Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Pracownicy jasielskiego ZUS-u oddawali krew

72

27. pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Jaśle, w tym spora część Związku Zawodowego Pracowników zgłosiła się do akcji honorowego oddawania krwi. Po przeprowadzeniu szczegółowych badań, zgodę lekarza na pobranie krwi uzyskało 17 osób. Podczas akcji, która odbyła się 6 sierpnia br.na terenie ZUS pobrano około 7,5 litra krwi, która zasiliła zapasy Terenowej Stacji Krwiodawstwa w Jaśle.

Taka akcja, jak nas zapewnia Krzysztof Madejczyk, organizator i szef ZZP została przeprowadzona po raz pierwszy, ale nie ostatni. - Jesteśmy w stałym kontakcie z panią kierownik z Terenowej Stacji Krwiodawstwa i jak tylko będą potrzeby to będziemy na nie reagować. Część osób już zgłosiła, że będzie tę krew oddawać cyklicznie – mówi portalowi jaslo4u.pl zadowolony Krzysztof Madejczyk.

Akcja została zorganizowana w ramach współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddziałem Terenowym w Jaśle. Małgorzata Cisek – Prajsnar, kierownik Stacji zwróciła się do ZUS-u z prośbą o pomoc w pozyskaniu krwi. Jasielski ZUS wychodząc naprzeciw tym potrzebom przeprowadził akcję „Krewniacy”. Na apel skierowany do pracowników ZUS  odpowiedziało 27 osób, z których zdecydowaną większość stanowili członkowie organizacji związkowej.

Każdy honorowy dawca w zamian za oddaną krew otrzymał słodki upominek, bezpłatne wyniki badań wraz z Legitymacją Honorowego Dawcy Krwi. - Akcja się sprawdziła, cieszyła się powodzeniem i została pozytywnie odebrana wśród pracowników, jak i kadry kierowniczej – dodaje Madejczyk. Zachęca jednocześnie do udziału w takich akcjach inne jasielskie instytucje. - Warto takie akcje prowadzić i podjąć pewien trud, bo później jest duża satysfakcja. Trudno mi jednak kogoś namawiać, bo każdy sam musi czuć taką potrzebę. Nas zmotywowała koleżanka, która wyszła z taką inicjatywą – podkreśla organizator.

Już teraz wiadomo, że następna akcja oddawania krwi odbędzie końcem tego lub początkiem przyszłego roku. - Czekamy na sygnał od pani kierownik, jak będą zgłaszane potrzeby, to oczywiście pomożemy. Wstępnie umówiliśmy się na koniec roku albo początek przyszłego – mówi Krzysztof Madejczyk.

Za naszym pośrednictwem szef Związków Zawodowych składa podziękowania Ewelinie Gęsiak, pomysłodawczyni i koordynatorce tej inicjatywy. Dziękuje także wszystkim, którzy nie pozostali obojętni na skierowane apele i zgłosiły chęć oddania krwi Fotorelacja z przebiegu akcji będzie wkrótce dostępna na stronie jasielskiego Oddziału ZUS w portalu eksploatacyjnym KSI ZUS. Ponadto wszyscy zainteresowani mogą kontaktować się osobiście z Krzysztofem Madejczykiem.

(kp)

Czytaj więcej: Pracownicy ZUS podzielą się tym, co najcenniejsze

Reklama

Komentarze: 72

Dodaj komentarz Widok:
0
@ aaaaaauuuuuuuuuuuuuu
dnia 25.08.2010, 22:50 · Zgłoś
Wg mnie seven nie mógłb być prywaciarzem, bo do dziś byłby panem. Kiedyś to byli najmądrzejsi ludzie, bo nie dawali się komunie i byli niezalezni, a i majątki ich służą następnym pokoleniom. Wiem coś o tym, gdyż moi rodzice ciężko pracowali, ale na swoim i w [...] mieli komunę. Pan seven to zwykły [...] i [...]. Taka jest smutna prawda.
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 25.08.2010, 20:00 · Zgłoś
Sven to taki portalowy, jasielski Kuba Wojewódzki, ale widzicie jak koło człowieka gwarno.:)
Odpowiedz
0
@ jas
dnia 25.08.2010, 08:47 · Zgłoś
sven pewnie był taksówkarzem albo fryzjerem albo zegarmistrzem bo tak w komunie [...]ono prywatną inicjatywę
Odpowiedz
0
@ aaaaauuuuuuuuuuuuuuu
dnia 24.08.2010, 23:35 · Zgłoś
do seven - coś ty [...] robił przez 40 lat, że masz emeryturę 750 złotych???
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 24.08.2010, 22:23 · Zgłoś
można i tak,używać różnych nick-ów i się popierać,tylko czy to moralne?
Odpowiedz
0
@ popieram svena
dnia 24.08.2010, 12:28 · Zgłoś
sven !. Czasem przesadzasz ale bardzo lubię twoje komentarze i dla nich głównie przeglądam ten portal. Lizanie [...] jest bezpieczne dla liżącego i przyjemne dla lizanego ale nudne. TAK TRZYMAJ !
Odpowiedz
0
@ aaaaaaaauuuuuuuuuuuu
dnia 24.08.2010, 11:00 · Zgłoś
Niektórzy z Państwa nie mają zielone pojęcia czym jest ststem ubezpieczeń społecznych w naszym państwie i mylą je z opieką społeczną. Zapewniam, że to zupełnie coś innego. Emerytura jest świadczeniem,na które składamy całe życie zawodowe ze swoich zarobków i zależy od wysokości naszych składek i czasu przez który pracujemy. Natomiast renta jest zasiłkiem dla osób, które utraciły możliwość wykonywania pracy w związku ze swoim stanem zdrowia. Dlatego dziwię się, że jest takie przyzwolenie społeczne na okradanie chorych ludzi przez oszustów, któtrzy mogliby pracować lub nawet pracują na czarno, ale pobierają świadczenie rentowe. To te osoby są przyczyną tak niskich rent chorobowych. Nie oszukujmy się i nazwijmy ich po imieniu - są złodziejami okradającymi chorych,niezdolnych do pracy ludzi. Jest jeszcze jeden problem o którym może Państwo nie wiedzą. ZUS wypłaca tzw. renty socjalne, które przeznaczone są dla nieszczęśliwych ludzi, których dopadła ciężka choroba przed rozpoczęciem życia zawodowego. Zamysł szlachetny, aby nie pozostawić tych ludzi bez środków do życia. A praktyka jest taka, że o tę rentę najczęściej ubiegają się studenci,aby podreperować swoje finanse. Może po przeczytaniu tego tekstu zastanowicie się Państwo, czy raczej sami nie jesteśmy sobie winni, że mamy takie marne świadczenia z ZUS, jeżeli oprócz chorych korzysta z nich masa cwaniaków i tym potrzebującym ludziom zabiera pieniądze. Jeżeli lekarze orzecznicy uznają tych cwaniaków, zgodnie ze swoją wiedzą za zdrowych, krzyczycie na całe gardło, że dzieje się im krzywda. Krzywda wg mnie dzieje się tym chorym, którzy nie mają na lekarstwa, ponieważ cwaniaczki idą do ZUS po rentę, gdyż uznają, że wszystko im się należy i dostają ją lub wyżebrzą, do lekarze to też ludzie. Gdyby nasze prawo przewidywało kary więzienia za wyłudzenia ubezpieczeniowe mielibyśmy znacznie lepszy system ubezpieczeniowy. Nie wiem tylko dlaczego ustawodawca nie penalizuje przestępstw ubezpieczieniowych.
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 23.08.2010, 22:38 · Zgłoś
uwaga forumowicze : nie dokarmiajcie [...] svena
Odpowiedz
0
@ pozytywny
dnia 23.08.2010, 22:24 · Zgłoś
Obecnie przecież Japonia jest na skraju bankructwa (wielu przewiduje rok 2011 na decydujący dla gospodarki tego kraju), Japonia była potęgą, ale parę lat temu :) Masz nieaktualne dane.
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 23.08.2010, 21:43 · Zgłoś
...Gardzę wami kiedyś było na portalu jak żona nieboszczyka Zająca kandydowała do,,KORYTA'' i ludzie się irytowali to nazwali ich marginesem marne urzędniki trzeba by dać polskich urzędników szczególnie tych z jasielskiego nepotyzmu do Tokyo to byłby raj uczyniony przez nich z tego kraju-PRAWDA może się mylę.
Odpowiedz
0
@ Sven
dnia 23.08.2010, 21:28 · Zgłoś
SKORO NIE MAM RACJI TO CZEMU TAK SIĘ IRYTUJECIE ? CZY POLACY WYTWARZAJĄ Z TYCH WASZYCH MĄDROŚCI BMW ALBO ISUZU NA EKSPORT ?
PRZECIEŻ POLSKA TO DRUGA JAPONIA !
Odpowiedz
0
@ ???_
dnia 23.08.2010, 21:01 · Zgłoś
To są właśnie Polacy co by nie zrobić jest źle -chcesz komuś pomagać to i tak się niepodoba bo np z niewłaściwej firmy. Może by się podobało opini publicznej gdyby tak urzędy pozamieniać na baraki a tym którzy mają dobre wykształcenie obciąć pensje do minimum - to chyba marzenie większości - nie było jak dawniej PRL to było to.
Nie dziwi że jesteśmy jako kraj jakieś 50 lat z czołówką Europy.
Gdyby w ZUS była [...]owizna i sypiące się tynki to by była ulubiona instytucja Polaków, ale niestety ktoś dba o to wszystko.
Odpowiedz
0
@ ass
dnia 23.08.2010, 18:25 · Zgłoś
ZUS - Zakład Utylizacji Staruszków
Odpowiedz
0
@ alawana:)
dnia 23.08.2010, 17:26 · Zgłoś
wiśnia przynajmniej byś się ogolił do zdjęcia:))
Odpowiedz
0
@ do x-men
dnia 23.08.2010, 16:21 · Zgłoś
co ty chłopie piszesz? jak dostałeś 0% uszczerbku na zdrowiu to trzeba było się do sądu odwołać. Jesli tego nie zrobiłeś to widocznie, aż taki cierpiący nie byłeś. Nie znam pracownika zus, który zarabiałby pięciokrotność 1300 zł. Oni zarabiają bardzo marnie jak na to co muszą robić (mam na myśli m.in. kontakty z takimi ludźmi jak ty).
Odpowiedz
0
@ mecenas
dnia 23.08.2010, 12:58 · Zgłoś
Pozdrawiam znajome uśmiechnięte twarze, Zibiego i Prezesa hihi :) niech choć raz kazdy odda w życiu krew, większość ludzi którzy krytykują taka akcje [...] sie w majteczki przed ukłuciem. dlaczego ludzie nienawidza sie wzajemnie...
Odpowiedz
0
@ nola
dnia 23.08.2010, 10:43 · Zgłoś
do Sven ...masz szczęscie ze jesteś w polsce bo u nas w UK już byś tak głośno nie krytykował innych rasistowsko bo dostał bys pałą po grzbiecie i sprawa trafiła by do sadu a ty słono byś za swą głupote beknoł..
Odpowiedz
0
@ wolf tdi
dnia 23.08.2010, 10:31 · Zgłoś
nawet by sie nie osmieszali !!!
krew jest potrzdebna ale to nie jest propagowanie żadenej akcji tylko robienie z siebie męxczenników.
Odpowiedz
0
@ Do ciekawy
dnia 23.08.2010, 07:17 · Zgłoś
Chyba nie widziałeś niezłej laski :/;/
Odpowiedz
0
@ aaaaaaaaauuuuuuuuuuu
dnia 22.08.2010, 23:55 · Zgłoś
Wielki szacunek dla wszystkich, którzy pragną pomóc innym. Na zdjęciach widzę młodych, radosnych ludzi i to napawa mnie otuchą, że jeżeli kiedyś ja, czy ktoś z moich bliskich będzie dla ratowania życia potrzebował krwi, napewno jej nie zabraknie.
Niektóre komentarze są tak rozbrajające, że bez żadnej korekty nadają się do kabaretu. Gratuluję Państwu talentu !!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 22.08.2010, 23:51 · Zgłoś
Trochę Swen ma racje co do złodziejskiego fachu ZUS-u i innych miałem wypadek w pracy pół roku leżałem po tym urazie z tego pięć tygodni w gipsie byłem na komisji lekarskiej w ZUS a oni przyznali mi 0,0% czyli nic dlaczego nie przysługuje mi ??? 19 lat pracuje i płace składki a do ortopedy musiałem iść prywatnie bo następni złodzieje czyli NFZ wprowadził jakieś [...] limity jak oni sami więc ty WIT przestań [...] głupoty o jakimś SZACUNKU do nich bo chyba się nie słyszysz a jeszcze jedno co do ZUSu zasiłki pogrzebowe mają iść w dół o połowę na emerytury ma brakować więc gdzie ta kasa ??? tak jak pisałem wcześniej 19-lat pracy zarabiam 1300-brutto a oni w ZUS 3-5 krotnie więcej a za komuny jak to swen napisał te wszystkie małpiątka z tych wszystkich urzędów zarabiali by najwyżej drugie tyle co ja bo takie było prawo zarobkowe P.S. ODDAJE KREW JUŻ 16-LAT średnio cztery razy w roku i się tym nie chwale !!! DOBRANOC
Odpowiedz
0
@ t.j
dnia 22.08.2010, 21:59 · Zgłoś
Do Sevena
...widzę że masz żel do mieszkańców wsi...Facet więcej optymistycznego spojrzenia na świat...to nie musi być trauma z przed lat ...pomyśl dzięki chłopakom ze wsi teraz możesz bez najmniejszego problemu puścić tzw "bąka"
do przewodniczącego krzysia!
ktoś kto robi karierę kosztem innych daleko nie dojdzie
do krwiodawców z Zus
pełen szacunek ....nie przejmijcie się takimi burakami jak Seven on myśli że jest mieszkańcem wielkiej metropolii a największe miasto jakie widział to Kołaczyce, a dodatkowo wmawia sobie, że pozjadał wszelkie rozumy bo oglądnął wszystkie odcinki "m jak miłość".
Odpowiedz
0
@ do WIT
dnia 22.08.2010, 21:48 · Zgłoś
bardzo dobry i trafny komentarz!! Wg mnie wszystkie dalsze są zbyteczne!!

DO SEVEN:
Jesteś zwyklym marginesem społeczeństwa - Przykro nam wszystkim z tego powodu - przyjmij nasze szczere ubolewanie :(
Odpowiedz
0
@ anna
dnia 22.08.2010, 21:42 · Zgłoś
O kurcze to moj ukochany zięć też oddaje krew ?????? szacunek...
Odpowiedz
0
@ betty
dnia 22.08.2010, 20:50 · Zgłoś
Brawo Andrzej-co za piękny przykład ,no i ten uśmiech!!
Odpowiedz
0
@ XXX
dnia 22.08.2010, 20:36 · Zgłoś
gdzie te piekne zdjecia zostaly usuniete wielka szkoda!!!!!
Odpowiedz
0
@ T.Y.
dnia 22.08.2010, 20:18 · Zgłoś
Jeśli ten artykuł to sprawka pani K P-W to działo się to chyba za namowa jej męża który w ZUSie pracuje.No toście teraz namieszali ludziska jak by nie można było tego po cichu zrobić. Krzysiu dałeś ciała na całej lini - to jeszcze nie wybory tylko o co grasz?
Odpowiedz
0
@ Pawlo
dnia 22.08.2010, 20:15 · Zgłoś
oddawanie krwi cel szczytny i popieram w 100 procentach, oby więcej ludzi oddawało. ale dawanie do tego artykułu zdjęć to już coś nie tak...
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 22.08.2010, 20:04 · Zgłoś
A ta pani na ostatnim zdjąciu to mdleje???
Może za dużo krwi oddała, albo jest chora na coś.
Pomógł jej przynajmniej kto do ZUS-u wrócić???
Odpowiedz
0
@ soprano
dnia 22.08.2010, 19:18 · Zgłoś
No to pięknie. Jeszcze rano można było podziwiać zdjęcia pięknych pań, a teraz już ich nie ma. Chyba przejdę się do tego ZUSu:)

Akcja zacna, czekamy aż taką akcję przeprowadzą w Sądzie, Urzędzie Skarobowym i pozostałych urzędach.
Odpowiedz
0
@ ixi
dnia 22.08.2010, 18:23 · Zgłoś
oddaję krew od 18 roku życia a mam lat 27 mój ojciec ma lat 48 a oddaje krew od 17 roku życia - ma ordery odznaczenia ale nigdy ani on ani ja nie chcielibyśmy mieć zdjęć z tego powodu - oddawanie krwi jest pomocą bezinteresowną a nie reklamą
Odpowiedz
0
@ ooo
dnia 22.08.2010, 18:07 · Zgłoś
A TA NA PRZEDOSTATNIM ZDJĘCIU TO WATE MA NA GŁOWIE ???/
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 22.08.2010, 14:50 · Zgłoś
tak macie rację - jestem ze WSI!!! i oddałam wspaniałą zdrową wiejską krew!!! i jeszcze sobie krowę kupie i zabiorę następnym razem... macie jeszcze jakiś problem???
Odpowiedz
0
@ JAŚLANKA
dnia 22.08.2010, 14:35 · Zgłoś
Przestańcie gadać głupoty!!! Lepiej sami idźcie oddać krew... Nawet nie wiecie jakie są problemy z jej brakiem! Jak można pisać takie komentarze pod adresem kogoś kto ratuje życie innych......Brawo dla tych którzy zdobyli się na tę akcję!!!!
PROSZĘ SIĘ NIE PRZEJMOWAĆ GŁOSAMI "LUDZI MAŁYCH"
Odpowiedz
0
@ WIT
dnia 22.08.2010, 14:28 · Zgłoś
Do Svena
Nie pisz dziecko tutaj o ustrojach, bo po twoich wypowiedziach widać, że o historii, historii politycznej, stosunkach międzynarodowych, unii europejskiej - NIE MASZ BLADEGO POJĘCIA, W tej dziedzinie jesteś [...]. Do tego trzeba czytać, czytać, czytać bardzo dużo książek. A narazie z twoich wpisów wyziera obraz raczej twojej choroby maniakalno-depresyjnej. Zdrowy człowiek nie obraża wszystkich i nie kryttykuje wszystkiego. Swoją drogą jestem ciekawy jakie sam posiadasz kwalifikacje i co sam uczyniłeś żeby żyło się lepiej.
Co do faszyzmu i komuznizmu tak słąwionego przez ciebie- TO TAKICH JAK TY CO KRYTYKUJĄ WSZYTSKO I WYCIĄGAJĄ RĘKĘ PO WSZYTSKO A SAMI NIC NIE WNOSZĄ W ROZWOJ SYSTEMU - PO PROSTU ZABIJANO JEDNY STRZAŁEM, GDZIEŚ NA SYBERII NP. wIĘC DZIĘKUJE BOGU ZE MASZ SZANSĘ ŻYĆ W DZIESIEJSZYCH CZASACH, BO Z TAKĄ POSTAWĄ W KOMUNIE DAWNO BY CIĘ WYELIMINOWALI.
DWA - [...] jak piszesz, ze teraz ludzie dopiero mają biedę i za faszyzmu po śmietniakch nie grzebali, to poczytaj choćby jedną książkę historyczną to się dowiesz skąD się wziął faszyzm. Ja ci pomogę była ogólna nędza światowa, bida jakiej świat wcześniej nie widział, ludzie wtedy nie grzebali w śmietnikach- masz rację bo nie było w czym grzebać taka była bida,że ani jedna okruszyna chleba się nie mogła zmarnować. A teraz z tego co widze i czytam to jesteśmy w czołówce krajów która marnuje najwięcej żywności i wyrzuca na śmietnik.
Dlatego nie wychylaj się tutaj i nie obrażja bo jesteś [...] i jedyne co masz do zaoferowania to obrażanie nic nie winnych pracowników zusu, którzy są zwykłymi urzędnikami a nie decydentami odpowiedzialnymi za system.
I na koniec - po co tych ludzi obrażacie- jesteście tacy mądrzy - w każdej chwili można założyć stowarzyszenie i zbierać krew zróbcie coś - gadać potraficie i obrażać. Oni już coś zrobili uratowali parę istnień ich krew jest w banku krwi, a twoja przelewa się na ekran i tyle z waszego trucia. Przecież i zdjęcia wam zrobią.
Do dziewczyn z ZUSU - jesteście super dziewczyny, ładne, piękne uśmiechnięte buzie, ladne nogi :))) - Co do tych co was obrażają to takie pokolenie - zawsze zawistne, a samo nic od siebie. Zlejcie ich ciepłym m...czem.
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 22.08.2010, 14:19 · Zgłoś
Pan z drugiego zdjęcia ma "to coś" w sobie :)
Odpowiedz
0
@ jjj
dnia 22.08.2010, 13:07 · Zgłoś
dziewczyny w zusie sa bardzo piekne
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 22.08.2010, 12:20 · Zgłoś
porażka!!! jestem pracownikiem ZUS-u, krew oddałam ponieważ chciałam komuś pomóc bo moze i ja bede potrzebowac kiedys czyjejs pomocy!!! zdjecia miały być tylko dla nas jako pamiątka - sama prosiłam zeby nikomu ich nie pokazywać!!! zostaliśmy oszukani nikt nawet nie zapytał czy moze umieścić nasze zdjęcia na tej stronie!!!chciałam zrobić coś dobrego a jestem teraz potępiana i wyzywana!!!najlepsze jest to ze przewodniczący krzysiu sam swojego zdjęcia nie umieścił...dlaczego??? wystawił nasze zdjęcia bez naszej zgody a my jestesmy teraz obrażani!!!
Odpowiedz
0
@ JaN13
dnia 22.08.2010, 12:12 · Zgłoś
do Sven - z tym gliną to się mylisz,a tak faktycznie to nie celowo inicjujesz swoje zachowanie,lecz bezwiednie świrujesz i nie jest to tylko moje odczucie a wielu forumowiczów.Jeśli ci nie pasuje obecny ustrój,to zasil grupę tych 3 mln.będących za granica.A tak w ogóle,to kiedyś pisałeś,że jesteś za granicą,to jak to faktycznie jest? "męczysz się" w tym Jaśle,czy jesteś w krainie miodem i mlekiem płynącej.Widzę,że do ciebie nic nie dociera,bo mózg masz już całkowicie [...].
Odpowiedz
0
@ pozytywny
dnia 22.08.2010, 12:05 · Zgłoś
do Sven,

za świetlaną rzeczywistość socjalizmu, raty płacimy do dziś, Ty też je płacisz w swojej emeryturze.
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 22.08.2010, 11:29 · Zgłoś
JaN13 Taki jesteś sprawiedliwy i mnie krytykujesz i wyzywasz /Sven=[...]?/jesteś gliną od razu to rozpoznałem czasami inicjuje pewne zachowania by się dowiedzieć z kim mam do czynienia jak się zachowa masa to skuteczna praktyka z czasów zimnej wojny trudna jest ale jak się przebrnie...
Odpowiedz
0
@ pepe
dnia 22.08.2010, 11:29 · Zgłoś
Zrobili z tego propagande jak za PRL i bochaterów z siebie robią, wole oddawać krew bez obiektywu aparatu.. Jeszcze zróbcie fotki z zakładowego dnia kobiet...
Odpowiedz
0
@ msi
dnia 22.08.2010, 11:24 · Zgłoś
WIELKIE MI HALO!

Ja oddaję co kilka tygodni i jakoś nikt o mnie nie piszę. Honorowe krwiodawstwo - więc po co się afiszować. Przynajmniej jakiś pożytek z tego ZUSu.
Odpowiedz
0
@ tasior
dnia 22.08.2010, 11:24 · Zgłoś
brawo!!!! MICHAŁ GUNIA!!!!
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 22.08.2010, 11:11 · Zgłoś
JaN13 Przypominam ci,że w faszyzmie i komunizmie nikt,a na pewno emeryt nie grzebał w śmieciach natomiast w katolickiej jaśielskiej demokracji jest to trywialne jakby nigdy nic.Warto się zastanowić co było i jest gorsze za co mam chwalić złodziejskie urzędy obserwuje świat i analizuje 3 miliony pojechało za chlebem,ą ty mi [...] głupoty.
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 22.08.2010, 11:03 · Zgłoś
Masa,ty to przeszedłeś samego siebie...ci co mają renty i zasuwają za granicą to mają i mieć je będą bo stac ich na załatwienie tej renty,czytaj dać odpowiednio w łapę komu trzeba i ile a ludzie chorzy na tej zusowskiej jałmużnie niestety są wysyłani do pracy,której wykonywać nie mogą ze względu na stan zdrowia....im się zabiera te grosze zostawiając bez środków do życia by starczylo kaski dla tych zagranicznych rencistów...to prawda o zusie i rentach . A ODDANIE KRWI PRZEZ PRACOWNIKÓW ZUS POCHWALAM...chociaż ten rozgłos wokół tego jest żenujący,znam ludzi oddających całe lata honorowo krew,mających na koncie po 20-25 litrów i nikt ich nie fotografuje z tej okazji...może nie są tak fotogeniczni jak panie i panowie z ZUS???
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 22.08.2010, 11:02 · Zgłoś
coś wam wyjaśnię ,,[...]''40 lat pracy 750 złotych emerytury przyznanej przez zus w sytuacji kiedy oni sami ze szklanymi pałacami kosztują miliardy złotych.emeryt po wspomnianych latach chodzi po jaśle i grzebie w śmietnikach naprzeciw słodkiego kościoła---to jest-moraliści [...] ,,normalne''was ujmują marne obrazki wzbudzają emocjoanalne pozytywne rozterki,które z kolei was uwierają na mnie to nie działa bo znam działania polskich bandyckich złodziejskich instytucji.z psychiatry nie muszę korzystać bo wiem co tu się dzieje,ani też nie jestem ich ciekawy [...] typu samson bardziej ciekawy jestem inżyniera mercedesa bo korzysta na nim ludzkość to są mądrzy ludzie,a z takich marnych przedstawień to nie ma nic czysty idiotyzm typu obrońcy krzyża.
Odpowiedz
0
@ z daleka
dnia 22.08.2010, 10:13 · Zgłoś
pozdrowienia dla Bulianka :)i Zbycha :)a gdzie reszta brygady wymiekla :)
Odpowiedz
0
@ masa
dnia 22.08.2010, 06:52 · Zgłoś
nikomu nie przychodzi do głowy, że ludzie zdrowieją i to może być powód "zabrania renty"? Wielu pseudo rencistów pobiera kasę z ZUSu mając zdrowie lepsze od osób pracujących, co więcej na takiej rencie najczęściej zasuwają za granicą. Nie dość, że okradają państwo czyli nas podatników to jeszcze nie płacą podatków i składek.
Odpowiedz
0
@ Lulka
dnia 22.08.2010, 01:23 · Zgłoś
Wchodząc na stronę tego artykułu spodziewałam się zobaczyć więcej komentarzy typu "BRAWO", a tu co??? ŻAL!!!

Jestem pod wrażeniem ofiarności pracowników ZUSu :-))) Pozdrowienia dla Was :-)))
Odpowiedz
0
@ JaN13
dnia 22.08.2010, 00:04 · Zgłoś
do Sven a wiesz ty miastowy [...] inaczej,że do psychiatry nie potrzeba skierowania od lekarza rodzinnego?.Jeśli nie wiedziałeś,to już wiesz.Niezwłocznie udaj się do tego specjalisty,choć nie przypuszczam aby mimo podjęcia intensywnego leczenia nawet w zakładzie zamkniętym nastąpiła jakaś poprawa.Jesteś beznadziejnym przypadkiem ,na którego szkoda czasu specjalistów i pieniędzy na leczenie.Przypuszczam,że w przeszłości byłeś ofiarą przemocy [...] i dlatego w tobie tyle nienawiści do ludzi i wszelakiego rodzaju instytucji społecznych / Sven = [...]?/.Poza tym masz zapędy faszystowskie,bo sam kiedyś napisałeś,że czekasz tylko możliwości aby ubrać czapkę z trupią czaszką aby móc wszystkich [...]. A to,że nie cierpisz ludzi ze wsi świadczy o tym,że faktycznie jesteś ze wsi i szpanujesz. Jeśli chodzi o dziewczyny ze zdjęć,to są śliczne i [...] im nie dorównuje.Jeśli nie wierzysz,to sprawdz.Na pewno mi nie odpiszesz,bo nie jesteś do tego zdolny.Potrafisz jedynie obrażać innych nie widząc nic w tym złego.Oj niedobrze z tobą.Życzę ci zdrowia w szczególności tego psychicznego.
Odpowiedz
1
@ ktoś
dnia 21.08.2010, 23:30 · Zgłoś
Nie pajacuj ktośu bo oklep. ZUS to złodzieje każdy to wie. Renty zabieraja a kalekich do roboty wysyłają. Sami siedzia, kawke piją, w nosie dłubią i myślą kogo by tu okraść
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 21.08.2010, 23:26 · Zgłoś
i gratulację dla tych ludzi ! ;)
oby więcej takich.
Odpowiedz
0
@ PRL
dnia 21.08.2010, 23:26 · Zgłoś
Wiadomość prosto z PRL, istna propaganda, jeśli ktoś chce pomóc to nie musi z tego robić wielkie halo na tym polega skromność. Zwiazki zawodowe o których piszecie to następcy [...] więc takie akcje pod publikę maję we krwi.
Odpowiedz
0
@ ktoś
dnia 21.08.2010, 23:15 · Zgłoś
akurat te osoby które oddały krew są z Jasła a nie z jakiejś "wsi" jak to któryś mądry określił.
te osoby pracują w wydziale gdzie nie zabiera się rent, a pracuje się w robicie papierkowej.
wiec jeśli ktoś ma na tyle niewiedzy i mały mózg niech się nie udziela.
miejmy nadzieje, że tym którzy piszą zbędne komentarze krew nie będzie potrzebna. a jeśli już tak na prawdę trzeba im będzie to niech dziękują Bogu że w ogólę ją dostał, i to od ludzie którzy dobrowolnie oddają.
takie "małe mózgi" nie powinny nic dostać !
Odpowiedz
1
@ :)
dnia 21.08.2010, 23:10 · Zgłoś
Sven, to rzeczywiście wybitnie patologoczna jednostka wymagajaca osobnego komentarza.
Stworzenie ewidentnie bite przez starsze jednostki łańcucha genealogicznego z naciskiem na łańcuch, którego działanie z pewnością zna i używa, a jego zastosowanie mógłby nam z lubością wielgachną przybliżyć.
Jego korzenie sięgają głębokiego lasu, stamtąd uciekł, zakwaterował się w jakimś jasielskim blokowisku. Pierwsze pieniądze, które ukradł pozwoliły mu na zakup komputera i internetu, o istnieniu którego dowiedział się niedawno co skutkuje wylewaniem [...] i wszelakich pomyj na wszystko co się da (ruszajace się i martwe) nie wiedząc o tym, że w swoim kretyniźmie nie jest anonimowy...
Taki to jest ten Sven niedobry.
Odpowiedz
0
@ slavvv69
dnia 21.08.2010, 22:56 · Zgłoś
Pozdrowienia dla Zbyszka z 6-go zdjęcia
Odpowiedz
0
@ JKS 1910
dnia 21.08.2010, 22:55 · Zgłoś
Joy, ciekawy, tomas, sven, , wiedzma - jesteście synonimen jasielskiego [...] i komunistycznej [...].
Następnym razem, zanim zaczniecie wypisywać swoje denne przemyślenia na forum publicznym, pomyślcie, że może ta - tak okrutnie przez Was znienawidzona - ZUSowska krew uratowała czyjeś życie.

Krwiodawcom szacunek i uznanie.
Odpowiedz
2
@ do Sven
dnia 21.08.2010, 22:54 · Zgłoś
Czy u Ciebie wszyscy w domu są zdrowi?
Ty gosciu [...] jakiś jestes. Coby się nie ukazało na portalu to sama krytyka. A w tym przypadku czego Ci nie życze, to mam nadzieje, że ta krew Ci się nie przyda, tylko komuś innemu potrzebującemu. I nie jestem z ZUS-u. Pozdro wszystkim.
Odpowiedz
0
@ wiedzma
dnia 21.08.2010, 22:31 · Zgłoś
koledzy i koleżanki z pracy - jacy byliście dzielni!!!!!!! wszystko dla czekolad -czy dla 1 dnia wolnego???????????????
Odpowiedz
1
@ pozytywny
dnia 21.08.2010, 22:31 · Zgłoś
do Sven

Radzę się udać do dobrego psychologa, bo chyba masz bardzo duże problemy emocjonalne, jak dotąd nie przeczytałem żadnego Twojego komentarza który nie zawierał by jadu, wyrzutów, żali, narzekań itp. Być może używasz komentarzy jako sposobu na wyżycie się, polecam Ci zamiast wypluwania z siebie takich frazesów, bieganie, siłownię.
Odpowiedz
0
@ Angie28
dnia 21.08.2010, 22:30 · Zgłoś
Ja dwa tygodnie temu w tej samej stacji też honorowo krew oddałem, ale nikt mnie nie fotografował. Może dlatego że w ZUS-ie nie pracuję
Odpowiedz
1
@ pozytywny
dnia 21.08.2010, 22:21 · Zgłoś
BRAWO, BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO.

A tymi głupimi, złośliwymi itd. komentarzami się nie przejmujcie. Piszą je mali ludzie którzy w życiu nic nie zrobili bezinteresownie. Ich wypowiedzi ([...]) są warte tyle co szary papier toaletowy nic więcej.
Odpowiedz
0
@ Wamber
dnia 21.08.2010, 22:21 · Zgłoś
A kiedy oddadzą ludziom pieniądze które zabrali na premie i wczasy dla Siebie???
Odpowiedz
-2
@ Sven
dnia 21.08.2010, 22:19 · Zgłoś
...Laski z zusu po twarzach widać,że są ze wsi ale [...] to nawet krowa gdyby była wymalowana z pewnością by się spodobała.
Na wsi jest taka proporcja 100 [...] na 20 wieśniar dlatego [...] wszystkie się podobają,ą [...] w mieście zachowują się jak u siebie na wsi chociaż czasami się nie spodziewają i dostają w [...]---oczywiście tylko w mieście.
Odpowiedz
-1
@ Sven
dnia 21.08.2010, 22:06 · Zgłoś
NIE POWINNI POBIERAĆ ŻADNEJ KRWI BO TO KREW PASOŻYTÓW TYPU KLESZCZ CZY MOŻE KOMARY CO ROZNOSZĄ MALARIĘ.JEŻELI KTOŚ DOSTANIE DO SWOICH ŻYŁ TAKI BADZIEW TO BĘDZIE ROBIŁ TE SAME IDIOTYZMY CO ONI.
Odpowiedz
0
@ krwiodawca
dnia 21.08.2010, 21:54 · Zgłoś
Ten pan uśmiechnięty w koszuli w kratkę(z trzeciego zdjęcia)chyba oddał najwięcej(;(; Pozdro dla WIŚNI
Odpowiedz
1
@ aa
dnia 21.08.2010, 21:52 · Zgłoś
Mam pytanie - kto i kiedy ta akcje promował bo 95 % załogi firmy nie wiedziała o tym. Piszemy o ZZP ZUS ale tak na prawdę to sami sobie to nakręcili by wyszło miodnie a reszta lodków nie wiedziała nic. Pytanie dla kogo to jest robione bo widzimy ze po to by sie spodobać Pani dyrektor i by było o związku głośno. Z tego co wiem są jeszcze 3 inne związki i nikt nic nie wiedział. Dajmy na luz i wróćmy do normalności. ta na marginesie to Krzysia lubię ale niech działa sam a nie słucha innych ;-) Więcej samodzielności i odwagi.
Odpowiedz
-2
@ Kazimierz
dnia 21.08.2010, 21:15 · Zgłoś
Jedyna jednostka zatrudniająca zdrowych ludzi i posiadająca odpowiednie warunki.
Odpowiedz
0
@ tomas
dnia 21.08.2010, 21:12 · Zgłoś
Dziś oddadzą krew, jutro zabiorą rentę...
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 21.08.2010, 21:09 · Zgłoś
juz widze te komentarze o laskach z zusu...poniekad niezle sa...
Odpowiedz
-1
@ joy
dnia 21.08.2010, 20:45 · Zgłoś
najwyższa pora się zrewanrzować za tę krew cośćię ludziom wypili
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.