Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Przedszkole Miejskie nr 6 w Jaśle przy ulicy Kopernika otwarte na dzieci i rodziców

W sobotę 22 lutego 2020 r. odbył się dzień otwarty w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Jaśle im. Pluszowego Misia, przy  ulicy Kopernika 8a w Jaśle. Była to doskonała okazja do zapoznania się z placówką oraz jej ofertą edukacyjną.

Dzieci wraz z rodzicami mogły poznać przedszkole i poczuć się jak prawdziwe przedszkolaki. Zorganizowano dla dzieci zabawy z chustą animacyjną, zabawy muzyczne i taneczne,  zabawy plastyczne i sportowe. Najwięcej radości sprawiała dzieciom zabawa w doskonale wyposażonych kącikach tematycznych, odpowiadających zainteresowaniom najmłodszych. Rodzice zadając pytania dowiadywali się wszystkich rzeczy dotyczących pracy przedszkola.

Dlaczego warto zapisać dzieci do Przedszkola Pluszowego Misia?

 • Przedszkole pracuje w godzinach od 6:00 do 16:30
 • Opiekę nad dziećmi sprawuje doświadczona i wykwalifikowana kadra, która doskonali się na bieżąco, aby sprostać wymaganiom dzieci i ich rodziców, zgodnie z obowiązującymi trendami
 • Nauczycielki doskonale przygotowują dzieci sześcioletnie do podjęcia obowiązków szkolnych
 • Opieka dla sześciolatków  jest bezpłatna, natomiast za opiekę dzieci młodszych rodzic płaci jedynie 1 złoty za pobyt dziecka powyżej 5 godzin
 • Przedszkole dysponuje  klimatyzowanymi salami, co jest ogromnym atutem podczas upalnych dni
 • Placówka ma swoją kuchnię serwującą zdrowe posiłki, a stawka żywieniowa wynosi
  6 złotych dziennie
 • Przedszkole posiada  duży i bezpieczny ogród, w którym dzieci spędzają wiele czasu
 • Organizuje wiele uroczystości i przedsięwzięć, w których biorą udział nie tylko dzieci, ale także rodzice, rodziny i społeczność lokalna
 • Oferuje zajęcia wynikające z podstawy programowej oraz pomocy psychologiczno-pedagogicznej
 • Realizuje projekty edukacyjne dostosowane do potrzeb i zainteresowań dzieci oraz pobudzające ich kreatywność
 • Dzieci często wyjeżdżają i wychodzą  na piesze wycieczki, aby mogły poznać najbliższą okolicę, miasto oraz inne miejscowości
 • Odwiedza nas wielu wspaniałych gości ( górnik, poeta, pszczelarz,  zespoły muzyczne, aktorzy, służby mundurowe, sportowcy, kominiarze itp.)
 • Aktywnie współpracuje ze szkołami podstawowymi a szczególnie ze Szkołą Podstawową nr 4 w Jaśle, co ułatwia dzieciom bezstresowe  przejście z przedszkola do szkoły
 • Dla nas dziecko jest najważniejsze a jego rozwój i ciekawość otaczającym światem jest inspiracją do naszej pracy

Jeśli jeszcze ktoś z Państwa nie zdecydował się na zapis swojego dziecka do przedszkola na rok szkolny 2020-2021 zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegóły na stronie internetowej http://www.przedszkole6jaslo.szkolnastrona.pl oraz Facebooku, a także pod numerem telefonu 13 446 93 22. Można także w każdej chwili nas odwiedzić i zobaczyć jak pracujemy, a przede wszystkim uzyskać informacje i odpowiedzi  na wszelkie pytania i wątpliwości.

Rekrutacja trwa do 2 marca 2020 roku.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i serdecznie zapraszamy do nas.

 

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 24.02.2020, 08:57
 • Służą tam, gdzie są potrzebni. Harcerze niosą pomoc w czasie epidemii

   

  Mają misję i konsekwentnie ją realizują. Harcerze z Komendy Hufca ZHP w Jaśle im. Rodziny Madejewskich uzbrojeni w maski, rękawiczki i środki dezynfekcyjne każdego dnia pomagają osobom starszym i samotnym w codziennym życiu. Służą potrzebującym, bo jak sami mówią, jest to ich obowiązek.

 • Lekarka z Jasła zakażona koronawirusem. Przychodnia zamknięta do odwołania

  Od dzisiaj decyzją dyrektora Szpitala Specjalistycznego w Jaśle poradnie specjalistyczne przy ul. Szopena będą nieczynne aż do odwołania. W budynku przeprowadzana jest dezynfekcja. Jedna z osób, która przebywała wczoraj w poradni miała uzyskać pozytywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2... AKTUALIZACJA

 • Trzeci przypadek zakażenie koronawirusem w powiecie jasielskim

   

  Służby wojewody podkarpackiego przekazały kolejny komunikat o liczbie osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2. Mowa o trzynastu przypadkach, wśród których znajduje się kobieta z powiatu jasielskiego. Łącznie na Podkarpaciu na COVID-19 zachorowały do tej pory 93 osoby.

 • Rząd wprowadza nowe obostrzenia w związku z epidemią

   

  Władze zaostrzają reżim sanitarny Polsce. O wprowadzeniu nowych obostrzeń w dobie epidemii koronawirusa poinformowali podczas konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki oraz minister zdrowia Łukasz Szumowski. Zmiany mają ograniczyć kontakty międzyludzkie w przestrzeni publicznej np. podczas zakupów.

 • Trwa rekrutacja do projektu – „Teleanioł jasielski – usługi sąsiedzkie i teleopieka dla osób starszych niesamodzielnych"

 • Sekundniki mają usprawnić ruch na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Szkolnej

   

  Na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza z ul. Szkolną przy sygnalizacji świetlnej zainstalowano sekundniki i zielone strzałki warunkowe. Rozwiązanie ma przede wszystkim usprawnić przepustowość i płynność ruchu na tym często uczęszczanym przez kierowców skrzyżowaniu. Koszt montażu sekundników wyniósł 7 293,90 zł.

 • Dwie kolejne ofiary koronawirusa na Podkarpaciu

   

  Dzisiaj rano, służby wojewody podkarpackiego przekazały informację o dwóch kolejnych zgonach pacjentów szpitala w Łańcucie zakażonych koronawirusem. To młoda kobieta i starszy mężczyzna.

 • Duchowni apelują – "Zostańcie w domach". Święta bez poświęcenia pokarmów

  Biskup Rzeszowski Jan Wątroba udziela dyspensy wszystkim wiernym z uczestnictwa we mszy św.  w niedzielę i inne święta od 28 marca do odwołania. Jednocześnie przypomina, że należy uczestniczyć w Eucharystii przez media...

 • Janusz G. skazany na 25 lat pozbawienia wolności

  W Sądzie Okręgowym w Krośnie zapadł wyrok w sprawie Janusza G. Sąd skazał go na 25 lat więzienia za zabójstwo byłej żony. Wyrok jest nieprawomocny.

 • Nie ma mowy o odwołaniu sesji Rady Powiatu

   

  Sesja Rady Powiatu w Jaśle zwołana na 3 kwietnia 2020 r. odbędzie się zgodnie z planem. Tak zapewnia Anna Nigborowicz, wiceprzewodnicząca rady. Przekonuje jednocześnie, że w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaśle, w której obrady mają się odbyć zapewnione zostaną jak najlepsze warunki sanitarne.

 • Szyją maseczki ochronne, których część trafić ma do służb walczących z koronawirusem

   

  Wczoraj Zakład Krawiecki Beaty i Łukasza Gałuszków rozpoczął produkcję maseczek ochronnych. Część z nich zamierza on nieodpłatnie przekazać m.in. ratownikom medycznym oraz funkcjonariuszom służb, które stoją na pierwszej linii walki z epidemią koronawirusa. Inicjatywa ma być odpowiedzią na stałe zapotrzebowanie w materiały ochronne.

 • Jasielski Inkubator Przedsiębiorczości poczeka na otwarcie

   

  Prace, których efektem będzie powstanie Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle zmierzają ku końcowi. Na jego otwarcie trzeba będzie jednak poczekać nieco dłużej niż zakładano. Zmiany w harmonogramie spowodowane są panującą w kraju epidemią koronawirusa.

 • Sesja Rady Powiatu w Jaśle w obliczu epidemii

   

  Każdego dnia w Polsce notuje się wzrost liczby zakażonych koronawirusem. Rząd po raz kolejny zaostrzył zasady dyscypliny sanitarnej. Samorządy decydują o odwołaniu lub przesunięciu terminów sesji rad gmin i powiatów. Tymczasem na 3 kwietnia bieżącego roku zaplanowano sesję Rady Powiatu w Jaśle. Zgodnie z zawiadomieniem ma się ona odbyć w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego.

 • Czy podgrzewacze tytoniu mogą się stać alternatywą dla papierosów?

   

  O tym, że palenie jest szkodliwe dla zdrowia, nie trzeba nikogo przekonywać. Przywiązanie nałogowego palacza do papierosów jest jednak silniejsze niż można się spodziewać. Jak zatem rozpocząć walkę z nałogiem? Dobrym rozwiązaniem będzie metoda „małych kroków”. W tym nierównym pojedynku palacza mogą np. wspomóc coraz bardziej popularne podgrzewacze tytoniu.

 • Zamawiaj jedzenie z dostawą do domu w „Domowych Smakach”!

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105