Strona główna

Potrącenie pieszej w Dębowcu

18

W Dębowcu doszło dzisiaj do potrącenia 18-letniej kobiety. Miała ona wbiec wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu. Mieszkanka gminy Dębowiec trafiła do jasielskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed godz. 12. na drodze relacji Jasło - Dębowiec. Z wstępnych ustaleń wynika, że pasażerka autobusu, który zatrzymał się na przystanku, po jego opuszczeniu wybiegła zza pojazdu, chcąc dostać się na drugą stronę ulicy. Kiedy znalazła się na pasie ruchu przeciwległym do kierunku jazdy autobusu, została potrącona przez samochód volkswagen touran. Jego kierowca próbował uniknąć zderzenia z kobietą zjeżdżając do przydrożnego rowu.

52-letni kierowca samochodu osobowego był trzeźwy. Nie odniósł też żadnych obrażeń. Poszkodowana piesza, przetransportowana została karetką pogotowia ratunkowego do jasielskiego szpitala, gdzie pozostaje pod obserwacją lekarzy. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.  

red.

Napisany dnia: 09.10.2019, 14:37 , Tagi: Brak
Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ hej
dnia 09.10.2019, 15:22
Ocena
komentarza:
13
W tim Dimbowcu to chodzą jak chcą tu gdzie są chodniki to idą ulicą
@ Ela
dnia 09.10.2019, 15:25
Ocena
komentarza:
22
Dlaczego jak ludzie wychodzą z autobusu to zamiast przejść na drugą strone ulicy za autobusem, przechodzą przed nim ?? :-/
@ O ela
dnia 09.10.2019, 15:33
Ocena
komentarza:
16
Właśnie przechodząc za autobusem jest nie widoczna dla kierowców z przeciwleglego pasa
@ O Ela Ela
dnia 09.10.2019, 15:41
Ocena
komentarza:
21
Gdyby przechodziła przed autobusem kierowca widziałby ja z daleka
@ Johi
dnia 09.10.2019, 16:56
Ocena
komentarza:
-15
Ja jestem z dębówca i normalnie chodzę
@ keller
dnia 09.10.2019, 21:17
Ocena
komentarza:
7
TU nie ma chodników !!! dziesiątki lat ,idą do szkoły,idą pielgrzymi i Tu nie ma chodników.Obecny wójt coś robi ,ale to jeszcze daleka droga do chodnika.
@ Helooo
dnia 09.10.2019, 15:25
Ocena
komentarza:
-13
A wszyscy mówili że dwie dziewczynki potrącono to ja już nie rozumiem
...
@ mm
dnia 09.10.2019, 16:01
Ocena
komentarza:
18
Jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy
Trzeba uważać na drodze szczególnie w taką pogodę jak dzisiaj
@ Stary Glina
dnia 09.10.2019, 18:24
Ocena
komentarza:
2
Kierowca trzeźwy i ok. A ta Szanowna piesza ?
@ Ostrożność
dnia 09.10.2019, 21:25
Ocena
komentarza:
19
W szkołach uczą,że po wyjściu z autobusu nie wolno przechodzić na drugą stronę ulicy ani przed,ani zza autobusu.Należy zaczekać,aż autobus odjedzie i jezdnia będzie widoczna.Ryzykanci powinni wychylić głowę i upewnić się,czy nic nie nadjeżdża.Pośpiech prowadzi do zguby.Rozsądek nakazuje,aby nie ryzykować.
@ Anonim
dnia 10.10.2019, 09:15
Ocena
komentarza:
2
Trzeźwa !!!
@ inf
dnia 09.10.2019, 18:43
Ocena
komentarza:
-9
a ta pisze to z Dębowca? Jak się nazywa?
@ patrzący na ulice
dnia 09.10.2019, 19:21
Ocena
komentarza:
25
Zakładając że to nie była próba samobójcza ciekawi mnie czy smartfon 18 jest cały czy rozbity i czy post dotarł na fejsa?
@ keller
dnia 09.10.2019, 21:17
Ocena
komentarza:
-1
Komentarz został dodany. Właśnie teraz go widzisz (podświetlony na zielono)

TU nie ma chodników !!! dziesiątki lat ,idą do szkoły,idą pielgrzymi i Tu nie ma chodników.Obecny wójt coś robi ,ale to jeszcze daleka droga do chodnika.
@ Lesbijka
dnia 09.10.2019, 22:48
Ocena
komentarza:
12
To wszystko wina tych nieszczęsnych smartfonów, nie patrzy się czy droga wolna tylko wali się do przodu na oślep.
@ Hydrolog
dnia 10.10.2019, 02:29
Ocena
komentarza:
8
Byłem świadkiem.. Całego zajścia.. Muszę was rozczarować niestety to zwykle gapiostwo a nie telefon jak piszecie. A wystarczyło popatrzył w prawo czy nic nie jedzie. Życzę zdrowia tej pani..
@ Warez
dnia 10.10.2019, 08:47
Ocena
komentarza:
-3
W Dymbłowcu same stare budy przy drodze, a chodników brak! Przewaga dzięki technice - Das Auto.
@ Anonim
dnia 10.10.2019, 09:17
Ocena
komentarza:
0
Ludzie każdemu się może to zdarzyć. Nie powiedziane że was może to spotkać.
Trzymaj się kochaniutka❤
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Oleje tłoczone na zimno – z czym to się je?

   

  Oleje są jednym z kluczowych produktów zbilansowanej diety. Nierafinowane, wytwarzane w gospodarstwach ekologicznych są szczególnie bogate w związki o charakterze przeciwutleniającym. Postaw na zdrową żywność i zasmakuj w olejach z gospodarstwa „Nasze Bio” w Dębowcu.

 • W Jaśle i okolicach grasują złodzieje

  W ostatnich dniach na terenie Jasła i Dębowca doszło do kradzieży z włamaniem. Mieszkańcom splądrowanego mieszkania oraz domu jednorodzinnego skradziono pieniądze i biżuterie. Sprawę bada jasielska policja.

 • Tablica z herbem Jasła zniknęła z mogiły jaślan poległych pod Firlejówką

   

  Firlejówka jest dla jaślan miejscem ze wszech miar wyjątkowym. W świadomości i kulturze historycznej lokalnej społeczności w ciągu dziesięcioleci urosła do rangi niepodważalnego symbolu męstwa i bezgranicznego poświęcenia ojczyźnie. Miejsce, które winno być otoczone szczególną czcią stało się jednak w ostatnim czasie polem dla zabiegów, które z trudem uznać można za przykład godnego upamiętnienia bohaterów wojny polsko-bolszewickiej.

 • Zderzenie BMW z volvo we Wrocance

  W miejscowości Wrocanka doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Tuż za łukiem drogi zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierowcy obydwu pojazdów trafili do szpitala.

 • W Cieklinie powstanie strzelnica

  Rada powiatu zabezpieczyła 350 tys. zł na budowę strzelnicy powiatowej w Cieklinie. Inwestycja ma być realizowana w przyszłym roku. Całe zadanie opiewa na blisko 2 mln zł. Zarząd powiatu ubiegać się będzie o dofinansowanie zadania z Ministerstwa Obrony Narodowej.

 • Małgorzata Adamska-Chmiel drugim zastępcą burmistrza

  Dzisiaj burmistrz Jasła Ryszard Pabian powołał swojego drugiego zastępcę. Małgorzata Adamska-Chmiel dotychczas pełniła funkcję kierownika Wydziału Funduszy Europejskich i Rozwoju Gospodarczego. Pod jej skrzydłami miasto pozyskało 150 milionów złotych dofinansowania.

 • Powiat planuje budowę dwóch mostów i dróg powiatowych

  Rada Powiatu w Jaśle wyraziła zgodę na przystąpienie do budowy dwóch mostów na rzece Jasiołce oraz na rzece Ropie, a także wyraziła zgodę na zabezpieczenie środków w kwocie 200 tys. zł na przygotowanie dokumentacji techniczno-projektowych.

 • Wkrótce odwiedzimy groby naszych bliskich

   

  Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki. Nasza polska tradycja nakazuje, abyśmy odwiedzali w te dni groby swoich bliskich z rodziny i znajomych. Zapalili znicze, złożyli stroiki i chryzantemy w doniczkach.

 • Frekwencja wyborcza w Jaśle wyższa niż 4 lata temu

  Trwają wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Do godziny 12.00 frekwencja wyborcza w mieście Jaśle wyniosła 20,1%.

 • Wypadek w Gorzycach. Trzech motocyklistów trafiło do szpitala

  Dzisiaj około godziny 10. na drodze wojewódzkiej nr 992 w Gorzycach doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych i trzech motocykli. W wyniku tego zdarzenia do jasielskiego szpitala przetransportowano trzy osoby kierujące jednośladem. Obecnie droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do dwóch godzin.

 • Pożar sortowni odpadów w Wolicy. Strażacy walczą z ogniem

  Około godziny 17. w Wolicy wybuchł pożar sortowni odpadów w Wolicy. Ogromne kłęby ciemnego dymu zawisły nad Jasłem. Strażacy z ponad 30 jednostek z powiatu jasielskiego, a także z Krosna, Dębicy, Łańcuta, czy Sanoka zmagają się z gaszeniem pożaru.

 • Tam mógł być cmentarz. Budowa drogi wstrzymana

   

  Budowa odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle została wstrzymana zanim na dobre się rozpoczęła. Na placu budowy blisko dwa tygodnie temu podczas prac archeologicznych odnaleziono szkielet kobiety. Zagadkowe odkrycie pozwoliło na postawienie istotnego z punktu widzenia inwestycji pytania. Czy na trasie przebiegu drogi znajdował się niegdyś cmentarz żydowski?

 • Rusza kolejna edycja społecznej zbiórki zniczy na polskie groby na Ziemi Lwowskiej

   

  W ubiegłym roku w listopadzie harcerki i harcerze 139. Drużyny Harcerskiej „Lisy” im. płk. Leopolda Lisa-Kuli działającej przy Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle odbyli wycieczkę patriotyczną do Lwowa i Zadwórza.  Zabrali ze sobą ponad 1 100 zniczy zgromadzonych w społecznej zbiórce, której organizatorami było Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego i 139. DH „Lisy”. W tym roku postanowili powtórzyć akcję.

 • Pomagają dzieciom chorym na raka

   

  Strażacy ochotnicy znów zwierają szeregi w ramach akcji „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Tym razem jednak oprócz zbiórki zabawek, artykułów szkolnych i innych dla dzieci z chorobą nowotworową zachęcać będą również do oddawania krwi. Machina już ruszyła. Każdy może stać się jej małym a zarazem niezwykle istotnym trybikiem.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105