Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Szykujcie się na świetną zabawę! Już jutro otwarcie kręgielni INDYGO

Jasło długo czekało na miejsce, w którym spędzając wolny czas, każdy będzie mógł doskonale bawić się z przyjaciółmi, czy też w rodzinnym gronie. Miejscem tym jest kręgielnia INDYGO. Już jutro odbędzie się jej otwarcie.  

Kręgielnia INDYGO to jedynie miejsce w mieście, w którym dla głodnych świetnej zabawy mieszkańców Jasła i okolic do dyspozycji oddaliśmy aż 450m2. Jej sercem są 3 profesjonalne tory bowlingowe. Tutaj zabawa i rywalizacja mają wspólny mianownik. Gra w kręgle jest doskonałą okazją do spędzenia długich zimowych wieczorów w gronie przyjaciół. To również fantastyczny sposób na mały rodzinny wypad.  

Kręgle to jednak nie wszystko. W INDYGO swoje miejsce znajdą też amatorzy gry w bilard oraz cymbergaja. Aby zapewnić naszym gościom maksimum komfortu przygotowaliśmy loże dla graczy, w tym lożę VIP. Ofertę uzupełniają piłkarzyki oraz air hockey. Nasza kręgielnia jest miejscem stworzonym dla dzieci. Nasi najmłodsi goście mogą do woli korzystać z sali zabaw. Specjalnie z myślą o dzieciach przygotowaliśmy salkę urodzinową, w której odbywać się mogą niezapomniane przyjęcia.

Impreza w INDYGO?

Dlaczego nie. Na życzenie naszych klientów organizujemy przyjęcia urodzinowe, imprezy firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie, czy też spotkania integracyjne i szkoleniowe. Istnieje również możliwość wynajęcia na wyłączność sali VIP lub całego lokalu (imprezy zamknięte). Zapraszamy też do organizacji turniejów bowlingowych z nagrodami. Dajemy możliwość zakupu voucherów dla pracowników lub kontrahentów.

Napoje oraz menu dostosowujemy do oczekiwań naszych klientów.

Zapraszamy od wtorku do czwartku w godz. od 15 do 22. W piątki od godz. 15 do 24. W soboty od godz. 10 do 24 oraz w niedziele od godz. 13 do 22.

Rezerwacje pod numerem tel. 534-360-000

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.kregielniajaslo.pl

Znajdź nas na facebook: Kręgielnia-Indygo-Jasło

Zapraszamy! Ul. Szajnochy 28

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 12.12.2019, 07:00
 • W Łazach Dębowieckich i Duląbce powstaną szkoły filialne

  Radni gminy Dębowiec większością opowiedzieli się za reorganizacją sieci szkół. Nie pomogły apele sołtysów i prośby rodziców. Edukacja w szkołach podstawowych w Łazach Dębowieckich i Duląbce, które staną się placówkami filialnymi będzie prowadzona w klasach o nauczaniu początkowym...

 • Technikum Ekonomiczne w Jaśle w pierwszej 100 najlepszych

  W rankingu najlepszych szkół ponadpodstawowych w Polsce najwyższą pozycję w Jaśle zajęło Technikum Ekonomiczne nr 4. Na Podkarpaciu znalazło się na 4 miejscu.

 • BFG rozpoczął przymusową restrukturyzację banku PBS

  Bankowy Fundusz Gwarancyjny przejął kontrolę nad Podkarpackim Bankiem Spółdzielczym z siedzibą w Sanoku. Jego klienci stali we wtorek w długich kolejkach, aby wypłacić swoje oszczędności. W trudnej sytuacji znalazły się również jednostki samorządu terytorialnego, duże firmy i inne podmioty nieobjęte gwarancjami...

   

 • Odkryto kolejne szczątki ludzkie na placu budowy drogi. Tam mógł znajdować się cmentarz

   

  Na placu budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 pomiędzy rondami ujawniono kolejne ludzkie szczątki. Wiele wskazuje na to, że na terenie przy ul. Floriańskiej, na którym prowadzone są badania archeologiczne, jednak istniał niegdyś cmentarz.

 • Internet zamiast telewizji: nadchodzi era telewizji internetowej!

   

  Telewizja internetowa cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. W porównaniu do tradycyjnej telewizji pozwala cieszyć się ulubioną rozrywką w każdym miejscu, na różnego rodzaju urządzeniach z dostępem do sieci, a także o dowolnie wybranej porze. Najwięcej możliwości zapewniają dziś platformy wideo na życzenie – tzw. VoD (Video on Demand).

 • Ma powstać parking. Sprawa stanęła w martwym punkcie

  Władze miasta i powiatu popierają pomysł budowy miejsc parkingowych przy jasielskim szpitalu. Miałby on powstać na rogu ulic Lwowskiej i Konopnickiej. Niemniej sprawa stanęła w miejscu. Czy zapowiedzi o 160 miejscach parkingowych staną się faktem, czy to tylko mrzonki samorządowców?

 • Wygraj karnet na stok CHYROWA-SKI

 • Ucz się praktycznie i zdobądź wymarzony zawód z ŻAKiem

   

  Szkoła ŻAK w Jaśle od ponad dekady jest liderem w dziedzinie kształcenia zawodowego. 

 • Centrum podologii medycznej

   

  To miejsce, w którym oferujemy Państwu usługi z zakresu podologii medycznej – dziedziny medycyny, która w Polsce wciąż nie jest popularna. Podologia to specjalizacja zajmująca się schorzeniami i wadami stóp, które mogą prowadzić do uciążliwych dolegliwości bólowych i utrudniać poruszanie się.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105