Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Sięgnij po zdrowie z Naszym Bio

Zdrowie ma dla Polaków coraz większe znaczenie. Coraz częściej dbamy o to, co jemy poszukując produktów ekologicznych. Teraz są one dostępne na wyciągnięcie ręki. Od niedawna w Jaśle można kupić je w sklepie prowadzonym przez ekologiczne gospodarstwo rolne w Dębowcu.

W sklepie przy ul. Towarowej 29 w Jaśle (budynek BUD-MARIO) można nabyć mąki, kasze oraz makarony. Wszystkie z wymienionych produktów pochodzą z ekologicznego gospodarstwa rolnego Nasze Bio w Dębowcu (przysiółek Kopaniny). Pod uprawy ekologiczne wykorzystuje się tutaj aż 21 hektarów. Zboże zasiewane, zbierane i obrabiane jest bezpośrednio w gospodarstwie. W naturalny sposób, czyli bez oprysków i nawozów sztucznych uprawiany jest tutaj orkisz (odmiana Schwabenkorn), płaskurka, samopsza oraz owiesżytojęczmieńproso czy gryka. To tutaj z pierwotnego surowca powstają doskonałe mąki, makarony, czy też kasze, które nabyć można w nowo otwartym sklepie z żywnością ekologiczną.

Gospodarstwo to jednak nie tylko uprawa ekologiczna zbóż. Znajduje się tutaj także obora oraz ogród warzywny. Na łąkach pasą się krowy oraz jelenie. Świeże jajka to z kolei zasługa kur (zielononóżki, kuropatwiane i karmazyny). Do Dębowca – Kopanin warto wybrać się także po smaczny chleb oraz ciasta, twaróg, masło, mleko, czy też ekologiczne warzywa i owoce.

Dlaczego warto wybrać produkty pochodzące z gospodarstwa Nasze Bio? Odpowiedź jest bardzo prosta. Tutaj do produktów dokłada się całe serce, aby były jak najlepszej jakości, smaczne, a przede wszystkim zdrowe! Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż posiadają one wymagane certyfikaty (Certyfikacja Produkcji Żywności Ekologicznej PL-EKO-01).

 Dębowiec 651 | Sklep – ul. Towarowa 29 w Jaśle
Tel. 509 921 401

Zapraszamy i życzymy smacznego!

Artykuł sponsorowany    

Napisany dnia: 22.07.2019, 07:30
 • W Łazach Dębowieckich i Duląbce powstaną szkoły filialne

  Radni gminy Dębowiec większością opowiedzieli się za reorganizacją sieci szkół. Nie pomogły apele sołtysów i prośby rodziców. Edukacja w szkołach podstawowych w Łazach Dębowieckich i Duląbce, które staną się placówkami filialnymi będzie prowadzona w klasach o nauczaniu początkowym...

 • Technikum Ekonomiczne w Jaśle w pierwszej 100 najlepszych

  W rankingu najlepszych szkół ponadpodstawowych w Polsce najwyższą pozycję w Jaśle zajęło Technikum Ekonomiczne nr 4. Na Podkarpaciu znalazło się na 4 miejscu.

 • BFG rozpoczął przymusową restrukturyzację banku PBS

  Bankowy Fundusz Gwarancyjny przejął kontrolę nad Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym z siedzibą w Sanoku. Jego klienci stali we wtorek w długich kolejkach, aby wypłacić swoje oszczędności. W trudnej sytuacji znalazły się również jednostki samorządu terytorialnego, duże firmy i inne podmioty nieobjęte gwarancjami...

   

 • Odkryto kolejne szczątki ludzkie na placu budowy drogi. Tam mógł znajdować się cmentarz

   

  Na placu budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 pomiędzy rondami ujawniono kolejne ludzkie szczątki. Wiele wskazuje na to, że na terenie przy ul. Floriańskiej, na którym prowadzone są badania archeologiczne, jednak istniał niegdyś cmentarz.

 • Internet zamiast telewizji: nadchodzi era telewizji internetowej!

   

  Telewizja internetowa cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. W porównaniu do tradycyjnej telewizji pozwala cieszyć się ulubioną rozrywką w każdym miejscu, na różnego rodzaju urządzeniach z dostępem do sieci, a także o dowolnie wybranej porze. Najwięcej możliwości zapewniają dziś platformy wideo na życzenie – tzw. VoD (Video on Demand).

 • Ma powstać parking. Sprawa stanęła w martwym punkcie

  Władze miasta i powiatu popierają pomysł budowy miejsc parkingowych przy jasielskim szpitalu. Miałby on powstać na rogu ulic Lwowskiej i Konopnickiej. Niemniej sprawa stanęła w miejscu. Czy zapowiedzi o 160 miejscach parkingowych staną się faktem, czy to tylko mrzonki samorządowców?

 • Wygraj karnet na stok CHYROWA-SKI

 • Ucz się praktycznie i zdobądź wymarzony zawód z ŻAKiem

   

  Szkoła ŻAK w Jaśle od ponad dekady jest liderem w dziedzinie kształcenia zawodowego. 

 • Centrum podologii medycznej

   

  To miejsce, w którym oferujemy Państwu usługi z zakresu podologii medycznej – dziedziny medycyny, która w Polsce wciąż nie jest popularna. Podologia to specjalizacja zajmująca się schorzeniami i wadami stóp, które mogą prowadzić do uciążliwych dolegliwości bólowych i utrudniać poruszanie się.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105