Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Pracuj w BWI w Krośnie!

W dzisiejszych czasach, gdy świat zawodowy pędzi naprzód, poszukiwanie stabilności, możliwości rozwoju i satysfakcjonującej kariery staje się coraz bardziej istotne. Jeśli właśnie tego szukasz, mamy dla Ciebie propozycję, która może zmienić Twoje życie.

BWI to nie tylko firma - to miejsce, gdzie praca nabiera nowego znaczenia. Nasza oferta to szansa na rozwój, współpracę z pasjonującymi ludźmi oraz uczestnictwo w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań dla przyszłości.

Jesteśmy globalnym dostawcą motoryzacyjnym z ponad stuletnią historią i wizją wzmacniania inteligentnej mobilności. Specjalizujemy się w tworzeniu bezpiecznych, komfortowych, inteligentnych i zrównoważonych rozwiązań dla jazdy - elementów układów hamulcowych i układu zawieszenia. Nasze zakłady i centra techniczne są strategicznie rozmieszczone w trzech głównych regionach – Ameryce, Azji (Chiny) i Europie.

Co możemy Ci zaoferować?

Programy szkoleniowe i wsparcie w rozwoju umiejętności: W BWI nieustannie inwestujemy w naszych pracowników. Oferujemy bogaty program szkoleń oraz wsparcie w rozwoju umiejętności, co daje Ci możliwość rozwoju zarówno w swojej dziedzinie specjalizacji, jak i w zakresie umiejętności miękkich.

Stabilność zatrudnienia: Nasza firma może poszczycić się 80-letnią tradycją w Krośnie. To oznacza, że możesz liczyć na większą stabilność zatrudnienia w porównaniu z innymi sektorami.

Atrakcyjne świadczenia dodatkowe: Premia miesięczna, premia za brak absencji, premie świąteczne, premia wakacyjna, świadczenia z ZFŚS (wczasy pod gruszą, bilety do kina/teatru/na basen/na wydarzenia sportowe), ubezpieczenie grupowe - to tylko niektóre z benefitów, które oferujemy naszym pracownikom.

Międzynarodowe środowisko: Działamy na międzynarodowym rynku, co sprawia, że praca w BWI może być nie tylko ekscytująca, ale także przyczyniać się do poszerzania Twoich horyzontów zawodowych i osobistych.

Innowacyjne podejście: W BWI inwestujemy w najnowsze technologie i innowacje, dając naszym pracownikom możliwość nauki i pracy z najnowszymi narzędziami i rozwiązaniami. To otwiera drzwi do udziału w projektach przyszłościowych i innowacyjnych.

Szukamy zarówno pracowników na stanowiska fizyczne, jak i umysłowe.

Obszar Produkcji

Operator produkcji (praca fizyczna, na 3 zmiany, zakres obowiązków różny, w zależności od obszaru produkcji. Poszukujemy osób, które są zmotywowane i pracowite).

Dział Inżynierii Procesu

-> Technolog Procesu (proces spawania, montażu, obróbki tłoczysk)

Dział Utrzymania Ruchu

-> Konstruktor

-> Automatyk

-> Mechanik

-> Mechatronik

-> Elektronik

-> Magazynier

Doskonalenie Procesów

-> Koordynator Wdrażania Inicjatyw VAVE

DZIAŁ LOGISTYKI

-> Kierownik Działu Planowania Sprzedaży i Produkcji

W BWI jesteśmy otwarci dla praktykantów oraz stażystów. Oferujemy PŁATNE STAŻE dla studentów ostatnich lat studiów technicznych - jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany, skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!

Osoby zainteresowane pracą/stażem w BWI prosimy o przesłanie CV na maila: [email protected].

Jeśli nie wiesz, w jakim kierunku chcesz się rozwijać, ale wiesz, że koniecznie powinno się odbywać w naszej Firmie, to również wyślij do nas CV z krótką informacją o sobie i o obszarach, w których czujesz się pewnie. Napisz w czym jesteś dobry, co potrafisz, a być może dopasujemy stanowisko pod Twoje umiejętności.

Praca w BWI to nie tylko stabilność i rozwój zawodowy - to także emocjonujące doświadczenie, które otwiera drzwi do niezliczonych możliwości. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz się rozwijać, BWI jest idealnym miejscem dla Ciebie. Przyłącz się do nas i odkryj swoje możliwości w korporacyjnym świecie!

Skontaktuj się z nami:

E-mail: [email protected]

Telefon: 882814295

Artykuł sponsorowany

W dzisiejszych czasach, gdy świat zawodowy pędzi naprzód, poszukiwanie stabilności, możliwości rozwoju i satysfakcjonującej kariery staje się coraz bardziej istotne. Jeśli właśnie tego szukasz, mamy dla Ciebie propozycję, która może zmienić Twoje życie.

 

Napisany dnia: 03.04.2024, 07:41
Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657