Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Terminy meczów w Jaśle

7
 Ustalone są już terminy oraz godziny poszczególnych meczy rozgrywanych w rundzie jesiennej sezonu 2008/09 w Jaśle, na stadionie przy Śniadeckich 15. Terminy obu pierwszych kolejek narzuciła z góry policja, która nie jest w stanie zabezpieczyć porządku podczas meczu w sobotę. Koniec rundy zaplanowany jest na Dzień Zaduszny.

Kolejka 1: Czarni Jasło - Igloopol Dębica - 10 sierpnia (niedziela) godz. 11
Kolejka 3: Czarni Jasło - Siarka Tarnobrzeg - 17 sierpnia (niedziela) godz. 11
Kolejka 5: Czarni Jasło - Stal Sanok - 27 sierpnia (środa) godz. 17
Kolejka 7: Czarni Jasło - Polonia Przemyśl - 6 września (sobota) godz. 16
Kolejka 9: Czarni Jasło - Strumyk Malawa - 20 września (sobota) godz. 16
Kolejka 11: Czarni Jasło - Czuwaj Przemyśl - 4 października (sobota) godz. 15
Kolejka 13: Czarni Jasło - Sokół Nisko - 18 października (sobota) godz. 14
Kolejka 15: Czarni Jasło - Kolbuszowianka - 2 listopada (niedziela) godz. 13

Czarni Jasło 

Reklama

Komentarze: 7

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Człowiek dbający o to - co polskie
dnia 03.08.2008, 21:08 · Zgłoś
meczów, nie "meczy"...
Odpowiedz
0
@ do wszystkich naiwnych
dnia 25.07.2008, 10:53 · Zgłoś
jak się nie wzmocnia to do widzenia IV ligo :lol::lol::lol:
Odpowiedz
0
@ liczydło
dnia 24.07.2008, 01:14 · Zgłoś
czwarta liga a jakoby piątą była ;-)
Odpowiedz
0
@ Do Juranda
dnia 23.07.2008, 23:22 · Zgłoś
Zgodnie z historią - nic nie widzisz, nic nie mówisz.
Na razie piszesz - głupoty, ale rece też można odciąć:lol:
Odpowiedz
0
@ piknik
dnia 23.07.2008, 22:41 · Zgłoś
te komentarze które tu wylewacie ludzie wolaja o pomste do nieba :/ najlepiej zajmijcie sie czyms na czyms sie znacie i to negujcie albo popierajcie.. bo to co tu piszecie jest zalosne
Odpowiedz
0
@ [...]...
dnia 23.07.2008, 20:10 · Zgłoś
O,wreszcie wszystkie mecze grają u siebie ?:lol::lol::lol:
Odpowiedz
0
@ Jurand ze Spychowa
dnia 23.07.2008, 19:18 · Zgłoś
Trener TEN SAM.
Zawodników nowych NADAL BRAK.
OJ OJ OJ MIZERIA STRASZNA a w lidze o utrzymanie POWALCZCIE . BO TE SPARINGI <<TO DNO>>>>>>:(
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.