Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Skradziono dziesięć butli gazowych. Sprawcy w dalszym ciągu poszukiwani.

32

Spod sklepu spożywczego w Umieszczu w nocy z 17/18 listopada 2010r. zostało skradzionych dziesięć pustych butli na gaz propan-butan. Minęło prawie dwa miesiące a złodziei nadal nie ustalono...

Około godziny 3.00 w nocy sprawcy przyjechali pod sklep spożywczy samochodem marki Opel Astra II Kombi o charakterystycznych tylnych lampach, używanych głównie w wersji lexus. Po uprzednim zerwaniu kłódki zabezpieczającej drzwi od metalowej klatki, ukradli butle na gaz.

Jak wyglądały podjęte czynności Policji?

- Sprawdzono osoby, które poruszają się samochodami tej samej marki, jednak te czynności nie doprowadziły do ustalenia, że ci ludzie mają jakiś związek z tą sprawą - powiedział Piotr Nosek, kierownik posterunku Policji w Tarnowcu.

Butle należały do firmy GASPOL. Właściciel sklepu Przemysław Kijek po pewnym czasie zorientował się, że przed jego sklepem brakuje butli. Zapytał swoją pracownicę, czy wie gdzie one są? Kobieta sądziła, że wziął je pracodawca, gdyż kilka dni wcześniej rozmawiali o ich wymianie. Przemysław Kijek, właściciel sklepu od razu zgłosił sprawę na posterunek Policji w Tarnowcu.

Jedynym źródłem, które pozwoliłoby odnaleźć sprawców jest monitoring zamontowany przed sklepem.  Tej nocy, w której doszło do kradzieży na miejscu zdarzenia nie było żadnych świadków. Prawdopodobnie sprawców kradzieży było dwóch.

Co dalej?

- Sprawa ta została umorzona z uwagi na nie wykrycie sprawców, natomiast nadal są prowadzone czynności operacyjne - dodaje Nosek.

Osoby, które pomogą w odnalezieniu sprawców kradzieży otrzymają od firmy GASPOL atrakcyjną nagrodę pieniężną. Wszelkie informacje w tej sprawie można zgłosić pod numer komórkowy właściciela sklepu 724 400 770.

(icz)

Reklama

Komentarze: 32

Dodaj komentarz Widok:
0
@ anwas
dnia 17.01.2011, 12:58 · Zgłoś
kojak sam nie umie rozwikłać sprawy,koledzy z policji mu nie pomoga,to po co z nimi urzęduje?
Odpowiedz
0
@ jASŁO
dnia 10.01.2011, 18:09 · Zgłoś
Jak zwykle policja z posterunku policji w Tarnowcu nic nie robi w wykryciu sprawców kradzierzy niedługo posterunek im okradną hehehe
Odpowiedz
0
@ ss
dnia 09.01.2011, 13:56 · Zgłoś
sklep na granicy upadlosci trzeba sobie robic reklame
Odpowiedz
0
@ kradziej
dnia 08.01.2011, 22:43 · Zgłoś
a jakbym jo mioł te becki gazowe to tys dostane szmal tyn co sie to nalezy? bo licom sie ponoć becki nie?
Odpowiedz
0
@ d
dnia 08.01.2011, 15:36 · Zgłoś
a jaki slad został???????? ;-)
Odpowiedz
0
@ DO ŁOBUZA
dnia 08.01.2011, 15:28 · Zgłoś
łobuz sam jestes PORASZKA
Odpowiedz
0
@ M.
dnia 08.01.2011, 12:34 · Zgłoś
Te niektóre komentarze są poniżej jakiegokolwiek poziomu inteligencji + myślenie bez wyobraźni. A niektórzy piszą tak, jakby w życiu nie widzieli normalnego sklepu spożywczego. Panowie z policji, szukajcie prędko dwóch takich, co ukradli butle - sprężać się:P
Odpowiedz
0
@ łobuz
dnia 08.01.2011, 08:05 · Zgłoś
Policja z Tarnowca się Nadaje ale nie powiem do czego !!!!!poraszka!!! :):)
Odpowiedz
0
@ płotka
dnia 07.01.2011, 15:03 · Zgłoś
nie umarzać tylko szukać złodzieji policja woli ....... śmiech
Odpowiedz
0
@ kaziu
dnia 07.01.2011, 11:13 · Zgłoś
Ponoć nagroda 1000 zł .Dla Gaspolu to nie dużo ze względu ze złodzieje skradli już setki tych butli!!!!!!!!!! A został w Umieszczu fajniutki Slad po nich z tego co słyszałem:)
Odpowiedz
0
@ gu
dnia 07.01.2011, 09:35 · Zgłoś
widziałem nagranie z tego monitoringu widać ewidentnie samochód marki opel astra combi w kolorze najprawdopodobniej popielatym lub srebrnym. więc na pewno nie był to właściciel wiec jak ktoś nie wie to niech się nie wypowiada widać twarze ale są nie wyraźne jedna osoba jest w okularach i czapce z daszkiem byli dobrze przygotowani mieli ze sobą nożyce do metalu i bagażnik przygotowany.
Odpowiedz
0
@ GAZownik
dnia 07.01.2011, 07:53 · Zgłoś
10 butli po 110 za kaucje plus 60 za gaz to strata 1700 ! Ciekawe ile GazPol przeznaczył na nagrodę ?
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 06.01.2011, 23:39 · Zgłoś
podejrzewam al kaide..ciekawe kiedy i gdzie na lotnisku wybuchnie butla z jasla..
Odpowiedz
0
@ szalony
dnia 06.01.2011, 19:54 · Zgłoś
Proszę o cierpliwość potrzeba troszkę czasu .Jeśli jest ktoś wtajemniczony w ten temat to wie bardzo dobrze o co chodzi:):) dlaczego nie ma sprawców !!!!!!!!!spokojnie ludziska iddzcie już spać
Odpowiedz
0
@ ;;;;
dnia 06.01.2011, 19:02 · Zgłoś
taaaaaaaadziwne................auto stalili wlascicieli...w ogole wszystkie zdaje sie byc ustalone jak wynika z artykulu.........nawet o ktorej godzinie podjechali ;-)
tylko nie wiadomo kto ;-) hahahahaha ;-)
Odpowiedz
0
@ x
dnia 06.01.2011, 19:01 · Zgłoś
dobre z tymi zlotopolicami dobre ;-) ;-) rzeczywiscie jak sie tak przyjrzeć tylkoo Kleczkowska dać na pierwszy plan ;-0
Odpowiedz
0
@ kerim
dnia 06.01.2011, 16:48 · Zgłoś
dziwne i podejzane całkiem nie dawno temu samemu włascicielowi zgineły butle z pod sklepu w swierchowej pownie oddaje długi i placi butlami
Odpowiedz
0
@ TedeUsh
dnia 06.01.2011, 16:44 · Zgłoś
Konkurencja wam już usnąła. Brawo
sami sie wykruszyli o bzdurach piszą nawet bez żadnych zdjęć
Odpowiedz
0
@ eK
dnia 06.01.2011, 16:24 · Zgłoś
o buehehehehe :D
1. Ukradli puste butle - epic fail!
2. Lexus :D
3. Darmowa reklama warki
4. Darmowa reklama ABC
5. Darmowa reklama GASPOLU :D

SZOK... to się do komedii nadaje.
Odpowiedz
0
@ braian291
dnia 06.01.2011, 15:04 · Zgłoś
haha:D mogli chociaz pełne a nie przypal o puste:D haha:D
Odpowiedz
0
@ kaziu
dnia 06.01.2011, 14:58 · Zgłoś
Wiem dlaczego jest problem z przeszukaniem własciciela na układy nie ma rady:(:(
Odpowiedz
0
@ własciciel
dnia 06.01.2011, 14:55 · Zgłoś
Jest problem z przeszukaniem własciciela:))))
Odpowiedz
0
@ BUBU
dnia 06.01.2011, 14:23 · Zgłoś
NA MIEJSCU POLICJI JA BYM ZACZĄŁ OD DOKŁADNEGO SPRAWDZENIA I PRZESZUKANIA WŁAŚCICIELA SKLEPU.
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 06.01.2011, 14:18 · Zgłoś
i[...] puste butle ukradli no naprawde szacuneczek :P ah hah hah a
Odpowiedz
0
@ AW
dnia 06.01.2011, 13:53 · Zgłoś
KRAJOBRAZ JAK ZE ZŁOTOPOLIC BRAKUJE TYLKO KLECZKOWSKIEJ I MARCYSI!
Odpowiedz
0
@ X-men
dnia 06.01.2011, 11:54 · Zgłoś
NIE MIELI NA OPAŁ TO TERAZ MAJĄ PRZYNAJMNIEJ CIEPLUTKO W DOMOWYM ZACISZU
Odpowiedz
0
@ lechosław.pl
dnia 06.01.2011, 11:46 · Zgłoś
Jedynym żródłem,które pozwoliłoby odnależć sprawców kradzieży jest monitoring zamontowany przed sklepem...To bardzo odkrywcze...
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 06.01.2011, 11:33 · Zgłoś
Jak jest monitoring, to w czym problem?
Odpowiedz
0
@ Łyba
dnia 06.01.2011, 11:01 · Zgłoś
Chyba nie w wersji lexus, a tylne lampy al`a lexus czyli [...] tuning dawuaj
Odpowiedz
0
@ Hahaha
dnia 06.01.2011, 10:36 · Zgłoś
tak to jest jak się umieszcza butle gazowe pod sklepem xd
Odpowiedz
0
@ ixi-esteta
dnia 06.01.2011, 10:28 · Zgłoś
WOW - piekne budynki!
Odpowiedz
1
@ rasta
dnia 06.01.2011, 10:13 · Zgłoś
Wersja lexus;) pewnie w tej wersji lexus montują jeszcze kuchenne butle z gazem w bagażniku hehe
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.