Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

Szukasz prezentów Świątecznych dla pracowników, klientów? Odwiedź jasielską Pracownię Prezentów

Choć do Świąt Bożego Narodzenia pozostały jeszcze ponad dwa miesiące, to już dzisiaj warto pomyśleć o bożonarodzeniowych upominkach dla partnerów biznesowych, czy też pracowników firmy. Oryginalny i stylowy prezent świąteczny to swoistego rodzaju wizytówka przedsiębiorstwa. Warto zatem postawić na sprawdzone rozwiązania i prezenty, które każdy chciałby otrzymać pod choinkę. Znajdziecie je w Pracowni Prezentów w Jaśle. Jej motto brzmi: „Najlepszy prezent to pyszny prezent”.

Bez względu na to, czy mamy do czynienia z firmą, która dopiero stawia swoje pierwsze kroki w świecie biznesu, czy też przedsiębiorstwem, które działa na rynku od wielu lat, to właściwy wybór świątecznych upominków dla kluczowych kontrahentów, czy też pracowników, jest tak samo istotny. Podejmowane w tej materii decyzje tylko z pozoru wydają się być prozaiczne. Łatwo bowiem popełnić prosty błąd, który w konsekwencji zaważyć może na wizerunku przedsiębiorstwa lub marki. Z pomocą przychodzą jednak profesjonaliści z jasielskiej Pracowni Prezentów, którzy o udanych prezentach wiedzą niemal wszystko. Nie tylko doradzą, co warto wybrać na firmowy upominek, lecz również stylowo go zapakują.

Oryginalny upominek świąteczny to klucz do sukcesu. Bo kto nie chciałby otrzymać pysznego, pachnącego, a zarazem pięknego prezentu pod choinkę, który na długo pozostawi miłe wspomnienie. W Pracowni Prezentów z łatwością znaleźć można produkty idealnie dopasowane do branży, w jakiej działa dana firma, poczynając od pierniczków z firmowym logo, na czekoladkach kończąc. Czy wyobrażacie sobie czekoladowe śruby lub szminki? To wszystko znajdziecie w Pracowni Prezentów.

Słodkie upominki to jednak nie wszystko. Pracownia Prezentów oferuje swoim klientom również personalizowane herbaty, kawy, bakalie, miody, konfitury, syropy oraz regionalne alkohole. To także absolutnie wyjątkowe, ręcznie robione ceramiczne kubki i magnesy z logo firmy. Znajdziecie tutaj największy wybór herbat smakowych na wagę w Jaśle.  

Nie zwlekaj więc i już dzisiaj zadzwoń pod numer tel. 535 505 888 i sprawdź, co pięknego Pracownia Prezentów może zrobić dla Twojej firmy.  

To wszystko trzeba po prostu zobaczyć na własne oczy! Wystarczy, że odwiedzicie Pracownię Prezentów w Galerii Jasło. Koniecznie odwiedźcie też fanpage - facebook.com/pracownia.wilisowska oraz na Instagramie - www.instagram.com/pracownia.pl.  

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 20.10.2023, 07:00

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657