% zaangażowania.
Odpowiedz
196
@ Staszek
dnia 23.02.2024, 11:56 · Zgłoś
Dosyć tych wulgaryzmów w Urzędzie Gminy .Może nowy wójt będzie miał więcej pokory.
Odpowiedz
1
@ On
dnia 23.02.2024, 15:39 · Zgłoś
Pokorą to nowy Wójt nic nie zdziała. Tam trzeba kompetentnego, hardego człowieka, z charakterem , bo ogarnąć to wszystko to kosmos. Pokora i uległością nic nie zdziała, a jak się trafią radni bezradni to klapa będzie jeszcze większą. Dyscyplina, uczciwość, konsekwencja i szacunek dla wyborców no i kompetentni współpracownicy, a nie miernoty wepchane przez koneksje. Wtedy zdobędzie szacunek i zaufanie na dalsze lata. Przecież to mała gmina , gdzie zna jeden drugiego
Odpowiedz
98
@ Aklun
dnia 23.02.2024, 17:16 · Zgłoś
Ludzie opamiętajcie się w końcu!! Wybierzmy wójta dla ludzi !! Dla nas !!!Dość poniżania pracowników i ludzi,którzy przychodzą do UG w nie raz trudnych dla siebie sprawach oczekujących pomocy !! Co za to dostają ?Nic nie da się zrobić,mam związane ręce proszę wyjść nie mam czasu i zamknąć za sobą drzwi !!! Szkoda,że we własnych interesach ręce mu się rozwiązują !!! Głosujmy na Pana KRZYSZTOFA !!! !!!A dla odmiany ten człowiek odda się nam ludziom a nie my poddani ,oddani po łaskę dla PANA Piękosia !!! Ja i moja całą rodziną murem za Panem MYŚLIWCEM !!!
Odpowiedz
8
@ Realnie
dnia 23.02.2024, 17:40 · Zgłoś
Pokory raczej bym wójtowi nie przypisywał, raczej uczciwość przez duże U, szacunek dla wyborców, kulturę osobistą, a przede wszystkim profesjonalność. Nie zaszkodzi pewność siebie, zdyscyplinowanie dla siebie i pracowników i zero nepotyzmu. wtedy zdobędzie szacunek na lata. Ale czy to czasem nie utopia? Bardziej przyjrzeć sie radnym, którzy za często sa bezradni, a przecież maja patrzeć władzy na ręce. Korzystając ze swoich przywilejów tak naprawdę nie mają nic do powiedzenia.
Odpowiedz
1
@ Pagazus
dnia 23.02.2024, 18:55 · Zgłoś
Nagrywacie na dyktafon jak coś się dzieje
Odpowiedz
205
@ Bezpartyjny
dnia 23.02.2024, 11:52 · Zgłoś
Panu Piekosiowi wielkiemu mówcy ze słoma w butach już czas podziękować. Fajnie ze pojawił się nowy kandydat
Odpowiedz
2
@ Realnie
dnia 23.02.2024, 20:02 · Zgłoś
Obecny wójt to chyba bardzo naraził sie pracownikom Urzędu - nie był pokorny.
Odpowiedz
163
@ Głos Gminy
dnia 23.02.2024, 11:52 · Zgłoś
Krzysiek masz mój glos
Odpowiedz
0
@ Gość
dnia 23.02.2024, 11:47 · Zgłoś
Nie mieszkam już w Jaśle od dawna ale jest mi bliskim miastem i chciałbym żeby było w nim jak najlepiej. Mam pytanie do formumowiczów, który z kandydatów jest Waszym zdaniem lepszy i dlaczego? Ewentualnie kto jest gorszy i dlaczego?
Odpowiedz
3
@ gosciu
dnia 23.02.2024, 17:19 · Zgłoś
W mieście wybieramy burmistrza.
Tutaj nowa o eojcie gminy wiejskiej
Odpowiedz
183
@ Gabi
dnia 23.02.2024, 11:37 · Zgłoś
Powodzenia Krzysztof, jedyny i najlepszy kandydat na WÓJTA !!!
Odpowiedz
9
@ Jaślak
dnia 23.02.2024, 11:35 · Zgłoś
A po co w ogóle to jest potrzebne? Tyle stołków do obsadzenia, oczywiście sami swoi parafianie, a przecież jest urząd miejski, starostwo powiatowe. No i po co dublerzy potrzebni? To tak jak senat w parlamencie. Na h... potrzebny.
Odpowiedz
47
@ Pracownik
dnia 23.02.2024, 11:30 · Zgłoś
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
Odpowiedz
182
@ Radny
dnia 23.02.2024, 11:26 · Zgłoś
Piękoś skonfliktował radnych z sołtysami. Nie to co Pankiewicz . Takiego wójta jakim był Staszek to nasza gmina nie będzie już miala
Odpowiedz
191
@ Zonia
dnia 23.02.2024, 11:33 · Zgłoś
Dokładnie, piękoś ma swoich przy[...]sów radnych i nimi steruje. Zamiast radny współpracować z sołtysem to jakąś krecią robotę robi radny
Odpowiedz
173
@ Max
dnia 23.02.2024, 12:40 · Zgłoś
Piękoś out ludzie się na nim poznali kim jest czas na zmiany ?
Odpowiedz
14
@ Paulina M
dnia 23.02.2024, 18:46 · Zgłoś
Będzie jak ludzie wybiorą Krzysztofa Myśliwca!!!
Odpowiedz
19
@ Ludzie
dnia 24.02.2024, 09:49 · Zgłoś
Każdy lepszy tylko nie Piękoś w gminie i Zając w Jaśle !! Powiedzmy temu dość !!
Odpowiedz
8
@ xzx
dnia 25.02.2024, 09:54 · Zgłoś
A radni to od czego głowy mają. Powinni współpracować z sołtysem dla dobra wsi, a nie przyklaskiwać wójtowi i dbać o swoje prywatne interesy.
Odpowiedz
16
@ oj nieładnie
dnia 23.02.2024, 11:24 · Zgłoś
A dlaczego kandydaci a szczególnie jeden nie przyznaje się na swoich plakatach wyborczych z jakiej partii startuje. Na szczęście Internet nie zapomina. Trochę dziwne że kiedyś się tym szczycił nie tylko on ale i wielu innych jak np. inny "członek" tej słynnej rodziny dziś kandydat na burmistrza w jednym z miast a dziś chyba wstyd nie pozwala napisać tych 3 literek na materiałach wyborczych. Oj nieładnie Panowie.
Odpowiedz
12
@ Maxym
dnia 23.02.2024, 11:31 · Zgłoś
Jak dobrze popatrzysz to żaden z kandydatów na wójta,burmistrza nie przyznaje się do partii z jaką solidaryzuje i w jakiej jest członkiem. Dotyczy to zarówno pod jak i plus,konfederacji czy ko. Fajnie widzieć drzazgę u jednych ale udawać że niedostrzegane się belki w oku u innych.
Odpowiedz
4
@ oj nieładnie
dnia 23.02.2024, 12:58 · Zgłoś
A pokaż mi innych kandydatów którzy teraz startują i nie przyznają się do partii z której kiedyś startowali. Znajdź choć jednego z obecnych włodarzy w powiecie jasielskim którzy w poprzedniej kadencji startowali z szyldem partii a dziś jej nie pokazują. Czekam
Odpowiedz
-129
@ kuba
dnia 23.02.2024, 11:22 · Zgłoś
Krzychu a Potyrała będzie tobą kierował bo wszystko na to wskazuje Jasło się od piu nigdy nie oderwie z ludzi robi ciemnogród
Odpowiedz
2
@ Maruda
dnia 23.02.2024, 11:35 · Zgłoś
Z ciebie już robić nie trzeba !
Odpowiedz
1
@ Mieszkaniec gminy Jasło
dnia 23.02.2024, 11:38 · Zgłoś
Ciemnogród to jesteś Ty co ma Potyrała do tego, może Kaziu :wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.
Odpowiedz
194
@ Głos Gminy Jaslo
dnia 23.02.2024, 11:22 · Zgłoś
Mamy nadzieję że mieszkańcy Gminy podziękują Piękosiowi i zagłosują na Myśliwca
Odpowiedz
0
@ Xxx
dnia 26.02.2024, 21:39 · Zgłoś
Oby nie...
Odpowiedz
205
@ Gmina Jaslo
dnia 23.02.2024, 11:18 · Zgłoś
Panie Piękoś. Pora na zmiany.
Odpowiedz
-7
@ Xyz
dnia 23.02.2024, 12:14 · Zgłoś
A kto w Dębowcu startuje na wójta??
Odpowiedz
-38
@ Rumcajs
dnia 23.02.2024, 13:00 · Zgłoś
Wójt Bolek wybiera się na kosmiczne wakacje...tylko jeszcze o tym nie wie
Odpowiedz
48
@ Jasnowidz
dnia 23.02.2024, 18:33 · Zgłoś
Widzę zmiany w Gminie Jasło
Odpowiedz
19
@ QQQ
dnia 23.02.2024, 18:53 · Zgłoś
Co Wy chcecie od mojego pracodawcy Pan wójt M. Bolka jest porządnym szefem dla swoich pracowników jak i również dla mieszkańców całej naszej gminy. Cała moja rodzina 7 kwietnia na Pana zagłosuje.
Nasza gmina przez ostatnie pięć lat odżyła co widać: drogi gminne poprawione, chodniki się buduje, kompleks w Dębowcu niebawem zostanie ukończony, szkoła pięknie remontowana w Cieklinie, infrastruktura wod-kan modernizowana i rozbudowywana, domy ludowe na bieżąco remontowane. PSZOK powstaje, żłobek niebawem wystartuje w Łazach Dębowieckich tak wyczekiwany, izba muzealna, budynek starej szkoły w Dębowcu wyremontowany i plac fajnie zagospodarowany i wiele innych inwestycji jest prowadzonych oby tak dalej.
Można przyjść na stołek wójta i przesiedzieć przez pięć lat i nic nie zrobić a pensyjkę brać, tego kochani wyborcy gminy Dębowiec chcecie, to wam pasuje? Bo mi na pewno nie.
Odpowiedz
1
@ do jasnowidza
dnia 23.02.2024, 20:12 · Zgłoś
Ja też ! Wojtek na Piękosia a Piękoś na Wojtka !!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657