Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Posada Górna zdobyta. Czarni z kompletem punktów wrócili do Jasła

34

Czarni Jasło nie zwalniają tempa. Zgodnie z przewidywaniami, podopieczni Adama Domaradzkiego pewnie rozprawili się z drużyną Beskidu Posada Górna. Jaślanie na terenie ekipy zamykającej ligową tabelę odnieśli zwycięstwo 3:1.

Mecz pomiędzy zespołem Beskidu Posada Górna a Czarnymi Jasło był jedynym spotkaniem piątej kolejki klasy okręgowej (grupa krośnieńska), jakie rozegrano w sobotę. Jaślanie byli zdecydowanymi faworytami starcia z ligowym outsiderem. Czarni musieli radzić sobie między innymi bez Łukasza Urbana, kontuzjowanego Krzysztofa Szydło, Macieja Sowy, Jakuba Wyderki oraz Pawła Kowalkowskiego.

Goście objęli prowadzenie w 20. minucie gry. Po dośrodkowaniu piłki w pole karne z rzutu wolnego, bramkarz gospodarzy wybił ją wprost pod nogi Patryka Fryca, który z kilku metrów wpakował futbolówkę do siatki.

Niespełna dziesięć minut później piłkę ręką we własnym polu karnym zagrał jeden z zawodników Beskidu. Sędzia natychmiast wskazał na wapno. Do piłki ustawionej w odległości jedenastu metrów od linii bramkowej podszedł Darek Bałut. Napastnik Czarnych umieścił futbolówkę w siatce strzałem tuż przy prawym słupku bramki.   

W drugiej odsłonie meczu gospodarze zdołali strzelić gola kontaktowego. Ostatnie słowo należało jednak do przyjezdnych. Wynik spotkania na 3:1 dla Czarnych ustalił Dawid Florian.

Czarni Jasło zagrali w składzie: Patryk Szostak (Br), Dawid Florian, Rafał Mastaj, Łukasz Stanek, Paweł Setlak (C), Mateusz Kurdziel, Karol Szydło, Patryk Fryc, Juan David Toro Arias, Marcin Krajewski, Darek Bałut/rezerwa: Łukasz Kuryj, Tomasz Pałucki, Mateusz Majka, Bartłomiej Głód, Bartek Rodak, Wojciech Myśliwiec.

MD

Reklama

Komentarze: 34

Dodaj komentarz Widok:
0
@ były zawodnik
dnia 12.09.2021, 01:00 · Zgłoś
Ludzie z zarządu dajcie szanse innym, bo wy nie zbawicie Czarnych to już za długo trwa. Nie macie żadnej strategii. Wydajecie po 15 tyś zł ( na rundę) na słabych zawodników. Czwarta liga was przerasta z tym potencjałem. Kowalkowski sam przyszedł, bo by była tragedia. Błagam odejdźcie szybko
Odpowiedz
-3
@ gal
dnia 07.09.2021, 16:17 · Zgłoś
Tempo was wyjasni :) za to hamstwo co siejecie w necie :)
Odpowiedz
2
@ M
dnia 07.09.2021, 20:49 · Zgłoś
Nowotaniec też miał wyjaśnić
Odpowiedz
-2
@ @gal
dnia 11.09.2021, 09:32 · Zgłoś
Tempo was już 5x z rzędu wyjaśniono, teraz będzie 6
Odpowiedz
1
@ M
dnia 11.09.2021, 18:10 · Zgłoś
No właśnie wyjaśnia
Odpowiedz
1
@ xd
dnia 11.09.2021, 21:03 · Zgłoś
mówiłeś coś?
Odpowiedz
0
@ Wzgórek
dnia 05.09.2021, 21:26 · Zgłoś
W jakich górach jest ta Posada?
Odpowiedz
5
@ kibic
dnia 05.09.2021, 21:22 · Zgłoś
Dziwne że nowy szef mosir kasuje piłkarzy
Odpowiedz
1
@ Goryl
dnia 06.09.2021, 09:02 · Zgłoś
Kasuje kasuje i kasuje coraz więcej
Odpowiedz
2
@ ...
dnia 05.09.2021, 20:47 · Zgłoś
Nienaszów dzis XD (Besko) i to tyle z ich "potęgi"
Odpowiedz
0
@ do jasielskiego
dnia 05.09.2021, 19:30 · Zgłoś
Ten jest ten trzeci skład,a jest jeszcze czwarty ktory gra w ekstraklasie
Odpowiedz
-5
@ Jasielski
dnia 05.09.2021, 19:04 · Zgłoś
Czy to jest ten główny skład Czarnych co ma stadion za 4 bańki, czy to jest jakiś drugi skład a tamten gra w wyższej lidze?
Odpowiedz
6
@ Rezer do Jasielsk8
dnia 05.09.2021, 19:37 · Zgłoś
Klub Czarni Jasło nie ma żadnego stadionu tym bardziej za 4 bańki bo jest klubem.amatorskim finansowanym w głównej mierze przez Urząd Miasta.Na treningi i mecze wynajmują od Miasta boisko treningowe przy ul.Kasprowicza za co płacą miastu ponad 2 tyś.zł.miesięcznie.To samo boisko na treningi i mecze wynajmują jeszcze drużyny z Szebni,Warzyc i do dzisiaj Czeluśnicy.Grupy młodzieżowe Czarnych Jasłograją wszystkie w 1 lidze podkarpackiej a seniorzy klubu po spadku z 4 Ligii podkarpackiej występują w klasie okręgowej w której w 5 kolejkach doznali 1 porażki a wygrali 4 pozostałe mecze.W ostatnim wygranym i opisywanym tutaj meczu z różnych przyczyn zabrakło w głównym składzie naste0ujących zawpdników:Kowalkowski,Myśliwiec,Szydło Krzysztof,Urban,Sowa czyli 6 podstawowych graczy czyli nie był to główny skład.
Odpowiedz
-5
@ Natural Born Leader
dnia 05.09.2021, 15:26 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
5
@ Tigers
dnia 05.09.2021, 19:22 · Zgłoś
Więcej chciec ? żebyś się przedstawił jak masz jaja !!!
Odpowiedz
0
@ Natural Born Leader
dnia 05.09.2021, 19:38 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
4
@ Tigers
dnia 05.09.2021, 21:43 · Zgłoś
Wyobraż sobie ze i tak forum sie dowie jak się zwiesz !!! Internetowy wojowniku i to juz nie długo.!!
Odpowiedz
1
@ Natural Born Leader
dnia 06.09.2021, 09:34 · Zgłoś
"niedługo" tak się pisze to trudne polskie słowo.
Widzisz? Sam sobie poradzisz.
Odpowiedz
0
@ M
dnia 08.09.2021, 17:09 · Zgłoś
Kim ty jesteś? Zbawicielem wszystkiego? Człowieku daj na luz bo nikt nie chce czytać twoich farmazonów.
Odpowiedz
-3
@ Natural Born Leader
dnia 05.09.2021, 15:18 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-3
@ Natural Born Leader
dnia 05.09.2021, 14:56 · Zgłoś
[Komentarz nie na temat]
Odpowiedz
-4
@ Jks
dnia 05.09.2021, 13:40 · Zgłoś
A slyszales cos..kiedys ...ze na transmisjach i reklamach tez mozna zarabiac ?
Odpowiedz
4
@ mały
dnia 05.09.2021, 14:32 · Zgłoś
Buahahahahahahahahahaha w okręgówce na transmisjach??? ty naprawde zdrowo szurniety jesteś. W 4 lidze Karpaty robiły transmisje za 10 zł i 23 osoby ja wykupiły.Wiesz ile to kasy zarobku po odjeciu kosztów transmisji? juz wiem,ty pójdziesz do klubu Czarni Jasło i zaproponujesz sój sprzet i serwe i preprowadzisz odpłatna transmisję do tych tysiecy kibiców jasielskich co im sie nie chce na mecze chodzic i bieltów płacic i Czarni beda milionerami hahahaha
Odpowiedz
-8
@ Jks
dnia 05.09.2021, 11:43 · Zgłoś
Ja to bym sie raczej cieszyl ze sa nas tysiace ...
Odpowiedz
-9
@ Jks
dnia 05.09.2021, 11:15 · Zgłoś
No i teraz znow widac gdzie jest nasze miejce...OKREGOWKA
Odpowiedz
8
@ mały
dnia 05.09.2021, 11:38 · Zgłoś
Jeśli piłkarze zasługują na okręgówke to nie ma skali na jaką ligę zasługuja kibice Czarnych,których na meczach w Jaśle jest garstka a w internecie tysiące
Odpowiedz
6
@ [...]
dnia 05.09.2021, 09:58 · Zgłoś
Dobra sobota w wykonaniu klubu Czarni Jasło wygrała młodzież oraz seniorzy trzeba walczyć dalej nie narzekać szukać punktów i będzie dobrze
Odpowiedz
4
@ kib
dnia 05.09.2021, 08:55 · Zgłoś
Brawo Czarni. Każda wygrana jest jednakowo wartościowa - za 3 punkty.
Odpowiedz
5
@ [...] [...] miejski
dnia 05.09.2021, 08:27 · Zgłoś
Wygrana z najsłabszą drużyną i strata bramki .
Odpowiedz
-2
@ Kiero
dnia 05.09.2021, 10:38 · Zgłoś
Jak Cię wyniki naszej drużyny bolą i masz z tym problem to polecamy maść na ból pośladków.
Odpowiedz
1
@ Bbb
dnia 06.09.2021, 13:17 · Zgłoś
To jest oczywista oczywistość ale czy mógłby Pan napisać coś czego ludzie nie wiedzą albo nie widać na pierwszy rzut oka
Odpowiedz
1
@ poinformowany
dnia 05.09.2021, 07:20 · Zgłoś
Do druzyny wrócili Rodak i Szydło. Na meczach z Tempem i Zamczyskiem Odrzykoń ma być do dyspozycji trenera Kowalkowski. Myślę że Czarni będą rozkręcać się w miare trwania ligii.Powodzenia !!!
Odpowiedz
-4
@ fan1910
dnia 05.09.2021, 10:24 · Zgłoś
Skąd takie informacje w sprawie Kowalkowskiego???
Odpowiedz
4
@ Kiero
dnia 05.09.2021, 06:51 · Zgłoś
Psy szczekają karawana jedzie dalej.Brawo Czarni,za tydzień trzeba walnąć Nienaszów i czekać na potknięcie Rymanowa.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.