Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Świąteczne szaleństwo w Galerii Jasło! Sprawdź, jakie atrakcje przygotowaliśmy

Na kilka dni przed najpiękniejszymi świętami nie może zabraknąć bożonarodzeniowego nastroju w Galerii Jasło! W sobotę, 21 grudnia będzie u nas wyjątkowo świątecznie, a to za sprawą kilku atrakcji! Będzie twórczo i kreatywnie, słodko no i oczywiście nie zapomnieliśmy o… prezentach! Wszystkie atrakcje zaplanowaliśmy w godzinach: 10:00-18:00

Gotowi na Święta? Oto jest pytanie! Na kilka dni przed Bożym Narodzeniem wszystko dopinamy na ostatni guzik… Piękne dekoracje, to ten element, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. Choina, a i owszem – to ona jest królową, ale warto też zadbać o drobniejsze elementy. W tej roli świetnie sprawdzają się stroiki!

Twórcza działalność...

Galeria Jasło zaprasza na rodzinne, kreatywne warsztaty. To właśnie u nas, pod opieką animatorek wspólnie stworzymy świąteczne stroiki. Najmłodsi będą mogli wykazać się pomysłowością ozdabiając słomiane wianki, żywymi gałązkami choinki, szyszkami, wstążkami, sztucznymi kwiatami, jarzębiną. Wszystko w towarzystwie, tak pożądanych w bożonarodzeniowy czas świecidełek - brokatu i cekinów.

A może na słodko i w korzennym aromacie?

Wolisz chrupać i smakować zamiast kleić? Nie ma sprawy! Mamy coś dla Ciebie - słodkie warsztaty zdobienia pierniczków. To kolejna atrakcja przygotowana dla najmłodszych uczestników naszej zabawy! Każde dziecko będzie mogło dowolnie ozdobić pierniczka używając kolorowego lukru i jadalnych dekoracji: pisaków, perełek, gwiazdek, posypek cukrowych.  Słodkie arcydzieła zostaną zapakowane w ozdobny woreczek z wstążeczką, można je zabrać do domu. Świetnie sprawdzą się jako wspaniały prezent!

Warsztaty są bezpłatne.

Prezenty, nagrody, moc nagród!

A kiedy mówimy już o prezentach… No właśnie, czym byłoby Boże Narodzenie bez nich?!
Galeria Jasło przygotowała dla swoich klientów Świąteczny Konkurs, w którym do wygrania są cenne nagrody, między innymi telewizor 40 cali.

Na czym polega akcja?

Klienci, którzy w dniu 21 grudnia 2019 r. zrobią zakupy na terenie Galerii Jasło na kwotę min. 50 zł i zarejestrują swoje paragony w Punkcie Obsługi Konkursu dostępnym w pasażu, będą mogli wziąć udział w „Świątecznym konkursie”. Po zarejestrowaniu paragonu wystarczy wypełnić kupon, podając liczbę śnieżek znajdujących się w wyeksponowanym na pasażu Galerii pudle prezentowym z pleksi. Osoby, które podadzą właściwą liczbę, lub będą najbliżej prawidłowego wyniku, wygrywają!

Artykuł Sponsorowany

Napisany dnia: 13.12.2019, 07:50
 • W Łazach Dębowieckich i Duląbce powstaną szkoły filialne

  Radni gminy Dębowiec większością opowiedzieli się za reorganizacją sieci szkół. Nie pomogły apele sołtysów i prośby rodziców. Edukacja w szkołach podstawowych w Łazach Dębowieckich i Duląbce, które staną się placówkami filialnymi będzie prowadzona w klasach o nauczaniu początkowym...

 • Technikum Ekonomiczne w Jaśle w pierwszej 100 najlepszych

  W rankingu najlepszych szkół ponadpodstawowych w Polsce najwyższą pozycję w Jaśle zajęło Technikum Ekonomiczne nr 4. Na Podkarpaciu znalazło się na 4 miejscu.

 • BFG rozpoczął przymusową restrukturyzację banku PBS

  Bankowy Fundusz Gwarancyjny przejął kontrolę nad Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym z siedzibą w Sanoku. Jego klienci stali we wtorek w długich kolejkach, aby wypłacić swoje oszczędności. W trudnej sytuacji znalazły się również jednostki samorządu terytorialnego, duże firmy i inne podmioty nieobjęte gwarancjami...

   

 • Odkryto kolejne szczątki ludzkie na placu budowy drogi. Tam mógł znajdować się cmentarz

   

  Na placu budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 pomiędzy rondami ujawniono kolejne ludzkie szczątki. Wiele wskazuje na to, że na terenie przy ul. Floriańskiej, na którym prowadzone są badania archeologiczne, jednak istniał niegdyś cmentarz.

 • Internet zamiast telewizji: nadchodzi era telewizji internetowej!

   

  Telewizja internetowa cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. W porównaniu do tradycyjnej telewizji pozwala cieszyć się ulubioną rozrywką w każdym miejscu, na różnego rodzaju urządzeniach z dostępem do sieci, a także o dowolnie wybranej porze. Najwięcej możliwości zapewniają dziś platformy wideo na życzenie – tzw. VoD (Video on Demand).

 • Ma powstać parking. Sprawa stanęła w martwym punkcie

  Władze miasta i powiatu popierają pomysł budowy miejsc parkingowych przy jasielskim szpitalu. Miałby on powstać na rogu ulic Lwowskiej i Konopnickiej. Niemniej sprawa stanęła w miejscu. Czy zapowiedzi o 160 miejscach parkingowych staną się faktem, czy to tylko mrzonki samorządowców?

 • Wygraj karnet na stok CHYROWA-SKI

 • Ucz się praktycznie i zdobądź wymarzony zawód z ŻAKiem

   

  Szkoła ŻAK w Jaśle od ponad dekady jest liderem w dziedzinie kształcenia zawodowego. 

 • Centrum podologii medycznej

   

  To miejsce, w którym oferujemy Państwu usługi z zakresu podologii medycznej – dziedziny medycyny, która w Polsce wciąż nie jest popularna. Podologia to specjalizacja zajmująca się schorzeniami i wadami stóp, które mogą prowadzić do uciążliwych dolegliwości bólowych i utrudniać poruszanie się.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105