Strona główna

Radny Rosół zatrudniony w szpitalu

202
Napisany dnia: 09.01.2019, 13:48 , Tagi: Brak

Wiceprzewodniczący rady z klubu PiS został zatrudniony w jasielskim szpitalu na okres jednego roku na stanowisku głównego specjalisty do spraw inwestycji i rozwoju. – Ukończyłem studia ekonomiczne na specjalizacji zarządzanie strategiczne. Uważam, że jestem na tym stanowisku osobą kompetentną – wyjaśnił Józef Rosół.

fot. Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Józef Rosół

O zatrudnieniu radnego Józefa Rosoła w jasielskim szpitalu mówiło się już w ostatnich miesiącach ubiegłego roku. Faktem jednak stało się to z dniem 1 stycznia 2019 r. Umowa została z nim podpisana na rok. Józef Rosół został głównym specjalistą do spraw inwestycji i rozwoju. Ma wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku zarządzanie i marketing w zakresie zarządzania strategicznego, które zdobył na Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu.

Do obowiązków Józefa Rosoła należy m.in. opracowywanie strategii marketingowych dotyczących rozwoju bądź utrzymania określonego poziomu usług medycznych i opracowywanie na tej podstawie rocznych planów działań marketingowych, prowadzenie wszelkich działań zmierzających do podniesienia oraz utrwalenia pozytywnego wizerunku szpitala, działania promocyjne wobec aktualnych i potencjalnych klientów, monitorowanie, a także aktualizacja stron internetowych lecznicy we współpracy z pracownikami merytorycznymi. Główny specjalista ds. inwestycji ma za zadanie również poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży badań diagnostycznych, programów profilaktycznych oraz monitorowanie efektów. Ponadto jest odpowiedzialny za współtworzenie planów oraz procesów inwestycyjnych szpitala, opracowywanie koncepcji rozwoju jej infrastruktury, a także wyszukiwanie i monitorowanie informacji o możliwościach pozyskiwania środków zewnętrznych na inwestycje i rozwój szpitala.

- Mam pewne pomysły, które będę mógł zdradzić w późniejszym okresie, gdyż są to obecnie koncepcje. Wspólnie będziemy opracowywać plany rozwoju czy inwestycji pozyskiwania środków zewnętrznych. To mnóstwo pracy, żeby nasz szpital powiatowy funkcjonował. Może uda się coś udoskonalić, poprawić czy zdobyć dla niego dodatkowe środki. Uważam, że na pewno będę osobą, która nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie coś pomoże – powiedział dla jaslo4u.pl Józef Rosół, główny specjalista ds. inwestycji i rozwoju zatrudniony od niedawna w jasielskim szpitalu.

Dzisiaj główny specjalista ds. inwestycji i rozwoju

Jak podkreśla dyrektor szpitala Michał Burbelka szykują się kolejne duże inwestycje na oddziale chirurgii, a być może niebawem również związane z oddziałem psychiatrycznym. W związku z tym jak zaznaczył potrzebna jest osoba, która będzie nadzorować całość prac. - Inwestycja związana z budową bloku operacyjnego uświadomiła mi, jak wiele jest pracy i obowiązków. Dwa lata pracowaliśmy nad przygotowaniem tego zadania. Trudno jest mi się opierać na kierowniku działu technicznego, który ma mnóstwo obowiązków, aby mógł jednocześnie nadzorować wszystkie inwestycje. Jest szereg drobnych rzeczy, które mogą gdzieś umknąć. Na szczęście nam to się nie zdarzyło, ale ryzyko jest niepotrzebnie duże. Szpital do tej pory tak ogromnych inwestycji jeszcze nigdy nie wykonywał – podkreśla dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. - Takiego stanowiska do tej pory nie było, więc trudno, żeby był ktoś, kto by miał tego rodzaju doświadczenie. Zadecydowało tutaj to, że jest to osoba staranna, odpowiedzialna, która będzie pracować w zespole i jest w stanie przypilnować tych tematów, które są związane z jego zatrudnieniem. Czas pokaże, czy ta osoba się na tym stanowisku spełnia – dodaje.

Kiedyś specjalista ds. rozwoju

Przypominamy, że w 2016 r. na stanowisku specjalisty ds. rozwoju zatrudniona na okres trzech miesięcy została będąca wówczas wiceprzewodniczącą rady Anna Bialik. – Pani Ania była zatrudniona w kontekście zbliżającej się perspektywy finansowej i tego, że mieliśmy pozyskać pieniądze z RPO na budowę bloku operacyjnego. Miało się pojawić nowe rozdanie w tzw. funduszach norweskich, stąd była potrzebna osoba, która wspólnie z pracownikiem szpitala opracuję strategię na to, jak te pieniądze pozyskać. Ponadto wchodził również mechanizm inwestycyjny tzw. Jowisz i to było dość duże wyzwanie. Anna Bialik zrezygnowała z pracy po upływie trzech miesięcy – wyjaśnia dyrektor Burbelka.

Sprawę zatrudnienia radnego Józefa Rosoła komentuje Ewa Wawro, radna powiatowa, która składała interpelację skierowaną do starosty jasielskiego w sprawie istniejącego sporu zbiorowego pomiędzy dyrekcją Szpitala Specjalistycznego w Jaśle a Zakładową Organizacją Związkową Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Techników Medycznych Elektroradiologii, którzy żądają m.in. wyższego wynagrodzenia zasadniczego. Biorąc pod uwagę, iż do tej pory nic w tym zakresie się nie zmieniło, zatrudnienie nowego pracownika w szpitalu jest zdaniem radnej Wawro wysoce nieprzyzwoite. - Jeżeli popatrzymy jakie zarobki mają pracownicy elektroradiologii, zresztą nie tylko oni, bo swoje żądania mają także inne grupy zawodowe, które naprawdę ciężko i odpowiedzialnie pracują to zatrudnienie kolejnej osoby jest dla mnie rzeczą szokującą. Nie ma mowy o żadnych podwyżkach dla tych pracowników, a w tym momencie zatrudnia się osobę z wysoką pensją – komentuje.

Zarobki? To tajemnica

Zapytaliśmy się Józefa Rosoła, o jego zarobki na stanowisku głównego specjalisty, które będzie musiał wykazać w oświadczeniu majątkowym. W rozmowie z nami nie określił jednoznacznie, ile wyniesie jego miesięczna pensja. - Zarobki są średnie. Proszę zapytać w kadrach w szpitalu o pensję – skwitował. Dyrekcja szpitala również nie odpowiedziała nam na to pytanie. - Na razie nie mogę powiedzieć. Wiedziałem, że takie pytanie może się pojawić, dlatego zwróciłem się do prawników szpitalnych o opinię, ponieważ z jednej strony nie chce unikać tematu, ale nie chce się narażać na nieprzyjemności ze strony samego zainteresowanego, który może mieć prawo do tego, aby nie ujawniać jego zarobków. Takie stanowisko jest jedyne w szpitalu, więc z przyczyn oczywistych nie mogę tego wprost powiedzieć – odpowiedział dyrektor Burbelka.

Ilona Dziedzic

ilona.dziedzic@jaslo4u.pl

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ sx
dnia 09.01.2019, 13:55
Ocena
komentarza:
135
Halo halo, poproszę o wrzucenie linku z ogłoszeniem o wolnym stanowisku pracowniczym i konkursem, który mam nadzieję Pan Radcy wygrał bez krętactwa i znajomości
@ Tic-Tac
dnia 09.01.2019, 14:17
Ocena
komentarza:
56
Treść tego artykułu to nic innego , jak przepisanie pracy magisterskiej P.Rosola .Niektore z nich cyt."promocyjne działanie wobec aktualnych i potencjalnych klientów "Chyba sam P.Burbelka nie jest w stanie tego rozszyfrować. Klientami-pacjentami szpitala są leżący na łóżkach .Czyli jako specjalista odpowiada za wszystko i za nic.
@ jaslanin
dnia 09.01.2019, 15:44
Ocena
komentarza:
72
Ile lat temu ten pan ukończył studia,dzienne ,zaoczne ?.Gdzie pracował wcześniej ,może jaki zakład uzdrowił?Kto potwierdzi ze jest osobą kompetentną ,poza nim?Miał własny biznes? Jak bym skończył takie studia to byłbym prezesem banku własnego albo platformy na morzu
@ do jaslanina
dnia 09.01.2019, 16:40
Ocena
komentarza:
33
Dosyć czytelną odpowiedź dała dragoness.Otóż tak Jaslo wyglada
geopolitycznie, bo większość na decyzyjnych stanowiskach
,to absolwenci słynnej SORBONY nowosadeckiej.
@ Uje
dnia 09.01.2019, 16:52
Ocena
komentarza:
41
Tam wystarczyło płacić czesne i sie dostawało papier "do zarządzania "
Efekty widać w powiecie i mieście
@ sx
dnia 09.01.2019, 19:16
Ocena
komentarza:
48
Komentarz napisałem rano. Do chwili obecnej przeszukałem wszystkie możliwe BiP-y i inne portale ogłoszeniowe chcąc znaleźć ogłoszenie o konkursie, w którym bohater artykułu wziął udział i wygrał. Hm no cóż, niestety nie znalazłem, ale to pewnie moja wina. Przecież musiał być konkurs na takie stanowisko... A tak na poważnie, szlak człowieka trafia...nie dość, że raz na bury rok pojawia się konkurs na wolne stanowisko pracy w lokalnych urzędach, który (nie oszukujmy się) z reguły, o ile nie zawsze jest ustawiony, to jeszcze jaslo4u promuje kolesiostwo i ustawianie obstawiania stanowisk. BRAWO. N I E P O Z D R A W I A M!
@ Nn
dnia 09.01.2019, 22:22
Ocena
komentarza:
8
Mam rozumieć że teraz Pan Lechwar może zostać wicestarosta
@ dic
dnia 09.01.2019, 23:33
Ocena
komentarza:
23
Ze ukonczył studia to oznacza ze jest kompetentny? Bzdura.szkoła ukonczona kilkanascie i wiecej lat temu nie daje gwaranta ze koles cos umie.Praktyka panie.a tu ani słowa o niej.Tak umie jak wójco został prezesem orlenu/Amen
@ do xs
dnia 10.01.2019, 11:05
Ocena
komentarza:
11
Prosze popytać w starostwie ilu nowych urzedników i na jakie stanowiska zostało przyjętych w ostatnim czasie. Nie było, żadnego naboru. Wszystko ze wskazania, na życzenie pt "proszę zatrudnić" A potem się szuka pretekstów na ludzi ze stażem i doświadczeniem, bo trzeba zrobić miejsce. Rotacja jest duża i niestety nie są to dobre zmiany. Gdyby przyjmowano ludzi z kwalifikacjami i kompetentnych to chyba bez problemu przeszli by kwalifikacje?
@ w sprawie Sorbony
dnia 10.01.2019, 18:18
Ocena
komentarza:
15
Mam pytanie jaką kategorię nakowa mają szkoły wyższe lub wydziały zamiejscowe różych uniwersytetów w Jaśle, Nowym Sączu i Krośnie, tak chętnie kończone przez nasze elity?
Dlaczego absolwenci renomowanych uczeli nie mogą znależć w jasle pracy a absolwencji kursów weekendowych nie mają z tym problemu?
@ w sprawie Kopernika
dnia 10.01.2019, 18:43
Ocena
komentarza:
10
Co robi starosta z naszym miastem i szkolnictwem średnim, że absolwenci jasielskich podstawówek i gimnazjów marzą, aby dostać się do Kopernika?
To jest prawdziwy problem! i dramat naszego miasta, że nie ma gdzie kształcić młodzieży.
Dlaczego radni nie zajmą się swoimi obowiązkami zamist bawić się w ustawki z Lechwarem?
Szpital dogorywa , szkolnictwo zaorane, gdzie sa władze tego powiatu? Kupcie bilet do Ameryki komu trzeba, zacznijcie dbać o miasto i jego mieszkańców.
Może Pani dragoness wyjaśni skad taka zapaść w szkolnictwie, że trzeba ogólniak robić w Krośnie?
@ dragoness
dnia 10.01.2019, 23:30
Ocena
komentarza:
6
Zapytajcie się poprzedniego zarządu z p. Kmiecikiem na czele. Zwłaszcza o politykę kadrową w I LO.
@ Eliasz
dnia 11.01.2019, 09:58
Ocena
komentarza:
6
Mnie dziwi jedno 90 % uczniów z 1LO chodzi na dodatkowe lekcje ,Coś chyba nie tak z nauczaniem w tej szkole.
@ jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
dnia 11.01.2019, 17:47
Ocena
komentarza:
1
no to fakt stanowisko dyrektora obsadzano za PO i to z niemałym problemem
@ Uje
dnia 09.01.2019, 13:55
Ocena
komentarza:
43
[komentarz usunięto ze względu na wulgaryzmy]
@ cba
dnia 09.01.2019, 14:54
Ocena
komentarza:
61
Skandal! Kompromitacja!Polityczna korupcja?Praca za głos??
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 09.01.2019, 15:16
Ocena
komentarza:
24
Jaka tajemnica za rok będzie musiał złożyć oświadczenie majątkowe i wszystko wyjdzie na jaw, a po za tym zamiast hasła wyciągać kamizelki - zakrzyknąć, że dają darmowe jabłka na rynku...
@ Fan
dnia 09.01.2019, 17:19
Ocena
komentarza:
-51
Lemingi wy juz nie wyjecie z bulu tylko skomlecie na forach.
Wszyscy wasie sa ekspertami np Nowak,Siemoniak i moge tak cała wasza zakłamana sitwe z PO w sejmie wymienic.I wasze chasło by dobrze się ZYŁO?? i smiech sitwy.
Taki elektorat jak ma PO wszyscy wykształceni ale prace muszą PO kolesostwie sobie załatwić wielcy fachowcy za 15,20 tys na miesiąć za nic nierobienia.
8 lat zdrady Polski i Polaków grabierz i sprzedaz co Polskie lepiej zeby Niemiec zarządzał Polskim według wykształconych lemingów??.
Tfusek juz wyjechał i się smieje za 140 tys na miesiąc a wam kazali mirabelki WPIER...C od wykształcone od a nie odruznia pastewnego od cukrowego leming
@ Uje
dnia 09.01.2019, 17:54
Ocena
komentarza:
4
Bulu bulu hehe
@ dragoness
dnia 09.01.2019, 18:39
Ocena
komentarza:
25
Biedny Fan...
@ Fan
dnia 09.01.2019, 19:12
Ocena
komentarza:
-34
Z Komoruskiego tak sie smiałeś i mówiłeś biedny mój prezyden idiota?? do niego to bulu kieruj piszac bulu robie to specjalnie ale widac tą waszą inteligęcje.Prezyden Polski tak moze pisać ale ja juz nie?? ta wasza psełdo inteligencja.
Pani dragoness o pani nawet szkoda pisac.
@ Uje
dnia 09.01.2019, 19:17
Ocena
komentarza:
5
Psełdo psełdo hehe
@ dragoness
dnia 09.01.2019, 19:33
Ocena
komentarza:
21
Bardzo biedny Fan...
@ Lord
dnia 09.01.2019, 19:41
Ocena
komentarza:
11
7 na rękę i jeszcze na zwolnieniu do roboty bo na pomidorową przerobimy SZpecjalisto...buahaha.
@ Resortowe dziecko
dnia 09.01.2019, 22:00
Ocena
komentarza:
30
A teraz reklama:
JÓZEF ROSÓŁ ZAKŁAD PRODUKCUJNO - USŁUGOWY "SYSTEM"
Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych

1.01.2019 ZAWIESZONA DZIAŁALNOŚĆ

Kto naprawi żaluzje w szpitalu jak się zepsują jak Rosół zawiesił działalność
@ dic
dnia 09.01.2019, 23:38
Ocena
komentarza:
10
OJ sie w główce porobiło ze hej.Zapomniałes dodac o mateuszku kłamczuszku co mu sad udowodnił.O broszce co sie rozbija i sie jej nalezy a ostatnio o wieklim przekrecie KNF I skokach ale podobno umorzone albo sprawa w toku..Proponuje .Idzie ciezka zima do łopaty oszołamie i odsniezac miast bo tylko na to sie przydasz
@ zen
dnia 10.01.2019, 13:33
Ocena
komentarza:
2
Taka pewnosc ? Jak zlozy mandat radnego do tego czasu ?
@ Lord do fan
dnia 10.01.2019, 18:50
Ocena
komentarza:
2
...nadchodzi powoli twoja chwila...bo 5 minut bylo steasznie dlugie..DOŚĆ
@ Uje
dnia 09.01.2019, 13:58
Ocena
komentarza:
59
Szkółe byznesową w Sączu ?Józek ty to masz papiery!!!
@ dragoness
dnia 09.01.2019, 14:10
Ocena
komentarza:
79
Szkoła macierzysta p. Rzońcy. Tam zdobywał szlify w marketingu i zarządzaniu. Projekty robili jego koledzy z grupy.
@ tapir
dnia 09.01.2019, 14:11
Ocena
komentarza:
-31
Ryzykowna stwierdzenie. Jest w stanie udowodnić to pani w sądzie?
@ dragoness
dnia 09.01.2019, 14:17
Ocena
komentarza:
94
Owszem. Pan Rzońca był jednej grupie z moim mężem. Wtedy się z nim przyjaźnił, a jak poszedł w politykę, to przestał go poznawać na ulicy. Co, wzorem p. starosty, naśle pan na mnie policję? Znowu się pośmiejemy.
@ Asr
dnia 09.01.2019, 14:43
Ocena
komentarza:
-28
A jaka jest pani szkola macierzysta? Ile to uniwersytetow jest w radomiu?
@ xmen
dnia 09.01.2019, 15:08
Ocena
komentarza:
8
Nazywajmy sprawy takimi jakie są
@ rudy doktor
dnia 09.01.2019, 15:47
Ocena
komentarza:
-9
Nie strasz! Nie strasz bo się [...]!
@ krs
dnia 09.01.2019, 16:32
Ocena
komentarza:
-20
Nie macierzysta ...tylko kolejna podyplomówka mgr WSP -Kraków 1983 potem podyplomowe historia UJ i zarządzanie Nowy Sącz .. 2011 doktorat UJ ...klepać w klawiaturę aby zaistnieć na forum ???ŻAŁOSNE
@ dragoness
dnia 09.01.2019, 16:50
Ocena
komentarza:
11
Niech pan nie będzie śmieszny, co? Zapraszam do szkoły, przejrzymy moją teczkę z dokumentami. Jeśli się pan odważy.
@ oferent
dnia 09.01.2019, 17:01
Ocena
komentarza:
-19
To już wiem pani dragoness, skąd się wzięła taka nienawiść do PiS-u. Nie z żadnych powodów politycznych czy ideowych, tylko z tego, że Rzońca pani męża na ulicy nie poznaje. Jakież to zabawne.
@ keller
dnia 09.01.2019, 17:53
Ocena
komentarza:
-16
typowa polska zazdrość,koledze się udało a mi nie.
@ dragoness
dnia 09.01.2019, 18:41
Ocena
komentarza:
47
Nienawiść do partii dlatego, że jej członek jest niewychowany? Pan żartuje? Chamstwo nie zależy od partyjnej przynależności. Jest wrodzone.
@ Uje
dnia 09.01.2019, 19:19
Ocena
komentarza:
26
Mało że wrodzone to przez lata rozwijane
@ krs
dnia 09.01.2019, 20:49
Ocena
komentarza:
-12
Ale mnie nie interesuje teczka dragonessy … znam B.Rzońcę z czasów gdy był zwykłym nauczycielem i wiem co kończył...co nie oznacza .że jestem fanem jego Bogdaniej mości Nie lubię mijania się z prawdą nawet gdy dotyczy kogoś kogo specjalną estymą nie darzę.
@ dragoness
dnia 09.01.2019, 21:54
Ocena
komentarza:
24
Nie mijam się z prawdą. Był studentem w Nowym Sączu? Był. Woda sodowa uderzyła mu do głowy? I owszem.
@ dic
dnia 09.01.2019, 23:41
Ocena
komentarza:
0
Przestancie z tym radomiem.Miało byc lotnisko a jest posmiewisko.wiem natomiast ze ma byc port łodzi podwodnych.Przysiegam Sam Maciar kiedys mówił
@ J23
dnia 10.01.2019, 09:59
Ocena
komentarza:
2
Ma ale już przeterminowane,
@ do dragoness
dnia 10.01.2019, 11:30
Ocena
komentarza:
5
Zainteresował mnie ten wątek: "wzorem p. starosty, naśle pan na mnie policję?" bardzo prosze napisać o co chodzilo, z jakiego powodu starosta nasyła na Panią policję? (z forum wynika, że jest Pani nauczycielem szkoły średniej więc przepraszam nie rozumiem, złożył na Panią wniosek o popełnieniu przestępstwa? jako osobę prywatną czy podległego mu nauczyciela, czy to rodzaj mobingu, czy ograniczenie swobód obywaltelskich?)
@ Herod
dnia 10.01.2019, 16:41
Ocena
komentarza:
0
Przestań, kobieta pisze zeby pisać, wyzej wytknieto jej mijanie sie z prawdą a po niej spłyneło, wiec nie spodziewaj sie ze cos wytlumaczy
@ dragoness
dnia 10.01.2019, 23:36
Ocena
komentarza:
1
Zaniepokoiło go, lub zabolało określenie "BMW pana posła". Przysłał dwóch przemiłych panów, aby wyjaśnili, co miałam na myśli. Nie chcieli mi powiedzieć, kto złożył doniesienie, no ale to chyba oczywiste. Wyjaśniłam, pośmialiśmy się, pożegnaliśmy i poszli sobie. Na tym sprawa się zakończyła. Pan Kmiecik też mnie straszył sądami na spotkaniu z nauczycielami, zaproponowałam mu zwrócenie się do tej szacownej instytucji, aby rozstrzygnęła, czy mam prawo udostępniać mu dane niepełnoletniego ucznia, ale z zaproszenia nie skorzystał.
@ stary
dnia 12.01.2019, 19:00
Ocena
komentarza:
2
A jakie znaczenie ma dzisiaj, kto jakie studia ukończył? Każda lepiej płatna praca jest po znajomości. System kreuje miernoty i na razie nic z tym nie da się zrobić, przynajmniej tak mi się wydaje.
@ xmen
dnia 09.01.2019, 14:02
Ocena
komentarza:
25
"Zadecydowało tutaj to, że jest to osoba staranna, odpowiedzialna, która będzie pracować w zespole i jest w stanie przypilnować tych tematów"
Ciekawe kryteria...
A co na to "art. 33 ust. 1 ustawy z 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych, który wskazuje na zasadę jawności gospodarowania środkami publicznymi."
Proszę o odp eksperta.
@ 7 na rękę
dnia 09.01.2019, 19:21
Ocena
komentarza:
19
Napisał:
Uważam, że na pewno będę osobą, która nie zaszkodzi.

KOMU ???
Za to 7 na rękę sie należy
@ 7 na rękę
dnia 10.01.2019, 19:32
Ocena
komentarza:
4
"to było dość duże wyzwanie. Anna Bialik zrezygnowała z pracy po upływie trzech miesięcy – wyjaśnia dyrektor Burbelka"
martwię sie o p. Rosoła, czy podoła, bo wynagrodzenie chyba niższe niż poprzedniczki
@ mój pseudonim
dnia 11.01.2019, 19:47
Ocena
komentarza:
1
Zadanie ją przerosło? Słychać też było głosy, że ta pani zrezygnowała, tudzież z niej zrezygnowano, bo szły wybory a w powiecie aż wrzało, że się marnuje wielkie pieniądze na ciepłą posadkę polegającą na piciu kawy i byciu uśmiechniętą.
@ Bolec
dnia 09.01.2019, 14:02
Ocena
komentarza:
41
Nepotyzm pełną gębą
@ Zośka
dnia 10.01.2019, 00:35
Ocena
komentarza:
16
Partyjniactwo pełna gębą.
@ Trza się wyzwolić Polacy !
dnia 09.01.2019, 14:08
Ocena
komentarza:
11
A niby dlaczego my obywatele nie moglibyśmy nad sprawą Radnego Rosoła głosować online smartfonami siedząc na kiblu ?

Żądam e-demokracji opartej o technologię blockchain i natychmiastowego wprowadzenia lokalnej waluty równoległej.
@ Trza się wyzwolić Polacy !
dnia 09.01.2019, 14:09
Ocena
komentarza:
7
Klik i głos już jest wyświelta się w urzędzie miasta na telebimie a moi słudzy urzędnicy mają rozkaz go NATYCHMIAST wykonać. Polacy to już technicznie możliwe JEST !
@ tapir
dnia 09.01.2019, 14:10
Ocena
komentarza:
3
To pewnie oznacza, że M. Lechwar zostanie wicestarostą :)
@ Uje
dnia 09.01.2019, 14:17
Ocena
komentarza:
8
I gołąb na rynku sie [...]!Amen!
@ x
dnia 09.01.2019, 18:31
Ocena
komentarza:
9
wicestarostą bedzie pankiewicz
@ tom
dnia 09.01.2019, 18:38
Ocena
komentarza:
4
Przetacznik byłby najlepszym starostą.
@ tapir
dnia 10.01.2019, 06:58
Ocena
komentarza:
4
Przetacznik? Ha ha ha
@ dragoness
dnia 10.01.2019, 10:07
Ocena
komentarza:
3
To nie jest śmieszne, panie tapir. Całkiem dobry pomysł.
@ Pisdu
dnia 09.01.2019, 14:13
Ocena
komentarza:
9
Dobra zmiana trwa.A wy głupole głosujcie dalej na Pisdziercow
@ przest pierd
dnia 09.01.2019, 17:37
Ocena
komentarza:
12
Uwazasz,ze jesli tamci mieliby wiékszosc,to postápiliby inaczej ? Gdyby w miescie nie "padly" listy PiSu, to byloby podobnie.
@ Resortowe dziecko
dnia 09.01.2019, 21:43
Ocena
komentarza:
8
A to się chłopcy uwłaszczają
@ Sieka
dnia 09.01.2019, 14:17
Ocena
komentarza:
26
Protestuję.Taki fachowiec powinien być zatrudniony dożywotnio.
@ tytus
dnia 09.01.2019, 14:57
Ocena
komentarza:
30
tu się w pełni zgadzam - skoro taki fachowiec, więc czemu tylko na rok go zatrudniają? Potem będzie dużo droższy, więc po roku pensja mu znacznie wzrośnie. No chyba że skończymy tą "dobrą zmianę" i popędzimy towarzystwo w p...u.
@ Haj
dnia 10.01.2019, 10:04
Ocena
komentarza:
6
Najlepiej jako babka klozetowa
@ zeniu
dnia 09.01.2019, 14:47
Ocena
komentarza:
26
Ukończył gościu studia ekonomiczne w zarządzaniu i marketingu zakresie zarządzania strategicznego w Nowym Sączu i jest kompetentny podobnie jak Andruszkiewicz
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 09.01.2019, 15:09
Ocena
komentarza:
9
Andruszkiewicz za głośno i za dużo mówił i wyciągał na światło dzienne, ale jak widać wszystko ma swoja cenę - teraz nie będzie miał czasu i chęci występowania przeciwko samemu sobie...
@ yozef
dnia 09.01.2019, 14:50
Ocena
komentarza:
12
pisalem o rosole ,,,mial byc wice starosta i nie pomylilem sie ,tam kasa pewno 14 tysiecy miesiecznie ,,,ponoc jest wielce zasluzony dla pis .
@ Towarzysz
dnia 09.01.2019, 19:10
Ocena
komentarza:
17
tyle lat wiernej służby - należało mu się !!!
@ piz
dnia 09.01.2019, 14:58
Ocena
komentarza:
20
Ładne panienki jako tzw. dwórki prezesa zarabiają 65 tyś miesięcznie, ten pan raczej tyle nie wyciągnie, ale ciepła posadka za bycie w odpowiedniej partii jest.
Teraz wszystkie dziewczyny z miasta i wsi będą chciały być dwórkami a panowie striptizerkami w PGNiG. Tak wygląda Polska pisu.
@ NBP
dnia 09.01.2019, 15:04
Ocena
komentarza:
9
Gdybyś ty robił to co one też zarabiałbyś 70 tys.
@ Uje
dnia 09.01.2019, 16:29
Ocena
komentarza:
26
Trza mieć głębokie gardło
@ Towarzysz
dnia 10.01.2019, 00:03
Ocena
komentarza:
14
...i kolana nie do zdarcia
@ Ajent Żabki
dnia 09.01.2019, 14:59
Ocena
komentarza:
22
Obawiałbym się powierzyć "zarządzanie strategiczne"małym sklepem nie mówiąc o markecie.
@ Ajent Żabki
dnia 09.01.2019, 15:26
Ocena
komentarza:
57
Sprawdźcie oświadczenie majątkowe tego Pana. Skoro on we własnej firmie potrafił wypracować niewiele ponad 20 tyś przychodu to co on potrafi? Jaja sobie robią. Panie Burbelka Pana tłumaczenia są żałosne i świadczą o Panu!!!
@ Cycero
dnia 09.01.2019, 18:37
Ocena
komentarza:
0
Wygląda to obiecująco.
@ 7 na rękę
dnia 09.01.2019, 19:23
Ocena
komentarza:
14
Ale na pewno nie zaszkodzi a może pomoże.
Q rwa kulszowa
@ manager
dnia 09.01.2019, 21:47
Ocena
komentarza:
51
Panie Burbelka, Pan sobie robi żarty z mieszkańców całego powiatu jasielskiego. Zatrudnia Pan gościa, który studia skończył tam, gdzie każdy płacący czesne zdobywa taki tytuł, jak sobie zażyczy. Gość, który prowadząc swoją firmę uzyskuje przychód na poziomie serwisanta pogwarancyjnego wymiany gumek w majtkach chińskich, działającego na stepach Mongolii ma być głównym specjalistą do spraw inwestycji i rozwoju. Panie Burbelka, nie dość że jest Pan smieszny to jeszcze się Pan swoim działaniem ośmiesza. Nie rozumiem dlaczego lekarz, dyrektor może tak postępować? Gdzie leży nieprzekraczalna granica honoru, takiego zwykłego, ludzkiego? Trudno całe to działanie określić, czy ono jest żałosne, śmieszne czy właściwie tragiczne. Z całą pewnością jest irracjonalne a służy jedynie małej grupie ludzi, trzymających się swoich stołków. Jasło kiedyś Wam wszystkim to przypomni!!!
@ dziennikarz
dnia 10.01.2019, 07:49
Ocena
komentarza:
24
Ta cała jasielska farsa idealnie pasuje do koncepcji programu "Czarno na Białym".
Zobaczymy jak całe jasielskie "towarzystwo wzajemnej adoracji" odpowie na pytania i niektóre kwestie wyjaśni. Pan "wybitny strateg marketingowy" zatrudniony w szpitalu zapewne ma koncepcje działania i chyba jest ona lepsza, niż ta, którą stosował rozwijając swoją firmę? Jasielski grajdoł nadaje się do pokazania jako typowy a wręcz modelowy przykład "dobrej zmiany" fundowanej mieszkańcom przez tego typu "fachowców". Pan Burbelka potrafił usadzić na etacie najpierw jedną "wybitną" postać biznesu jasielskiego a teraz to już przegiął z etatem dla tego Pana "przedsiębiorcy" z "kompetencjami". To co się wyczynia w powiecie to jest marnotrawstwo publicznych pieniędzy, które trzeba "czarno na białym" pokazać.
@ ajent
dnia 10.01.2019, 09:52
Ocena
komentarza:
4
...to teraz już nie będzie straty na działalności pana Rosoła...chyba, że ...
@ dziennikarz
dnia 10.01.2019, 14:51
Ocena
komentarza:
7
Generalnie to tu o marnotrawstwo pieniędzy chodzi i kolesiostwa w ich rozdawnictwie. Jeśli chodzi o morale "Prawych i Sprawiedliwych" to taki poseł "od środkowego palca" jest dobitnym tego przykładem a to że lokalne "pięty" są normą nie jest chyba zaskoczeniem.
@ tytus
dnia 10.01.2019, 16:48
Ocena
komentarza:
3
jak się jest na "gorącym" stołku to trzeba umieć dawać d..y i lizać co podają.
@ Dno
dnia 11.01.2019, 00:30
Ocena
komentarza:
3
Boi się o siebie to robi co mu każą(żałosne)
@ CHORE PAŃSTWO!!!
dnia 09.01.2019, 15:02
Ocena
komentarza:
37
Sami specjaliści i fachowcy od dużej kasy: modernizują nasz szpital - a to rozbudowa za ponad 20 mln zł, a to przebudowa oddziału [same prace budowlane] ponad 2 mln zł.
Tak się wykształcili jak doić kasę od prawdziwych podatników...
@ marek
dnia 09.01.2019, 15:06
Ocena
komentarza:
28
Cały obraz Pisu
@ Jojo
dnia 09.01.2019, 15:41
Ocena
komentarza:
26
Pani Bialik też była specjalistą XD
@ yozef
dnia 09.01.2019, 21:01
Ocena
komentarza:
0
wlasnie co sie z nia stalo ,,,ucichla tak jakos ,,,kiedys byla to piekna kobieta ale nie dla psa kielbasa za biedny bylem
@ OPOZYCJONISTA 81
dnia 09.01.2019, 15:47
Ocena
komentarza:
21
Z takim wykształceniem ten Pan powinien być STAROSTĄ JASIELSKIM
@ Bogdan i Alicja
dnia 09.01.2019, 17:12
Ocena
komentarza:
10
Chcemy go zrobić starostą!!!Bo obawiamy się Marka!
@ OPOZYCJONISTA 81
dnia 09.01.2019, 15:53
Ocena
komentarza:
14
Taki szpital najlepiej by rozkręcili założyciele AMBER GOLD
@ KOKOLINO
dnia 09.01.2019, 15:57
Ocena
komentarza:
48
Masakra dyrektor zasłania się brakiem pieniędzy dla pracowników klepiących biede a tu nagle taka nominacja i następny do wykarmienia za niemałe pieniądze podatników.
@ gość
dnia 09.01.2019, 16:01
Ocena
komentarza:
19
Skierujcie wniosek o udzielenie informacji publicznej. Muszą odpowiedzieć. We wniosku nie można podawać nazwiska osoby a stanowisko.
@ Pracobiorca
dnia 09.01.2019, 16:03
Ocena
komentarza:
7
Ja bym tam wolał robić przy otwieraniu szlabanu i wydawaniu bilecikow przed szpitalem.
@ hahah
dnia 09.01.2019, 16:05
Ocena
komentarza:
17
Kolejna Anna Bialik
@ Michał przybity
dnia 09.01.2019, 17:09
Ocena
komentarza:
17
Gorsza bo Ania miała walory!
@ gp
dnia 09.01.2019, 19:41
Ocena
komentarza:
13
chłopie -przeciez to sztuczna l...cera. wiesz ile tam botoksu juz poszlo, jakie zniszczone te buzie u Nich?
@ TIGRA
dnia 09.01.2019, 16:07
Ocena
komentarza:
14
to sa jaja jakies
@ nom
dnia 09.01.2019, 16:22
Ocena
komentarza:
22
no to już po naszym szpitalu :(
@ Bolec
dnia 09.01.2019, 16:56
Ocena
komentarza:
15
To już dawno po.
@ oferent
dnia 09.01.2019, 16:54
Ocena
komentarza:
39
Panie Burbelka! Radny Rosól zatrudniony na stanowisku specjalisty w pańskiej placówce będzie składał oświadczenie majątkowe, więc niech pan nie robi z siebie idioty nie udzielając informacji o jego wynagrodzeniu!
@ oferent
dnia 09.01.2019, 16:56
Ocena
komentarza:
11
A redakcja jaslo4u.pl niech się nie pyta na kolanach tylko wysyła email z żądaniem udostępnienia informacji publicznej! Ale to jeszcze trzeba coś wiedzieć, prawda?
@ cimek
dnia 09.01.2019, 18:32
Ocena
komentarza:
-1
Zanim coś napiszesz, sprawdź co mówią przepisy prawa w zakresie dostępu do informacji publicznej, przede wszystkim w jakim terminie, do którego kierowany jest wniosek powinien na niego odpowiedzieć.
@ Cycero
dnia 09.01.2019, 18:33
Ocena
komentarza:
0
Zanim coś napiszesz, sprawdź co mówią przepisy prawa w zakresie dostępu do informacji publicznej, przede wszystkim w jakim terminie podmiot, do którego kierowany jest wniosek powinien na niego odpowiedzieć.
@ tapir
dnia 10.01.2019, 07:15
Ocena
komentarza:
4
14 dni. Nie wiedziałeś o tym?
@ mieszkaniec 65
dnia 09.01.2019, 17:18
Ocena
komentarza:
10
caly pis misiewicze plus
@ raf.
dnia 09.01.2019, 17:24
Ocena
komentarza:
23
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ Analfabeta
dnia 09.01.2019, 17:32
Ocena
komentarza:
34
Ale pierońskie szkoły mają ukończone, to sprzataczki niektóre mają lepsze, .
@ Proste
dnia 09.01.2019, 17:50
Ocena
komentarza:
9
Obietnica jest obietnica miało być poparcie w głosowaniach i jest. Miała być posada za 7 i jest.
@ 7 na rękę
dnia 09.01.2019, 19:18
Ocena
komentarza:
13
Taka zachęta dla radnych: po kasę przyszedłeś misiu?
Bądź grzeczny głosuj tak jak ci każemy to też ci skapnie z pańskiego stołu.
@ Resortowe dziecko
dnia 09.01.2019, 21:50
Ocena
komentarza:
17
Ale niektórym zrzędnie mina gdy się okaże że specjalista Rosół nie przyjdzie w piątek na sesję bo się tak zapracował w szpitalu że nie zdążył. Ale na szczęście Pawluś każe Snochowi poczekać 120 minut aż przyjdzie koza do woza, Szkoda że usunęli to nagranie z sesji która się nie odbyła, Ale to były jaja. Nie było sesji ale była ogłoszona przerwa. Mówię wam, jaja. Ciąg dalszy cyrku Monthy Pythona już w piątek o 14.
@ 7 na rękę
dnia 10.01.2019, 21:37
Ocena
komentarza:
2
a jak przyjdzie to trzeba sprawdzić czy weźmie dietę czy wynagrodzenie ze szpitala czy jedno i drugie. Bo wielu radnych nas okrada. Biorą wynagrodzenie w miejscu pracy, idą na sesję i biorą też dietę. A to się nie należy. Albo-albo. To jest kradzież.
@ 7 na rękę skok na kasę
dnia 10.01.2019, 21:46
Ocena
komentarza:
6
Pawluś chce sprawdzać radnych opozycji, niech opozycja sparawdzi tych Prawych i Sprawiedliwych. Może na początek Jan Muzyka. Czy pobiera wynagrodzenie za czas sesji? Kto jest jego pracodawcą? Moze pan Baniak by cos napisał? Bo dietę za sesje napewno bierze. Grzegorz Pers - gdzie pracuje? Czy pobiera i dietę i wynagrodzenie? A sam dyrektor Snoch? Kto tam jeszcze? Mateusz Lechwar? Nauczycielka Anna?
@ Towarzysz
dnia 09.01.2019, 19:07
Ocena
komentarza:
32
Rosół, stary druhu, po tylu latach wiernej służby i oddania, partia w końcu Cię wynagrodziła...
@ Bolec
dnia 09.01.2019, 19:17
Ocena
komentarza:
7
Aby emerytury
@ Marketing i zarządzanie
dnia 09.01.2019, 19:32
Ocena
komentarza:
22
W tym kraju są osoby, które znają się na kierowaniu inwestycjami szpitali. Ich zdaniem jest pokierowanie działaniami w ten sposób, aby rozbudowa czy wprowadzenie nowych usług było zrobione jak należy oraz kosztowało możliwie jak najmniej przy zachowaniu najlepszej jakości. Ale to są osoby z branży. A co mamy tutaj? Człowiek nie mający nic wspólnego z usługami medycznymi. Fantastycznie, że ma magisterkę z marketingu i zarządzania, ale jakie to ma znaczenie? Wie cokolwiek na temat wymagań, sprzętu medycznego, itd ? Sztuczne stanowisko, taki jasielski klasyk.
@ gp
dnia 09.01.2019, 19:39
Ocena
komentarza:
21
zatrudnienie nowego pracownika w szpitalu jest zdaniem radnej Wawro wysoce nieprzyzwoite-jedyne sensowne slowa w calym artykyue.
@ kul
dnia 10.01.2019, 19:49
Ocena
komentarza:
-1
wspolczuje Staroście takiej współpracy z takimi oto radnymi,ktgorzy swoja prace rozppoczynaja od mieszania i pokazywania się cooni potrafią-najlepiej to imwychodza win ogrona,bo nic poza tym madrego -zacietrzewienie i nic więcej.
@ Szpital
dnia 09.01.2019, 19:41
Ocena
komentarza:
10
Po przeczytaniu oświadczenia majątkowego rosół z nie pisze pana bo to dziad proszę wszystkich zróbmy drogę bo ten nie dotyczy wstyd butelka wiadomo nie masz nic do gadania trzeba się trzymać wszystkiego żenada Paulus też
@ xxx
dnia 09.01.2019, 19:45
Ocena
komentarza:
2
To ten co dawniej parał się budową dróg?

'
@ talar
dnia 10.01.2019, 10:27
Ocena
komentarza:
10
Nie do okien zakładał siatki na muchy.
@ gp
dnia 09.01.2019, 20:05
Ocena
komentarza:
8
,,szykują się kolejne duże inwestycje na oddziale chirurgii, a być może niebawem również związane z oddziałem psychiatrycznym"- w tym powiecie to widze,że ,,pełne skupienie" i uwaga na ten własnie oddział. Nie dziwi ten fakt.
@ Malinka
dnia 09.01.2019, 20:23
Ocena
komentarza:
29
Skandal brak pieniedzy dla tech bedacych w sporze a tu tworzy sie stanowisko dla pseudo specjalisty ,który do niedawna zakladał żaluzje w szpitalu.spoty awans .Gratulacje dla dyrektora ze tak docenia swoich pracowników.
@ Tryt
dnia 09.01.2019, 20:24
Ocena
komentarza:
25
Brawo dojna zmiano. Brawo. Ale macie ssanie na kasę. Największe pompy wysokiej wydajności przy waszym ssaniu wysiadają na samym starcie. A Józio taki pryncypialny taki oddany partii tak bezkompromisowy zwalczający agentów w partii teraz nareszcie na stolicy wysłanym kasą. Specjalista nad specjalistami. No ale żarty na bok, widać że się pisiory dogadały o miejsce przy korycie. Teraz jeszcze tylko wicka wybrać i nareszcie można rządzić pełną gębą. Muzyka też na etat i można ssać.
@ Mieszkaniec powiatu
dnia 09.01.2019, 20:53
Ocena
komentarza:
25
A jak Urban jest zatrudniony i bierze pieniądze z powiatu i samorządów to nikogo nie boli???
@ yozef
dnia 09.01.2019, 21:05
Ocena
komentarza:
17
ponoc dni urbana juz policzone ma pecha chlopak cale zycie
@ jola
dnia 09.01.2019, 22:18
Ocena
komentarza:
15
A co on takiego robi że bierze pieniądze, wie ktoś?
@ tapir
dnia 10.01.2019, 07:16
Ocena
komentarza:
12
Jest dyrektorem biura Powiatowo-Gminnego Związku Komunikacyjnego!
@ Nikki
dnia 10.01.2019, 08:56
Ocena
komentarza:
13
A kto go zrobił kierownikiem?
@ ;
dnia 09.01.2019, 21:06
Ocena
komentarza:
6
dostał rozkaz to go przyjął
@ Gruby
dnia 09.01.2019, 21:22
Ocena
komentarza:
28
Brawo Panie Dyrektorze wreszcie Pan Chlopa docenil ilez mozna biegac po szpitalu z drabina na plecach i zakladac zaluzje , przeciez wiceprzewodniczacemu Rady Powiatu nie uchodzi , wiec urychtowal mu spoko posadke uzdrowiciela Szpitala , no i chyba nie za 14,70 zl. na godz. Za tak odpowiedzialna misje ha ha brawo Panie Dyrektorze!!
@ Darkkkkk
dnia 09.01.2019, 21:42
Ocena
komentarza:
10
Hahaha w samo sedno!
@ Michal
dnia 09.01.2019, 21:58
Ocena
komentarza:
5
To [...] dlatego go musiałem docenić bo mi d..e ciągle zawracam pozdro dla nierobow pelikanow
@ Neger
dnia 09.01.2019, 21:33
Ocena
komentarza:
-3
Dlaczego kąsacie Urbana? Przecież artykuł dotycz Józefa Rosoła i Szpitala Specjalistycznego w Jaśle! Tylko w szpitalu intratne posadki dla "biernych , ale wiernych"! Tak obrana droga i taka strategia nie doprowadzi PiS-u do sukcesu. Mam taką nadzieję. Niektórzy uważają, że "nadzieja jest matką głupich", ale ja wolę wierzyć, że "nadzieja umiera ostatnia" i cały czas mam nadzieję, że Podkarpacie też przejrzy na oczy.
@ x
dnia 09.01.2019, 22:49
Ocena
komentarza:
16
A Urban gdzie pracuje?
@ tapir
dnia 10.01.2019, 07:17
Ocena
komentarza:
12
Jest dyrektorem biura Powiatowo-Gminnego Związku Komunikacyjnego!
@ dragoness
dnia 10.01.2019, 13:04
Ocena
komentarza:
15
A komunikacja leży. Wszystko poszło w prywatne ręce.
@ Darkkkkk
dnia 09.01.2019, 21:45
Ocena
komentarza:
21
Pan dyrektor widze kasę ma na tworzenie nowych stanowisk wydmuszek a dla techników RTG,i którzy obecnie są w sporze zbiorowym złotówki nie znalazł. Tak się rządzi w jasielskim szpitalu!
@ Bolec
dnia 09.01.2019, 21:51
Ocena
komentarza:
11
Trzeba przyznać rozdawać umie. Ale nie swoje.
@ tytus
dnia 10.01.2019, 16:56
Ocena
komentarza:
2
gdyby technicy naprawdę chcieli dogadać się z dyrektorem, toby zachorowali. Teraz to takie modne, nie wspominając, że pogoda zapewne im by pomogła pochorować nieco dłużej.
@ dragoness
dnia 10.01.2019, 18:13
Ocena
komentarza:
3
Już zachorowali.
@ Michal
dnia 09.01.2019, 21:55
Ocena
komentarza:
2
Sprawa się rypla nie zostałem radnym i Pan rosół zgodził się oddawać połowę pensji dla mnie jestem szczęśliwy bo nie dano mi szansy zostać radnym i kasa mi się teraz zgadza i tak mi nic nie zrobicie nędzne robole szpitalne podwyżki nie będzie takiego walą wam dam nie pani to wynocha ja wam jeszcze pokaze prymitywy jedne
@ jd
dnia 09.01.2019, 22:00
Ocena
komentarza:
6
zarobki średnie chyba na Warszawkę
@ marek
dnia 09.01.2019, 22:10
Ocena
komentarza:
4
Zal mi tych ludzi a jeszcze bardziej tych którzy im zaufali
@ Xyz
dnia 09.01.2019, 22:23
Ocena
komentarza:
11
Drodzy jaslanie bierzemy się za rolety PIS mamy pracę u burbelki
@ Strajk ludzie
dnia 10.01.2019, 06:08
Ocena
komentarza:
14
Technicy RTG po tym artykule powinni rozpocząć strajk i by się musiała Kasa dla nich znaleźć. Może misiu Michałek sobie ujmie i im da a jak nie to nich dam pstryka fotki
@ dragoness
dnia 10.01.2019, 10:32
Ocena
komentarza:
11
Już rozpoczęli, ale portal milczy.
@ Nosz
dnia 10.01.2019, 06:51
Ocena
komentarza:
2
Nie ma bardziej na swiiecie bardziej dym...ego przez wybrańców elektoratu niż pisowski, wspolczulbym wam ale widać ze ten szczególny rodzaj czułości was rajcuje..
@ Xyz
dnia 10.01.2019, 08:58
Ocena
komentarza:
19
[komentarz zawierał obraźliwe treści]
@ eliasz
dnia 10.01.2019, 09:04
Ocena
komentarza:
15
Przy rozbudowie szpitala pracowali Ukraińcy bo tańsi, może by Ukraińca zamiast pana Rosół zatrudnić bo jest tańszy od Polaka
@ o
dnia 10.01.2019, 21:00
Ocena
komentarza:
1
jak juz to białorusini
@ Anna
dnia 10.01.2019, 09:07
Ocena
komentarza:
11
Popracuje trzy miesiące zrobi se dziecko pójdzie na macierzynskie
@ dragoness
dnia 10.01.2019, 10:16
Ocena
komentarza:
17
Dlaczego na portalu ani słowa, że w szpitalu stanął rentgen, a pan dyrektor głupio się tłumaczy?
@ ????
dnia 10.01.2019, 13:21
Ocena
komentarza:
4
jakieś szczegóły, potwierdzenie informacji
@ tytus
dnia 10.01.2019, 16:59
Ocena
komentarza:
7
a o czym tu pisać? Że zamiast na rentgen poszła kasa na nowego fachowca?
@ starszy mieszkaniec
dnia 10.01.2019, 11:26
Ocena
komentarza:
9
Co roku czyta się informacje na portalach jakie to kwoty samorządy z terenu powiatu jasielskiego przekazują na wsparcie jasielskiego szpitala, a to na zakup karetek,a to na urządzenia rtg, czy inny sprzęt. Obecnie zapewne przyglądną się zasadności i celowości wydatków i przeznaczą te pieniądze na potrzeby mieszkańców swoich gmin, a hojni zarządcy szpitala niech nauczą się gospodarności i oszczędności
@ Do dziennikarz
dnia 10.01.2019, 11:26
Ocena
komentarza:
-2
Ale jesteś ciemny nie wiesz jak się prowadzi prywatny biznes, to świadczy o twojej głupocie i ciemnocie. Ty to nawet nie wiesz co to jest wyłudzanie WAT i na czym polega wierzysz w oświadczenia majątkowe tak jak w LYNINA
@ dziennikarz
dnia 10.01.2019, 13:00
Ocena
komentarza:
8
... ludzie "Prawi i Sprawiedliwi" zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej nie mają nic do ukrycia, wątpisz w to?
@ bulion
dnia 10.01.2019, 18:21
Ocena
komentarza:
4
Pomysł na szpital - badania bez rachunków, nie wystawiać faktur, podatków nie płacić. Nie zaszkodzi.
@ Jarema
dnia 10.01.2019, 11:34
Ocena
komentarza:
19
Caly jasielski PiS do wymiany wstyd wstyd wstyd
A Pawlusia do ameryki i niech tam
opowiada jak walczyl z komuna
@ nicniezdziwiony
dnia 10.01.2019, 12:03
Ocena
komentarza:
10
To nie pierwszy radny zatrudniony za publiczne pieniądze w jasielskim szpitalu. Poprzednio zatrudniona pani radna miała zajmowac sie marketingiem nowo zakupionego mammografu a po dwóch tygodniach poszła na L4 a po trzech miesiącach sie zwolniła na lepsze stanowisko...ile zdziałała? A pieniadze na jej pensje to podejrzewamy są równe rocznym zarobkom jednej pielegniarki.
@ GOGO
dnia 10.01.2019, 14:08
Ocena
komentarza:
8
Ludzie zbierajcie mamone z owsiakiem a pan burbelka będzie rozdawał publiczne pieniądze
@ jan
dnia 10.01.2019, 14:46
Ocena
komentarza:
15
Pewien Prezes taki mały kur[...]lek powiedział "Teraz K...a MY"a mnie interesuje dlaczego na tomograf w jaśle mam czekać 8 miesięcy Proszę odpowiedź panie dyrektor doradca czy tam jakaś senator wybrana na plecach jakiejś katastrofy niech mi odpowiedzą dlaczego nie można korzystać z niego na 2 lub trzeciej zmianie skoro sa chorzy . Czy to rząd decyduje ilu można przyjąć chorych. Do chol...y odpowiedzcie na pytanie
@ Tak i Nie
dnia 10.01.2019, 21:15
Ocena
komentarza:
0
Tak to rząd decyduje. Rezonans nie może hulac 24h
@ Misiek
dnia 10.01.2019, 15:24
Ocena
komentarza:
9
Tylko wniosek o udzielenie informacji publicznej. Ciekawe, jak dyrektor szpitala odpisze... Znając życie, pewnie "na okrągło", albo odmówi. I trzeba się będzie bujac po sądach administracyjnych.
@ Misiek
dnia 10.01.2019, 15:28
Ocena
komentarza:
11
"Może uda się coś udoskonalić, poprawić czy zdobyć dla niego dodatkowe środki. Uważam, że na pewno będę osobą, która nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie coś pomoże"

To są dwa zdania-klucze, które podsumowują naszego specjalistę.
Panie Rosół, morze jest głębokie i szerokie, jak to mówią. A jak się Panu nie uda, to z pewnością przypomni Pan te słowa i będzie Pan usprawiedliwiony, prawda?
@ bulion
dnia 10.01.2019, 18:20
Ocena
komentarza:
8
Rosół na pewno nie zaszkodzi a może pomoże - tak moja babcia mówiła jak ktoś był przeziębiony. W sam raz do szpitala podawać chorym na obiad.
@ Bolec
dnia 10.01.2019, 15:33
Ocena
komentarza:
5
Przynajmniej prywatne ZOZ y mogą spać spokojnie z takim
specjalistom od wykończeń w jasielskim szpitalu.
@ Misiek
dnia 10.01.2019, 18:03
Ocena
komentarza:
4
To doświadczenie można zdobyć, studiując NA szkole???
@ Misiek
dnia 10.01.2019, 18:04
Ocena
komentarza:
6
Co to za narzecze???
@ bulion
dnia 10.01.2019, 18:27
Ocena
komentarza:
14
Nowy pomysł. Szpital w Jaśle jes Specjalistyczny, wyspecjalizuje się w montażu siatek na muchy i będzie je montował we wszystkich placówkach zdrowia w Europie. Karetkami będzie się dowoziło sprzęt, materiały i lekarzy, którzy się przekwalifikują i na dyżurach nie będą spali tylko momtowali żaluzje. Podatków się płaciło nie będzie, jakby ktoś koniecznie chciał to mu się przyśle kontrolę.
@ obserwator
dnia 10.01.2019, 18:41
Ocena
komentarza:
18
Jak można zatrudnić na stanowisku ,,głównego specjalisty ds. inwestycji i rozwoju" szpitala , osobę (ze specjalizacją zarządzanie strategiczne), która ze swojej działalności wykazała za rok 2018 stratę. KPINA!!!
@ dziennikarz
dnia 10.01.2019, 20:07
Ocena
komentarza:
10
Gdyby ten "specjalista" myślał strategicznie to zatrudniłby się w Nowym Stylu na stanowisku pakowacz foteli i krzeseł i zarobiłby więcej. Z niego "specjalista zarządzania strategicznego" jak z przysłowiowej koziej ... trąba. Nie wypominając mu wieku prowadzi firmę przynoszącą zyski, których wstydziłby się bezrobotny, który założył firmę za dotacje z Urzędu Pracy. Pan Burbelka zatrudniając takiego "specjalistę" obraża wykwalifikowany personel szpitala!!!
@ Gruby
dnia 10.01.2019, 19:08
Ocena
komentarza:
14
Brawo dla Pana Dyrektora super generuje ,, zyski,, wozac pacjentow karetkami do konkurencji na diagnostyke za ktora trzeba oczywiscie zaplacic , zamiast dogadac sie z garstka pracownikow radiologii i osiagnac jakis racjonalny i konstruktywny kompromis , to jest menagerstwo z gornej poly , no ale to wszystko dla dobra pacjenta ha ha
@ Grabarz
dnia 10.01.2019, 19:42
Ocena
komentarza:
9
To wreszcie ile zarabiają strajkujące pracownice w szpitalu bo ciągle czytam że mało. Rozumiem że dla jedne go mało to jest 1500 złotych a dla innego 4000 złotych. To wstydzą się napisac.
@ bolo
dnia 10.01.2019, 20:51
Ocena
komentarza:
12
to biedak bedzie lojalny podczas glosowania swoje osiagna
@ 7 na rękę skok na kasę
dnia 10.01.2019, 21:54
Ocena
komentarza:
9
Oni swoje osiągną a nam śmieją się prosto w nos.
@ Jd
dnia 10.01.2019, 22:28
Ocena
komentarza:
15
z tego rosołu to jeszcze jaki bigos wyjdzie
@ Zdrowy, myślący
dnia 11.01.2019, 08:12
Ocena
komentarza:
16
Mamy tutaj dobitnie pokazane dlaczego w Szpitalu w Jaśle nie dzieje się dobrze. Łatwo zrozumieć dlaczego nie ma pieniędzy np. dla pracowników RTG. Przecież tutaj wszystko jest jak na dłoni. Kompletny brak umiejętności zarządzania ze strony Dyrektora. Jak można zatrudnić takiego człowieka na stanowisko głównego specjalisty do spraw inwestycji i rozwoju, który własnym zeznaniem majątkowym potwierdza swoją nieudolność i brak kompetencji nawet w prowadzeniu własnej firmy?!!! Jak ktoś, komu własna działalność przynosi straty ma wykazać się na w/w stanowisku? Czy Pan Dyrektor ma jakikolwiek argument na poparcie swojej decyzji o zatrudnieniu Pana Rosół na w/w stanowisko, coś co w jakikolwiek sposób pokazywałoby osiągnięcia i sukcesy Pana Rosół w temacie strategii biznesowej? Przecież ten człowiek sam, swoim oświadczeniem majątkowym dyskwalifikuje się. Mają teraz pracownicy Szpitala wyraźny przykład w jaki sposób Dyrektor zarządza placówką i dlaczego jest tyle problemów. Jeśli jedynym kryterium w obsadzaniu kluczowych stanowisk jest powiązanie towarzyskie i partyjne, to własnie takie dziadostwo wychodzi. Nie chodzi to o to czy ten "wybitny specjalista" zakładał siatki na muchy, czy produkował opakowania jednorazowe, tylko chodzi o to jakie efekty jego działalność przynosiła. Jesli chłop nie radził sobie w tak prostych sprawach to na jakiej podstawie można mu dawać kredyt zaufania że "raczej pomoże a może nie zaszkodzi"? Zatrudnianie takiego "specjalisty" przez Dyrektora Szpitala jest działaniem na szkodę kierowanej przez siebie placówki. Pracownicy Szpitala ale również wszyscy mieszkańcy powiatu jasielskiego powinni dokładnie działaniom Dyrektora się przyjrzeć. może warto aby przyjrzały się temu również niektóre, odpowiednie do tego instytucje.
@ pragmatyk
dnia 12.01.2019, 10:58
Ocena
komentarza:
8
Napisał Pan wydawałoby się prawdę, ale trzeba wiedzieć ze są trzy prawdy. To nie dyrektor przyjął nieudacznika (jak wynika z powyższych wpisów) Józefa R.decyzja o przyjęciu zapadła w gabinecie starosty amerykańskiego ogrodnika bez wiedzy dyrektora. Dyrektor dostał rozkaz od swojego przełożonego t.j. starosty . Gdyby nie wykonał to pewnie by się naraził nawet na utratę stanowiska.
A ponieważ dzisiaj ludzi honorowych coraz mniej,liczy się tylko kasa to go przyjął. Muszę jednak dodać ze bez entuzjazmu i z bólem głowy.
@ stary
dnia 12.01.2019, 18:55
Ocena
komentarza:
4
Większość księgowych wyspecjalizowała się w takim rozliczaniu, aby działalność ich klientów przynosiła straty. Faktem jest również to, że dzieci tych przedsiębiorców otrzymują stypendia socjalne na studiach a pod akademikami stoją ich wypasione samochody. Niestety to jest Polska, nasi politycy dostali niezłe posadki, a co się dziwić
30 milionów niewolników przecież coś musiało kosztować.
@ straganiara
dnia 11.01.2019, 09:36
Ocena
komentarza:
6
Jasielskie pisiory handluja sami sobą!!!
@ talar
dnia 11.01.2019, 14:11
Ocena
komentarza:
4
A dlaczego to znikło ponad 50 wpisów ?
@ dragoness
dnia 11.01.2019, 14:49
Ocena
komentarza:
-3
Bo były "nie na temat" :-D
@ toja
dnia 12.01.2019, 11:05
Ocena
komentarza:
7
Jeśli dobrze pamiętam to były właśnie na temat , dotyczyły postawy moralnej szpitalnego specjalisty szczególnie jego stosunku do zony i niepełnosprawnego dziecka oraz pani na boku.
@ Włodek P.
dnia 11.01.2019, 17:05
Ocena
komentarza:
7
Wstyd. Czy Pan radny może obsługiwać aparat RTG? Jakie inwestycje są planowane w szpitalu?
@ Grabarz
dnia 11.01.2019, 17:56
Ocena
komentarza:
5
Moi mili niech się wam nie marzy KOMUNA kiedy wszyscy dostawali równo a teraz to jeden 65000 złotych a drugi gufno.
@ bleble
dnia 12.01.2019, 09:49
Ocena
komentarza:
7
inteligencja wręcz mu rozrywa facjatę
@ obywatel
dnia 12.01.2019, 19:20
Ocena
komentarza:
8
Paie dyrektorze Burbelka nie ma Pan nic do powiedzenia jeżeli chodzi o kadry i zatrudnianie odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach jeżeli Pan takich [...] zatrudnia i Pświadczy to tylko o Panu że nie ma Pan nic do powiedzeniai jako dyrektor w tych. sprawach
Ten Pan jest nadany przez PIS przewiezie się Pan jeszcze na nim
bo ten pan już rozgłasza że Pana wygryzie ze stanowiska i to on zostanie szefem szpitala
kupe [...] i tyle
@ Bezdomny
dnia 27.01.2019, 23:33
Ocena
komentarza:
1
A mnie to by wystarczyl ciepły rosołek
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Plaga komarów w mieście. Będą opryski

  Pod koniec maja miały miejsce intensywne opady deszczu, które doprowadziły do licznych podtopień. Od tego momentu zaobserwowano zmasowany wylęg komarów. Mieszkańcy Jasła z niecierpliwością czekają na ich zwalczanie ze strony władz miasta. Jak się okazuje pierwsze opryski rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek. W sumie 30 ha terenów miejskich zostanie poddanych dezynsekcji.

 • Zebrano ponad 50 worków śmieci w lasach w Łaskach!

  Początkiem czerwca odbyło się wielkie sprzątanie lasów w Łaskach, w którym uczestniczyli m.in. leśniczy, podleśniczy oraz pracownicy firmy wykonującej usługi leśne na tym terenie. Wśród znalezionych śmieci były sprzęty AGD oraz niewiarygodnie duże ilości szkła.

 • Eksperci czekają – pomogą w napisaniu Twojego biznesplanu

   

  Tylko do 21 czerwca można zgłosić się do konkursu na najlepszy biznesplan z branży ICT. Wystarczy wypełnić krótki formularz. Ci, którzy przejdą do drugiego etapu będą przygotowywać swoje biznesplany już pod okiem ekspertów.

 • Radna Stasiowska w PUP

  Radna powiatowa Magdalena Stasiowska od niedawna pracuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaśle. Z referenta do spraw promocji w jasielskim magistracie została inspektorem Referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Kadr.

 • Jaślanie chcą pociągu do Krynicy

   

  Wyniki majowej ankiety są druzgocące. Niemal wszystkie osoby, które zdecydowały się ją wypełnić pozytywnie oceniły pomysł uruchomienia połączenia kolejowego z Jasła do Krynicy. Sygnał do decydentów został wysłany. Pozostaje czekać na pozytywne rozstrzygnięcia.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Droga dziurawa? Powiat ją zamyka

  Droga powiatowa relacji Tarnowiec-Czeluśnica będzie zamknięta. Jak twierdzi starosta jasielski intensywne opady deszczu, które wystąpiły od połowy maja przyczyniły się do znacznego pogorszenia stanu tej drogi.

 • Karpacka Troja w Epoce Brązu – impreza plenerowa pod tytułem Złoto Karpat - 15-16 czerwca

 • Czy koszmar mieszkańców z ul. Prusa kiedyś się skończy?

  Mieszkańcy ul. Prusa w Jaśle boją się każdego deszczu, którego skutkiem mogą być podtopienia. Od lat jaślanie czekają na rozwiązanie problemu, który wciąż spędza sen z ich powiek. Nie sądzili, że ostatnie majowe ulewy przyniosą tak dużą wodę, jakiej dotąd nie mieli w domach i na podwórkach.

 • Nowa odsłona sklepu KOMFORT w Krośnie. Wielkie Otwarcie!

   

  Metamorfozę wnętrza zacznij od podłogi! Wiosna i lato to doskonały czas, aby zapoznać się z najlepszą na rynku ofertą podłóg, dywanów i dekoracji. Przyjdź do sklepu Komfort w Krośnie, skorzystaj z rabatu 20% i odmień swoje wnętrze.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105