Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Toyota rozwija skrzydła w Jaśle

Branża motoryzacyjna nie toleruje stagnacji. Potwierdzenia dla tak postawionej tezy nie trzeba szukać daleko. Jasielski salon Toyoty stawiając na rozwój i stałe podnoszenie standardu obsługi klienta, zakończył właśnie rozbudowę swojej siedziby przy ul. Produkcyjnej. Otwarciu nowego rozdziału w historii salonu towarzyszyć będą sierpniowe promocje dla klientów Toyoty.

Skoncentrowani na rozwoju

Toyota Jasło coraz mocniej zaznacza swoją obecność w Jaśle. W tym tygodniu zakończą się prace nad rozbudową salonu samochodowego. Obiekt przykuwa uwagę nowoczesną bryłą, która przełamuje dotychczas obserwowane schematy. Najważniejsze są jednak zmiany, których nie zobaczymy gołym okiem, a które mają olbrzymie znaczenie z punktu widzenia obsługi klienta zarówno indywidualnego, jak również biznesowego. Rozbudowa siedziby Toyoty w Jaśle zapewnić ma przede wszystkim zwiększenie komfortu klientów salonu. Realizacja tak nakreślonego celu spoczywać ma w rękach zespołu doświadczonych pracowników i doradców.

Warto podkreślić, że jasielski salon Toyoty prowadzi sprzedaż zarówno samochodów nowych, jak też używanych w gwarancją. To tutaj znajduje się największy w regionie komis samochodów uznanej japońskiej marki, lidera innowacyjności i technologii. Toyota Jasło to jednocześnie autoryzowany serwis samochodów realizujący szeroki wachlarz napraw, w tym obsługę w zakresie napraw blacharsko-lakierniczych. Samochody trafiają tutaj w ręce doświadczonych mechaników i serwisantów.

Kompleksowo dla biznesu

Zaletą świadczonych przez salon Toyota Jasło usług jest ich kompleksowość. Zapewnia je przede wszystkim finansowanie w ramach Toyota Bank. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom, kupując wymarzony samochód, klient w salonie może skorzystać z kredytu, leasingu, a nawet ubezpieczyć auto. Wszystko w jednym miejscu przy minimum formalności.

Salon oferuje również interesujące rozwiązania dla biznesu. Specjalnie z myślą o przedsiębiorcach, Toyota stworzyła profesjonalny program dedykowany właśnie dla nich. W programie Toyota Professional znajduje się szeroki wachlarz samochodów osobowych, dostawczych i miniwanów. Z pomocą doradców, każdy przedsiębiorca z łatwością wybierze opcję w pełni dostosowaną do swoich potrzeb, bez względu na skalę prowadzonej działalności. Możliwości, jakie oferuje Toyota skrojone są na miarę potrzeb osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, małych i średnich firm, oraz dużych firm i korporacji.

W parze z rozbudową salonu Toyota Jasło idą sierpniowe promocje dla jego klientów. Dotyczyć będą zarówno oferty salonowej jak też serwisu. Szczegóły dostępne są w salonie przy ul. Produkcyjnej 5 w Jaśle (w pobliżu drogi krajowej nr 28 - kierunek Krosno). Informacje na temat jasielskiego salonu Toyoty można znaleźć również na fanpage’u facebook.com/toyotajaslo

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 29.07.2020, 07:17
 • Drodzy mieszkańcy Gminy Tarnowiec

   

  W minioną niedzielę odbyły się w Naszej Gminie przedterminowe wybory na Wójta Gminy Tarnowiec. Spośród czwórki kandydatów, zaufaliście mi. Pragnę za to podziękować. 

 • Wypadek w Zimnej Wodzie. Dwie osoby poszkodowane

  Dzisiaj około godziny 15.30 w Zimnej Wodzie doszło do zderzenia się trzech samochodów osobowych. Na chwilę obecną do jasielskiego szpitala trafiły dwie osoby. Obecnie ruch na dk 28 w kierunku Krosna jest zablokowany.

 • W żmigrodzkim liceum powstanie wirtualna strzelnica

  W Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Nowym Żmigrodzie powstanie pierwsza w powiecie jasielskim wirtualna strzelnica. Realizacja tej inwestycji jest możliwa dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Obrony Narodowej oraz powiatu jasielskiego. Wirtualna strzelnica ma powstać do końca roku. Dyrekcja szkoły ma jednak nadzieję, że już na jesień będzie gotowa.

 • Wyprzedzał na skrzyżowaniu i staranował ogrodzenie

   

  W minioną niedzielę na skrzyżowaniu ul. Grota-Roweckiego z ul. Baczyńskiego w Jaśle doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca seata wykonując manewr wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na chodnik i staranował ogrodzenie pobliskiej posesji. 18-latek został ukarany mandatem karnym.

 • Bezpłatne wakacyjne turnusy rewalidacyjno-terapeutyczne w Bajkowym Przedszkolu

   

  Bajkowe Prywatne Przedszkole w Jaśle ogłasza nabór na wakacyjny specjalistyczny turnus wakacyjny dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

 • Rozwiń skrzydła w Jaśle- ruszył nabór do Inkubatora Przedsiębiorczości

   

  Rozpoczynasz prowadzenie działalności gospodarczej w branży ICT lub branżach związanych z „jakością życia”? Szukasz inspirującego i nowoczesnego miejsca do jej wykonywania? Nie zwlekaj, zgłoś się do Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle.

 • Jest opinia eksperta w sprawie dwóch problematycznych skrzyżowań ze „stopami”

  Temat bezpieczeństwa w obrębie skrzyżowań ul. Chopina z ul. Ujejskiego i Kraszewskiego, pomimo ciągłych apeli mieszkańców o jego poprawę, pozostaje nierozwiązany od co najmniej kilkunastu lat. Propozycje, jakie Urząd Miasta w Jaśle zgłaszał do Starostwa Powiatowego w Jaśle wciąż czekają na ostateczne decyzje. Dlatego też jasielski magistrat postanowił sięgnąć po opinię ekspercką, której efektem jest szczegółowy audyt i konkretne zalecenia...

 • Pani Małgorzata schudła 10 kg

   

  Bohaterka naszej metamorfozy schudła … i obecnie z radością spogląda na siebie w lustrze, czując się bardzo dobrze w swoim ciele. ,,Zniknęły kompleksy, z którymi borykałam się przez całe życie i po prostu pokochałam się taką, jaką teraz jestem. Podobam się sama sobie’’ - mówi Pani Małgorzata.

 • Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Jaśle świętuje 50-lecie istnienia

   

  Ponad pół wieku temu w Jaśle założono Państwową Szkołę Muzyczną I Stopnia. W miniony czwartek jej nauczyciele, wychowawcy oraz uczniowie świętowali jubileusz pięćdziesięciolecia istnienia placówki. Uroczystość uświetniono koncertem, podczas którego swój talent muzyczny mieli okazję zaprezentować uczniowie szkoły.

 • Trener siatkarek UKS MOSiR Jasło walczy o powrót do zdrowia! Rodzina prosi o wsparcie

  Adam Pasterz znany trener siatkarek UKS MOSiR Jasło oraz nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 1 w Jaśle po trudnej walce z koronawirusem potrzebuje wsparcia, dzięki któremu będzie miał szansę wrócić do zdrowia. - Tata ma problemy ze wzrokiem i jest jednostronnie sparaliżowany...

 • Dlaczego tak uwielbiamy pierogi?

   

  Czołowe miejsce, jakie pierogi zajmują w jadłospisie każdego Polaka jest absolutnie bezdyskusyjne. Dlaczego tak jest? Po pierwsze prostota. Ciasto wypełnione smacznym farszem z łatwością jest w stanie zaspokoić kulinarne oczekiwania amatorów dobrego jedzenia. Po drugie, lubią je wszyscy, od dzieci po dziadków. To także dobry sposób na szybki i tani obiad, na zamówienie.

 • Tarnowiec dokonał wyboru. Wiktor Barański wójtem gminy

   

  Saga wyborcza, którą od kilku miesięcy mieli okazję obserwować mieszkańcy gminy Tarnowiec, wreszcie dobiegła końca. Wyborcy zdecydowali w głosowaniu, że nowym włodarzem ich gminy będzie Wiktor Barański. Zdobył on ponad połowę oddanych głosów, co oznacza, że wynik rywalizacji rozstrzygnął się już w pierwszej turze. 

 • Piękna sala weselna w Jaśle

   

  Udane przyjęcie, to nie tylko smaczne menu, doskonała obsługa oraz przyjazna atmosfera. Sukces zależy również od miejsca, w którym zamierzamy zorganizować np. wesele, komunię, czy też spotkanie biznesowe. Od sal bankietowych wymaga się, aby stanowiły połączenie nowoczesności z elegancją. Doskonałym przykładem takiego zestawienia jest nowa sala weselna w Sepia Restauracja Noclegi w Jaśle.

 • Marzysz o zdobyciu konkretnego zawodu, który pozwoli Ci szybko się usamodzielnić i dobrze zarabiać? – Zespół Szkół Budow

   

  „Budowlańcy na wagę złota” – takie hasła widnieją w ogłoszeniach z ofertami pracy. Od kilku lat obserwuje się gwałtowny wzrost zapotrzebowania na pracowników branży budowlanej. Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle wychodząc naprzeciw – otwiera kierunki, które zapewniają fachowców w tej branży.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105