Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Trudna rada w powiecie. Ograniczenie pracy radnych PiS w komisjach.

77

Na dzisiejszej sesji radny Jan Urban wyszedł z propozycją dotyczącą ilości osób wchodzących do komisji. W poprzedniej kadencji poszczególne komisje liczyły od 5 do 10 osób. Komisja Edukacji oraz Komisja Finansowo-Budżetowa dziewięciu radnych, Komisja Rozwoju Gospodarczego dziesięciu, Komisja Społeczna ośmiu, Komisja Rewizyjna siedmiu, zaś Komisja Statutowa pięciu radnych. Jan Urban swoją propozycją zaskoczył radnych z PiS-u...

Jak tłumaczył swoją propozycje radny Urban?

- Te siedem osób będzie sprawne i efektywne w działaniu, a cyfra siedem ładnie brzmi. - wyjaśnia krótko Jan Urban.

Słowa Urbana szybko skomentował radny Wojciech Zając...

- Słucham tłumaczenia radnego, że liczba siedem ładnie brzmi. Bardzo merytorycznie. - komentuje Zając.

Mariusz Sepioł radny z PiS-u nie rozumiał na czym miałaby polegać efektywność 7 - osobowego składu, skoro 3-osobowy byłby jeszcze lepszy.

- Troszkę nie rozumiem, ponieważ jeszcze łatwiej byłoby pracować w trzy osobowym składzie bądź dwu lub jedno. - wtrącił Mariusz Sepioł z PiS-u.

Po dzisiejszej sesji dobitnie widać jak bardzo zmieniła się pozycja Prawa i Sprawiedliwości. Niektórym radnym ze złości aż zarumieniły się policzki.

Koniec końców koalicja podjęła uchwałę, że komisje będą liczyły po siedmiu radnych. Pięciu z nich reprezentować będzie koalicję PO-PSL-PSP, a dwóch PiS.

Do Komisji Rewizyjnej weszli:

Jolanta Brągiel, Zbigniew Dranka, Józef Kozioł , Witold Lechowski, Stanisław Mlicki oraz Dorota Woźniak. Rada Powiatu w Jaśle wybrała Józefa Kozioła na jej przewodniczącego.

Do stałych komisji zostali przydzieleni:

- Komisja Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki: Mariusz Sepioł, Bogdan Rzońca, Zbigniew Dranka, Jan Urban, Franciszek Miśkowicz, Bogusław Kręcisz, Adam Kmiecik.

- Komisja Finansowo-Budżetowa: Adam Pawluś, Dorota Woźniak, Grzegorz Pers, Bogusław Kręcisz, Stanisław Żygłowicz, Henryk Motkowicz.

- Komisja Rozwoju Gospodarczego i Promocji Powiatu: Stanisław Mlicki, Henryk Motkowicz, Stanisław Lawera, Stanisław Żygłowicz, Józef Kozioł, Andrzej Stachurski.

- Komisja Społeczna: Dorota Gawlik-Feldo, Stanisław Lawera, Jolanta Brągiel, Grzegorz Pers, Jan Urban, Marta Misiołek, Jan Muzyka.

Składy Komisji Rewizyjnej, Komisji Finansowo-Budżetowej i Komisji Rozwoju Gospodarczego i Promocji Powiatu będą uzupełnione o radnych PiS-u na najbliższej sesji Rady Powiatu, gdyż liderzy Prawa i Sprawiedliwości Adam Pawluś, Wojciech Zając oraz Tadeusz Gorgosz, których kandydatury zostały zgłoszone, nie zostali do nich wybrani.

Andrzej Stachurski nie krył oburzenia nowym 7-osobowym składem komisji, w którym radni z PiS-u stanowią mniejszość.

– Myślałem, że można normalnie pracować w tej kadencji. Widzę, że coś się robi komuś na złość. Wszyscy jesteśmy radnymi z poszczególnych gmin i mamy swoich wyborców. Dajcie nam szansę, abyśmy mogli procedować. Ja rozumiem, że radni Prawa i Sprawiedliwości większości nie zdobędą w tych komisjach. Niemniej apeluję do wszystkich radnych o to, aby te komisje były 9-osobowe. - mówił radny Stachurski.

Sesja ta nie należała do łatwych, ale udało się dojść do pewnego konsensusu. Koalicja w powiecie nie szwankuje, o czym świadczy ograniczenie pracy radnych Prawa i Sprawiedliwości w poszczególnych komisjach.

Ilona Czarnecka
czarnecka.ilona@gmail.com

Reklama

Komentarze: 77

Dodaj komentarz Widok:
0
@ mała
dnia 21.12.2010, 11:51 · Zgłoś
gdzie jest teraz pan S. jak drogi pozasypywane i nie ma komu interweniować w powiecie !
Odpowiedz
0
@ Aliothh
dnia 19.12.2010, 20:37 · Zgłoś
Do pana S.z pielgrzymki.4 ostatnie lata tylko pan wygrywał wszystkie przetargi w gminie i zaraz po wyborach tez pan wójt P. załatwił panu wygrany przetarg na odśnieżanie drogi Folusz-Nowy Żmigród!! Dobre czasy się skończyły inni też chcą zarobić nie tylko pan,ciekawe jak się teraz wywiążecie z obietnic danych ludzią przed wyborami?,a i tak cały powiat już trąbi że gmina Osiek idzie w bankrucje bo jest maksymalnie zadłużona za tego wspaniałego gospodarza który tylko pożyczał a teraz nie ma z czego oddać.Więc nie ma się co tak ekscytować panie S.jeszcze ze 3 kwartały i po wszystkim
Odpowiedz
0
@ Dobra rada
dnia 19.12.2010, 18:57 · Zgłoś
Panie Stachurski złość piękności szkodzi niech się pan więc tak nie stresuje^^
Odpowiedz
0
@ Nazwa portalu
dnia 19.12.2010, 16:40 · Zgłoś
Portal jaslo4u.pl ze swoim obiektywnym podejściem po polityki powinien zmienić domenę na platforma4u.pl
Odpowiedz
0
@ jeszcze ja
dnia 19.12.2010, 15:44 · Zgłoś
z tego co wiem to pan starosta Kmiecik nie jeździł pijany na spotkania po wioskach, nie potłukł sobie też okularów i nie rozbił mordki koło kościoła Franciszkanów jak wracał z pracy trzeźwy jak [...].
Odpowiedz
0
@ ja
dnia 19.12.2010, 15:42 · Zgłoś
Panie Wojciechu Z. nowy radny powiatowy, proszę porównać płacę starosty i ile on pracuje, a pan weźmie prawie 1000 zł za jedna sesję i to pana nie oburza i nie widać tutaj pana młodxieńczych ideałów. Proszę porównać dietę jaką brała pana mama jak była przewodniczącą rady powiatu to pana nie oburzało. Podobno jest pan świetnym fachowcem, tylko się nie poznali na panu na Uniwersytecie Jagielońskim i coś panu tam kiepsko szło, trzeba było wracać do rzeszowa. Młody człowieku masz w sobie tyle zakłamania i populizmu,skąd ci się to wzięło? Co do ograniczenia pracy w komisjach to proszę sprawdzić na ilu posiedzeniach komisji był pan Lechowski w poprzedniej kadencji, chyba się nie przepracował
Odpowiedz
0
@ jenkins
dnia 19.12.2010, 14:42 · Zgłoś
Pamiętacie taki film "Król Lew" ? Tam też koalicja hien dorwała się do władzy i też można by powiedzieć demokratycznie ! Liczebną przewagę też mieli, ale suma wszystkich ich rozumków nie dorównywała jednemu lwu.
Odpowiedz
0
@ Sołtys
dnia 19.12.2010, 11:46 · Zgłoś
Gdzie radnych siedmiu, i tak opinii będzie czternaście bęcwały!
Odpowiedz
0
@ Mecenas
dnia 19.12.2010, 11:08 · Zgłoś
Czy prawdą jest prawniku Zająścu, że Gorgosz nie płaci podatków za zakład w Żółkowie, i czy prawdą jest, że Pawlus olał komisję rewizyjną w mieście i [...] do USA?
Odpowiedz
0
@ BOGDAN RZOŃCA
dnia 19.12.2010, 09:40 · Zgłoś
BOGDAN RZOŃCA DO DOMU !!! znaczy do ery, tam jest twoje miejsce, tam jest twój dom !!!
Odpowiedz
0
@ cyjsik
dnia 19.12.2010, 08:53 · Zgłoś
Koalicja rządząca długo nie wytrzyma.
Odpowiedz
0
@ Adam P.
dnia 19.12.2010, 01:57 · Zgłoś
Ale [...] , [...] i koński pot!!
Odpowiedz
0
@ tADEK
dnia 19.12.2010, 01:36 · Zgłoś
Ten ułan to już historia PZPR i ZHP!Do tego dochodzi jeszcze bieszczadzka akcja letnia i inne sprawy , które wkrótce zostaną opisane!Ma ułan trochę na sumieniu!Nawet więcej niż górczyk bo jego dotyczy tylko Wiśnicz i Babilon!
Odpowiedz
0
@ SYLVEK
dnia 18.12.2010, 20:47 · Zgłoś
Ludzie - popatrzcie na te geby z PO - kazda cegla do nich pasuje - jakby nie przylozyl - charakter rzezbi mimike twarzy - po kilku latach pies upodabnia sie do wlasciciela i odwrotnie ,Powinni sobie zalozyc gorejace czapki . jak mozna takich ludzi wybierac?? - ktorzy swoje glosy LICZA po swojemu i obsadzaja nie konczace sie koryta do spragnionych zarla odyncow Nie wazne kto wybiera - ale kto liczy powiedzial Tow Stalin . a PIS mlodosc preznosc i inteligencja.To przyszlosc Jasla - odsunieta energia na tor boczny hanba dla Jasla
Odpowiedz
0
@ SYLVEK
dnia 18.12.2010, 20:30 · Zgłoś
re.: bogdan - oj plona Ci policzki takie krasiwyje - co Ty reprezentujesz z wyjatkiem PELO - gdybys dorownal Panu Zajacowi
to mialbys szanse zostac przewodniczcym rady i wykosic wszystkich
a tak to nawet nie mozesz mu nawet butow czyscic -co przez Ciebie przemawia ??? zdradziecka charakteropatia
"SIEDMIU WSPANIALYCH" - "SIEDEM GRZECHOW GLOWNXCH"
tylko trzech i wylacznie maksymalnie trzech z kazdej partii po jednym - jak TROJCA PRZENAJSWIETSZA - cztery [...] u koryta mniej
Panie Bogdanie - te diety to maja byc przeznaczone - w zamian za krzywdy PO poniesione za czasow P Burmistrz Kurowskiej przez hegemonie PIS-u na rozbuchana personalnie administracje - po linii PO. zeby nakarmic te cztery [...] ???- Pan sie nadaje do psychiatry -
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 18.12.2010, 18:27 · Zgłoś
a ja uważam że komisji nie powinno być żadnych bo szkoda 900 zeta na tych [...] a i tak zrobią co im pan każe i ta fikcja powinna być zlikwidowana chyba że ty OKI byś się załapał a to wtedy by nie było problemu rozumiem że ty jesteś bezpartyjny a hahaha
Odpowiedz
0
@ Koniec świata
dnia 18.12.2010, 17:31 · Zgłoś
Jola Manola jako rewident. Widzisz a nie grzmisz. Ciekawe co będzie rewidować. Najchętniej chyba będzie brała udział w rewizji osobistej?
Odpowiedz
0
@ pikolo
dnia 18.12.2010, 15:52 · Zgłoś
tylko wstyd za takich ludzi jak pers wszedzie szuka kasy malo mu w ZUS
Odpowiedz
0
@ WF
dnia 18.12.2010, 15:06 · Zgłoś
Państwo z PIS-u miejcie honor i olejcie takich współradnych
Odpowiedz
0
@ obserwator1-100
dnia 18.12.2010, 14:08 · Zgłoś
to wy wszystkich krytykujecie nie tylko paniom marie jakie jaja ludzie sie z was śmiejom jakie gupoty piszecie
Odpowiedz
0
@ Ronin
dnia 18.12.2010, 14:03 · Zgłoś
0
@ obserwator1-100
dnia 18.12.2010, 14:03 · Zgłoś
jeszcze troche to będziecie samych siebie krytykować
Odpowiedz
0
@ obserwator1-100
dnia 18.12.2010, 14:02 · Zgłoś
nie zasłaniajcie spraw bezrobocia gupotami
Odpowiedz
0
@ -
dnia 18.12.2010, 14:00 · Zgłoś
to wy wszystkich bedziecie krytykować nie tylko paniom marie ale jaja
Odpowiedz
0
@ ----------
dnia 18.12.2010, 13:49 · Zgłoś
dlaczego każdego krytykujecie jeszcze troche to i was zacznom krytykować o
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 18.12.2010, 13:47 · Zgłoś
dlaczego krytykujecie pana andrzeja sami kazaliście na niego głosować a teraz go krytykujecie pani maria musi wrucić czy każdy człowiek na tej ziemi na tym świecie musi być krytykowany
Odpowiedz
0
@ --------
dnia 18.12.2010, 13:25 · Zgłoś
wybraliście go a teraz piszecie wstyd panie czarnecki ładnie tak
Odpowiedz
0
@ lolek
dnia 18.12.2010, 13:01 · Zgłoś
Rada miasta niech lepiej zwróci uwagę STRAŻNIKOM MIEJSKIM bo wożą sie za nasze pieniążki i zajmują się głupotami kiedyś robili zdięcia chodnikowi na Jareniówce a to że w mieście nie ma gdziepostawić samochodu bo nie odśnieżone to nie ich problem i jak mks nie może przejechać to się nie interesują ale wiadomo w tym rejonie głosowali innaczej jak miasto i są tego skutki
Odpowiedz
0
@ lolek
dnia 18.12.2010, 12:45 · Zgłoś
[...] macie wszystko to nie zwalajcie na PIS tylko weście się do pracy pierwsze a nie do podwyżek zawsze wam coś przeszkada ale to taki urok tych miłujących politykow podobno w jednym zakładize POdlegającemu BURMISTROWI nie ma jeszcze wypłaty żeby nam się żyło lepiej ale tylko nam .
Odpowiedz
0
@ do pana Stachurskieg
dnia 18.12.2010, 11:00 · Zgłoś
Wy już mieliście możliwość "efektywnie" pracować. Teraz zmiana
Odpowiedz
0
@ Wałach
dnia 18.12.2010, 10:09 · Zgłoś
Druh, który całe życie strawił na obijaniu gruch, z trarzą nalaną dobrobytem i okularami w stanie wzwodu poucza o sprawnym działaniu i o wyższości cyfry 7 nad pozostałymi. Horror z połączeniu z farsą i tragikomedią. Proponuję w ogóle nie zamieszczać relacji z obrad tego gremium, bo utwierdza się tych [...] w przekonaniu, że są ważni, mądrzy i coś znaczą. Gdyby było o takich występach cicho, to być może zajęli by się sprawnym przeżuwaniem w ciszy zadanego im obroku, umieszczonego w worku zawiązanym pod uzdą i nie denerwowali by nielicznego elektoratu, który ich niedawno wybrał.
Odpowiedz
0
@ bb
dnia 18.12.2010, 09:40 · Zgłoś
Pan Sepioł to oprócz tego ,że kumaty, to jest przynajmniej przystojny!!!
Odpowiedz
0
@ Do ciekawego
dnia 18.12.2010, 08:04 · Zgłoś
Sprzątanie musiałoby być po Kmieciku i wkrótce będzie!!
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec powiatu
dnia 18.12.2010, 07:36 · Zgłoś
Widzę, że z Pana Zająca Juniora polityk pełną [...]. Taki młody człowiek i wykształcony a z PISu. Proszę się zastanowić nad zmianą partii, merytorycznie może Pan pomóc powiatowi natomiast cień prezesa Pana tłamsi, upadek polityczny JK jest bliski. Niech Pan się nie da pociagnąć na dno jak to zrobiła Pani Burmistrz.
Odpowiedz
0
@ Ronin
dnia 18.12.2010, 00:58 · Zgłoś
radny pisu mówi o normalnym rządzeniu to chyba ironia z ust działaczy pisu....
Odpowiedz
-1
@ Padluś
dnia 17.12.2010, 22:25 · Zgłoś
Radny Sepioł przeważnie nic nie rozumie!
Odpowiedz
0
@ ..tak z boku patrząc
dnia 17.12.2010, 22:08 · Zgłoś
"Koalicja w powiecie nie szwankuje, o czym świadczy ograniczenie pracy radnych Prawa i Sprawiedliwości w poszczególnych komisjach" czytając w/w tekst, można stwierdzić, ze praca koalicjantów będzie przez całą kadencje zmierzała do tego aby "ucinać" tych z PiS-u. Czy w ten sposób powinny wyglądać poczynania na szczeblu powiatu, gdzie chyba z założenia chodzi o rozwój i dobre funkcjonowania NASZEGO POWIATU. Przecież wybrani są przedstawicielami NAS samych i na szczeblu lokalnym nie powinna wchodzić w grę bitwa i ograniczanie pracy radnych z PiS-u czy z PO. Opamiętajcie się, chyba że pod przykrywką "ograniczania" chodzi o jak największe WPŁYWY ale do kieszeni.
Odpowiedz
0
@ Wstyd P. Czarnecki
dnia 17.12.2010, 21:58 · Zgłoś
Tak wybraliście jeszcze dobrze nie zasiadł wielki pan burmistrz a już miesza. Już przyciął zarobki tych którzy pracują chodżby w interwencyjnych, talony miały być niema wypłata po świętach, nie każdy zarabia tyle co pan i nie może pozwolić sobie na takie święta tak samo jak Ci wszyscy co siedzą na [...] i biora za to ekstra kasę. A potem wyjdzie do kamery i będzie składał życzenia pff z taką wiązanka jak inni nie maja za co zrobić świąt!!!
Odpowiedz
0
@ dd
dnia 17.12.2010, 19:13 · Zgłoś
Ci ludzie padli ofiarą tego, że startowali z list tego haniebnego ugrupowania. W sumie np. taki Pan Sepioł to kumaty człowiek, który dużo potrafi zrobić. Ma tylko jeden minus: jest w Pisu i to niestety baaaardzo duży minus.
Odpowiedz
0
@ Ciekawy
dnia 17.12.2010, 18:43 · Zgłoś
W Radzie porządki pytanie kiedy zacznie się sprzątanie po rządach PiS w Starostwie i podległych jednostkach ?
Odpowiedz
0
@ oki
dnia 17.12.2010, 17:35 · Zgłoś
Ja to uważam, że komisja się powinna składać z 3 członków, tak więc popieram p. Sepioła wystarczy trzech po jednym z PO, PSP, PSL a PIS w PIS[...] ;)
Odpowiedz
0
@ pan z jasla
dnia 17.12.2010, 17:33 · Zgłoś
No pan S. z Piel. PIS co teraz będzie z przetargami ????
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 17.12.2010, 17:07 · Zgłoś
trzeba robić nowe wybory
Odpowiedz
0
@ mariusz
dnia 17.12.2010, 17:06 · Zgłoś
trzeba robić nowe wybory
Odpowiedz
0
@ miro
dnia 17.12.2010, 16:32 · Zgłoś
PO to kombinuje się z partiami przegranymi żeby im żyło się lepiej tak POwstaje następna dyktatura PO Białorusi nie mogę wyjść z zdumienia kiedy to partie przegrane decydują o wszystkim ale koło fortuną się toczy wyborcy potrafią wybierać i za cztery latka będzie lament jak wogóle do wyborów dojdzie bo przy takim rozumowaniu jedynie słusznym wszystko jest możliwe
Odpowiedz
0
@ Mariusz
dnia 17.12.2010, 16:29 · Zgłoś
Pawluś ty nie masz honoru oni cię wycinają a ty na nich głosujesz!!
Odpowiedz
0
@ Boruch
dnia 17.12.2010, 16:14 · Zgłoś
Nowu urząd tak pasuje druhowi Janowi U. tak jak [...] siodło. Koalicaj postępuja zaś wg sprawdzonego hasła: TKM czyli:Teraz [...]a my!
Odpowiedz
0
@ Franek
dnia 17.12.2010, 16:05 · Zgłoś
Brawo Andrzej i Wojtek oby tak dalej!!Walczcie o honor PIS-u!!A ty Pawluś lizid[...] na kogo głosujesz wraz ze swoim Gorgoszem!!
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 17.12.2010, 15:41 · Zgłoś
ty ciekawy poszli po renty do zusu tak jak my
Odpowiedz
0
@ obserwator
dnia 17.12.2010, 15:39 · Zgłoś
nie dziwne to jest że jest trudna rada w powiecie jak tacy słabi ludzie idom na radnych a to że nie ma pracy normalnej przy takich ludziach to sie wogule nie ma co dziwić odrazu widać że jak zabrakło pani mari już płaczom już narzekajom
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 17.12.2010, 15:31 · Zgłoś
a miało być po nowemu. CO samorząd lokalny ma do partyjniactwa!? Wszyscy mówią o apolityczności a potem mamy pokazówkę arogancji. Jedynowładztwo szkodzi na rozum i zabija rozsądek.
Odpowiedz
0
@ ufo
dnia 17.12.2010, 13:57 · Zgłoś
0
@ bm
dnia 17.12.2010, 12:04 · Zgłoś
No i wyrósł nam nowy-stary jasielski GURU znawca POLITYKI i samorządu - harcerzyk-ułan !!!czasem mam wrażenie że to koń powinien jezdzić na jezdzcu a nie jezdziec na koniu!!!
Odpowiedz
0
@ marek
dnia 17.12.2010, 11:46 · Zgłoś
A jak było w poprzedniej kadencji ?? Opozycja miała ponad połowę głosów i miała wpływ na głosowanie, czy też stanowila mniejszość i mogła sobie głosować przeciw, a i tak co chciała koalicja to przeszło większością ??
Nie interesowało mnie to więc nie wiem. A jeżeli rozchodzi się o zwiększenie ilości radnych opozycji w komisjach z 2 do 3 czyli nadal w mniejszości to wiadomo o co chodzi :/. Bo i tak nic nie zawetują.
Odpowiedz
0
@ gg
dnia 17.12.2010, 11:04 · Zgłoś
cyfra 7 ładnie brzmi...dobre..........i widzicie.nic sie w Jaśłe nie zmieni.......dalej cyrki i głupoty a ludzie potem to czytają.. znowu wstyd.
Odpowiedz
0
@ Ciekawy
dnia 17.12.2010, 10:53 · Zgłoś
Pytanie: czy byli "wielcy" (Maria Kurowska Bogdan Rzońca Witold Lechowski Adam Pawluś pracują czy też za nasze pieniądze ratują swoje mocno nadwyrężone zdrowie ( a może ambicje)przbywając na zwolnieniu lekarskim?
Odpowiedz
-1
@ XXX
dnia 17.12.2010, 10:31 · Zgłoś
Bogdan Rzonca /Niegłwoice w KOMISJII Edukacji i Kultury? ha ha ha a czym on się pochwalic może w sferze edukacji ? powtarzaniem klas w technikum w Turaszówce bo pojechał na jedynkach?? kulturalnym kłamaniem w sądzie w sprawie własnego ubóstwa i za wysokich alimentów na jego dziecko? no jedynie może poopowiadać o wczasach jakich zażywa od kiedy zaczął "nowe życie" za te 30 zl tygodniówki za jakie zyje ha ha ha , bedzie fantastycznie w sferze edu-kultu i rekraacji
Odpowiedz
0
@ st
dnia 17.12.2010, 10:07 · Zgłoś
Do zludzenia przypomina to rzady slynnej parti PZPR ,w kazdym iinym kraju ...... /wiecej boje sie pisac/
Odpowiedz
0
@ Tadek
dnia 17.12.2010, 10:03 · Zgłoś
Jasiek powinien w starostwie nadzorować Urząd Pracy i konie w Nowym Żmigrodzie!Bo on lubi kobyły i klacze!
Odpowiedz
0
@ dziki12
dnia 17.12.2010, 09:47 · Zgłoś
Panie S to kiedy zaczynacie oddłużanie gminy?
Odpowiedz
0
@ mieszkaniec
dnia 17.12.2010, 09:26 · Zgłoś
Te siedem osób będzie sprawne i efektywne w działaniu, a cyfra siedem ładnie brzmi. - wyjaśnia krótko Jan Urban.
Już zaczynam sie bać o oświatę w szkołach ponadgimnazjalnych 1
Odpowiedz
0
@ Anty- polszewizm
dnia 17.12.2010, 09:12 · Zgłoś
To są właśnie puste słowa Adama Kmiecika wypowiadane dość często: że samorząd nie ma barw politycznych etc.! a wypowiada je chyba z powodu hasła wyborczego swojej parti: Nie róbmy polityki lub samorząd z dala od polityki ! - JAK WIDAĆ NA ZAŁĄCZONYCH OBRAZKACH WSZYSTKIE TE HASŁA NIE MAJĄ ODZWIERCIEDLENIA W RZECZYWISTOŚCI SĄ PUSTYMI CHWYTAMI WYBORCZYMI DLA DOŚĆ DUŻEJ GRUPY POLAKÓW - POLAKÓW NAIWNYCH!
Odpowiedz
0
@ Były - - Uczeń
dnia 17.12.2010, 09:06 · Zgłoś
Panie Sepioł pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia.
Odpowiedz
0
@ bogdan
dnia 17.12.2010, 08:42 · Zgłoś
O BOŻE jaki "DOŚWIADCZONY" Radny Zając się wypowiada merytorycznie. Człowieku przywieźli Cię w teczce jako scheda po śp. Tatusiu Senatorze i myślisz że jesteś orłem. Takie orły szybko wyfruwają a że jest mróz mogą się przeziębić. Panie Urban zapytam wprost- czy chodzi Panu o to aby być w jak największej ilości komisji bo wtedy kasa za posiedzenie w komisji jest niezła. Może Pan zajmioe się jednak konikami? A do pana z PiS- Szanowny Panie czy tak trudno jest zrozumieć, że narobiliście tyle wrogości , za czasów panowania PiS ( czas premierowania J. Kaczyńskiego) i później zastraszyliście społeczeństwo z Waszych działań "spektakli" ucierpiało wielu wartościowych ludzi, skłóciliście wielu nawet sami miedzy sobą walczycie. Chyba to wszystko wyja śnia dlaczego tak jesteście traktowani. PRAWDA BOLI ALE NA TYM ONA POLEGA! Jeśli jesteście tacy wspaniali i tak Wam zależy na dobru społeczeństwa powiatu ZRZEKNIJCIE SIĘ TZW. DIET, które de facto są dodatkowym wynagrodzeniem i to niestety nie małym a pochodzącym z NASZYCH podatków.
Odpowiedz
0
@ jesień
dnia 17.12.2010, 08:24 · Zgłoś
Postepowanie koalicji bardzo przypomina działania tzw "komisji hazardowej" bezczelność i bezkarność.Tak wygląda "demokracja" w wydaniu PO. W sumie w radzie większość uzyskało PiS ale co tam wyborcy tylko polityka sie liczy. Sekuła w Zabrzu został podsumowany przez wyborców mam nadzieje że w Jaśle bedzie tak samo.
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 17.12.2010, 08:08 · Zgłoś
I bardzo dobrze , że ogranicza się wpływy PiSiarskiej ideologii na życie Jasła i powiatu. Trzeba dążyć do całkowitej eliminacji tej [...] z przestrzeni publicznej miasta.
Odpowiedz
0
@ fa
dnia 17.12.2010, 07:56 · Zgłoś
nie spamuj adrianku
Odpowiedz
0
@ wwww
dnia 17.12.2010, 07:55 · Zgłoś
tak jak wczesniej pisalem komentarz nie dopuszca innych do komisji bo by wtedy malo kasy wzieli PO odracaja PIS od wladzy a pan kmiecik niech powie tylko prawde dzieki jakiej partii wzbil sie pan tak wysoko i dzieki komu teraz pan tak dziekuje wszystkim
Odpowiedz
0
@ ktos
dnia 17.12.2010, 07:34 · Zgłoś
Pan S i Wójt P są uziemieni. PiS wszędzie przepadł oby gmina która jest we władzy Pana W przetrwała do następnych wyborów. Oj bedzie bieda i to wielka i jak teraz Pan Wójt pokończy swoje wspaniałe inwestycje!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ zuzia
dnia 17.12.2010, 06:03 · Zgłoś
Nawet nie wiedziałam, że wycinanie opozycji nazywa się "konsensusem"... :P
Odpowiedz
0
@ podpowiedz..
dnia 17.12.2010, 02:19 · Zgłoś
Z tytmi policzkami to naprawde glupie smieszne,i nie profesjonalne jak na komentarz..Jesli sie komentuje nie wolno zdradzac nienawisci do ugrupowania..
Odpowiedz
0
@ brak słów
dnia 17.12.2010, 00:56 · Zgłoś
...bo cyfra siedem ładnie brzmi?????? No to jest argument:):):):):)
Odpowiedz
0
@ OB
dnia 16.12.2010, 23:33 · Zgłoś
I to się nazywa świadoma i racjonalna polityka. Brawo nowa koalicja. Liderzy PiS nie zostali wybrani do Komisji Rewizyjnej, Komisji Finansowo-Budżetowej i Komisji Rozwoju Gospodarczego i Promocji i oby to się nie stało. Brawo nowa koalicja Rady Powiatu.
Odpowiedz
0
@ ab
dnia 16.12.2010, 23:23 · Zgłoś
Analiza tego artykułu pod względem dziennikarskim.

http://adrianbiernacki.pl
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 16.12.2010, 22:55 · Zgłoś
panie S nie boj pan żaby wójt pomoze w razie ,,w" a pielgrzymka bedzie stolica gminy :)życze sukcesów!!!
Odpowiedz
0
@ Beta
dnia 16.12.2010, 22:52 · Zgłoś
Dlaczego na przykład Grzegorz Pers jest w dwóch komisjach - co to ma znaczyć: brakuje ludzi?
Odpowiedz
-1
@ złote usta
dnia 16.12.2010, 22:35 · Zgłoś
"Niektórym radnym ze złości aż zarumieniły się policzki." - Pani Ilona - fantastyczne stwierdzenie, fantastyczne. Gratuluje
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.