Strona główna

Pijany kierowca w rękach funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei w Przemyślu

4
Napisany dnia: 12.03.2019, 13:44 , Tagi: Brak

W poniedziałek w godzinach wieczornych Funkcjonariusze z Grupy Operacyjno-Interwencyjnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu ujęli pijanego kierowcę, który wjechał na torowisko. W związku z tym ruch pociągów na szlaku kolejowym Przemyśl – Medyka został chwilowo wstrzymany.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 10 marca br. o godz. 18:30 podczas patrolu szlaku kolejowego Przemyśl – Medyka funkcjonariusze z Grupy Operacyjno-Interwencyjnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu zauważyli pojazd marki Renault Twingo koloru czerwonego, który był zaparkowany na torowisku.

Zdarzenie miało miejsce na wysokości stacji benzynowej MOYA w Przemyślu. Powiadomiony przez SOK-istów telefonicznie dyżurny ruchu PKP Stacji Przemyśl niezwłocznie wstrzymał ruch pociągów w tym rejonie. Na nasypie funkcjonariusze zastali mężczyznę kłócącego się z kobietą którzy stali na torach. Dlatego tez zostali oni wylegitymowani. W związku z tym, iż mężczyzna podczas przebiegu interwencji zachowywał się agresywnie i usiłując przy tym wsiąść do samochodu funkcjonariusze SOK zmuszeni byli użyć środki przymusu bezpośredniego w postaci siły fizycznej oraz kajdanek.

Podczas interwencji funkcjonariusze SOK wyczuli od mężczyzny silną woń alkoholu dlatego też na miejsce zdarzenia został wezwany patrol Policji z KMP Przemyśl. Po obejrzeniu zapisu z monitoringu znajdującego się na stacji benzynowej MOYA wynikało, że pojazd powadził ujęty mężczyzna. Był to 38 letni mieszkaniec Przemyśla, który nie posiada uprawnień do kierowania pojazdów. W związku z tym został on poddany badaniu na stan trzeźwości. Okazało się, że mężczyzna miał 1,96 promila alkoholu w organizmie.

Szybka i zdecydowana reakcja podjęta przez Funkcjonariuszy SOK pozwoliła uniknąć tragedii na torach. W celu udrożnienia i wznowienia ruchu pociągów pojazd został zepchany z torowiska na parking stacji benzynowej. Dalsze czynności prowadzi KMP Przemyśl.

Komenda Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Przemyślu

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Liki
dnia 12.03.2019, 21:50
Ocena
komentarza:
6
A co mas to w jasle interesuje ludzie nie macie juz co pisac
@ fgdfg
dnia 13.03.2019, 10:49
Ocena
komentarza:
4
co to za wiadomosc???
@ łojtam
dnia 13.03.2019, 18:45
Ocena
komentarza:
1
"że pojazd !!! powadził !!! ujęty mężczyzna." pisać każdy może brawo ty... heh
@ On
dnia 15.03.2019, 07:52
Ocena
komentarza:
1
Co mnie to obchodzi piszcie o Jaśle
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Zadbamy o Twój dom i ogród

   

  Piękny dom i ogród to prawdziwa wizytówka. Na ścianach budynków mieszkalnych jednak często osadza się kurz, sadza oraz różnego typu zabrudzenia. Jak się ich pozbyć? Najlepiej postawić na doświadczonych fachowców.

 • Żyją w koszmarnych warunkach. Potrzebują pomocy

  Pani Mariola Śmietana z Łask mieszka z matką Teresą i dwójką dwunastoletnich dzieci. Rodzina żyje w warunkach, które na dzisiejsze czasy wprawiają w zdumienie. Nie mają bieżącej wody, kanalizacji, centralnego ogrzewania ani łazienki. Co więcej, w domu pojawił się grzyb i wilgoć. Rodzina potrzebuje pomocy, bo dom popada w ruinę.

 • „PSZCZÓŁKA„ już w Jaśle

 • Wypadek w Kołaczycach i potrącenie rowerzysty

   

  Dzisiaj po południu doszło do dwóch zdarzeń drogowych. W Kołaczycach około godz. zderzyły się dwa pojazdy. Z kolei około godz. 16 na osiedlu Gądki został potrącony 14-letni rowerzysta. 

 • Jasło miasto kamer

  W Jaśle przybywa coraz więcej kamer monitoringu wizyjnego. Zapotrzebowanie wzrasta, o co skutecznie zabiegają mieszkańcy, czy w ich imieniu zarządy osiedli i spółdzielnie. Za tym pojawia się potrzeba zatrudnienia dwóch nowych pracowników do obsługi systemu. Radni przyznali Straży Miejskiej ponad 105 tys. zł m.in. na zakup wyposażenia oraz podwyżki.

 • Materace bez tajemnic

 • Wybory na osiedlach za nami

  W ubiegłym tygodniu zakończyły się wybory na przewodniczących i członków zarządu na szesnastu osiedlach w mieście Jaśle. Spośród nich na dziewięciu zgłoszony został tylko jeden kandydat na przewodniczącego. Zmiany uległy na osiedlach Gądki i Kopernika.

   

 • Nie niszczmy ostatniej nawierzchni naturalnej boiska - apeluje jaślanin

  Wydawałoby się, że decyzja o wymianie nawierzchni ze sztuczną trawą jest słuszna. Jednak odmienne zdanie ma jaślanin, który zabrał głos w tej sprawie na ostatniej sesji rady miejskiej.

 • „Prochem się stałeś...”

   

  Jest normalną, szczęśliwą kobietą, która ma męża i dzieci. Lubi chodzić w sukienkach, szpilkach - jak większość kobiet – jednak z racji zawodu w szafie królują spodnie i kolor czarny.

 • Bartosz to prawdziwy wulkan energii!

  Bartosz Klęba to zdolny jedenastoletni mieszkaniec z Harklowej w gminie Skołyszyn. Uwielbia śpiewać i rysować niesamowite komiksy, w których dzieją się niestworzone historie. Tego zwariowanego chłopca Polacy poznali w programie muzycznym The Voice Kids 2.

 • PASJA HAIR & BEAUTY zapraszana na innowacyjny zabieg VIVACE!

 • Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020 dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjów w Liceum Ogólnokształcącym w

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105