Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Uciekając wpadł pod samochód

66

Wczoraj na ul. Szkolnej na wysokości sklepu Biedronka młody mężczyzna usiłował ukraść alkohol. Jego występek zauważyła ekspedientka, która próbowała zatrzymać 17-latka. Ten jednak uciekł kobiecie z objęć wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu.

- Policjanci ustalili, że 17-latek bezpośrednio przed wypadkiem próbował ukraść w pobliskim sklepie alkohol, jednak został ujęty przez ekspedientkę. W pewnej chwili wyrwał się z rąk kobiety i szybko wybiegł ze sklepu. Uciekając wtargnął na drogę wprost przed nadjeżdżający samochód – poinformował podkom. Łukasz Gliwa, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 14.00 w Jaśle. 17-latek, który usiłował dokonać kradzieży miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. Kiedy wybiegł ze sklepu wyrywając się z objęć kobiety wpadł pod nadjeżdżający samochód marki Seat Altea, kierowany przez 65-letnią mieszkankę powiatu gorlickiego.

Kobieta jechała ul. Szkolną w kierunku ul. Mickiewicza. Próbowała hamować, jednak nie zdołała zatrzymać pojazdu. W wyniku zdarzenia jaślanin doznał obrażeń głowy. Trafił do jasielskiego szpitala, w którym pozostał na obserwacji na oddziale chirurgii. 65-latka nie doznała żadnych obrażeń.

17-latek odpowie za usiłowanie kradzieży oraz spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.

(icz)

Reklama

Komentarze: 62

Dodaj komentarz Widok:
0
@ turbo
dnia 10.05.2014, 11:44 · Zgłoś
udało by mu sie jak by nie auto :D
Odpowiedz
-2
@ dominik
dnia 06.03.2014, 19:49 · Zgłoś
san widziałem ten wypadek na oczy gdyrz przechodziłem tam wtedy
Odpowiedz
0
@ ciuciu
dnia 06.03.2014, 15:10 · Zgłoś
i cóz wielkiego napisali w komentarzach , troszeczke żartów , troszke refleksji , a i tAK nie wiemy o kogo chodzi wiec nie zrobilismy mu tym samym wielkiej krzywdy, a obronca sie wielki znalazł , pewnie taki sam jak ten złodziejaszek marny
Odpowiedz
-2
@ józek
dnia 05.03.2014, 15:35 · Zgłoś
Trzech facetów ( w tym dwóch policjantów) ledwie tego "szczyla" obezwładnili! Wiem bo wdziałem. Zresztą tam było dość dużo ludzi. Jak tak mają wyglądać akcje naszej dzielnej Policji to nie wyobrażam sobie zatrzymania prawdziwego przestępcy!!! Panie komendancie weź Pan się za szkolenie podległych Panu ludzi! Bo interweniować trzeba nie tylko w przypadku [...] w parku gdzie czasem nie trzeba nawet wychodzić z radiowozu!
Odpowiedz
0
@ zhaho
dnia 05.03.2014, 16:20 · Zgłoś
taka mała korekta, to nie tego "złodzieja" trzymali tylko jego znajomego w zasadzie bez powodu.
Odpowiedz
0
@ Beka
dnia 05.03.2014, 14:13 · Zgłoś
złodziej d:d:d:d::d
Odpowiedz
0
@ sikłor
dnia 05.03.2014, 13:07 · Zgłoś
[...] sie
Odpowiedz
6
@ zdziwiony
dnia 05.03.2014, 08:24 · Zgłoś
widocznie za mało wypił że się wyrwał z objęć ???
Odpowiedz
-5
@ xxxxxx2014
dnia 05.03.2014, 08:02 · Zgłoś
Ludzie po co tyle szumu dajcie mu spokój
Odpowiedz
-13
@ ktoś
dnia 05.03.2014, 07:30 · Zgłoś
Ludzie czepiacie się! może i ma 17 lat ale jakiś powód musiał mieć, że ukradł ten alkohol. wpadł pod samochód; ale mi też mecyje. mogę się założyć, że jakby nie miał 17 lat tylko 23-29 i nie ukradł [...] tylko np. batonika to nie było by tyle szumu. ile jest w jaśle i okolicach wypadków i potrąceń o których nie piszą; a mniej jest kradzieży? nie! tylko po prostu trzeba 17-latka obsmarować na portalach, które nie służą do tego! może był szantażowany? nikt tego nie wie! tylko on. a wy już się uspokójcie z tymi spamami bo to już jest chore co wy tu wyrabiacie!
Odpowiedz
11
@ jaślanka
dnia 05.03.2014, 00:18 · Zgłoś
17-letni [...] i alkohol?! do nauki i do różańca a nie za [...] się brać. Ale tak jeśli teraz bierze się za [...] to w wieku 20 będzie się musiał brać za łopatę.
Odpowiedz
1
@ Gustawo
dnia 04.03.2014, 23:53 · Zgłoś
i tak powstał czoka-pik
Odpowiedz
0
@ pinokio80
dnia 04.03.2014, 23:21 · Zgłoś
I co alkohol potrafi zrobić z człowieka...
Odpowiedz
6
@ aaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuu
dnia 04.03.2014, 23:20 · Zgłoś
Ten artykuł jest tak wspaniale napisany " po polskiemu", że jego autorowi radzę zmienić pracę - jedyne wyjście honorowe.
Odpowiedz
2
@ piona z fartem
dnia 04.03.2014, 22:48 · Zgłoś
wóda potęguje wstrzyki, pamiętam!
Odpowiedz
4
@ Hej
dnia 04.03.2014, 22:45 · Zgłoś
Brawo dla dziewczyn ze sklepu, jesteście super. [...]m po jednym [...] wydaje się że są jak bohaterowie głupawych gier komputerowych.
Odpowiedz
0
@ @gap
dnia 06.03.2014, 12:40 · Zgłoś
Tak brawa im się należą bo one goniły za [...]kiem a w tym czasie trzech innych złodziei wyszlo nie płacąć za towar brawa wielkie
Odpowiedz
1
@ mały
dnia 04.03.2014, 22:12 · Zgłoś
Jaki jest haj problem. Gościu chciał czacho[...] zakosić i tyle.
Odpowiedz
-7
@ swiadek zdrazenia
dnia 04.03.2014, 21:43 · Zgłoś
Widziałem to zdarzenie ;p po pierwsze to ekspedientki powinny wezwać ochrone a nie rzucac się na niego a on więcej uwazac a nie po pod auto leciec xd
Odpowiedz
1
@ ziomeczek
dnia 04.03.2014, 19:59 · Zgłoś
koleżka zdrowy i wesoły dochodzi do siebie ;p ludzie opanujcie sie po co tyle spamu robicie .. większosć to pewnie tylko tyle ma do roboty..
Odpowiedz
16
@ qq
dnia 04.03.2014, 19:49 · Zgłoś
gdyby Pani kierowca po nim przejechała, to dostała by mandat za "jazdę po [...]" ;]
Odpowiedz
2
@ [...]
dnia 04.03.2014, 18:01 · Zgłoś
Prosze o naglosnienie tej ciekawej historii w mediach bo to jest naprawde powazna sprawa i niesamowity wyczyn sprzedawczyni ona go objeła a on uciekł [...] jeden ha ha ha ha koniecznie musi to byc w mediach hit roku ha ha ha
Odpowiedz
-1
@ Tarzan-zan
dnia 04.03.2014, 19:17 · Zgłoś
"Chłopak do wzięcia" - kandydat do nowego sezonu serii :)
Odpowiedz
-2
@ [...]
dnia 04.03.2014, 22:36 · Zgłoś
Tak ha ha ha
Odpowiedz
2
@ ja17
dnia 04.03.2014, 17:24 · Zgłoś
jaka [...] śpiączka jak mi nic nie jest !!
Odpowiedz
-1
@ prooeoeo
dnia 04.03.2014, 17:01 · Zgłoś
kto to był wie ktoś ///??
Odpowiedz
0
@ a
dnia 05.03.2014, 15:52 · Zgłoś
na pewno nikt mądry
Odpowiedz
-12
@ SZ
dnia 04.03.2014, 16:10 · Zgłoś
Uwazajcie co piszecie , wieksząc z was nie ma pojecia o calej sytuacji , [...] wiecie i wieksząśći potraficie tylko stac jak kołki i patrzec na cale zdarzenie bez reakcji pomocy zdrówka dla chłopaka !
Odpowiedz
6
@ Tarzan-zan
dnia 04.03.2014, 16:53 · Zgłoś
A co mieli zrobić ??? :) złapać samochód i go trzymać jak w filmie HANCOCK ??? :) Albo jak superman go porwać do góry przed nadjeżdżającym autem :)

Oj ludzie ludzie... życie to nie film...
Odpowiedz
4
@ Zocha
dnia 04.03.2014, 16:57 · Zgłoś
No to się narobiło.W takim wieku to każdy ma pstro w glowie.
Odpowiedz
5
@ inout
dnia 04.03.2014, 22:16 · Zgłoś
czyli to byla wina ludzi ze ukradl i ze wleciał pod auto? to ludzie mu kazali tak zrobić? chłopak zwierzęciem nie jest, ma swój rozum a ze nie potrafi go uzywac to się pzrejechal, kilka razy mu się udało ale ... wszystko do czasu.
Odpowiedz
-1
@ Bodzio
dnia 05.03.2014, 13:25 · Zgłoś
Gdyby ukradł chleb to była by inna sprawa. Ale jak pusto pod kopułką to się potem leży pod samochodem i dobrze mu tak.
Odpowiedz
1
@ pozdro z keksa
dnia 04.03.2014, 15:15 · Zgłoś
a.lukasz je truskawki
Odpowiedz
11
@ ann
dnia 04.03.2014, 15:01 · Zgłoś
Nie dość, że na wysokości to jeszcze "na ulicy"...
a mnie głupio uczono, że "przy ulicy", cóż najwidoczniej nie nadążam za "nowopolszczyzną" ;)
Odpowiedz
-4
@ Tarzan-zan
dnia 04.03.2014, 16:51 · Zgłoś
Przy ulicy to jest WE FOSIE - albo np ZA PRZYSTANKIEM :) a NA ULICY to jest NA JEZDNI - jezdnia służy do jeżdżenia - jak sama nazwa wskazuje, a ulica... no w sumie nie wiem do czego... To pewnie samica ULA - UL i ULICA :) ładna para...
Odpowiedz
2
@ mieczysław
dnia 04.03.2014, 17:41 · Zgłoś
ulica - ulicznica
jezdnia - jezdniczyca?
Odpowiedz
3
@ a
dnia 05.03.2014, 15:50 · Zgłoś
Na wysokości sklepu Biedronka bo z dachu s[...]ł :D
Odpowiedz
-1
@ figo2000
dnia 04.03.2014, 14:58 · Zgłoś
widziałem to zdarzenie
Odpowiedz
5
@ harnaska
dnia 04.03.2014, 14:40 · Zgłoś
to już któryś raz z kolei!!! kiedyś jak byłam właśnie w tamtej biedronce na zakupach też jakiś chłopak próbował zwiać z butelką [...]. Chłopak zwiał ale butelke rozbił o drzwi które nie zdążyły się przed nim otworzyć :)
Odpowiedz
-2
@ Tarzan-zan
dnia 04.03.2014, 14:55 · Zgłoś
ale tu nie pisze że to było w biedronce tylko na wysokości sklepu biedronka...
Odpowiedz
-2
@ Tarzan-zan
dnia 04.03.2014, 19:14 · Zgłoś
Pewnie chodzi o ten sklepiko - bar na przeciwko Biedronki...
Odpowiedz
5
@ ksiądz Mateusz
dnia 04.03.2014, 14:02 · Zgłoś
Od 1 lipca przy drodze do gamratu zostanie otwarta nowa biedronka
Odpowiedz
6
@ ann
dnia 04.03.2014, 14:57 · Zgłoś
WOW!
Zakrawa na hot news :)
Odpowiedz
1
@ ksiądz Mateusz
dnia 04.03.2014, 15:14 · Zgłoś
Będą nowe miejsca pracy
Odpowiedz
-1
@ ksiądz Mateusz
dnia 04.03.2014, 18:15 · Zgłoś
Nie rozumiem skąd te minusy, ludzie powinni się cieszyć, że praca będzie
Odpowiedz
1
@ kolega
dnia 07.03.2014, 09:28 · Zgłoś
a gdzie dokładnie???
Odpowiedz
6
@ sikłor
dnia 04.03.2014, 13:22 · Zgłoś
wyrwał sie z objec hahaha]
Odpowiedz
74
@ DD
dnia 04.03.2014, 13:00 · Zgłoś
"W wyniku zdarzenia jaślanin doznał obrażeń głowy." Głowę to on miał spieprzoną jeszcze przed zdarzeniem.
Odpowiedz
57
@ haha
dnia 04.03.2014, 12:50 · Zgłoś
" Ten jednak uciekł kobiecie z objęć wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu." Brzmi jak romantyczna historia :D
Odpowiedz
-9
@ Tarzan-zan
dnia 04.03.2014, 14:53 · Zgłoś
Bo to jest bardzo romantyczne, ja nie mogę tylko odżałować tego rozbitego [...]... A swoją drogą - ekspedientka na pewno ma wyrzuty sumienia i następnym razem nie będzie tak łapczywie ścigać złodzieja...
Odpowiedz
7
@ pysiek
dnia 04.03.2014, 12:47 · Zgłoś
oj icz icz
Odpowiedz
6
@ mieczysław
dnia 04.03.2014, 12:32 · Zgłoś
kamikazeeeee
Odpowiedz
61
@ gosc
dnia 04.03.2014, 12:16 · Zgłoś
no i bardzo dobrze [...]. teraz pelno takich na jasle
Odpowiedz
-1
@ 123
dnia 10.03.2014, 19:27 · Zgłoś
Szkoda tylko, że przeżył..
Odpowiedz
72
@ śmiechu warte
dnia 04.03.2014, 12:09 · Zgłoś
Wyrwał się z objęć kobiety ;) hehehe
Odpowiedz
34
@ elf
dnia 04.03.2014, 14:33 · Zgłoś
wolał rzucić się pod koła samochodu niż być w objęciach ;)
Odpowiedz
91
@ puzon
dnia 04.03.2014, 11:56 · Zgłoś
został od razu ukarany:)
Odpowiedz
25
@ DJ Bobo
dnia 04.03.2014, 12:31 · Zgłoś
Otarł sie o smierc niczym Majkel w Italii ...
Odpowiedz
-34
@ Tarzan-zan
dnia 04.03.2014, 14:34 · Zgłoś
A jak by sobie mógł legalnie ten alkohol kupić to nic nikomu by się nie stało...
Odpowiedz
39
@ Tarzan-zan
dnia 04.03.2014, 14:35 · Zgłoś
A pytanie zasadnicze - czy butelka z alkoholem wyszła bez szwanku czy się rozbiła ??
Odpowiedz
24
@ do Tarzan
dnia 04.03.2014, 21:16 · Zgłoś
Butelka z tego co widziałem ocalała . Miałem już wychodzić z biedry a tu 3 kasjerki rzuciły się na tego typka , juz go prawie miały , ale jego kolega go odciągną , 3 s później pisk opon i krzyk koleżaneczek które były z nimi . TEn koleżka który go odciągną był tak samo wstawiony i zamiast pomagać kuzynowi to sapał do wszystkich gapiów i do tych którzy pomagali jego koleżce . Przed wejściem do biedronki widziałem jak ten " sapacz " s[...]ł po samochodach wychodząc z osiedla . Na szczęście policja go unieszkodliwiła przycierając jego [...] o asfalt :D .
Odpowiedz
-2
@ lol
dnia 05.03.2014, 20:56 · Zgłoś
były koleżanki
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.