Strona główna

Potrącenie rowerzystki i zderzenie z motorowerem

8

Dzisiaj w godzinach rannych doszło do zderzenia się pojazdów z udziałem motoroweru w Potakówce. Niedługo po tym zdarzeniu w Jaśle została potrącona rowerzystka.

Po godzinie 7. w Potakówce zderzyły się dwa pojazdy w tym jednoślad. Kierujący Volkswagenem Polo jechał od strony Jedlicza. Na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu od centrum wsi motorowerzyście. W wyniku tego zderzenia kierujący jednośladem trafił do jasielskiego szpitala. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

fot. Czytelnik/ skrzyżowanie ulic Kościuszki z Dworcową

Z kolei po godzinie 8. na skrzyżowaniu ulic Kościuszki z Dworcową doszło do potrącenia 60-letniej rowerzystki. Kierujący Toyotą RAV4 63-latek wyjeżdżając z jednokierunkowej ul. Dworcowej w prawo potrącił jadącą na rowerze ul. Kościuszki 60-letnią kobietę. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję z racji, iż nikt nie został poszkodowany. Sprawę zakończono wystawieniem mandatu karnego.

id

Napisany dnia: 28.06.2019, 09:48 , Tagi: Brak
Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ ya
dnia 28.06.2019, 10:47
Ocena
komentarza:
2
To ile w końcu tych aut zderzyło się w Potakówce? Bo doszło do zderzenia się pojazdów z udziałem motoroweru. Tak jest napisane. Poszkodowanym dużo zdrowia życzę.
@ fd
dnia 28.06.2019, 11:02
Ocena
komentarza:
-18
lo ludzie co to sie dzieje,modly nie pomogaja kruca fuks!!!,cza dac wiecej na toce
@ patologia z blokowiska
dnia 28.06.2019, 12:27
Ocena
komentarza:
-6
JUż przyszykowane na niedziele całe 500+ dajemy.
@ u
dnia 28.06.2019, 16:33
Ocena
komentarza:
11
na to żebyś zmądrzał
@ Niewiemnieznamsie
dnia 28.06.2019, 12:06
Ocena
komentarza:
-6
1. Piszom o Patakówce a zdjęcie jakieśik inne chyba to Jasło- miasto winnych klimatow.

2. Cyt. "Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję z racji, iż nikt nie został poszkodowany." Poszkodowani zostali ( uszkodzony rower, uszkodzony samochód, TU bo musi wypłacić szkodowe, a tu zapewne chodzi o to, że nikt nie została ranny bo to juści wypadek je.
@ Sołtys
dnia 28.06.2019, 21:40
Ocena
komentarza:
1
Znuf mowa nienawiści usuwa komentarze tak jak za komuny
@ Patola
dnia 01.07.2019, 06:03
Ocena
komentarza:
1
Jasielski komentujące prymitywy
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Zapalając znicze na ich grobach spłacamy dług

   

  Ulice miasta spowite są gęstą mgłą. Wszyscy tłoczą się z drzwiach autokaru, aby po chwili sennie zasiąść na swoich miejscach. Od odjazdu dzieli ich zaledwie kilka minut. Z niecierpliwością oczekują chwili, w której warkot silnika oznajmi, iż wyprawa na Ukrainę wreszcie się rozpoczyna.

 • 26-latek zniszczył osiem samochodów

  W minioną sobotę w nocy na ul Szkolnej w Jaśle doszło do dewastacji ośmiu samochodów osobowych. 26-letni mieszkaniec Jasła przyznał się do winy. Policja skierowała sprawę do sądu.

 • Obchody Narodowego Dnia Niepodległości w Jaśle

   

  W całej Polsce odbywają się dzisiaj uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości. W Jaśle uroczystości upamiętniające 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości odbyły się w Parku Miejskim, gdzie na Grobie Nieznanego Żołnierza złożono kwiaty.

 • Ceny targowe na zakup obrączek w salonach Łazur!

   

  Planujecie ślub, a nie macie jeszcze obrączek? Stoiska targowe i ich gwar Was przytłaczają?Zapraszamy do naszych salonów jubilerskich w Jaśle i Sanoku, gdzie w ciszy i spokoju wybierzecie Wasze wymarzone obrączki po targowych cenach!

 • Czarni lepsi od wicelidera. Jaślanie mistrzami jesieni

   

  Jesień należy do Czarnych Jasło. Podopieczni Ryszarda Skuby pokonali w ostatnim meczu rundy jesiennej drużynę MKS-u Arłamów Ustrzyki Dolne 2:1. Tym samym zimę spędzą na fotelu samodzielnego lidera rozgrywek klasy okręgowej.

 • Most w Dobrucowej otwarty

   

  Wczoraj odbyło się uroczyste oddanie do użytku nowo powstałego mostu w Dobrucowej. To dobra wiadomość dla kierowców, którzy korzystają z przeprawy mostowej łączącej Szebnie z miejscowościami w gminie Tarnowiec. Wartość inwestycji opiewa na kwotę ponad 6 mln zł.

 • Kolejny radny zatrudniony w szpitalu

  Radny powiatowy Ryszard Papciak został zatrudniony w jasielskim szpitalu na stanowisku starszego specjalisty do spraw analiz na okres dwóch lat. Jak podkreśla dyrektor Michał Burbelka to doświadczony i wartościowy człowiek, który pomoże lecznicy w przygotowywaniu potrzebnej dokumentacji.

 • Zapłoną na polskich grobach we Lwowie

   

  Dobiegła końca zbiórka zniczy, które w czwartek i piątek zapłoną na polskich grobach na ziemi lwowskiej. Tak jak w ubiegłym roku organizatorom drugiej edycji akcji udało się zgromadzić ich ponad tysiąc. W czwartek, wczesnym rankiem harcerze wraz z uczniami Zespołu Szkół Budowlanych udadzą się do Lwowa i Sambora, aby uczcić pamięć Polaków, którzy spoczęli na lwowskiej ziemi.

 • Pomagają dzieciom chorym na raka

   

  Strażacy ochotnicy znów zwierają szeregi w ramach akcji „Paczka dla dzieciaka na święta od strażaka”. Tym razem jednak oprócz zbiórki zabawek, artykułów szkolnych i innych dla dzieci z chorobą nowotworową zachęcać będą również do oddawania krwi. Machina już ruszyła. Każdy może stać się jej małym a zarazem niezwykle istotnym trybikiem.

Nadchodzące wydarzenia

Posiadasz informacje o jakimś wydarzeniu?
Poinformuj nas! Pisz na adres: redakcja@jaslo4u.pl

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105