Strona główna

Pijany kierowca uciekał przed policjantami

17
Napisany dnia: 11.07.2019, 09:08 , Tagi: Brak

Policjanci z jasielskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 20-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed policjantami. Był pijany, miał 1,6 promila alkoholu w organizmie. Ponadto posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Wczoraj po godz. 21, policjanci z wydziału ruchu drogowego, wykonując czynności służbowe w Łężynach na drodze wojewódzkiej nr 992, zatrzymywali do kontroli osobowego volkswagena. Kierujący tym samochodem mężczyzna zignorował sygnały do zatrzymania i przyspieszył, odjeżdżając w kierunku Nowego Żmigrodu. Policjanci natychmiast ruszyli za samochodem używając sygnałów uprzywilejowania.

Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę volkswagena w Gorzycach na drodze dojazdowej do prywatnej posesji. Podczas kontroli okazało się, że samochodem kierował 20-letni mieszkaniec powiatu krośnieńskiego. Mężczyzna był kompletnie pijany, policyjny alkomat wskazał w jego organizmie 1,6 promila.

20-latek niebawem odpowie za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za niestosowanie się do wyroku sądu, ponieważ posiada aktualny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

KPP w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ MPK
dnia 11.07.2019, 09:23
Ocena
komentarza:
-24
1,6 to kompletnie pijany ? Lekko dziabnięty.
@ Meusz
dnia 11.07.2019, 19:11
Ocena
komentarza:
-14
Mając 1,6 to ledwo był na rauszu a ci sieją propagandę,że kompletnie pijany.Pewien wielebny miał 2.5 to był ponoć pod wpływem ale co kraj to obyczaj.
@ mpk to nie było jedno piwo
dnia 11.07.2019, 09:32
Ocena
komentarza:
-5
Dodatkowo nie wiesz -moze ta chudzina wazyła 50kilo i dla niego to była dawka zabójcza
@ taka prawda
dnia 11.07.2019, 13:25
Ocena
komentarza:
-8
a może ważył 150 kilo i nawet nie czuł że jest pijany, nie wiedział po prostu...
@ ixi
dnia 12.07.2019, 19:11
Ocena
komentarza:
-1
No nie czuł jak wlewal sobie alkohol!? Głupi jesteś?!
@ Jakiś Pan
dnia 11.07.2019, 11:18
Ocena
komentarza:
0
Chudy ale byk.. A może kumulacja z kilku dni i dlatego taki wynik?
@ maniek
dnia 11.07.2019, 11:52
Ocena
komentarza:
0
cos musi byc w powietrzu;)))
@ Jakiś Pan
dnia 11.07.2019, 12:45
Ocena
komentarza:
2
Opary alkoholu..
@ Stary Glina
dnia 11.07.2019, 16:38
Ocena
komentarza:
9
Zapomniano w artykule o "paragrafie" za niezatrzymanie się do kontroli. Generalnie chłopak ma nieźle "pozamiatane". Jazda pod wpływem alkoholu, pomijając racjonalność takiego postępowania, jest z ekonomicznego punktu widzenia finansowym samobójstwem.
@ Norek
dnia 12.07.2019, 12:00
Ocena
komentarza:
4
Oprócz katastrofy finansowej obligatoryjnie zakład karny od
trzech miesięcy do pięciu lat, przez głupotę ma pozamiatane,
niech Bogu dziękuję,że kogoś nie "zachaczyl"po drodze.
Podobno na głupotę nie ma lekarstwa.
@ RJS
dnia 11.07.2019, 17:58
Ocena
komentarza:
14
Rodzicom gratulujemy syna. Niech bachor szykuje tym razem 10000 PLN na koszty swojego wygłupu. Skoro wcześniej 5000 PLN nie pomogło teraz razem będzie 15000 PLN.
@ Meusz
dnia 11.07.2019, 19:14
Ocena
komentarza:
-10
Jak tego nazywasz bachorem to jak nazwać klesze pociechy?
@ qwerty
dnia 11.07.2019, 23:34
Ocena
komentarza:
11
Gdyby miał 0.49 to bym go bronił bo wszędzie w całej UE prawie jest taka norma ale 1.6? Mając zakaz? Bardzo dobrze, wyeliminować i porządnie ukarać!
@ NO to JAK ? Nie czyTak.
dnia 13.07.2019, 18:13
Ocena
komentarza:
0
I tak będzie jeżdził,przecież w takim stanie nieda rady iść
@ Putin
dnia 14.07.2019, 15:12
Ocena
komentarza:
0
Dla wszystkich co jadą pod wpływem powinno się stworzyć obozy pracy typu rosyjskich łagrów bo jak widać kara finansowa to jest molo skuteczna oczywiście kara natychmiastowej wykonywałości i minimum 3 miesiące
@ Hook
dnia 16.07.2019, 00:37
Ocena
komentarza:
0
to ci Nowina dzien jak codzien dużo czasu wolnego to i 5 setek sie wykorzystuje
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

Burgery Jasło
Praca w Holandii
 • Podrzucają śmieci na działkę zakładu „Gamrat”

  Ogromna sterta śmieci została złożona na prywatnej działce zakładu „Gamrat”S.A. wzdłuż drogi powiatowej w Trzcinicy. Wśród porzuconych rzeczy są wielkogabarytowe, ale również farby, czy zabawki...

 • W Trzcinicy znaleziono szczątki kobiety

  Na terenie prywatnej posesji w Trzcinicy, gdzie przyjmowane są gruz i ziemia znaleziono kości najprawdopodobniej kobiety, łańcuszek, odzież i fragment trumny. Sprawą zajęła się prokuratura, która wszczęła dochodzenie w tej sprawie. Biegły z zakresu medycyny sądowej ma wydać opinię na temat wieku znalezionych ludzkich szczątków.

 • Uczczono pamięć ofiar stalinizmu

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj uroczystości Dnia Sybiraka. Przypada on w rocznicę agresji sowieckiej na Polskę. Pod pomnikiem „Golgoty Wschodu” złożono kwiaty i zapalono znicze upamiętniając ofiary zbrodniczego reżimu.

 • Co czeka pasażerów pociągu do Krynicy?

   

  Kiedy opadł już kurz po pojawieniu się informacji o próbnym kursie pociągu do Krynicy, zainteresowani skorzystaniem z tego połączenia mieszkańcy Jasła i okolic zaczęli żądać bardziej szczegółowych danych na jego temat. Pytają oni o sposób dystrybucji biletów, czy też szczegółowy rozkład jazdy. Dzisiaj na wiele z nich znamy już odpowiedzi.  

 • Droga połączy dwa ronda

  W przyszłym roku zostanie oddany do użytku nowy odcinek drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle łączący dwa ronda na osiedlach Górka Klasztorna i Żółków. Wykonawca wszedł już na teren budowy i rozpoczął pierwsze prace geodezyjne dotyczące wytyczenia trasy oraz pasa drogowego. Inwestycja opiewa na blisko 27 mln zł.

 • Pies nie umarł z głodu. Sprawę umorzono

  W lipcu br. we Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego do łańcucha. Przyczyną śmieci zwierzęcia była niewydolność krążeniowo-oddechowa o charakterze przewlekłym.

 • 17-latek odpowie za potrącenie pieszego ze skutkiem śmiertelnym

  W miniony piątek do Sądu Rejonowego w Jaśle trafił akt oskarżenia przeciwko 17-letniemu Michałowi S., który w maju br. potrącił głuchoniemego mężczyznę. Pieszy z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Po niespełna tygodniu zmarł.

 • To już pewne! Z Jasła do Krynicy pojedziemy pociągiem

   

  Kilkumiesięczne zabiegi o uruchomienie połączenia kolejowego Jasło – Krynica przyniosły wreszcie efekt. Koleje Małopolskie sp. z o.o. zdecydowały się na próbny kurs pociągu 28 września bieżącego roku. Spółka zamierza zbadać, czy połączenie takie będzie cieszyć się zainteresowaniem podróżnych. Choć to zaledwie jeden kurs, daje on nadzieję, że w przyszłości pociągi na tej właśnie linii kursować będą regularnie.

 • Czas na laser!

   

  Dermatologia kliniczna i estetyczna ESTETMED. W naszym Gabinecie pracujemy na jednym  z najlepszych urządzeń medycznych do usuwania zbędnego owłosienia jakim jest laser diodowy LightSheer® oraz Alma Harmony Dye-VL™ nowoczesna technologia do zamykania naczyń i leczenia rumienia bez ryzyka powikłań.

 • Nie o pieniądze tutaj chodzi, lecz o szacunek

   

  Nauczyciele szkół, dla których organem prowadzącym jest Miasto Jasło wkrótce otrzymają wyższe dodatki za wychowawstwo. Teraz będzie to kwota, co najmniej 300 zł. Rada Miasta dzisiaj miała podjąć w tej materii właściwą uchwałę. Ożywioną dyskusję wywołała jednak kwota, jaką za wychowawstwo otrzymywać będą nauczyciele opiekujący się oddziałami przedszkolnymi. Zdaniem części radnych powinni dostawać więcej pieniędzy.

 • „Muzyka to pasjonująca przygoda”

   

  Muzyka od zawsze była wielką pasją Wojciecha Lepuckiego. Teraz dzieli się nią z innymi prowadząc szkołę muzyczną YAMAHA w Jaśle i Krośnie

 • Starosta zawiadomił prokuraturę. Doszło do oszustwa i zniesławienia?

  Starosta Adam Pawluś złożył zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę zarządu powiatu i Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle przez Stowarzyszenie na Rzecz Wszystkich Istot. Jak twierdzi zostali narażeni na poniżenie i utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska.

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak zaprasza

   

  Szanowni Państwo!
  Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin-Józefów 278 będzie czynny w piątki od 8 do 22 i w soboty od 8 do 20 w wyjątkowych wypadkach w niedziele.
Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105