Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl
Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Jaslo4u.pl - Jasło dla Ciebie

To już ostatni dzwonek na wymianę opon! Odwiedź Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów Service Point w Jaśle

Zima puka do naszych drzwi, co oznacza, że nadszedł najwyższy czas na to, aby właściwie przygotować samochód do wymagających warunków, jakie już wkrótce, na dobre zapanują na polskich drogach. Elementów, które mają decydujący wpływ na bezpieczeństwo każdego użytkownika aut i uczestnika ruchu jest bardzo dużo. Jednym z nich jest właściwe ogumienie. Opony w swoim samochodzie z łatwością, szybko i w rozsądnej cennie wymienisz w Centrum Serwisowym Maszyn i Pojazdów Service Point w Jaśle.   

Nie zwlekaj i już dzisiaj zmień opony na zimowe

Wygląda na to, że jesienna aura opuściła nasz kraj na dobre. Kilka dni temu w Jaśle i okolicach spadł już pierwszy śnieg, a temperatura powietrza oscyluje w ciągu dnia w granicach zera stopni Celsjusza. Jeżeli jeszcze nie zmieniliście opon na zimowe, to najwyższy czas, abyście to zrobili. Wystarczy wspomnieć, że producenci, dystrybutorzy, czy też wulkanizatorzy sugerują, aby ogumienie zmieniać wówczas, gdy temperatury dzienne spadną poniżej 7. stopni Celsjusza.

Planując wymianę opon warto wybrać serwis, który nie tylko w sposób profesjonalny z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń dokona wymiany ogumienia, lecz także zapewni fachowe wsparcie oraz doradztwo. Do takich miejsc bez wątpienia zaliczyć można Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów Service Point w Jaśle.  

Sprawne opony, przeznaczone do jazdy w zimowych warunkach, są gwarancją bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Należy pamiętać także o tym, aby zlecić ich wymianę profesjonalistom.

Nie wybrałeś jeszcze opon zimowych? Żaden kłopot. Centrum ma w sprzedaży opony zimowe oraz wielosezonowe. Serwis oferuje również usługę przechowania opon – hotel opon, do kolejnego sezonu. Service Point jest certyfikowanym partnerem serwisu oponeo.pl. Wybrane prze siebie opony z łatwością można zamówić więc bezpośrednio do serwisu, gdzie zostaną wymienione. Service Point zajmuje się również sprzedażą felg, zarówno stalowych, jak też aluminiowych. W trakcie wymiany opon kierowca może wygodnie usiąść w poczekalni, gdzie będzie mógł prześledzić branżowe czasopisma i zrelaksować się przy filiżance świeżo mielonej kawy lub aromatycznej herbaty.

Service Point świadczy również usługi w zakresie serwisu i napraw opon. Z usług wulkanizacyjnych mogą skorzystać zarówno posiadacze samochodów osobowych, jak również aut dostawczych, ciężarowych, ciągników rolniczych, czy też maszyn budowlanych. 

Doświadczeni mechanicy Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów Service Point w Jaśle zajmują się również wymianą i programowaniem czujników ciśnienia TPMS. 

Zima tuż, tuż

Długie wieczory i chłodne poranki, to dla wielu kierowców i ich samochodów nie lada wyzwanie. Śliska nawierzchnia, oślepiające słońce, czy też notorycznie zaparowane szyby skutecznie spędzają sens z powiek użytkownikom aut. Właściwe przygotowanie samochodu do sezonu jesienno-zimowego, powinno wynikać nie tylko z dążenia do zapewnienia sobie komfortu podróżowania. To przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa. Dlatego też wszelkie prace serwisowe przy samochodzie warto zlecić profesjonalistom.

Kompleksowe usługi w zakresie serwisu pojazdów, w tym przygotowania auta do jesiennych warunków atmosferycznych świadczy w Jaśle Centrum Serwisowe Maszyn i Pojazdów Service Point. W jego ofercie znajdziemy:

 • ustawianie świateł,
 • wycieraczki do wszystkich modeli samochodów i ich montaż,  
 • wymianę płynów eksploatacyjnych, w tym płynu do spryskiwaczy,
 • wymianę filtrów kabinowych,
 • przegląd układu hamulcowego
 • i inne.   

Warto zaznaczyć, że przez cały okres jesienno-zimowy w Service Point w Jaśle, można sprawdzić stan techniczny samochodu w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Stacja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 21:00 oraz w soboty od 7:00-15:00. Doświadczeni diagności sprawdzą:

 • skuteczność tłumienia amortyzatorów,
 • rozkład i siłę hamowania,
 • luzy w zawieszeniu oraz przekładni kierowniczej,
 • wzrokowo stan przewodów hamulcowych, tarcz i klocków hamulcowych, oraz elementów podwozia,
 • poprawność ustawienia świateł oraz działanie oświetlenia samochodu.

Service Point Centrum Serwisowe
Jasło, ul. Floriańska 110
tel.: 13 491 25 62

Napisany dnia: 28.11.2023, 07:00

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: [email protected]
Telefonicznie: 508 772 657