Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Strumyk pokonany. Cenne punkty Czarnych

14

Dokładnie 41 dni kibice Czarnych musieli czekać na kolejny, po majowym meczu z Crasnovią Krasne komplet ligowych punktów zdobyty przez jasielskich piłkarzy. Ich przełamanie nastąpiło wczoraj – podopieczni Roberta Podkulskiego pokonali na własnym boisku Strumyk Malawa 2:1. Bohaterem potyczki był Bartosz Szopa, który do siatki rywali trafił dwukrotnie.

Rozegrany przy ulicy Śniadeckich mecz 31. kolejki IV ligi podkarpackiej dostarczył uczestniczącym w nim kibicom sporych emocji. Stawka pojedynku była bardzo duża, gdyż ani piłkarze Czarnych, ani Strumyka w dotychczasowych spotkaniach obecnego sezonu nie zgromadzili jeszcze takiego dorobku punktowego, który dawałby im gwarancję na uniknięcie spadku do „okręgówki”.

W sobotnie popołudnie obydwie drużyny stworzyły sobie po kilka dogodnych sytuacji podbramkowych, jednak to jaślanie – za sprawą dwóch celnych strzałów z dystansu Bartosza Szopy (w 12 i 26 minucie spotkania) – po ostatnim gwizdku arbitra mogli cieszyć się z niezwykle cennych trzech punktów. Jedyna bramka dla gości padła w 76 minucie gry – jej autorem był Konrad Cupryś, który skutecznie wykonał rzut karny. Mimo, iż piłkarze Strumyka do samego końca zawzięcie walczyli o doprowadzenie do wyrównania, nie zdołali znaleźć recepty na ponowne pokonanie Mateusza Bazana i mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy.

W meczu ze Strumykiem Malawa Czarni wystąpili w składzie:
Bazan – Kulig, Madejczyk, Dziedzic, Grzesiak (87' Nabożny), Munia (68' Warchoł), Chrząszcz, Urban (80' Jamuła), Piwowar, Szopa, Świątkowski (90' Mocek).


Kolejna ligowa potyczka Czarnych odbędzie się już w najbliższy czwartek w Strzyżowie. Spotkanie jasielskich piłkarzy z tamtejszym Wisłokiem rozpocznie się o godzinie 17.

jh

Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
1
@ don
dnia 18.06.2014, 18:31 · Zgłoś
trzeba grać ,a nie udawać kopających w balon, mimo to trzymam kciuki za JKS, powiem jeszcze tyle że mam kandydata na nowego prezesa , ale panowie to ma być walka , a nie kopanie w balon,
Odpowiedz
1
@ bongosz
dnia 18.06.2014, 14:00 · Zgłoś
Pksem sie na mecz nie dostanie bo nie ma czym wrócic.
Odpowiedz
-2
@ st
dnia 17.06.2014, 08:22 · Zgłoś
karpaty de best
Odpowiedz
2
@ major
dnia 16.06.2014, 20:05 · Zgłoś
Jak Czarni przegrali to było 50 komentarzy,jest wygrana to nie ma kto pisać.Prawda jest ze w Jaśle społeczeństwo czeka tylko na czyjeś potkniecie aby skopać go gdzie się da.
Odpowiedz
-2
@ don
dnia 16.06.2014, 20:00 · Zgłoś
byłem na meczu i po raz kolejny stwierdzam to są zwykli kopacze w balon, cudem utrzymali wynik
Odpowiedz
4
@ magik
dnia 16.06.2014, 14:33 · Zgłoś
Tylko Czarni!Tylko Wygrana!
Odpowiedz
4
@ dr
dnia 16.06.2014, 12:19 · Zgłoś
W sobotę 21.06 o 11 godz. na Czarnych mecz juniorów st.z Czuwajem o utrzymanie w lidze podkarpackiej.Powodzenia
Odpowiedz
3
@ Mecenas
dnia 16.06.2014, 08:03 · Zgłoś
Tak jak pisałem przed meczem, wierzyłem w zwycięstwo i tak się stało :) Teraz pasowałoby wygrać w Strzyżowie (będzie ciężko) i to powinno wystarczyć do utrzymania :) A jeśli chodzi o Stal Sanok i Polonię Przemyśl, to tylko urozmaici to przyszłą IV ligę podkarpacką :)
Odpowiedz
-4
@ Tarzan-zan
dnia 16.06.2014, 14:58 · Zgłoś
Hehe czyli trzy mecze na bank do przegrania przez czarnych :) Strzyżów Sanok i Przemyśl już się cieszą z tych punktów które zdobędą wygrywając z czarnymi... Karpaty krosto to potęga... Wygrywa zawsze i ze wszystkimi...
Odpowiedz
1
@ lubik
dnia 18.06.2014, 13:03 · Zgłoś
W żydowskiej lidze napewno...
Odpowiedz
0
@ 1910
dnia 16.06.2014, 00:40 · Zgłoś
no i gdzie komentarze don/a proctera i reszty [...] ze sie nie udało ...co ? cos poszło nie po waszej mysli ???
Odpowiedz
4
@ Bestia
dnia 15.06.2014, 17:51 · Zgłoś
Gratulacje! W przyszłym sezonie liga będzie ciekawsza-Stal Sanok i Polonia Przemyśl w niej zagraja także warto utrzymac te lige dla Jasełka.
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 16.06.2014, 14:55 · Zgłoś
Cenne punkty czarnych ojjjj baaardzo cenne, bo jak się większość meczów przegrywa to punkty są cenne !!! Karpaty krosno to potęga...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.