Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Reprezentacyjna koszulka Kamila Piątkowskiego zlicytowana za kwotę 4 155 zł! Dochód trafi na konto Kuby Bary z Jasła

13

Takiego finału licytacji koszulki reprezentacyjnej Kamila Piątkowskiego chyba nikt się nie spodziewał. Trykot padł łupem pana Grzegorza, wielkiego fana piłki nożnej i kolekcjonera. Dzięki inicjatywie Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Jasło i piłkarza kadry Biało-Czerwonych, który naukę piłkarskiego rzemiosła rozpoczynał właśnie w tym jasielskim klubie, na konto Kuby Bary trafi aż 4 155 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup bieżni rehabilitacyjnej, z której chłopiec będzie mógł korzystać w warunkach domowych.

Kuba urodził się w 2011 r. jako zdrowy chłopiec. Wiele swojego wolnego czasu spędzał na boisku jako zawodnik szkółki piłkarskiej UKS „Szóstka” Jasło. Jego przygodę z piłką przerwała jednak choroba. Po ukończeniu 9. roku życia chłopiec trafił do szpitala z powodu silnego bólu głowy. Badania wykazały dobrze odgraniczony torbielowaty guz o wymiarze 4,8x5,5 cm zawierający przegrody w lewej półkuli móżdżku oraz wzmacniający się guzek ścienny niewiele mniejszy od wcześniejszego. Podjęto decyzję o natychmiastowej operacji usunięcia guza. Niestety część guza została a przebyty zabieg spowodował u Kuby podwójne widzenie, oczopląs i zez porażenny, co zdecydowanie utrudnia mu bezpieczne poruszanie się. Do dzisiaj poddawany jest kosztownym zabiegom rehabilitacyjnym, które poprawić mają sprawność manualną oraz wzorzec chodu. Kubie zalecono również leczenia pielęgnacyjne i dietetyczne.

Kubę od początku walki z chorobą, a potem o powrót do sprawności wspiera UKS „Szóstka” Jasło. W kwietniu bieżącego roku klub postanowił zorganizować licytację koszulki reprezentacyjnej jednego ze swoich wychowanków. Reprezentacyjny trykot przekazał na licytację sam Kamil Piątkowski, który końcem marca zadebiutował w kadrze narodowej w meczu eliminacji mistrzostw świata 2022 przeciwko Andorze.

Licytacja koszulki Kamila Piątkowskiego zakończyła się dzisiaj. Została wylicytowana za kwotę 4 155 zł. Trafiła w ręce pana Grzegorza, wielkiego fana piłki nożnej i kolekcjonera. Na co wyda je rodzina Kuby? - Te pieniążki zostaną przeznaczone na zakup bieżni rehabilitacyjnej przystosowanej do warunków domowych. To jest priorytet oraz na wizyty u specjalistów. Kwota jest zniewalająca. Jestem bardzo wdzięczna panu Kamilowi Piątkowskiemu za przekazanie koszulki, jak również serdeczne dziękuję klubowi UKS "Szóstka" Jasło i wszystkim osobom, które brały udział w licytacji. Zwycięzcy serdecznie dziękujemy i gratulujemy – mówi Joanna Bara, mam Kuby.

MD

Napisany dnia: 20.04.2021, 21:45
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Dd
dnia 20.04.2021, 22:36
Ocena
komentarza:
13
Gratulacje dla zwycięzcy szacun
@ mariusz zawisza
dnia 21.04.2021, 10:29
Ocena
komentarza:
2
fajna koszulka
@ Monia *
dnia 21.04.2021, 02:51
Ocena
komentarza:
10
Wow!!! wielki szacun dla takich takich ludzi o dużym sercu
Kamil gratulacje pomysłu dobro wraca
Kamil Grzegorz gratulacje
Kuba powodzenia
@ Janek
dnia 21.04.2021, 06:07
Ocena
komentarza:
8
No szacun, taka kasa za koszulkę wielka sprawa.
@ oro
dnia 21.04.2021, 10:50
Ocena
komentarza:
4
Brawo Kamil. Jesteś dobrym człowiekiem. Czapka z glowy.
@ ja
dnia 21.04.2021, 10:56
Ocena
komentarza:
2
takie wpisy to całe serce prawdziwego JASŁA
@ Faryj
dnia 21.04.2021, 11:59
Ocena
komentarza:
1
[Komentarz nie na temat]
@ Natural Born Leader
dnia 21.04.2021, 12:05
Ocena
komentarza:
-1
[Komentarz nie na temat]
@ lek
dnia 21.04.2021, 13:38
Ocena
komentarza:
0
Ktoś pisał pare dni temu że Kamil dołączył do wielkich piłkarzy
@ lek
dnia 21.04.2021, 13:40
Ocena
komentarza:
1
Tak do Blaszczykowskiego i Lewego. Kamil będziesz wielki!
@ Natural Born Leader
dnia 21.04.2021, 14:49
Ocena
komentarza:
-1
Brawo za gest i gratulacje za ostatnią za reprezentacyjną formę w ostatnich meczach.
@ ania
dnia 21.04.2021, 15:10
Ocena
komentarza:
1
za dużo za... i za... naucz się pisać po polsku mądralo
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Remont drogi wewnętrznej przy ul. Szopena w Jaśle. Tylko na części miejskiej

  Droga wewnętrzna przy ul. Szopena w Jaśle wymaga pilnego remontu. Mieszkańcy osiedla oraz osoby przyjeżdżające do pobliskiej poradni często zwracały uwagę na jej fatalny stan. Z trzech właścicieli drogi pozostało tylko miasto, które wyłoniło już wykonawcę robót. Na dniach zostanie podpisana umowa z Przedsiębiorstwem Robót Drogowo-Mostowych w Jaśle. Zadanie ma być zrealizowane do końca sierpnia br.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Agresywny mężczyzna uderzył 13-latka w twarz. Poruszał się samochodem na tablicach RJS

  W minioną niedzielę kilkanaście minut przed godziną 21. na stacji Orlen w Krakowie nieznany mężczyzna podszedł do 13-letniego chłopca, po czym uderzył go dwukrotnie w twarz wykrzykując w jego stronę wulgaryzmy. Napastnik wsiadł do samochodu na tablicach rejestracyjnych RJS i odjechał. Sprawa trafiła na policję.

 • Zamawiaj domowe obiady u "Wojtka" w obniżonych cenach!

   

  Bar mleczny u „Wojtka” nie przestaje myśleć o swoich klientach. Dlatego też, wciąż obowiązują nowe, obniżone ceny dań przy odbiorze osobistym oraz na dowóz! Pyszne potrawy kuchni domowej z łatwością można zamówić on-line lub w barze przy ul. 3 Maja 101. 

 • Burmistrz otrzymał absolutorium i wotum zaufania od Rady Miejskiej Jasła

  Absolutorium za wykonanie zeszłorocznego budżetu oraz wotum zaufania po debacie nad raportem o stanie miasta otrzymał Ryszard Pabian, burmistrz Jasła. Sesja, na której podjęte zostały stosowne uchwały, odbyła się 21 czerwca.

 • Gmina Tarnowiec ma nowego wójta. Wiktor Barański złożył ślubowanie

   

  Wiktor Barański odebrał w poniedziałek zaświadczenie o wyborze wójta gminy Tarnowiec. Złożył także ślubowanie, przekonując, że podczas swojej kadencji będzie dążył do tego aby łączyć, a nie dzielić. Losy przedterminowych wyborów, które odbyły się 13 czerwca bieżącego roku, rozstrzygnęły się już w pierwszej turze głosowania.

 • 19-latek wszedł na basen po godzinach otwarcia. Doznał urazu kręgosłupa

  Wczoraj około godziny 23. na terenie basenu otwartego w Jaśle doszło do wypadku. 19-letni jaślanin, który wszedł na teren pływalni po godzinach otwarcia najprawdopodobniej wskoczył do wody na główkę w rejonie zjeżdżalni. Młody mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do jasielskiego szpitala.

 • Gmina Osiek Jasielski sprzeda dwie atrakcyjne działki

   

  Wójt Gminy Osiek Jasielski informuje, że ogłoszony został przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Osiek Jasielski, położonych w miejscowości Załęże. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego położone są w terenie zabudowy techniczno-produkcyjnej. Nieruchomości znajdują się w bardzo dobrej lokalizacji, posiadają dojazd do drogi powiatowej Dębowiec - Osiek Jasielski.

 • OSP z Trzcinicy prowadzi akcję pomocy dla pogorzelców z Nowej Białej

  W minioną sobotę w Nowej Białej na Podhalu ogień strawił 25 budynków mieszkalnych i 23 budynki gospodarcze. Ponad 100 osób straciło dach nad głową. Straty są ogromne a lista potrzeb jeszcze większa. Strażacy z OSP Trzcinica mając w pamięci ubiegłoroczną ogromną pomoc napływającą zewsząd po powodzi błyskawicznej zorganizowali zbiórkę materiałów budowlanych dla pogorzelców...

 • Drodzy mieszkańcy Gminy Tarnowiec

   

  W minioną niedzielę odbyły się w Naszej Gminie przedterminowe wybory na Wójta Gminy Tarnowiec. Spośród czwórki kandydatów, zaufaliście mi. Pragnę za to podziękować. 

 • Wypadek w Zimnej Wodzie. Dwie osoby poszkodowane

  Dzisiaj około godziny 15.30 w Zimnej Wodzie doszło do zderzenia się trzech samochodów osobowych. Na chwilę obecną do jasielskiego szpitala trafiły dwie osoby. Obecnie ruch na dk 28 w kierunku Krosna jest zablokowany.

 • W żmigrodzkim liceum powstanie wirtualna strzelnica

  W Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie powstanie pierwsza w powiecie jasielskim wirtualna strzelnica. Realizacja tej inwestycji jest możliwa dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Obrony Narodowej oraz powiatu jasielskiego. Wirtualna strzelnica ma powstać do końca roku. Dyrekcja szkoły ma jednak nadzieję, że już na jesień będzie gotowa.

 • Wyprzedzał na skrzyżowaniu i staranował ogrodzenie

   

  W minioną niedzielę na skrzyżowaniu ul. Grota-Roweckiego z ul. Baczyńskiego w Jaśle doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca seata wykonując manewr wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na chodnik i staranował ogrodzenie pobliskiej posesji. 18-latek został ukarany mandatem karnym.

 • Bezpłatne wakacyjne turnusy rewalidacyjno-terapeutyczne w Bajkowym Przedszkolu

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle ogłasza nabór na wakacyjny specjalistyczny turnus wakacyjny dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

 • Rozwiń skrzydła w Jaśle- ruszył nabór do Inkubatora Przedsiębiorczości

   

  Rozpoczynasz prowadzenie działalności gospodarczej w branży ICT lub branżach związanych z „jakością życia”? Szukasz inspirującego i nowoczesnego miejsca do jej wykonywania? Nie zwlekaj, zgłoś się do Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle.

 • Jest opinia eksperta w sprawie dwóch problematycznych skrzyżowań ze „stopami”

  Temat bezpieczeństwa w obrębie skrzyżowań ul. Chopina z ul. Ujejskiego i Kraszewskiego, pomimo ciągłych apeli mieszkańców o jego poprawę, pozostaje nierozwiązany od co najmniej kilkunastu lat. Propozycje, jakie Urząd Miasta w Jaśle zgłaszał do Starostwa Powiatowego w Jaśle wciąż czekają na ostateczne decyzje. Dlatego też jasielski magistrat postanowił sięgnąć po opinię ekspercką, której efektem jest szczegółowy audyt i konkretne zalecenia...

 • Marzysz o zdobyciu konkretnego zawodu, który pozwoli Ci szybko się usamodzielnić i dobrze zarabiać? – Zespół Szkół Budow

   

  „Budowlańcy na wagę złota” – takie hasła widnieją w ogłoszeniach z ofertami pracy. Od kilku lat obserwuje się gwałtowny wzrost zapotrzebowania na pracowników branży budowlanej. Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle wychodząc naprzeciw – otwiera kierunki, które zapewniają fachowców w tej branży.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105