Strona główna

Pijany kierowca uciekał przed policjantami

17
Napisany dnia: 11.07.2019, 09:08 , Tagi: Brak

Policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 20-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed policjantami. Był pijany, miał 1,6 promila alkoholu w organizmie. Ponadto posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Wczoraj po godz. 21, policjanci z wydziału ruchu drogowego, wykonując czynności służbowe w Łężynach na drodze wojewódzkiej nr 992, zatrzymywali do kontroli osobowego volkswagena. Kierujący tym samochodem mężczyzna zignorował sygnały do zatrzymania i przyspieszył, odjeżdżając w kierunku Nowego Żmigrodu. Policjanci natychmiast ruszyli za samochodem używając sygnałów uprzywilejowania.

Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę volkswagena w Gorzycach na drodze dojazdowej do prywatnej posesji. Podczas kontroli okazało się, że samochodem kierował 20-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego. Mężczyzna był kompletnie pijany, policyjny alkomat wskazał w jego organizmie 1,6 promila.

20-latek niebawem odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za niestosowanie się do wyroku sądu, ponieważ posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

KPP w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ MPK
dnia 11.07.2019, 09:23
Ocena
komentarza:
-24
1,6 to kompletnie pijany ? Lekko dziabnięty.
@ Meusz
dnia 11.07.2019, 19:11
Ocena
komentarza:
-14
Mając 1,6 to ledwo był na rauszu a ci sieją propagandę,że kompletnie pijany.Pewien wielebny miał 2.5 to był ponoć pod wpływem ale co kraj to obyczaj.
@ mpk to nie było jedno piwo
dnia 11.07.2019, 09:32
Ocena
komentarza:
-5
Dodatkowo nie wiesz -moze ta chudzina wazyła 50kilo i dla niego to była dawka zabójcza
@ taka prawda
dnia 11.07.2019, 13:25
Ocena
komentarza:
-8
a może ważył 150 kilo i nawet nie czuł że jest pijany, nie wiedział po prostu...
@ ixi
dnia 12.07.2019, 19:11
Ocena
komentarza:
-1
No nie czuł jak wlewal sobie alkohol!? Głupi jesteś?!
@ Jakiś Pan
dnia 11.07.2019, 11:18
Ocena
komentarza:
0
Chudy ale byk.. A może kumulacja z kilku dni i dlatego taki wynik?
@ maniek
dnia 11.07.2019, 11:52
Ocena
komentarza:
0
cos musi byc w powietrzu;)))
@ Jakiś Pan
dnia 11.07.2019, 12:45
Ocena
komentarza:
2
Opary alkoholu..
@ Stary Glina
dnia 11.07.2019, 16:38
Ocena
komentarza:
9
Zapomniano w artykule o "paragrafie" za niezatrzymanie się do kontroli. Generalnie chłopak ma nieźle "pozamiatane". Jazda pod wpływem alkoholu, pomijając racjonalność takiego postępowania, jest z ekonomicznego punktu widzenia finansowym samobójstwem.
@ Norek
dnia 12.07.2019, 12:00
Ocena
komentarza:
4
Oprócz katastrofy finansowej obligatoryjnie zakład karny od
trzech miesięcy do pięciu lat, przez głupotę ma pozamiatane,
niech Bogu dziękuję,że kogoś nie "zachaczyl"po drodze.
Podobno na głupotę nie ma lekarstwa.
@ RJS
dnia 11.07.2019, 17:58
Ocena
komentarza:
14
Rodzicom gratulujemy syna. Niech bachor szykuje tym razem 10000 PLN na koszty swojego wygłupu. Skoro wcześniej 5000 PLN nie pomogło teraz razem będzie 15000 PLN.
@ Meusz
dnia 11.07.2019, 19:14
Ocena
komentarza:
-10
Jak tego nazywasz bachorem to jak nazwać klesze pociechy?
@ qwerty
dnia 11.07.2019, 23:34
Ocena
komentarza:
11
Gdyby miał 0.49 to bym go bronił bo wszędzie w całej UE prawie jest taka norma ale 1.6? Mając zakaz? Bardzo dobrze, wyeliminować i porządnie ukarać!
@ NO to JAK ? Nie czyTak.
dnia 13.07.2019, 18:13
Ocena
komentarza:
0
I tak będzie jeżdził,przecież w takim stanie nieda rady iść
@ Putin
dnia 14.07.2019, 15:12
Ocena
komentarza:
0
Dla wszystkich co jadą pod wpływem powinno się stworzyć obozy pracy typu rosyjskich łagrów bo jak widać kara finansowa to jest molo skuteczna oczywiście kara natychmiastowej wykonywałości i minimum 3 miesiące
@ Hook
dnia 16.07.2019, 00:37
Ocena
komentarza:
0
to ci Nowina dzien jak codzien dużo czasu wolnego to i 5 setek sie wykorzystuje
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Sięgnij po zdrowie z Naszym Bio

   

  Zdrowie ma dla Polaków coraz większe znaczenie. Coraz częściej dbamy o to, co jemy poszukując produktów ekologicznych. Teraz są one dostępne na wyciągnięcie ręki. Od niedawna w Jaśle można kupić je w sklepie prowadzonym przez ekologiczne gospodarstwo rolne w Dębowcu.

 • Tragedia w Szebniach. W zderzeniu motocykla z szynobusem zginął mężczyzna

  Dzisiaj, ok godz. 17. w Szebniach motocyklista wjechał wprost w szynobus. Jedna z osób podróżujących jednośladem zginęła na miejscu. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym z sygnalizacją przejazdową.  FOTO

 • Jasło bez ciepłej wody

  Od poniedziałku niemalże przez dwa tygodnie mieszkańcy Jasła nie będą mogli korzystać z ciepłej wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Jaśle przystępuje do inwestycji dotyczącej przebudowy magistrali cieplnej w rejonie ul. Konopnickiej.

 • Mówią "NIE" wycince drzew w mieście

  W Jaśle rozgorzała dyskusja na temat planowanej wycinki drzew na terenie miasta. Rozgniewani mieszkańcy nie chcą nawet słyszeć o tym nierozsądnym ich zdaniem pomyśle. Są zbulwersowani i przeciwni takim rozwiązaniom na rzecz ścieżek rowerowych...

 • Obchody Święta Policji w Jaśle

  Tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się w środę 17 lipca w Jasielskim Domu Kultury w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej. Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu 58 funkcjonariuszy jasielskiej komendy zostało awansowanych na wyższe stopnie służbowe.

 • Wygraj bilety na Wesołe Miasteczko w VIVO!

   

  Do VIVO! Krosno już w najbliższy piątek zawita Wesołe Miasteczko. Spraw frajdę swojej rodzinie biorąc udział w naszym konkursie. Do wygrania jest 5 podwójnych biletów na dowolne atrakcje.

 • Czy pies umarł z głodu? Policja wyjaśnia

  We Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego na łańcuchu. Jak informuje OTOZ Animals Inspektorat Jasło zwierzę miało mieć cztery lata. Sprawę wyjaśnia jasielska policja, która przyjęła zawiadomienie o znęcaniu się nad zwierzęciem.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Wolne miejsca w „Chemiku”

   

  W jasielskim „Chemiku” na absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych wciąż czekają wolne miejsca. Wybierz najlepszy profil i obierz kierunek na rozwój. Rekrutacja trwa!

 • FOOD FESTIWAL after week w Jaśle!

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105