Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Strażacy wyłowili zwłoki mężczyzny, który utopił się w Wisłoce

40

Po krótkich poszukiwaniach płetwonurkowie odnaleźli ciało 35-letniego mężczyzny, mieszkańca gminy Jasło, który utopił się w Wisłoce wczoraj wieczorem. Ciało mężczyzny zostało znalezione w tym samym miejscu, w którym zniknął pod wodą. Leżało na głębokości około półtora metra, na dnie.


- Akcja trwała krótko, ponieważ miejsce było precyzyjnie wskazane przez świadków, zaś woda była stojąca co sprawiło, że człowiek nie odpłynął daleko od miejsca wypadku. - mówił aspirant sztabowy Franciszek Lasek - Ciało udało się znaleźć po pierwszym zejściu.

- Nocna burza mogłaby utrudnić poszukiwania gdyby woda się podniosła i ciało mogłoby zostać zabrane przez nurt, jednak do tego nie doszło. - dodawał Lasek.

W poszukiwaniach brało udział dziewięciu płetwonurków. Czterech z Jasła, dwóch z Sanoka, jeden z Brzozowa, jeden z Przemyśla i jeden z Rzeszowa.

Do tragedii doszło wczoraj późnym wieczorem. Mężczyzna wszedł do głebokiej wody po czym zniknął pod jej powierzchnią. Wezwani na miejsce strażacy przeszukiwali pontonem miejsce, gdzie widziano mężczyznę po raz ostatni, jednak nie udało się go odnaleźć.

Czytaj więcej: Strażacy poszukują mężczyzny porwanego przez Wisłokę

(ks)

Reklama

Komentarze: 40

Dodaj komentarz Widok:
0
@ hmmm
dnia 28.07.2010, 11:37 · Zgłoś
to od której strony się w końcu utopił? Od 17 stycznia czy od kaczorowy? nakukany musiał być nieźle jak tam rzeka chyba tylko przekracza 2 metry przy brzegu od kaczorowiaków. Swoją drogą płetwonurkom się nieźle musiało nudzić jak się w 9 zjechali. Poszukiwania na kolanach, a butle wystawały z wody...
Odpowiedz
0
@ kar.....
dnia 26.07.2010, 22:09 · Zgłoś
znałam go bardzo dobrze.. jako chłopak był kochany... i przestancie juz pisac głupoty
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 26.07.2010, 21:42 · Zgłoś
dziękuje ci [*]
Odpowiedz
0
@ Monbiq
dnia 26.07.2010, 21:40 · Zgłoś
Znam Andrzeja i może i [...] był.. Zreszta jaki był to był ale zawsze chłopak do pomocy był chętny jak trzeba było.. :/
Odpowiedz
0
@ ONA
dnia 26.07.2010, 21:37 · Zgłoś
dziękuje ci bardzo...
Odpowiedz
0
@ do ona
dnia 26.07.2010, 18:10 · Zgłoś
pogrzeb jest 27.07. o 15.00 w kosciele fara w jasle
Odpowiedz
0
@ gość
dnia 26.07.2010, 17:36 · Zgłoś
pan krzysztof czeluśniak startuje na burmistrza
Odpowiedz
0
@ ona
dnia 26.07.2010, 15:42 · Zgłoś
proszę was powieccie mi kiedy pogrzeb i gdzie... znałam go bardzo dobrze .. a musze wyjechac wczesniej bo mam daleko a nic nie wiem
Odpowiedz
0
@ jestem z jasła :)
dnia 26.07.2010, 12:09 · Zgłoś
Znałem go osobiście...
Odpowiedz
0
@ pseudoanonim
dnia 25.07.2010, 20:48 · Zgłoś
ej ludzie , nie krytykujcie . ! łatwo kliknąc z klawiaturę .. co ? ludzie sami sobie te wszystkie krzywdy wyrządzają i nikt im nie każe ! no ale cóż ludzka głupota :/ . zastanówcie się co robicie i piszę to z głębi serca ! . ile było już w tym roku tragedii? i rodziny tych ludzi muszą za to odpowiadac , nic nie zrobiły ! postawcie się z miejscu rodzin ! zobaczcie czy to tak łatwo ! . Ile osieroconych dzieci jest na tym świecie.. ! zastanówcie się !.

=<
Odpowiedz
0
@ Jaśln
dnia 25.07.2010, 19:38 · Zgłoś
Znam gościa co wpaddd do wisłoki żal mi go to pijakkkk nie samowity y i swiadkowie rowniezzzzzz
Odpowiedz
0
@ Miejsce
dnia 25.07.2010, 13:34 · Zgłoś
To było koło wału który znajduje się między osiedlem Kaczorowy a ulicą 17 stycznia... Zdjęcie 1 robione jest z wału a na drugim planie widoczne są wysokie drzewa które znajdują się przy osiedlu Kaczorowy zaraz koło rzeki Wisłoki...
Odpowiedz
0
@ do malopolanin
dnia 25.07.2010, 12:22 · Zgłoś
:sam jestes mentem [...] z piekar:)
Odpowiedz
0
@ kolega
dnia 25.07.2010, 00:40 · Zgłoś
Andrzej spoczywaj w spokoju
Odpowiedz
0
@ nikt.
dnia 24.07.2010, 23:01 · Zgłoś
Dajcie sobie spokój z komentarzami, a pomyśleliście o tym, że rodzinę ranicie tym co piszecie...
Odpowiedz
0
@ alfa bez omegi
dnia 24.07.2010, 22:26 · Zgłoś
gdzie dokladnie to bylo?? bryły kaczorowy??
Odpowiedz
0
@ ciekawy
dnia 24.07.2010, 20:32 · Zgłoś
alkohol paruje...powinno mu wypelnic para zoladek i wyniesc na powierzchnie...i by przezyl..dziwne to wszystko...
Odpowiedz
0
@ matys
dnia 24.07.2010, 20:12 · Zgłoś
magu90 sam jestes alkocholikiem
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 24.07.2010, 19:39 · Zgłoś
czy mógłby ktoś kto wie napisać w którym miejscu dokładnie wydarzyła się ta tragedia?
Odpowiedz
0
@ nie ratownik
dnia 24.07.2010, 19:07 · Zgłoś
o ho ho jaki bohater haha to idz na ratownika, nikt Ci nie broni
Odpowiedz
0
@ poganin
dnia 24.07.2010, 19:06 · Zgłoś
alkochol i mięso w piątek!!!
Odpowiedz
0
@ magu 90
dnia 24.07.2010, 19:03 · Zgłoś
o takich alkocholikach to aż szkoda pisać
Odpowiedz
0
@ JAŚLANIN
dnia 24.07.2010, 18:46 · Zgłoś
Wspolczujcie dla rodziny..
Odpowiedz
0
@ numis
dnia 24.07.2010, 18:04 · Zgłoś
goń się [...] hahahaha
Odpowiedz
0
@ nie ratownik
dnia 24.07.2010, 17:23 · Zgłoś
Byłem pewnego dnia na basenie krytym w Jaśle. W pewnej chwili widzę, że jakiś człowiek znikną pod wodą /glębokość w tym miejscu ok 1m./ Ratownicy, On i Ona zajęci sobą, byli obok wejścia. Nie widzieli co się stało. Bardzo szybko dotarłem do męszczyzny, podniosłem go, chwiał się / nie był pijany/. Wiek tego męszczyzny ok.65 lat.Wyprowadziłem Go z wody. Co by było, gdybym Go nie zobaczył? Tak pracują ratownicy na basenie krytym w Jaśle.
Odpowiedz
0
@ kol
dnia 24.07.2010, 17:10 · Zgłoś
Powinni karać za wchodzenie to wody pod wpływem promili, zwłaszcza na basenie! Ratownicy nie są od ratowania [...] alkoholików tylko ludzi którzy naprawdę potrzebują pomocy.
Odpowiedz
0
@ Kowalowy
dnia 24.07.2010, 17:02 · Zgłoś
Witam tak sie konczy picie i wchodzenie do wody znam swiadka tak samo dobrze jak zmarlego obaj lubia dosc dobrze popic wiec kiedys niestety sie to muialo stac od samego poczatku wakacji przebywamy praktycznie codziennie w tym miejscu i kapiemy sie z glowa i nikokmu sie nic nie stalo i nie stanie po 1 pilnuje drugiego przy kazdym skoku do wody z liny przywiazanej do drzewa.Szkoda Andrzeja ze to musialo akurat na niego trafic;/ Ale jak kazy wie pod wplywem nie wchodzi sie do wody ;/A swiadek w cale nie lepszym stanie byl po 2 stronie rzeki i nie zdazyl doplynac.Po tej tragedi napewno juz tam nie bedziemy chodzi na nasz tak zwany "Dąbek" a line usuniemy w jak najszybszym czasie i to miejsce juz na zawsze zostaniw nam w pomieci jako miejsce tragedi naszego kolegi.Swiec panie nad jego dusza.
Odpowiedz
0
@ mx
dnia 24.07.2010, 16:57 · Zgłoś
wiadomo kto to?
Odpowiedz
0
@ małopolanin
dnia 24.07.2010, 16:46 · Zgłoś
jak pijany(czytaj: pod wpływem)to kopa w ,,[...]" i na wytrzeźwiałkę takich [...]
Odpowiedz
0
@ :)
dnia 24.07.2010, 15:38 · Zgłoś
zaczynacie sie robić nudni już z tym basnem ;]
Odpowiedz
0
@ do [...]
dnia 24.07.2010, 15:17 · Zgłoś
słuchaj ja jestem ratownikiem.. i to co sie w tym roku dzieje z ludźmi to przechodzi ludzkie pojecie.. na basen idzie sie popływać i wypocząć a nie narąbać jak kukuła a później sie ładować na 3,5ma nóż mi nic nie będzie w razie czego sa ratownicy.., NAJLEPIEJ TO TYLKO TAK SOBIE TO TŁUMACZYĆ...!!
WSTYD !!
Odpowiedz
0
@ do y
dnia 24.07.2010, 15:14 · Zgłoś
Idź ty i ratuj!Przynajmniej doceń taką pracę bo ani to łatwe ani miłe.Na pewno łatwiej klepać w klawiaturę1
Odpowiedz
0
@ lukaszjp
dnia 24.07.2010, 14:57 · Zgłoś
,,xx,, sam jesteś zło a jeśli [...] to zło to w kościele ksiądz tez nie powinien pić winka XD po 3 mszach ma [...] w krwi, ciekawe co robili świadkowie?
Odpowiedz
0
@ do [...]
dnia 24.07.2010, 14:49 · Zgłoś
ratownik nie zawsze zdąży, nie zawsze może pomóc, gdy dojdzie do zachłyśnięcia wodą, nie ma szans. Po drugie, takie kozaki a czekają na pomoc ratowników? Chyba tak. Ratownicy są do ratowania ludzi, dzieci, którzy przez nieszczęśliwy wypadek się topią, a nie ratowanie [...], którzy przez swój idiotyzm stwarzają zagrożenie dla siebie i innych
Odpowiedz
0
@ y
dnia 24.07.2010, 13:03 · Zgłoś
"krótkie poszukiwania"? od wczoraj goscia szukali, wiec raczej którkie to one nie byly... poza tym jak człowiek mógł wejść do wody i zniknąć? brzmi troche jak scenariusz sci-fi
Odpowiedz
0
@ j23
dnia 24.07.2010, 12:57 · Zgłoś
i następna tragedia!
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 24.07.2010, 12:50 · Zgłoś
do XX ale na basenie sa ratownicy ^^
Odpowiedz
0
@ do luki
dnia 24.07.2010, 12:42 · Zgłoś
tam byl jeden swiadek , i byl on na drugiej stronie rzeki i nie zdazyl tam doplynac !
Odpowiedz
0
@ XX
dnia 24.07.2010, 12:16 · Zgłoś
zwolennicy picia [...] na basenie:

widzicie co się dzieje z ludzmi w wodzie po [...]?!
picie [...] na basenie powinno byc surowo karane! nie dość że sobie można krzywdę zrobić, to jeszcze i innym! tam są też dzieci!
alkohol - zło !
ani droga ani woda to nie miejsce dla alkoholików
Odpowiedz
0
@ luki
dnia 24.07.2010, 12:13 · Zgłoś
??????swiadkowie??to co oni robili?nie mogli wejsc do wody widzac ze czlowiek sie topi?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.