Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Ubezpieczenia – czy na pewno nie potrzebujesz?

Wyobraź sobie sytuację, w której jesteś sprawcą wypadku. Okazuje się, że osoba poszkodowana  zostaje sparaliżowana, a Ty, jako sprawca, musisz pokryć koszty jego leczenia i płacić mu rentę do końca życia. Czy jesteś na to przygotowany/-a finansowo?

A co w przypadku gdy Twoje dziecko podczas zabawy wybije szybę w domu sąsiada lub porysuje jego samochód? Czy jesteś w stanie pokryć ewentualne koszty naprawy?

W wyżej wymienionych przypadkach z pomocą przychodzą nam ubezpieczenia!

Ubezpieczenia chronią nas przed różnego rodzaju zdarzeniami losowymi. Zgodnie z ustawą, rozróżniamy dwa podstawowe typy ubezpieczeń:

 • ubezpieczenia majątkowe: ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC), autocasco (AC), ubezpieczenia domów i mieszkań, czy też ubezpieczenie rolne;
 • osobowe: swoim zakresem obejmują ochronę życia i zdrowia człowieka.

Ubezpieczenie komunikacyjne? Musimy je mieć, a dlaczego nie z dodatkowymi rabatami i prezentem?!

Osoby posiadające samochód lub innego rodzaju pojazd, zgodnie z panującymi przepisami, muszą posiadać obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne (OC).

Jeżeli w najbliższym czasie kończy Ci się polisa komunikacyjna zachęcamy do naszej Agencji Ubezpieczeniowej Jasło Ubezpieczenia – Partner Unilink S.A. zlokalizowej na ul. Lwowskiej 24H (budynek Kaufland), a także na ul. Kościuszki 36A.  Sprawdź z nami czy nie przepłacasz za swoje ubezpieczenie. Dodatkowo do polisy komunikacyjnej przygotowany jest prezent – niespodzianka.

Ubezpieczenie domu/mieszkania - czy wydamy na to majątek? Oczywiście, że nie!

Bez względu na to czy dopiero zaczynasz budowę domu czy już go posiadasz, warto zastanowić się nad zabezpieczeniem swojego dorobku przed zdarzeniami losowymi (zalanie, pożar, powódź, przepięcia, itd.)

Możesz zadać sobie pytanie: „mieszkam w bloku, więc po co mi ubezpieczenie?” A co w przypadku zalania sąsiada? - będziesz musiał/-a pokryć koszty remontu z własnej kieszeni.

Czy nie lepiej zabezpieczyć się przed takimi wypadkami? Koszt ubezpieczenia domu/mieszkania zaczyna się już od 50 zł/rok. Czy jest on duży? Proszę oceńcie to sami.

Ubezpieczenie na życie – naprawdę warto!

Wyobraź sobie sytuację, w której Ciebie może zabraknąć. Czy Twoi bliscy są wystarczająco zabezpieczeni na taką ewentualność? Ubezpieczenia życiowe zapewniają wypłatę świadczeń dla Ciebie oraz Twojej rodziny na wypadek różnych okoliczności życiowych, np. choroby, wypadku czy śmierci. Podejmij rozsądną decyzję i wybierz ubezpieczenie, które jest w pełni dobrane do Twoich potrzeb. Możesz je zawrzeć na dowolny czas lub bezterminowo, w każdej chwili możesz również z niego zrezygnować lub wybrać inny wariant.  Z nami wybierzesz najlepiej dopasowane ubezpieczenie dla Ciebie.

Wyjeżdżasz za granicę? Wykup polisę!

Bez względu na cel Twojego wyjazdu za granicę (praca lub turystyka) warto się dodatkowo ubezpieczyć. Karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) pokrywa tylko podstawowe usługi medyczne. Za część z nich, np. powrót do kraju, leczenie stomatologiczne, wizyty u specjalistów, pobyt w szpitalu itp. – w zależności od danego państwa, musimy sami zapłacić. Ubezpieczenie turystyczne pokryje koszty leczenia w danym kraju. W wielu przypadkach jego zakres obejmuje również leczenie w razie zachorowania na COVID-19.

Ubezpieczenie NNW szkolne

NNW szkolne to ubezpieczenie dostosowane zarówno do potrzeb uczniów, jak i pracowników placówki. Zapewnia ono wypłatę świadczenia w przypadku wystąpienia nieszczęśliwego wypadku skutkującego uszkodzeniem ciała lub śmiercią Ubezpieczonego. Działa ono przez cały rok! Jeśli wyjedziesz z dzieckiem na wakacje, podczas których złamie ono rękę, możesz ubiegać się o odszkodowanie właśnie z tytułu NNW szkolnego!

Ubezpieczenie indywidualne NNW dla uczniów już od 30 zł/rok.

Dlaczego powinieneś/-nnaś nas wybrać jako Agenta Ubezpieczeniowego ?

Tylko w Agencji Ubezpieczeniowej Jasło Ubezpieczenia – Partner Unilink S.A. znajdziesz ofertę ponad 40 ubezpieczycieli w jednym miejscu, zostaniesz obsłużona/y „od A do Z”, otrzymasz ofertę w pełni dobraną do Twoich potrzeb w najkorzystniejszej cenie! Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, profesjonalną obsługę oraz wiele gratisów! Przygotowaliśmy również liczne rabaty i sezonowe promocje.

Wspieramy lokalne działania i kluby sportowe m.in. JKS Czarnych Jasło, LKS Jasiołka Szebnie.

Pamiętaj!!!

Nie musisz wychodzić z domu, by zawrzeć ubezpieczenie. Możesz zrobić to zdalnie! Wystarczy, że skontaktujesz się z Agencją Ubezpieczeniową Jasło Ubezpieczenia – Partner Unilink S.A. Nasza placówka na ul. Lwowskiej 24H (budynek Kaufland) jest najdłużej otwartą placówką w powiecie jasielskim. Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-18:00, a w soboty 9:00-14:00.

Potrzebujesz wykupić ubezpieczenie w nocy? – dzwoń.

Zapraszamy!

Jasło Ubezpieczenia – Partner Unilink S.A.

Tel.: 570 44 11 00 / 570 94 11 00

e-mail: biuro@jasloubezpieczenia.pl

ul. Lwowska 24H (bud. Kaufland)

ul. Kościuszki 36A

38-200 Jasło

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 18.11.2020, 10:01
 • Uczniowie pozostają na nauce zdalnej. Rząd otwiera czasowo galerie handlowe

  Premier Mateusz Morawiecki na dzisiejszej konferencji prasowej poinformował o kontynuacji nauki w systemie zdalnym, jak również o tym, że od przyszłej soboty zostaną czasowo otwarte galerie handlowe w reżimie sanitarnym...

 • Czy wytrzymasz jeden dzień bez papierosa?

   

  W 1974 amerykański dziennikarz Lynn Smith rzucił wyzwanie swoim czytelnikom. Mieli nie palić papierosów przez jeden dzień, nagrodą było zdjęcie na okładce gazety Monticello Times. Trafiło na nią 300 osób. Ale przeszło 1500 osób podjęło się wyzwania. Amerykańskie Towarzystwo Walki z Rakiem zachęcone popularnością tej akcji ustanowiło 3 czwartek listopada Światowym Dniem Rzucania Palenia.

 • Pożar w sortowni odpadów. Zapaliła się maszyna do sortowania śmieci

  Strażacy od kilku godzin dogaszają pożar, który wybuchł około godziny 5. w jednej z hal w sortowni odpadów w Wolicy. Zapaliła się maszyna do rozdrabniania śmieci.

 • Czy ksiądz dopuścił się molestowania małoletnich w latach 80.? Sprawę bada prokuratura i kuria

  W mediach społecznościowych rozgorzała dyskusja na temat księdza, który w latach 80. ubiegłego wieku sprawował posługę w jednej z tarnobrzeskich parafii. Dziś kapłan jest proboszczem w parafii pod Jasłem. Dawni jego uczniowie wystosowali wobec duchownego poważne zarzuty dotyczące molestowania małoletnich dziewczynek. Kuria przeprowadziła wstępne dochodzenie kanoniczne. Sprawę zbada również przemyska prokuratura.

   

 • "W DPS w Foluszu żaden z mieszkańców nie zmarł z powodu Covid-19" – podkreśla dyrektor Adamski

  W Domu Pomocy Społecznej w Foluszu na obecną chwilę mieszka 229 pensjonariuszy. Na 170 zatrudnionych pracowników na ten moment gotowych do pracy jest 120, z czego 85 bezpośrednio pracuje z mieszkańcami domu. Jak w tych trudnych czasach pandemii koronawirusa walczy DPS w Foluszu? Z dyrektorem placówki Karolem Adamskim rozmawia Ilona Dziedzic.

 • Już dzisiaj otwarcie nowego sklepu Stokrotka w Tarnowcu!

   

  Miło nam poinformować o powstaniu nowej Stokrotki. W czwartek, 19 listopada, otwieramy nowo wybudowaną placówkę dla naszych klientów w Tarnowcu 411. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00-22.00 oraz w niedziele pracujące w godzinach od 8.00-20.00.

 • W przyszłym roku ruszy budowa nowego przedszkola

  W Kołaczycach przy szkole podstawowej powstanie nowe gminne przedszkole. Władze miasta uzyskały pozwolenie na budowę, a rada gminy wyraziła zgodę na finansowanie inwestycji i zaciągnięcie kredytu na ten cel. Wkrótce zostanie ogłoszony przetarg, a w przyszłym roku rozpoczną się prace budowlane. Inwestycja ma się zakończyć w 2022 r.

 • Ubezpieczenia – czy na pewno nie potrzebujesz?

   

  Wyobraź sobie sytuację, w której jesteś sprawcą wypadku. Okazuje się, że osoba poszkodowana  zostaje sparaliżowana, a Ty, jako sprawca, musisz pokryć koszty jego leczenia i płacić mu rentę do końca życia. Czy jesteś na to przygotowany/-a finansowo?

 • Nowy most na osiedlu Gądki niemal gotowy

   

  Budowa mostu na osiedlu Gądki dobiega końca. Z terenu budowy obiektu zniknął już ciężki sprzęt. Obecnie trwają prace wykończeniowe. Choć termin zakończenia inwestycji został wyznaczony na październik 2021 r. to już dzisiaj wiadomo, że stanie się to znacznie szybciej. Nie wiadomo jednak, od kiedy z mostu będą mogli korzystać kierowcy oraz piesi.

 • 6 miesięcy więzienia i prace społeczne dla sprawcy rozboju na piłkarzu Czarnych Jasło

   

  W miniony piątek, w Sądzie Rejonowym w Jaśle zapadł wyrok w sprawie jednego z mężczyzn oskarżonych o dokonanie rozboju na młodym zawodniku Czarnych Jasło. Arkadiusz W. przyznał się do zarzucanego mu czynu. Złożył też wniosek o dobrowolne podanie się karze.  Sąd skazał go na 6 miesięcy pozbawienia wolności i pracę na cele społeczne.

 • Obiad za pół ceny? Zamów i odbierz u „Wojtka”

   

  Bar mleczny u „Wojtka” przygotował dla swoich klientów specjalną promocję. Od dzisiaj do odwołania, każdego dnia serwuje on zestawy obiadowe za pół ceny! Wystarczy zamówić i odebrać dania w barze przy ul. 3 Maja 101.

 • Czy sektor kultury otrzyma wsparcie od rządu?

   

  Resort Kultury i Dziedzictwa Narodowego przygotował program wsparcia dla szeroko rozumianego sektora kultury. Rząd zamierza przeznaczyć na ten cel 400 mln zł. Fundusz Wsparcia Kultury budzi jednak spore kontrowersje. Wczoraj zapadła decyzja o wstrzymaniu wypłaty rekompensat za straty spowodowane ograniczeniami pandemicznymi. Lista 2064 beneficjentów ma zostać zweryfikowana. Znalazł się na niej między innymi Mateusz Mijal. Jaślanin miałby trzymać pomoc w wysokości 206 032 zł.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105