Strona główna

"Pojedynek z Triceratopsem" - wyzwanie dla prawdziwych łasuchów!

Napisany dnia: 21.06.2019, 10:36 , Tagi: Brak

Zapraszamy wszystkich niestrudzonych śmiałków do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu "Pojdeynek z Triceratopsem". Zasady pojedynku są proste:

 1. zamów Triceratops Burgera,
 2. zjedz go w całości,
 3. zrób to szybciej niż Twoi rywale.

Nagrodą dla osoby, która obejmie prowadzenie w rankingu będzie voucher o wartości 100 zł na zakupy w kultowym sklepie Sztos znajdującym się na ul. Kościuszki 27 (na przeciwko galerii Europa), który oferuje najlepsze marki streetwear'owe oraz jako jedyny w Polsce sprzęt do sztuk walki NIKKO.

Konkurs będzie trwał od 24 do 30 czerwca (poniedziałek - niedziela w godzinach otwarcia lokalu) i przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zapoznanie się z regulaminem dostępnym u organizatora.

Organizatorem konkursu jest KBBistro. Specjalizujemy się w tworzeniu elitarnych burgerów wołowych, drobiowych oraz mix kubełków, które pokochali nasi klienci.

Składniki naszych produktów przygotowujemy zawsze ze świeżych, nieprzetworzonych surowców. Mięso smażymy beztłuszczowo na płycie grillowej. Dzięki temu nasza oferta składa się z pełnowartościowych, pożywnych i niebezpiecznie smacznych posiłków, które trafią w każdy gust.

Odwiedź nas na facebook'u

KBBistro "Podane z Sercem"
Stacja Orlen (Energopal) Jasło, ul. Metzgera
tel. 730 139 264

Artykuł sponsorowany

 • Sięgnij po zdrowie z Naszym Bio

   

  Zdrowie ma dla Polaków coraz większe znaczenie. Coraz częściej dbamy o to, co jemy poszukując produktów ekologicznych. Teraz są one dostępne na wyciągnięcie ręki. Od niedawna w Jaśle można kupić je w sklepie prowadzonym przez ekologiczne gospodarstwo rolne w Dębowcu.

 • Tragedia w Szebniach. W zderzeniu motocykla z szynobusem zginął mężczyzna

  Dzisiaj, ok godz. 17. w Szebniach motocyklista wjechał wprost w szynobus. Jedna z osób podróżujących jednośladem zginęła na miejscu. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym z sygnalizacją przejazdową.  FOTO

 • Jasło bez ciepłej wody

  Od poniedziałku niemalże przez dwa tygodnie mieszkańcy Jasła nie będą mogli korzystać z ciepłej wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunalne w Jaśle przystępuje do inwestycji dotyczącej przebudowy magistrali cieplnej w rejonie ul. Konopnickiej.

 • Mówią "NIE" wycince drzew w mieście

  W Jaśle rozgorzała dyskusja na temat planowanej wycinki drzew na terenie miasta. Rozgniewani mieszkańcy nie chcą nawet słyszeć o tym nierozsądnym ich zdaniem pomyśle. Są zbulwersowani i przeciwni takim rozwiązaniom na rzecz ścieżek rowerowych...

 • Obchody Święta Policji w Jaśle

  Tegoroczne obchody Święta Policji odbyły się w środę 17 lipca w Jasielskim Domu Kultury w 100. rocznicę powołania Policji Państwowej. Z okazji tak wyjątkowego jubileuszu 58 funkcjonariuszy jasielskiej komendy zostało awansowanych na wyższe stopnie służbowe.

 • Wygraj bilety na Wesołe Miasteczko w VIVO!

   

  Do VIVO! Krosno już w najbliższy piątek zawita Wesołe Miasteczko. Spraw frajdę swojej rodzinie biorąc udział w naszym konkursie. Do wygrania jest 5 podwójnych biletów na dowolne atrakcje.

 • Czy pies umarł z głodu? Policja wyjaśnia

  We Wrocance w stodole znaleziono martwego psa przywiązanego na łańcuchu. Jak informuje OTOZ Animals Inspektorat Jasło zwierzę miało mieć cztery lata. Sprawę wyjaśnia jasielska policja, która przyjęła zawiadomienie o znęcaniu się nad zwierzęciem.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Wolne miejsca w „Chemiku”

   

  W jasielskim „Chemiku” na absolwentów gimnazjów i szkół podstawowych wciąż czekają wolne miejsca. Wybierz najlepszy profil i obierz kierunek na rozwój. Rekrutacja trwa!

 • FOOD FESTIWAL after week w Jaśle!

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105