Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Remes Cup - Czarni w finale!!!

6

 Trampkarze Czarnych awansowali do półfinału turnieju Remes Cup. Dziś w godzinach rannych po ciężkim boju pokonali w rzutach karnych ukraiński FK Kosmos. Mecz był zacięty i wyrównany. Prowadzenie dla naszego zespołu zdobył Patryk Jamuła, perfekcyjnie wykonując rzut wolny . Goście wyrównali również z wolnego , w międzyczasie ukraiński zespół nie wykorzystał jedenastki. W rzutach karnych nasi chłopcy okazali się bezkonkurencyjni wygrywając 4:1.

Czarni 1910 Jasło - FK Kosmos (Ukraina) 1:1 (1:0) karne 4:1
bramka: Patryk Jamuła  (wolny)
karne wykorzystali: Świątkowski, Wal, Górka, Brożyna

 

O godz. 12.00 półfinał z zespołem Gryf Dąb Dębno.  W półfinale Czarni wygrali z Dębnem 1:0!!! W wielkim finale, o godz.18.00 młodzi piłkarze Czarnych spotkają się z Kaliskim OZPN, z którym rywalizowali już w rozgrywkach grupowych, wygrywając 1:0.

Czarni Jasło 

Jenny 

Reklama

Komentarze: 6

Dodaj komentarz Widok:
0
@ PUCHAR REMES DLA CZARNYCH!!!
dnia 05.08.2008, 19:11 · Zgłoś
Mecz godny finału. Nasi zawodnicy przegrywali do polowy 2:0, w drugiej podniesli sie i strzelili 3 bramki wygrywajac caly mecz 3:2. Puchar REMES CUP przyjedzie do JASŁA!!!
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 05.08.2008, 19:02 · Zgłoś
mamy I miejsce!! brawo dla chłopaków i całej ekipy!!!
Odpowiedz
0
@ Kibic
dnia 05.08.2008, 16:47 · Zgłoś
Trzymamy kciuki za naszych chłopaków na finał !!!--dzieki nim Jasło będzie znane,zaszli tak tak daleko i pokazali klase,jest to wspaniałe zaplecze dla przyszlości jasielskiej piłki-gratulacje!! :):)
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 05.08.2008, 14:00 · Zgłoś
Pokażcie Kto Rządzi W Polsce ;]
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 05.08.2008, 14:00 · Zgłoś
Wygrajcie To !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Odpowiedz
0
@ realista
dnia 05.08.2008, 13:30 · Zgłoś
Wspaniałe osiągnięcie Trenera i drużyny !!!! Gratulacje !!!:):):)
Pamiętajmy , że jest to tylko finał kategorii U 12 chłopców, oprócz tego jest jeszcze 7 innych finałów ( od U10 do U 18 ).
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.