Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Symboliczna kara dla kibiców

19
Kibice Czarnych Jasło, którzy w pamiętnym meczu z Karpatami Krosno, 13 maja br. zdemolowali stadion zostali ukarani karą grzywny w wysokości 500 zł.









Jest to kara symboliczna, bo zachowanie i wybryki kibiców powinny kosztować trochę więcej. Organizacja meczu, łącznie z ochroną kosztuje dużo więcej, a wiadomo, że w Klubie się nie przelewa i Związek łagodnie nas potraktował. Mam nadzieję, że to będzie ostatnia kara, którą dostaliśmy i nie będziemy musieli więcej się wstydzić za wybryki naszych kibiców. Kibic powinien być z Klubem a nie przeciwko Klubowi – mówi Marcin Węgrzyn, prezes JKS Czarni Jasło 1910.

W meczu, który został rozegrany 13 maja kibice wtargnęli na boisko, zdemolowali ogrodzenie, murawę i spalili banery reklamowe. Sprawą zajęła się jasielska policja i Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie. - Mamy nadzieję, że kibice pójdą wreszcie po rozum do głowy, bo sprawą zajęła się policja i ktoś winny zostanie za to ukarany – dodaje Węgrzyn.

Straty, które powstały w wyniku tego zajścia szacuje się na ok. 2- 3 tys. zł. Szkody zostaną naprawione w przerwie między sezonami. - Najprawdopodobniej zostanie wymienione ogrodzenie i będziemy musieli się zając murawą na boisku, bo zostały w niej wypalone dziury – wylicza prezes.


(omega)
Reklama

Komentarze: 19

Dodaj komentarz Widok:
1
@ nie wiem ...
dnia 30.06.2009, 12:38 · Zgłoś
Slyszalem ze ta ochrona byla z krosna i ten [...] *** tez, wiec jak dla mnie oni tylko prowokowali kibicow czarnych... nic dodac nic ujac ...
Odpowiedz
1
@ JKS
dnia 25.06.2009, 10:22 · Zgłoś
do spc ! wez sie zamkni ******* ! niechodzisz na mecze bo sie boisz ! niewiesz jak bylo to sie nie odzywaj bo pewnie wogole cie na meczu nie bylo
Odpowiedz
-1
@ spc
dnia 24.06.2009, 23:46 · Zgłoś
Do tych 500zł dorzucić 3 miesiące w areszcie i dobry wp...dol. Przez takich *** nie chodzę na mecze, a czasami chętnie bym się wybrał, tylko po co? Zobaczyć jak jedna grupa *** robią zadymę, a druga grupa *** (ochrona) jeszcze podgrzewa atmosferę? [...]...
Odpowiedz
-1
@ do 23456
dnia 24.06.2009, 12:44 · Zgłoś
To jest właśnie [...] komentarz (po polsku czy wsiowemu)bezmózgiego kibola. [...]
Odpowiedz
1
@ ggfhhh
dnia 23.06.2009, 18:36 · Zgłoś
Naprawe płotu i dziór w murawie można spokojnie było pokryć z wpływu z biletów! Przecież takie rzeczy zdarzają sie wszędzie i krzyczenie: [...] nic tu nie zmieni.Druga rzecz: ochrona-ci panowie nie powinni byc wiecej zatrudniani przez klub, to co robił jeden z nich sie w [...] nie miesci-on chciał zeby kibile wyszli sie z nim bic. I wtedy byly by jeszcze wieksze kary i to przez niego. Kibice od strony huty przunajmniej byli caly czas sercem z drużyna i nie zwatpili ze moga wygrać. Natomiast [...]ki po przeciwnej stronie rzucali do piłkarzy tekstami i kurde docinali im wytykajac kazdyt bład w grze-to oni teraz maja pole do popisu, bo na meczach okregowki oprawa bedzie tylko z Nafta Jedlicze sie założe.
Odpowiedz
-2
@ [...].pl
dnia 23.06.2009, 18:26 · Zgłoś
Ta [...] pod hutą mieni się kibicami Czarnych?
Szczyt arogancji i cynizmu.A tą waszą "oprawę"
wsadżcie sobie w pewne zaciemnione miejsce...
Monitoring,identyfikacja i kary to jedyny
sposób na huliganerię...
Odpowiedz
1
@ byłem
dnia 23.06.2009, 18:04 · Zgłoś
banery spaliła ochrona odrzucaja c race w strone kibiców a na filmie z obiektywu było widac jak tan [...] ochroniazyk skacze po siatce... wiec nie *** głupot
Odpowiedz
0
@ zal
dnia 23.06.2009, 14:54 · Zgłoś
żal i tyle...okręgówka xD
Odpowiedz
1
@ 23456
dnia 23.06.2009, 14:43 · Zgłoś
Co to za prezes ktory sam szkodzi kibica?A wiadomo ze jak prezes kibica tak kibice prezesowi...Mam pytanie do tych wszystkich ludzi oczerniajacych kibicow JKS-U na tym portalu.Skoro tacy z was kibice to gdzie byliscie jak trzeba bylo jechac za klubem na mecze wyjazdowe?Prawda jest taka ze w [...] macie klub [...] i nawet nie wiecie jakie panuja stosunki miedzy zarzadem a kibicami wiec sie nie wypowiadajcie glupio.Na ładne oprawy to byscie patrzyli ale jak dziewczyna chodzi po stadionie i zbiera pieniadze na np nowa pirotechnike do nowej oprawy to nikt nawet zlotowki nie da bo mu szkoda.Na wszystko idzie kasa z naszej kieszeni!!!zaloze sie ze polowa z was nawet nie byla w srod kibicow po stronie hutu i nie wie ze to ochrona prowokowala-->>http://www.jaslo4u.pl/gal2/albums/126/mdsc_2807.jpg to zdjecie mowi samo za siebie kto byl ten wie ze ten [...] z ochrony tylko prowokowal chlopakow od nas do awantury,nastepne pytanie mam takie czy myslicie ze ochrona sie dobrze zachowala podchodzac pod sama siatke i psikajac po stojacych na wprost nich dziewczynach ktore byly Bogu ducha winne?A jeden z banerow prawdopodobnie splona dla tego ze jak bylo wczesniej pokazane na tym portalu zdjecie gdyz to ochronia kopla raca w baner...Wiedz [...] zastanowcie sie co piszecie a nie piszcie bredni.PS bez odbioru!!!
Odpowiedz
2
@ JKS
dnia 23.06.2009, 14:11 · Zgłoś
jakie kare klub znowu dostal *******?? nie klub tylko My kibice dostalismy wienc zamkni sie ******* bo tylko siedzisz przed komputerem i piszesz brednie o ktorych wogole pojecia nie masz ! a ze na stu lecie bedzie 5 liga to mozna podziejowac tylko pilkarza i prezesowi bo ***** robili zeby sie utrzymac ! a starty an stadionie wyniosly prezese nie wiencej jak 300 zl ! JKS TO MY JKS TO MY NIE ******** * **** ***
Odpowiedz
2
@ kasa
dnia 23.06.2009, 12:51 · Zgłoś
Ten [...] facet prowokowal kibicow przez caly mecz ,widac to bylo nawet z drugiej strony boiska ,facet niezrownowazony nie powinien pracowac w ochronie ...
Odpowiedz
2
@ Węgrzyn ty....
dnia 23.06.2009, 10:50 · Zgłoś
na początku pisaliście że starty wyniosą ok. 10 tyś. zł. już na 3 zmieniliście... ciekawe... dobry prezes to taki prezes który dba też o dobro kibiców a nie jest przeciwko nim... więc zastanów się co robisz albo się zwolnij...
Odpowiedz
1
@ xx
dnia 23.06.2009, 01:55 · Zgłoś
węgrzyn co Ty gadasz za co niby 3 tyś???? To są kpiny. Dajcie mi te 3 tyś to ja naprawie te szkody w jeden dzień z miłą chęcią, Nawet za 1500zł to zrobie
Odpowiedz
1
@ haha
dnia 22.06.2009, 22:10 · Zgłoś
wegrzyn to vdbaj **** o ten klub a nie okradaj go skoro juz tak mowisz!!! ;/;/
Odpowiedz
-1
@ ...
dnia 22.06.2009, 21:25 · Zgłoś
Brawo najwierniejsi kibice Czarnych! Dzięki wam klub znów dostaje kary, ale przecież nie o zwycięstwo czy też sam mecz chodzi, nie o powodzenie w klubie i awanse, a o [...]*** na stadionie, prawda?
Odpowiedz
-2
@ [...]
dnia 22.06.2009, 20:56 · Zgłoś
Najwyższy czas rozpędzić tą bandę [...] i [...], przywalić kary takie, że będą spłacać latami i rozgonić na cztery wiatry klub przynoszący miastu tyko WSTYD !!!
Odpowiedz
4
@ np1910
dnia 22.06.2009, 20:52 · Zgłoś
Ostatnie zdjecie , jest wlasnie pokazane jak "ochroniarz" zachecal do bitki krzyczac no chodzcie i pokazcie na co was stac!
Odpowiedz
1
@ ultras
dnia 22.06.2009, 19:42 · Zgłoś
dobry kibic będzie za klubem jak klub bedzie za samym soba tak panowe na stulecie klubu w 5 lidze gratulacje
Odpowiedz
2
@ 23456
dnia 22.06.2009, 19:20 · Zgłoś
ta jasne 2 albo 3 tys nie wiem za co.2m sitki to ok 15zl+nawoz na zalatanie dziur i wykonanie zalozenia nowej siatki przez profesjonalna firme.Calosc to ok 300zl a nie 2tys albo 3 tys.moze 8 tys odrazu co??[...]!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.