Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Sprawca wypadku w Kołaczycach był pijany

43

Nieoficjalne doniesienia na temat sprawcy wczorajszego wypadku w Kołaczycach zostały ostatecznie potwierdzone. W momencie spowodowania kraksy mężczyzna był pijany – w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu.

Kierowca Renault Megane, którym okazał się 49-letni mieszkaniec gminy Jasło, po zwolnieniu ze szpitala – gdzie udzielono mu pomocy medycznej w związku z doznanymi na skutek wypadku obrażeniami – został doprowadzony przez policyjnych funkcjonariuszy na posterunek. Badanie alkomatem potwierdziło ich przypuszczenia co do tego, iż mężczyzna jest nietrzeźwy – okazało się również, iż nie posiada on uprawnień do kierowania samochodami osobowymi, które stracił w rezultacie wcześniejszej jazdy po pijanemu.

Zatrzymany przebywa obecnie w areszcie i po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany. Przedstawiony zostanie mu zarzut spowodowania wypadku w stanie nietrzeźwości. Odpowie również za kierowanie samochodem bez uprawnień, niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz przekroczenie dozwolonej prędkości. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności –poinformował nas Łukasz Gliwa, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Obrażenia kierującego samochodem Renault Laguna, w który uderzył pijany czterdziestodziewięciolatek okazały się niegroźne i mężczyzna jeszcze wczoraj mógł opuścić szpital. Pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało.

O szczegółach wczorajszego wypadku można przeczytać tutaj:
http://www.jaslo4u.pl/wypadek-w-kolaczycach-aktualizacja-newsy-jaslo-16344

jh

Reklama

Komentarze: 35

Dodaj komentarz Widok:
0
@ pan [...]
dnia 13.02.2014, 21:35 · Zgłoś
jak ładnie napisać "czterdziestodziewięciolatek" ... :) a nie lepiej mężczyzna w wieku czterdzieści dziewięć lat>>> hehe
Odpowiedz
7
@ częsty bywalec tej strony
dnia 13.02.2014, 07:06 · Zgłoś
nie tylko tarzan ale i sven łodyniec to [...] z jednej paki. prośba nie odpisujcie na ich[...] komentarze takie dno trzeba zniszczyć w zarodku i nie reagować na tych wyrzutków.
Odpowiedz
2
@ POGROMCA [...]
dnia 13.02.2014, 11:26 · Zgłoś
Jak piszą to piszą ja nie zwracam na to uwagi zresztą każdy ma prawo wypowiedzi pijany to ukarać i to wszystko
Odpowiedz
-1
@ l
dnia 12.02.2014, 22:21 · Zgłoś
ale cenzura
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 12.02.2014, 22:14 · Zgłoś
Sven popieram cie w stu procentach
Odpowiedz
6
@ max21
dnia 12.02.2014, 16:37 · Zgłoś
Tak czytam i dochodzę do wniosku ze wasze wypowiedzi glupsze juz nie mogą być istni [...]! !!
Odpowiedz
3
@ mendżec
dnia 12.02.2014, 18:44 · Zgłoś
i tu sie mylisz młodzieńcze. mogą być głupsze i to duuuużo...
Odpowiedz
-6
@ Tarzan-zan
dnia 12.02.2014, 19:57 · Zgłoś
Oj mogą mogą !!! Tiry na tory ! (to akurat mądre było) - ale np głupszą wypowiedzią może być - "Passat jest super, audi A4 też"...
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 12.02.2014, 16:01 · Zgłoś
no nie wiem czy vw passat b6 i vw crafter to takie [...] ale spoko chyba ze mówisz tylko o lagunie
Odpowiedz
-1
@ :)))
dnia 12.02.2014, 16:54 · Zgłoś
Zapewne, przecież VW to jest szczyt marzeń każdego młodziana. Przecież jego wykonanie to prawdziwy kosmos. 2.0TDI 140KM to szczyt techniki. Bezawaryjny. Pompowtryski. Napęd pompy oleju też. Tylko trochę dziwne że 2-3 lata temu cenowo stały 40.000zł a dziś za 20.000zł kupisz. Przecież to VW! Najlepsza technika. Lepszy niż BMW, Bentley, Rolls Royce itp itd. Cenę powinien trzymać salonową do końca swoich dni!
Odpowiedz
-2
@ Tarzan-zan
dnia 12.02.2014, 19:53 · Zgłoś
no i wałki rozrządu się wycierają w tych cudownych 2.0 tdi :) ale to technika z kosmosu jest i szczyt marzeń :) (wsioków)
Odpowiedz
-5
@ Tarzan-zan
dnia 12.02.2014, 19:54 · Zgłoś
Za kilka lat jak B6 stanieje do 5 tyś a "niezawodne" B5 już nie da się naprawić i będą wiecznie spoczywać na złomie - [...] przesiądzie się do B6... (o ile one jeszcze wtedy będą "na chodzie")...
Odpowiedz
1
@ GELO 7
dnia 12.02.2014, 15:06 · Zgłoś
to był M. Wajda z nawsi jest ok.
Odpowiedz
5
@ [...]
dnia 12.02.2014, 15:15 · Zgłoś
Jest nadal bo przeciez zyje a policja tez pije tylko ich nie lapia bo niema kto !!!
Odpowiedz
5
@ Zocha
dnia 12.02.2014, 14:23 · Zgłoś
Ło lobidy to sie narobiło pojechoł se chłopina do Biedronki po tajszy [...] bo jeszcze był nie dopity i same szkody ło jo joj.
Odpowiedz
6
@ [...]
dnia 12.02.2014, 13:30 · Zgłoś
Tynkiewicz jest w jasle na zakupach wlasnie go widzielismy w poblizu europy
Odpowiedz
7
@ Zamykajta łokna
dnia 12.02.2014, 14:01 · Zgłoś
ucierkajta do lasu.Ponoć na Sowine idzie.!!!
Odpowiedz
3
@ [...]
dnia 12.02.2014, 15:12 · Zgłoś
Wszedzie tylko nie do lasu !!! Bo tam ratunku niema
Odpowiedz
0
@ blues
dnia 12.02.2014, 20:10 · Zgłoś
skad wiesz...pelno galezi..pulapek na sarny i zajace ...wysypiska smieci
Odpowiedz
2
@ moje ja
dnia 13.02.2014, 12:39 · Zgłoś
w Sowinie juz grasuje
Odpowiedz
3
@ łodyniec
dnia 12.02.2014, 13:15 · Zgłoś
jak się nazywa jegomośc szlachcić wożący się ową karetą po kilku szklankach głębszych ?

czy to też trzeba utajnić jak nazwisko i tak wszystkim znanego Trynkiewicza ?
Odpowiedz
-3
@ elf
dnia 12.02.2014, 12:44 · Zgłoś
czy to jest aż tak ważne i szokujące wydarzenie żeby pisać o tym przez dwa dni w trzech newsach, wystarczyłaby jedna wiadomość, czy w tym czasie nie wydarzyło się nic ważniejszego i bardziej optymistycznego w naszych okolicach?
Odpowiedz
0
@ pijany!!!
dnia 12.02.2014, 12:32 · Zgłoś
To dac mu po [...]!!!
Odpowiedz
2
@ blues
dnia 12.02.2014, 15:32 · Zgłoś
a Twoje?.jakbys sie poczuł na miejscu swoich jaj?
Odpowiedz
16
@ nooo
dnia 12.02.2014, 12:25 · Zgłoś
szkoda że nigdy nie piszą jak w końcu zakończyła się sprawa... zawsze tylko"grozi mu do..."...
Jakby tak przeczytał jeden z drugim co ktoś faktycznie dostał za taki wybryk to może podziałało by to na wyobraźnię...

chyba że dostanie karę grzywny i na tym się skończy.. pff...
Odpowiedz
-6
@ m
dnia 12.02.2014, 12:21 · Zgłoś
to z tego wynika ze jak by go policjanci nie zatrzymywali to by chlopina bez wypadku dojechal tam gdzie mial jechac,a tak to go [...] wystraszyli i biedny kierowca spowodowal wypadek,ach co policja w tym kraju jest
Odpowiedz
-10
@ Tarzan-zan
dnia 12.02.2014, 14:51 · Zgłoś
czy by dojechał bez wypadku tego nikt nie wie...
Odpowiedz
-3
@ blues
dnia 12.02.2014, 15:32 · Zgłoś
a moze jednak..tymczasem azgrozenie stworzono o wielewikesze gdyz...sytuacja sie mmskumulowała" ..nerwy presja..czas...wyscig
a tak moze chlop by spokojnie dojechal skoro jechal.nerwy zrobily swoje i.glupota tez
Odpowiedz
-1
@ Tarzan-zan
dnia 12.02.2014, 19:50 · Zgłoś
no tak... to trzeba każdemu pijanemu pozwolić jechać spokojnie żeby przypadkiem wypadku nie zrobił...
Odpowiedz
0
@ blues
dnia 12.02.2014, 20:09 · Zgłoś
lub każdemu samochodowi z oznakowaniem ,,policja" wydac nakaz niezwłocznego pościgu jakiegokolwiek pojazdu w tym uprzywilejowanego
Odpowiedz
-19
@ m
dnia 12.02.2014, 12:18 · Zgłoś
ja cie ale czad,znowu nie bede spal w nocy wczoraj trynkiewicz a dzisiaj wypadek!!!
Odpowiedz
-9
@ BYL PIJONY ??? I CO ????????
dnia 12.02.2014, 14:00 · Zgłoś
a to moze trutkiwicz byl?? nie ??? tak??? nieeesamowiiteeeeeeeeeeeeeee!!!
Odpowiedz
-10
@ Tarzan-zan
dnia 12.02.2014, 14:50 · Zgłoś
I z własnej kieszeni zapłaci b[...] za trzy rozbite samochody... Ma szczęście że porozbijał takie [...], to straty niewielkie...
Odpowiedz
5
@ hh
dnia 12.02.2014, 16:45 · Zgłoś
a ty czym się poruszasz? wigry 3 z komunii? bo chodzą słuchy że jesteś [...], mieszkasz z 92-letnią matką i żyjesz z jej renty.
nie pisz tyle bo ci transferu [...] i z matczynej renty na radiówkę nie starczy.
Odpowiedz
-11
@ Tarzan-zan
dnia 12.02.2014, 19:50 · Zgłoś
Mówią że "każdy sądzi wg siebie" - więc to co napisałeś - nie masz się czym chwalić... Nie każdy jest takim [...] jak ty... Uwierz mi !
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.