Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Trwa dogaszanie pożaru budynku gospodarczego w Krempnej

18

Dzisiaj przed godziną 22. w Krempnej doszło do pożaru budynku gospodarczego, w którym składowane było siano. Budynek konstrukcji drewnianej został doszczętnie zniszczony i nadaje się do rozbiórki. Na miejscu pożaru pracuje kilka zastępów straży pożarnej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że pożar wybuchł około godziny 21.40. W płomieniach stanął drewniany budynek gospodarczy, w którym jego właściciele przechowywali siano. Do pożaru zadysponowano dwa zastępy JRG z Jasła, a także Ochotniczą Straż Pożarną z Myscowej, Krempnej, Łysej Góry, Skalnika oraz Kątów. Po dojeździe strażaków na miejsce zdarzenia budynek stał w płomieniach.

Strażacy opanowali już pożar i na ten moment trwa dogaszanie pogorzeliska. Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

id

fot. nowyzmigrod24.pl

Napisany dnia: 28.04.2021, 23:37
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Ja
dnia 28.04.2021, 23:41
Ocena
komentarza:
21
Redakcjo ze zdjęć wynika że się spalił dom a nie stodoła
@ mirek
dnia 29.04.2021, 00:37
Ocena
komentarza:
8
siano było na strychu
@ Ewa
dnia 29.04.2021, 06:17
Ocena
komentarza:
22
Panie Redaktorze, zabierz Pan żonę na wycieczkę, żeby dowiedziała się jak wygląda budynek gospodarczy. Zdjęcia ok.
@ Stary
dnia 29.04.2021, 09:50
Ocena
komentarza:
5
Jesli mieszka w nim gospodarz to budynek gospodarczy ? Taki tok rozumowania.
@ mix
dnia 29.04.2021, 06:59
Ocena
komentarza:
6
Jak tak stodoła taki full wypas to jak dom musi wyglądać.
@ Sieka
dnia 29.04.2021, 07:00
Ocena
komentarza:
7
W takim samym budynku mieszkają moi znajomi. Muszę im przekazać że to nie dom tylko stodoła jest ich lokum.
@ StodołaoborastajniachewekkurnikDOM
dnia 29.04.2021, 08:35
Ocena
komentarza:
4
Siano było składowane na strychu dla ocieplenia powały
@ Filip
dnia 29.04.2021, 09:04
Ocena
komentarza:
-4
A mogli sprzedać po taniości komuś ze Śląska cz Krakowa za jakieś 300tys.
@ oro
dnia 29.04.2021, 09:16
Ocena
komentarza:
5
Nikt nie ucierpiał. To najważniejsze.
@ ixi
dnia 29.04.2021, 09:57
Ocena
komentarza:
8
Szkoda, piękny drewniany dom..
@ oro
dnia 29.04.2021, 12:58
Ocena
komentarza:
4
O a co ma Pawlowicz do pożaru budynku.
@ oro
dnia 29.04.2021, 13:17
Ocena
komentarza:
0
Po wyborach będzie co sprzątać.
@ Sedzia prostata z Texasu
dnia 29.04.2021, 14:59
Ocena
komentarza:
7
Panie redaktosze, to byl piekny drewniany dom
a nie stodola, ale co taki miastowy wie, on
takie budynki to tylko na zdieciach oglada a na
wsi nigdy nie byl
@ tralala
dnia 29.04.2021, 15:11
Ocena
komentarza:
0
Czyżby jeszcze gontem kryty? W którym to miejscu, może ktoś wie więcej?
@ Friend
dnia 29.04.2021, 17:44
Ocena
komentarza:
0
Gdzieś między tartakiem a remizą, tamta okolica
@ tralala
dnia 29.04.2021, 20:48
Ocena
komentarza:
0
Friend - dziękuję.
@ Była mieszkanka
dnia 29.04.2021, 16:43
Ocena
komentarza:
1
Spaliła się „ chyża” , 3 w 1, dom, obora i stodoła, a co do Pawłowicz, gwiazdy na fladze unijnej to symbol maryjny , jak na tak gorliwą katoliczkę to wstyd , że nie wie, a jej kolega po fachu, Pan Piotrowicz powiedział cytuję:” inteligentnych ludzi może obrażać to co robią politycy PiS ale my chcemy trafić do swoich wyborców”.
@ Florynka stolica Łemkowyny
dnia 30.04.2021, 09:21
Ocena
komentarza:
0
To się spaliła Chyża Łemkowska
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Rusza kolejny nabór do projektu „Twoja szansa na nowe kwalifikacje zawodowe”

   

  Uzyskaj dofinansowanie na wybraną Usługę Rozwojową. Nabór kandydatek/ów do projektu odbędzie się w dniach od 17.05.2021r. do 21.05.2021 r. w godz. 12.00-17.00.

 • Punkt szczepień powszechnych w JDK. Miasto nie uzyskało jeszcze decyzji wojewody na jego uruchomienie

  Początkiem maja w poradni przy ul. Szopena oraz w budynku, w którym do niedawna mieścił się rewir dzielnicowych przy ul. Kochanowskiego ruszyły masowe szczepienia zarejestrowanych pacjentów przeciw Covid-19. Mimo, iż miasto przygotowało w centrum miasta trzeci duży punkt i uzyskało pozytywną opinię NFZ, wciąż nie dopuszczono go do wykonywania szczepień.

 • Modernizacja stadionu przy ul. Śniadeckich wkracza w kolejny etap

   

  Od dnia, w którym na stadionie piłkarskim przy ul. Śniadeckich w Jaśle rozpoczęły się prace przygotowawcze w ramach modernizacji płyty głównej z naturalną nawierzchnią, minęło ponad pół roku. Na harmonogram realizacji zadania olbrzymi wpływ miały warunki atmosferyczne. Teraz jednak prace mają nabrać większego tempa. Wykonana ma zostać między innymi nawierzchnia trawiasta boiska.

 • Spróbuj pysznych dań wegańskich u "Wojtka"

   

  Nie samym mięsem żyje człowiek. Coraz częściej w codziennej diecie sięgamy po potrawy wegetariańskie i wegańskie. To nie tylko moda, lecz świadomy wybór.

 • Mieszkańcy skarżą się, że dostają mandaty. Jak jest naprawdę?

  Nowy most łączący centrum miasta z osiedlem Gądki wciąż nie został oddany do użytku i wzbudza wiele kontrowersji. Mieszkańcy nie zważając na znaki zakazujące poruszanie się przez nową przeprawę korzystają z niej skracając sobie drogę. W końcu pojawiła się w mediach społecznościowych informacja o wystawianych przez policjantów mandatach. Interwencję w tej sprawie podjął radny Jan Pierzchała, który wystąpił do burmistrza Jasła oraz komendanta KPP w Jaśle z pismem w tej sprawie.

 • W gminie Kołaczyce realizowane są ważne dla mieszkańców inwestycje

  Półmetek kadencji do dobry czas na podsumowanie samorządowych dokonań. Z burmistrzem Kołaczyc Stanisławem Żygłowiczem rozmawia Ilona Dziedzic

 • Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącym w Kołaczycach na rok szkolny 2021/2022

   

  Kończysz szkołę podstawową! Zapoznaj się z naszą ofertą, opracowaną z myślą właśnie o Tobie! Oprócz  sprawdzonych  form, mamy dla Ciebie  nowe rozwiązania!

 • Czy zabytkowy parowóz TKt48-102 wreszcie doczeka się renowacji?

   

  Od chwili, w której zabytkowa Lokomotywa TKt48-102 wróciła na swoje miejsce po kilkumiesięcznym pobycie w Chabówce, minął ponad rok. Można ją podziwiać ustawioną na bocznym torze naprzeciw byłego spichlerza. Od chwili, w której po raz ostatni ten pomnik historii kolejnictwa został poddany renowacji minęło już ponad dziesięć lat. Niestety, od marca ubiegłego roku wymagający interwencji parowóz wciąż czeka na remont.

 • Zdewastowali budynek Sekcji Eksploatacji w Jaśle. Trzech nieletnich za swoje czyny odpowie przez sądem

  Wczoraj tuż przed godziną 19. w Tarnowcu doszło do zniszczenia mienia. Trzech nieletnich w wieku 12 i 13 lat dokonało dewastacji budynku tzw. schroniska dla drogowców należącego do ISE w Jaśle. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

 • Przy ul. Kochanowskiego w Jaśle uruchomiono Punkt Szczepień Powszechnych

   

  Wczoraj rozpoczął działalność Punkt Szczepień Powszechnych przy ul. Kochanowskiego w Jaśle. Zaszczepiono już pierwszych chętnych. W dwóch gabinetach każdego dnia może zostać tutaj zaszczepionych aż 300 osób. Od kilku dni Punkt Szczepień Powszechnych funkcjonuje również w przychodni przy ul. Szopena. Na otwarcie wciąż czeka ten zorganizowany w budynku Jasielskiego Domu Kultury. Choć wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, władze miasta nie mogą doczekać się stosownej decyzji Narodowego Funduszu Zdrowia.

 • Polska 2050 Szymona Hołowni buduje struktury w powiecie jasielskim

   

  Z wyników sondażu opublikowanych dzisiaj na łamach internetowego serwisu dziennika „Rzeczpospolita” wynika, że Polska 2050 Szymona Hołowni może cieszyć się poparciem blisko 20 proc. wyborców. Oznacza to, że nowa siła na polskiej scenie politycznej plasuje się w tej materii jedynie za Prawem i Sprawiedliwością. Rosnąca popularność ruchu społeczno-politycznego sprawia, że jego struktury rozszerzają się na wiele regionów Polski, w tym również w na Podkarpaciu. Dzisiaj na płycie jasielskiego rynku liderzy polityczni Polski 2050 poinformowali o powołaniu do życia klubu Polski 2050 w Radzie Powiatu Jasielskiego. Jego przewodniczącym został radny Jan Urban.

 • Wizualizacja wnętrza gratis w DOMUS Jasło

   

  Szykując się do remontu łazienki, z reguły najwięcej czasu poświęcamy wyborowi płytek ceramicznych. Nic w tym dziwnego. To one bowiem nadają wnętrzu oczekiwanego przez nas charakteru. Spodziewany efekt można zobaczyć zanim przystąpimy do remontu. Taką możliwość daje swoim klientom DOMUS Jasło, gdzie projektant przygotowuje dla klientów darmową wizualizację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105