Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Ubezpieczenia – czy na pewno nie potrzebujesz?

Wyobraź sobie sytuację, w której jesteś sprawcą wypadku. Okazuje się, że osoba poszkodowana  zostaje sparaliżowana, a Ty, jako sprawca, musisz pokryć koszty jego leczenia i płacić mu rentę do końca życia. Czy jesteś na to przygotowany/-a finansowo?

A co w przypadku gdy Twoje dziecko podczas zabawy wybije szybę w domu sąsiada lub porysuje jego samochód? Czy jesteś w stanie pokryć ewentualne koszty naprawy?

W wyżej wymienionych przypadkach z pomocą przychodzą nam ubezpieczenia!

Ubezpieczenia chronią nas przed różnego rodzaju zdarzeniami losowymi. Zgodnie z ustawą, rozróżniamy dwa podstawowe typy ubezpieczeń:

 • ubezpieczenia majątkowe: ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC), autocasco (AC), ubezpieczenia domów i mieszkań, czy też ubezpieczenie rolne;
 • osobowe: swoim zakresem obejmują ochronę życia i zdrowia człowieka.

Ubezpieczenie komunikacyjne? Musimy je mieć, a dlaczego nie z dodatkowymi rabatami i prezentem?!

Osoby posiadające samochód lub innego rodzaju pojazd, zgodnie z panującymi przepisami, muszą posiadać obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne (OC).

Jeżeli w najbliższym czasie kończy Ci się polisa komunikacyjna zachęcamy do naszej Agencji Ubezpieczeniowej Jasło Ubezpieczenia – Partner Unilink S.A. zlokalizowej na ul. Lwowskiej 24H (budynek Kaufland), a także na ul. Kościuszki 36A.  Sprawdź z nami czy nie przepłacasz za swoje ubezpieczenie. Dodatkowo do polisy komunikacyjnej przygotowany jest prezent – niespodzianka.

Ubezpieczenie domu/mieszkania - czy wydamy na to majątek? Oczywiście, że nie!

Bez względu na to czy dopiero zaczynasz budowę domu czy już go posiadasz, warto zastanowić się nad zabezpieczeniem swojego dorobku przed zdarzeniami losowymi (zalanie, pożar, powódź, przepięcia, itd.)

Możesz zadać sobie pytanie: „mieszkam w bloku, więc po co mi ubezpieczenie?” A co w przypadku zalania sąsiada? - będziesz musiał/-a pokryć koszty remontu z własnej kieszeni.

Czy nie lepiej zabezpieczyć się przed takimi wypadkami? Koszt ubezpieczenia domu/mieszkania zaczyna się już od 50 zł/rok. Czy jest on duży? Proszę oceńcie to sami.

Ubezpieczenie na życie – naprawdę warto!

Wyobraź sobie sytuację, w której Ciebie może zabraknąć. Czy Twoi bliscy są wystarczająco zabezpieczeni na taką ewentualność? Ubezpieczenia życiowe zapewniają wypłatę świadczeń dla Ciebie oraz Twojej rodziny na wypadek różnych okoliczności życiowych, np. choroby, wypadku czy śmierci. Podejmij rozsądną decyzję i wybierz ubezpieczenie, które jest w pełni dobrane do Twoich potrzeb. Możesz je zawrzeć na dowolny czas lub bezterminowo, w każdej chwili możesz również z niego zrezygnować lub wybrać inny wariant.  Z nami wybierzesz najlepiej dopasowane ubezpieczenie dla Ciebie.

Wyjeżdżasz za granicę? Wykup polisę!

Bez względu na cel Twojego wyjazdu za granicę (praca lub turystyka) warto się dodatkowo ubezpieczyć. Karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) pokrywa tylko podstawowe usługi medyczne. Za część z nich, np. powrót do kraju, leczenie stomatologiczne, wizyty u specjalistów, pobyt w szpitalu itp. – w zależności od danego państwa, musimy sami zapłacić. Ubezpieczenie turystyczne pokryje koszty leczenia w danym kraju. W wielu przypadkach jego zakres obejmuje również leczenie w razie zachorowania na COVID-19.

Ubezpieczenie NNW szkolne

NNW szkolne to ubezpieczenie dostosowane zarówno do potrzeb uczniów, jak i pracowników placówki. Zapewnia ono wypłatę świadczenia w przypadku wystąpienia nieszczęśliwego wypadku skutkującego uszkodzeniem ciała lub śmiercią Ubezpieczonego. Działa ono przez cały rok! Jeśli wyjedziesz z dzieckiem na wakacje, podczas których złamie ono rękę, możesz ubiegać się o odszkodowanie właśnie z tytułu NNW szkolnego!

Ubezpieczenie indywidualne NNW dla uczniów już od 30 zł/rok.

Dlaczego powinieneś/-nnaś nas wybrać jako Agenta Ubezpieczeniowego ?

Tylko w Agencji Ubezpieczeniowej Jasło Ubezpieczenia – Partner Unilink S.A. znajdziesz ofertę ponad 40 ubezpieczycieli w jednym miejscu, zostaniesz obsłużona/y „od A do Z”, otrzymasz ofertę w pełni dobraną do Twoich potrzeb w najkorzystniejszej cenie! Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, profesjonalną obsługę oraz wiele gratisów! Przygotowaliśmy również liczne rabaty i sezonowe promocje.

Wspieramy lokalne działania i kluby sportowe m.in. JKS Czarnych Jasło, LKS Jasiołka Szebnie.

Pamiętaj!!!

Nie musisz wychodzić z domu, by zawrzeć ubezpieczenie. Możesz zrobić to zdalnie! Wystarczy, że skontaktujesz się z Agencją Ubezpieczeniową Jasło Ubezpieczenia – Partner Unilink S.A. Nasza placówka na ul. Lwowskiej 24H (budynek Kaufland) jest najdłużej otwartą placówką w powiecie jasielskim. Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-18:00, a w soboty 9:00-14:00.

Potrzebujesz wykupić ubezpieczenie w nocy? – dzwoń.

Zapraszamy!

Jasło Ubezpieczenia – Partner Unilink S.A.

Tel.: 570 44 11 00 / 570 94 11 00

e-mail: biuro@jasloubezpieczenia.pl

ul. Lwowska 24H (bud. Kaufland)

ul. Kościuszki 36A

38-200 Jasło

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 18.11.2020, 10:01
 • Rusza kolejny nabór do projektu „Twoja szansa na nowe kwalifikacje zawodowe”

   

  Uzyskaj dofinansowanie na wybraną Usługę Rozwojową. Nabór kandydatek/ów do projektu odbędzie się w dniach od 17.05.2021r. do 21.05.2021 r. w godz. 12.00-17.00.

 • Punkt szczepień powszechnych w JDK. Miasto nie uzyskało jeszcze decyzji wojewody na jego uruchomienie

  Początkiem maja w poradni przy ul. Szopena oraz w budynku, w którym do niedawna mieścił się rewir dzielnicowych przy ul. Kochanowskiego ruszyły masowe szczepienia zarejestrowanych pacjentów przeciw Covid-19. Mimo, iż miasto przygotowało w centrum miasta trzeci duży punkt i uzyskało pozytywną opinię NFZ, wciąż nie dopuszczono go do wykonywania szczepień.

 • Modernizacja stadionu przy ul. Śniadeckich wkracza w kolejny etap

   

  Od dnia, w którym na stadionie piłkarskim przy ul. Śniadeckich w Jaśle rozpoczęły się prace przygotowawcze w ramach modernizacji płyty głównej z naturalną nawierzchnią, minęło ponad pół roku. Na harmonogram realizacji zadania olbrzymi wpływ miały warunki atmosferyczne. Teraz jednak prace mają nabrać większego tempa. Wykonana ma zostać między innymi nawierzchnia trawiasta boiska.

 • Spróbuj pysznych dań wegańskich u "Wojtka"

   

  Nie samym mięsem żyje człowiek. Coraz częściej w codziennej diecie sięgamy po potrawy wegetariańskie i wegańskie. To nie tylko moda, lecz świadomy wybór.

 • Mieszkańcy skarżą się, że dostają mandaty. Jak jest naprawdę?

  Nowy most łączący centrum miasta z osiedlem Gądki wciąż nie został oddany do użytku i wzbudza wiele kontrowersji. Mieszkańcy nie zważając na znaki zakazujące poruszanie się przez nową przeprawę korzystają z niej skracając sobie drogę. W końcu pojawiła się w mediach społecznościowych informacja o wystawianych przez policjantów mandatach. Interwencję w tej sprawie podjął radny Jan Pierzchała, który wystąpił do burmistrza Jasła oraz komendanta KPP w Jaśle z pismem w tej sprawie.

 • W gminie Kołaczyce realizowane są ważne dla mieszkańców inwestycje

  Półmetek kadencji do dobry czas na podsumowanie samorządowych dokonań. Z burmistrzem Kołaczyc Stanisławem Żygłowiczem rozmawia Ilona Dziedzic

 • Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącym w Kołaczycach na rok szkolny 2021/2022

   

  Kończysz szkołę podstawową! Zapoznaj się z naszą ofertą, opracowaną z myślą właśnie o Tobie! Oprócz  sprawdzonych  form, mamy dla Ciebie  nowe rozwiązania!

 • Czy zabytkowy parowóz TKt48-102 wreszcie doczeka się renowacji?

   

  Od chwili, w której zabytkowa Lokomotywa TKt48-102 wróciła na swoje miejsce po kilkumiesięcznym pobycie w Chabówce, minął ponad rok. Można ją podziwiać ustawioną na bocznym torze naprzeciw byłego spichlerza. Od chwili, w której po raz ostatni ten pomnik historii kolejnictwa został poddany renowacji minęło już ponad dziesięć lat. Niestety, od marca ubiegłego roku wymagający interwencji parowóz wciąż czeka na remont.

 • Zdewastowali budynek Sekcji Eksploatacji w Jaśle. Trzech nieletnich za swoje czyny odpowie przez sądem

  Wczoraj tuż przed godziną 19. w Tarnowcu doszło do zniszczenia mienia. Trzech nieletnich w wieku 12 i 13 lat dokonało dewastacji budynku tzw. schroniska dla drogowców należącego do ISE w Jaśle. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

 • Przy ul. Kochanowskiego w Jaśle uruchomiono Punkt Szczepień Powszechnych

   

  Wczoraj rozpoczął działalność Punkt Szczepień Powszechnych przy ul. Kochanowskiego w Jaśle. Zaszczepiono już pierwszych chętnych. W dwóch gabinetach każdego dnia może zostać tutaj zaszczepionych aż 300 osób. Od kilku dni Punkt Szczepień Powszechnych funkcjonuje również w przychodni przy ul. Szopena. Na otwarcie wciąż czeka ten zorganizowany w budynku Jasielskiego Domu Kultury. Choć wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, władze miasta nie mogą doczekać się stosownej decyzji Narodowego Funduszu Zdrowia.

 • Polska 2050 Szymona Hołowni buduje struktury w powiecie jasielskim

   

  Z wyników sondażu opublikowanych dzisiaj na łamach internetowego serwisu dziennika „Rzeczpospolita” wynika, że Polska 2050 Szymona Hołowni może cieszyć się poparciem blisko 20 proc. wyborców. Oznacza to, że nowa siła na polskiej scenie politycznej plasuje się w tej materii jedynie za Prawem i Sprawiedliwością. Rosnąca popularność ruchu społeczno-politycznego sprawia, że jego struktury rozszerzają się na wiele regionów Polski, w tym również w na Podkarpaciu. Dzisiaj na płycie jasielskiego rynku liderzy polityczni Polski 2050 poinformowali o powołaniu do życia klubu Polski 2050 w Radzie Powiatu Jasielskiego. Jego przewodniczącym został radny Jan Urban.

 • Wizualizacja wnętrza gratis w DOMUS Jasło

   

  Szykując się do remontu łazienki, z reguły najwięcej czasu poświęcamy wyborowi płytek ceramicznych. Nic w tym dziwnego. To one bowiem nadają wnętrzu oczekiwanego przez nas charakteru. Spodziewany efekt można zobaczyć zanim przystąpimy do remontu. Taką możliwość daje swoim klientom DOMUS Jasło, gdzie projektant przygotowuje dla klientów darmową wizualizację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105