Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Potrącenie pieszej na skrzyżowaniu ulic Kazimierza Wielkiego w Jaśle i Stromej

15

Dzisiaj kilkanaście minut po godzinie 11 na skrzyżowaniu ulic Kazimierza Wielkiego i Stromej w Jaśle doszło do potrącenia 80-letniej kobiety. Piesza trafiła do jasielskiego szpitala na badania. Kierujący renault był trzeźwy.

fot. Czytelnik

Do zdarzenia doszło przy wyjeździe z ul. Stromej w kierunku ul. Kazimierza Wielkiego w Jaśle. Kierujący dostawczym renault master najprawdopodobniej lusterkiem uderzył idącą w kierunku zielonego rynku 80-letnią kobietę. Piesza została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do jasielskiego szpitala na badania. Kierowca renault był trzeźwy.

id

Napisany dnia: 16.09.2020, 12:22
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Ja
dnia 16.09.2020, 12:56
Ocena
komentarza:
18
Zdrowia... I uważajcie. Tak jeden za kierownicą, jak i drugi na ulicy.
@ life
dnia 16.09.2020, 13:13
Ocena
komentarza:
0
Wiadomo, że sprawca zdarzenia był trzeźwy, a poszkodowana ?
@ BIZANCJUM+++
dnia 16.09.2020, 13:33
Ocena
komentarza:
42
W związku z potrąceniem lusterkiem straż pożarna miała okazję wyjechać swoim 20 tonowym wozem z wodą i z 5 chłopami na BARDZO WAŻNĄ AKCJĘ. Odpowiednie środki do odpowiedniej sytuacji i wszystko za nasze pieniądze.
@ celek
dnia 16.09.2020, 13:55
Ocena
komentarza:
30
dokładnie do palącej maszyny wysłano 13 jednostek , jakby paliła się przynajmniej rafineria , chory kraj i tzw. procedury
@ nie jestem wrózbitą
dnia 17.09.2020, 12:52
Ocena
komentarza:
3
jeżeli jestes wrózbitą maciejem i jesteś w stanie przewidzieć rozwój pożaru to zatrudnij się w PSP i pracuj na stanowisku kierowania. poza tym wątpliwa przyjemosć jęździć takim autem po mieście w dodatku w ubraniu bojowym przy takiej temperaturze. widać że twoja wiedza o tej pracy a raczej służbie wynika tylko z forum i seriali w tv.
@ Obserwator
dnia 17.09.2020, 13:57
Ocena
komentarza:
0
Jest nowy komendant a przyzwyczajenia
stare
@ Iza
dnia 16.09.2020, 15:14
Ocena
komentarza:
8
Piesi nie zachowują ostrożności nagminnie
@ łodyniec
dnia 16.09.2020, 15:19
Ocena
komentarza:
12
Święte krowy chodzą drogami bo przecież chodnikiem to ciężko.
@ Muuuuu
dnia 16.09.2020, 16:42
Ocena
komentarza:
-24
Czy ci się podoba, czy nie, w terenie zabudowanym kierujący ma zachować szczególną ostrożność. Na miejskiej ulicy pieszy jest PANEM, o czym nieostrożny kierowca dowie się z wyroku sądowego. Nie znoszę chamskich byków za kierownica.
@ .............
dnia 16.09.2020, 23:01
Ocena
komentarza:
12
Owszem nie neguję twego wpisu odnośnie pieszego, nie mniej jednak
pieszy także powinien zwracać uwagę co się dookoła niego dzieje, bo
tak jak piszą niektórzy chodzą jak cyborgi. Poza tym tak już na wstępie
nie określałbym każdego kierującego "chanskim bykiem", bo ani go nie
znasz ani nue wiesz kto to jest - takze nie wrzucaj wszystkich do jednego
worka, bo nigdy nie wiesz czy akurat Ciebie taka sytuacja nie spotka, gdy
się role odwrócą i co wtedy?
@ NIE
dnia 17.09.2020, 13:31
Ocena
komentarza:
4
"Szczególna ostrożność" ma zastosowanie do niektórych tylko manewrów a nie do obszaru zabudowanego. Poczytaj trochę
@ life
dnia 16.09.2020, 15:45
Ocena
komentarza:
-2
Kamieńcem.
@ life
dnia 17.09.2020, 11:47
Ocena
komentarza:
4
[komentarz nie na temat]
@ yozef
dnia 17.09.2020, 21:06
Ocena
komentarza:
2
szanowni koledzy rowerzysci ,,w jasle bardzo niebezpiecznie jest jechac rowerem glownymi drofgami i lwoska kazimierza wielkiego jagiely 3 maja koscioszki naprawde jesli nie musicie omijajcie te ulice ,,zwlaszcza ci panowie po 75 plus jest ich 4 ,,,panowie tak fajnie jest sie przejechac wzdluz walow rzeki ropy na gadkach ,,,polecam
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Mieszkańcy Jasła chcą płacić mniej za śmieci. Gotowi są zakładać kompostowniki. Miasto jednak nie spieszy się z wprowadzeniem stosownego rozwiązani

   

  Większość Polaków uważa, że ceny za wywóz odpadów są zbyt wysokie. Mieszkańcy Jasła, nie są w tym względzie wyjątkiem. 

 • Wrak samochodu w centrum osiedla Gamrat w Jaśle. Kto i kiedy go uprzątnie?

  Od blisko dwóch miesięcy na osiedlu Gamrat w Jaśle, w pobliżu boiska do koszykówki stoi doszczętnie zdewastowany samochód, którego właściciel nie żyje. Pojazd stał się doskonałym miejscem do zabawy przez dzieci. Okazuje się, że sprawa uprzątnięcia wraku nie będzie taka prosta..

 • Bez skrupułów nadal podrzucają wielkogabaryty

  Na osiedlu Kopernika w Jaśle po raz kolejny podrzucono śmieci pod drzewem w pobliżu przejazdu kolejowego, gdzie pojemniki śmietnikowe nie są w żaden sposób zabezpieczone. Miejsce okazało się być doskonałe do składowania odpadów wielkogabarytowych. Tym razem zalegają tam stare kanapy, lodówki, materac, a nawet opona samochodowa.

 • U pacjentki przyjętej na Oddział Ortopedii potwierdzono zakażenie koronawirusem

  Pacjentka przyjęta do jasielskiego szpitala trafiła na oddział zakaźny. Po trzech dniach pobytu na Oddziale Ortopedii pojawiły się duszności oraz wysoka temperatura. Test na obecność wirusa Covid-19 potwierdził się. Sala, w której przebywała kobieta została zdezynfekowana. Przyjęcia na oddział nie zostały wstrzymane.

   

 • Szkoła języka niemieckiego - Prestiż

   

  (Mobilna) Szkoła Języka Niemieckiego Prestiż oferuje naukę języka niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zdaję sobie sprawę jak cenny jest czas w dzisiejszych czasach dlatego wychodząc naprzeciw potrzebą kursantów istnieje możliwość dojazdu do dzieci i młodzieży. Kursy i szkolenia dla firm odbywają się w siedzibach firm.

 • W Osieku Jasielskim ma powstać farma fotowoltaiczna

  Prywatny inwestor wydzierżawił już od prywatnych osób około 20 ha działki na terenie gminy Osiek Jasielski. Okazuje się, że firma ma w planach budowę farmy fotowoltaicznej. Aby jednak inwestycja mogła się ziścić potrzebna była zmiana w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Radni gminy nie mieli żadnych wątpliwości, że podjęcie tej uchwały przyniesie wymierne korzyści.

 • LAUDERM – nowe oblicze kosmetologii estetycznej

   

  Troska o dobrą kondycję i wygląd nie jest już postrzegana jako coś wyjątkowego, zarezerwowanego dla wąskiego grona osób. Coraz więcej kobiet poszukuje najnowocześniejszych rozwiązań, aby właściwie zadbać o swoje ciało. 

 • Spotkanie z posłem Winnickim cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jaślan

  W minioną sobotę w Jaśle gościł poseł na Sejm Robert Winnicki, jeden liderów Konfederacji, który spotkał się z lokalną społecznością podejmując dyskusję na temat bieżącej sytuacji politycznej w Polsce. Salę wypełniona była po brzegi...

 • Europoseł Łukacijewska po latach przerwy wraca z biurem do Jasła

  Dzisiaj w Jaśle odbyło się uroczyste otwarcie biura europoseł Elżbiety Łukacijewskiej, do którego będą mogli przyjść ze swoimi problemami i innymi ważnymi sprawami mieszkańcy powiatu jasielskiego. Pracownicy biura będą do ich dyspozycji przez trzy dni w tygodniu...

 • Na ścianie bloku przy ul. Szajnochy powstaje monumentalny mural

   

  W Jaśle, coraz więcej budynków zachwyca pracami Sylwestra Łaskawskiego. Jego najnowszą realizacją jest mural na bloku mieszkalnym przy ul. Szajnochy. Wkrótce będzie można podziwiać go w pełnej krasie. Dzieło, tematyką nawiązuje do postaci jasielskich bohaterów wojny polsko-bolszewickiej.

 • Catering dla firm na każdą okazję

   

  O tym, że u „Wojtka”, można zjeść smacznie i do syta, nie trzeba już nikogo przekonywać. Nie wszyscy jednak wiedzą, że pyszne dania kuchni domowej, można w łatwy sposób zamówić on-line, z dostawą wprost do domu, czy też pracy. W ofercie Baru Mlecznego „Wojtek”, znajdziemy również usługi cateringowe dla firm oraz dowóz posiłków regeneracyjnych.

 • Czarni na remis w meczu z liderem tabeli

   

  Po trzech porażkach z rzędu, Czarni Jasło, w końcu zdołali zapunktować w ligowym starciu. Podopieczni Adama Domaradzkiego, dla którego sobotni mecz był debiutem w roli szkoleniowca drużyny seniorów, zremisowali na własnym boisku z Piastem Tuczempy 1:1. Gola dla gospodarzy strzelił w drugiej połowie spotkania Paweł Setlak.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105