Strona główna

Płać kartą w kasie urzędu Starostwa Powiatowego w Jaśle

11
Napisany dnia: 04.01.2019, 09:37 , Tagi: Brak

Starostwo Powiatowe w Jaśle informuje, że w kasie urzędu możliwe jest dokonanie płatności przy użyciu karty płatniczej. Terminal płatniczy obsługuje Karty: VISA, MasterCard, Maestro.

Istnieje również możliwość dokonania opłaty przy pomocy systemu płatności mobilnych BLIK. W dalszym ciągu pozostaje możliwość realizacji opłat gotówką.

Kasa czynna:

poniedziałek: od 7.30 do 16.30

wtorek – piątek: od 7.30 do 14.30.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 04.01.2019, 19:53
Ocena
komentarza:
1
Udogodnienia płatnicze to mało istotna sprawa w gospodarce finansowej urzędu - o wiele ważniejsze jest to: czy dane opłaty są celowe i adekwatne do poniesionego wkładu pracy za to co, [czy komu] się płaci. Jeszcze ważniejszy jest sposób wydatkowania zebranych "danin" w taki sposób, aby służyło to wszystkim, a nie tylko określonym, lub uprzywilejowanym grupom społecznym, zawodowym...
@ Chory komentarz
dnia 04.01.2019, 20:17
Ocena
komentarza:
0
Chcąc nie chcąc i to nie tylko w Polsce trzeba dokonywać opłat w urzędach. Tak samo jak kupować jedzenie, paliwo, gorzałę i inne rzeczy. I bardzo dobrze że takie udogodnienie się pojawiło. Skoro już muszę zapłacić za mapę geodezyjną czy prawo jazdy to dlaczego nie mogę tego zrobić kartą jak na w Lidlu czy Biedronce. Super sprawa już dawno powinno tutaj być ale lepiej późno niż wcale.
@ .
dnia 09.01.2019, 17:20
Ocena
komentarza:
4
Ja również jestem bardzo elastyczny. Starostwo może na moje konto wpłacać, gotówką bądź przelewem. Moja kasa czynna od pn do pt 24h, sobota-niedziela 24 h, a nie tam jakieś 7.30-14.30
@ fr
dnia 05.01.2019, 13:30
Ocena
komentarza:
9
a punkty na karte biedronki mozna zbierac?
@ Hojb
dnia 05.01.2019, 23:08
Ocena
komentarza:
2
Można. Playback też możesz tylko zmienić na dowód albo prawko się niestety nie da.
@ Bolec
dnia 07.01.2019, 18:33
Ocena
komentarza:
2
Jedyne osiągnięcie tej ekipy.
@ Ameryka
dnia 10.01.2019, 17:27
Ocena
komentarza:
5
XXI wiek zawitał do starostwa. Brawo! Ogromny sukces lokalnych władz! Niezapomniane wydarzenie!
@ redaktor
dnia 11.01.2019, 10:08
Ocena
komentarza:
0
Sukces nie sukces. Poorientowałem się trochę po gminach i w powiecie jasielskim w żadnej gminie nie ma takiej możliwości.
@ 123
dnia 11.01.2019, 17:04
Ocena
komentarza:
2
Błąd - w Skołyszynie można płacić kartą!
@ ble
dnia 22.01.2019, 14:15
Ocena
komentarza:
0
Tylko pytanie: dlaczego kasa jest czynna do 14.30, a starostwo do 15.00 ? Chcąc zapłacić pomiędzy 14.30 a 15.00 trzeba lecieć do banku lub na pocztę. Brawo Starosta, sukces niebywały.
@ Starosta
dnia 25.01.2019, 12:36
Ocena
komentarza:
0
Kiedy ostatnio leciałeś do tego banku
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • "Grozi nam smród i plaga szczurów?"

  Mieszkańcy gminy Tarnowiec zaniepokojeni są brakiem odbioru odpadów segregowanych. Wszystko na to wskazuje, że problem ten dotknie również inne gminy powiatu jasielskiego. Włodarze gmin i miast obawiają się, że będzie powtórka z ubiegłego roku, kiedy w okresie letnim żadna z instalacji nie była w stanie ich przyjąć...

 • Pracuj za granicą!

   

  Szukasz atrakcyjnych ofert pracy za granicą? Work Centre to rozwiązanie idealne dla Ciebie. W naszym biurze znajdziesz ciekawe oferty pracy stałej oraz sezonowej.

 • Gabinet psychoterapeutyczny dr Marek Janiak. Zmiana godzin otwarcia!

   

  Zgodnie z Państwa życzeniami Gabinet Psychoterapii dr Marek Janiak Cieklin - Józefów od 24 czerwca będzie czynny codziennie w godzinach 9- 18.

 • Plaga komarów w mieście. Będą opryski

  Pod koniec maja miały miejsce intensywne opady deszczu, które doprowadziły do licznych podtopień. Od tego momentu zaobserwowano zmasowany wylęg komarów. Mieszkańcy Jasła z niecierpliwością czekają na ich zwalczanie ze strony władz miasta. Jak się okazuje pierwsze opryski rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek. W sumie 30 ha terenów miejskich zostanie poddanych dezynsekcji.

 • Zebrano ponad 50 worków śmieci w lasach w Łaskach!

  Początkiem czerwca odbyło się wielkie sprzątanie lasów w Łaskach, w którym uczestniczyli m.in. leśniczy, podleśniczy oraz pracownicy firmy wykonującej usługi leśne na tym terenie. Wśród znalezionych śmieci były sprzęty AGD oraz niewiarygodnie duże ilości szkła.

 • Eksperci czekają – pomogą w napisaniu Twojego biznesplanu

   

  Tylko do 21 czerwca można zgłosić się do konkursu na najlepszy biznesplan z branży ICT. Wystarczy wypełnić krótki formularz. Ci, którzy przejdą do drugiego etapu będą przygotowywać swoje biznesplany już pod okiem ekspertów.

 • Radna Stasiowska w PUP

  Radna powiatowa Magdalena Stasiowska od niedawna pracuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaśle. Z referenta do spraw promocji w jasielskim magistracie została inspektorem Referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Kadr.

 • Jaślanie chcą pociągu do Krynicy

   

  Wyniki majowej ankiety są druzgocące. Niemal wszystkie osoby, które zdecydowały się ją wypełnić pozytywnie oceniły pomysł uruchomienia połączenia kolejowego z Jasła do Krynicy. Sygnał do decydentów został wysłany. Pozostaje czekać na pozytywne rozstrzygnięcia.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Droga dziurawa? Powiat ją zamyka

  Droga powiatowa relacji Tarnowiec-Czeluśnica będzie zamknięta. Jak twierdzi starosta jasielski intensywne opady deszczu, które wystąpiły od połowy maja przyczyniły się do znacznego pogorszenia stanu tej drogi.

 • Karpacka Troja w Epoce Brązu – impreza plenerowa pod tytułem Złoto Karpat - 15-16 czerwca

 • Czy koszmar mieszkańców z ul. Prusa kiedyś się skończy?

  Mieszkańcy ul. Prusa w Jaśle boją się każdego deszczu, którego skutkiem mogą być podtopienia. Od lat jaślanie czekają na rozwiązanie problemu, który wciąż spędza sen z ich powiek. Nie sądzili, że ostatnie majowe ulewy przyniosą tak dużą wodę, jakiej dotąd nie mieli w domach i na podwórkach.

 • Nowa odsłona sklepu KOMFORT w Krośnie. Wielkie Otwarcie!

   

  Metamorfozę wnętrza zacznij od podłogi! Wiosna i lato to doskonały czas, aby zapoznać się z najlepszą na rynku ofertą podłóg, dywanów i dekoracji. Przyjdź do sklepu Komfort w Krośnie, skorzystaj z rabatu 20% i odmień swoje wnętrze.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105