Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Toyota rozwija skrzydła w Jaśle

Branża motoryzacyjna nie toleruje stagnacji. Potwierdzenia dla tak postawionej tezy nie trzeba szukać daleko. Jasielski salon Toyoty stawiając na rozwój i stałe podnoszenie standardu obsługi klienta, zakończył właśnie rozbudowę swojej siedziby przy ul. Produkcyjnej. Otwarciu nowego rozdziału w historii salonu towarzyszyć będą sierpniowe promocje dla klientów Toyoty.

Skoncentrowani na rozwoju

Toyota Jasło coraz mocniej zaznacza swoją obecność w Jaśle. W tym tygodniu zakończą się prace nad rozbudową salonu samochodowego. Obiekt przykuwa uwagę nowoczesną bryłą, która przełamuje dotychczas obserwowane schematy. Najważniejsze są jednak zmiany, których nie zobaczymy gołym okiem, a które mają olbrzymie znaczenie z punktu widzenia obsługi klienta zarówno indywidualnego, jak również biznesowego. Rozbudowa siedziby Toyoty w Jaśle zapewnić ma przede wszystkim zwiększenie komfortu klientów salonu. Realizacja tak nakreślonego celu spoczywać ma w rękach zespołu doświadczonych pracowników i doradców.

Warto podkreślić, że jasielski salon Toyoty prowadzi sprzedaż zarówno samochodów nowych, jak też używanych w gwarancją. To tutaj znajduje się największy w regionie komis samochodów uznanej japońskiej marki, lidera innowacyjności i technologii. Toyota Jasło to jednocześnie autoryzowany serwis samochodów realizujący szeroki wachlarz napraw, w tym obsługę w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych. Samochody trafiają tutaj w ręce doświadczonych mechaników i serwisantów.

Kompleksowo dla biznesu

Zaletą świadczonych przez salon Toyota Jasło usług jest ich kompleksowość. Zapewnia je przede wszystkim finansowanie w ramach Toyota Bank. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom, kupując wymarzony samochód, klient w salonie może skorzystać z kredytu, leasingu, a nawet ubezpieczyć auto. Wszystko w jednym miejscu przy minimum formalności.

Salon oferuje również interesujące rozwiązania dla biznesu. Specjalnie z myślą o przedsiębiorcach, Toyota stworzyła profesjonalny program dedykowany właśnie dla nich. W programie Toyota Professional znajduje się szeroki wachlarz samochodów osobowych, dostawczych i miniwanów. Z pomocą doradców, każdy przedsiębiorca z łatwością wybierze opcję w pełni dostosowaną do swoich potrzeb, bez względu na skalę prowadzonej działalności. Możliwości, jakie oferuje Toyota skrojone są na miarę potrzeb osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, małych i średnich firm, oraz dużych firm i korporacji.

W parze z rozbudową salonu Toyota Jasło idą sierpniowe promocje dla jego klientów. Dotyczyć będą zarówno oferty salonowej jak też serwisu. Szczegóły dostępne są w salonie przy ul. Produkcyjnej 5 w Jaśle (w pobliżu drogi krajowej nr 28 - kierunek Krosno). Informacje na temat jasielskiego salonu Toyoty można znaleźć również na fanpage’u facebook.com/toyotajaslo

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 29.07.2020, 07:17
 • Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za skutki powodzi? Cz. 3

   

  eżeli pomimo wyłuszczenia Państwa racji podczas zgłaszania szkody towarzystwo ubezpieczeń odmówi wypłaty odszkodowania, mogą Państwo złożyć odwołanie/reklamację. To samo dotyczy sytuacji, gdy w toku procesu likwidacji szkody ubezpieczyciel oszacuje poniesione przez Państwa straty na niższą kwotę niż niezbędna do odbudowy majątku.

 • Rośnie liczba potwierdzonych zakażeń koronawirusem w powiecie jasielskim

   

  Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie informuje w dzisiejszym komunikacie o kolejnych dwóch, potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi, przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 na terenie powiatu jasielskiego. 

 • "Kolejki jak za komuny"."Jeden wielki chaos" – skarżą się mieszkańcy

  Załatwienie spraw urzędowych w czasach epidemii w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Jaśle daje się we znaki mieszkańcom powiatu jasielskiego. Petenci mają dość stania w długich kolejkach i niepewności, czy uda się im się załatwić sprawę...

 • Nie 2,5 tys. zł lecz 2,5 mln zł. Starostwo przeprasza za błąd

  W opublikowanym przed trzema dniami artykule dotyczącym remontu fragmentu drogi powiatowej relacji Jasło-Dąbrówka pisaliśmy o tym, że władze powiatu zamierzają wydać na ten cel 2,5 tys. zł. Jak się okazuje, kwota podana przez Starostwo Powiatowe w Jaśle w piśmie adresowanym do naszej redakcji była błędna. Chodzi bowiem o 2,5 mln zł. Urzędnicy przepraszają za błąd.

 • Czy Jasło potrzebuje linii kolejowej do Dębicy? Starosta jasielski uważa, że tak

   

  Dyskusje na temat budowy nowych dróg w Jaśle i powiecie jasielskim często wzbudzają olbrzymie emocje. Nie od dziś mieszkańcy miasta oraz okolicznych miejscowości domagają się między innymi budowy obwodnicy z prawdziwego zdarzenia. Tymczasem, za sprawą władz samorządowych powiatu jasielskiego, na tapetę nieśmiało wchodzi pomysł budowy linii kolejowej łączącej Jasło z Dębicą. Zdaniem starosty Pawlusia, inwestycja ma szansę na realizację.

 • Uszkodzenia poprawią, ale na generalny remont drogi kierowcy będą musieli poczekać

   

  Ul. Mickiewicza, na jej kilkusetmetrowym odcinku, od dawna wymaga generalnego remontu. Na razie kierowcy nie mają jednak, co liczyć na kompleksową naprawę jej nawierzchni. Powiat Jasielski, w tym roku, zamierza jedynie usunąć uszkodzenia powstałe w wyniku czerwcowych nawałnic. Na ten cel władze powiatu zamierzają wydać 2 500 zł.  

 • Co zrobić, gdy ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania za skutki powodzi? Cz. 2

   

  W poprzednim artykule dowiedzieli się Państwo, jak ważnym dokumentem w przypadku dochodzenia odszkodowania są Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Dzisiaj będziemy kontynuować ten wątek i zgodnie z zapowiedzią z zeszłego tygodnia, przyjrzymy się niektórym wyłączeniom i ograniczeniom odpowiedzialności, z którymi można spotkać się w ubezpieczeniach od skutków powodzi, ale i potencjalnym obowiązkom ubezpieczonego.

 • Pierwsza ofiara koronawirusa w powiecie jasielskim. W szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia kobieta

   

  Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała o kolejnych 37. potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. Niestety, w komunikacie znalazła się także informacja o zgonie kobiety z powiatu jasielskiego. W szpitalu w Łańcucie zmarła 84-letnia mieszkanka naszego powiatu. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105