Strona główna

Tani kredyt gotówkowy - 3 sposoby jak go dostać

3
Napisany dnia: 26.08.2018, 22:01 , Tagi: Brak

Jeśli można płacić mniej za to samo, dlaczego nie skorzystać? Kierując się tą zasadą, przygotowaliśmy dla Ciebie trzy praktyczne porady dotyczące kredytu gotówkowego, które pozwolą Ci na maksymalnie obniżenie jego kosztów. To się opłaca!

 

1. Znajdź najkorzystniejszą ofertę

Kredyt gotówkowy jest stosunkowo prostym produktem finansowym, o niskim stopniu skomplikowania. Nie ma przy nim tylu formalności, fachowych terminów ani niejednoznacznych wyborów jak chociażby przy kredycie hipotecznym. W przypadku kredytów gotówkowych sprawa jest klarowna – zaciągasz go w banku, który proponuje najniższe koszty. Tylko jak znaleźć pośród dziesiątek ofert tę najkorzystniejszą pod względem finansowym? Obecnie nie ma z tym problemu – dzięki Internetowi można to zrobić od ręki, bez wychodzenia z domu, na co pozwalają takie narzędzia jak porównywarka finansowa kredytowo.org.

Porównywarki kredytowe, jak sama nazwa wskazuje, służą do porównywania między sobą kredytów udzielanych przez banki. Mają one formę stron internetowych, na których publikuje się zestawienia i rankingi aktualnych ofert. W jednym miejscu możesz sprawdzić warunki wielu kredytów, zestawić je ze sobą i wytypować ten najkorzystniejszy. Tego rodzaju porównywarki są przeznaczone zarówno dla kredytów gotowych, jak i samochodowych, czego przykładem jest porównywarka kredytów samochodowych kredytowo.org.

2. Dobierz dodatkowe produkty

Dla banków najważniejsze jest to, żeby pozyskać lojalnego klienta, który będzie korzystał z różnych produktów. Możesz to wykorzystać w swojej strategii negocjacyjnej, dobierając do kredytu gotówkowego inne usługi, np. kartę kredytową czy konto osobiste. Istnieje prawdopodobieństwo, że dzięki temu bank obniży Ci oprocentowanie lub prowizję, w efekcie czego Twój kredyt będzie tańszy. Nie jest to jednak pewne i zależy w dużej mierze od kwoty – przy dużych sumach taka taktyka rzeczywiście może przynieść skutek.

3. Negocjuj warunki

Czy warto próbować obniżyć oprocentowanie kredytu gotówkowego? Oczywiście tak, ale nie zawsze daje to oczekiwany rezultat. Jeżeli zadłużasz się na dużą kwotę, istnieje szansa, że bank pójdzie Ci na rękę i zredukuje koszty kredytu. Po przedstawieniu oferty wybranego banku spróbuj więc poinformować jego pracowników, że znalazłeś lepszy, tańszy kredyt. Jeśli im zależy na Tobie jako kliencie, powinni przekonywać Cię, żebyś jednak nie zmieniał swojej pierwotnej decyzji i został u nich. Również w trakcie spłacania zobowiązania, kiedy jesteś już wiarygodnym klientem dla banku, możesz spróbować renegocjować warunki.

Materiał zewnętrzny

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ ja@
dnia 29.08.2018, 19:33
Ocena
komentarza:
4
Dajcie ludziom prace .Mamicie ludzi kredytami I robicie z nich jeszcze wiekszych niewolnikow.
@ Mb
dnia 31.08.2018, 01:03
Ocena
komentarza:
0
A może ktoś pożyczy prywatnie pod weksel???
@ Kierowca
dnia 02.09.2018, 20:26
Ocena
komentarza:
3
Dlaczego wykorzystując trudną sytuacje pożyczkobiorcy zaniża się drastycznie
wartość mieszkania lub nieruchomości.
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Plaga komarów w mieście. Będą opryski

  Pod koniec maja miały miejsce intensywne opady deszczu, które doprowadziły do licznych podtopień. Od tego momentu zaobserwowano zmasowany wylęg komarów. Mieszkańcy Jasła z niecierpliwością czekają na ich zwalczanie ze strony władz miasta. Jak się okazuje pierwsze opryski rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek. W sumie 30 ha terenów miejskich zostanie poddanych dezynsekcji.

 • Zebrano ponad 50 worków śmieci w lasach w Łaskach!

  Początkiem czerwca odbyło się wielkie sprzątanie lasów w Łaskach, w którym uczestniczyli m.in. leśniczy, podleśniczy oraz pracownicy firmy wykonującej usługi leśne na tym terenie. Wśród znalezionych śmieci były sprzęty AGD oraz niewiarygodnie duże ilości szkła.

 • Eksperci czekają – pomogą w napisaniu Twojego biznesplanu

   

  Tylko do 21 czerwca można zgłosić się do konkursu na najlepszy biznesplan z branży ICT. Wystarczy wypełnić krótki formularz. Ci, którzy przejdą do drugiego etapu będą przygotowywać swoje biznesplany już pod okiem ekspertów.

 • Radna Stasiowska w PUP

  Radna powiatowa Magdalena Stasiowska od niedawna pracuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaśle. Z referenta do spraw promocji w jasielskim magistracie została inspektorem Referatu Organizacyjno-Administracyjnego i Kadr.

 • Jaślanie chcą pociągu do Krynicy

   

  Wyniki majowej ankiety są druzgocące. Niemal wszystkie osoby, które zdecydowały się ją wypełnić pozytywnie oceniły pomysł uruchomienia połączenia kolejowego z Jasła do Krynicy. Sygnał do decydentów został wysłany. Pozostaje czekać na pozytywne rozstrzygnięcia.

 • Wakacje z tenisem

   

  Dla wszystkich dzieci, które chciałyby aktywnie spędzić wakacje i nauczyć się grać w tenisa ziemnego Fundacja Aktywna Galicja rozpoczyna kolejną edycję Wakacyjnej Szkółki Tenisowej.

 • Droga dziurawa? Powiat ją zamyka

  Droga powiatowa relacji Tarnowiec-Czeluśnica będzie zamknięta. Jak twierdzi starosta jasielski intensywne opady deszczu, które wystąpiły od połowy maja przyczyniły się do znacznego pogorszenia stanu tej drogi.

 • Karpacka Troja w Epoce Brązu – impreza plenerowa pod tytułem Złoto Karpat - 15-16 czerwca

 • Czy koszmar mieszkańców z ul. Prusa kiedyś się skończy?

  Mieszkańcy ul. Prusa w Jaśle boją się każdego deszczu, którego skutkiem mogą być podtopienia. Od lat jaślanie czekają na rozwiązanie problemu, który wciąż spędza sen z ich powiek. Nie sądzili, że ostatnie majowe ulewy przyniosą tak dużą wodę, jakiej dotąd nie mieli w domach i na podwórkach.

 • Nowa odsłona sklepu KOMFORT w Krośnie. Wielkie Otwarcie!

   

  Metamorfozę wnętrza zacznij od podłogi! Wiosna i lato to doskonały czas, aby zapoznać się z najlepszą na rynku ofertą podłóg, dywanów i dekoracji. Przyjdź do sklepu Komfort w Krośnie, skorzystaj z rabatu 20% i odmień swoje wnętrze.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105