Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Całe podium dla Jasła. Uczniowie Medyka najlepsi w ogólnopolskim konkursie

1

Ogromny sukces odnieśli słuchacze Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Jaśle podczas Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy i Umiejętności z Techniki Masażu, który odbył się w Branżowym Centrum Umiejętności w dziedzinie techniki masażu w Nowym Sączu.

__________ Fot. Archiwum prywatne

Uczestnicy z całej Polski rywalizowali w części teoretycznej oraz praktycznej, sprawdzając swoją wiedzę i umiejętności zawodowe przed komisją konkursową. Najlepsi okazali się reprezentanci jasielskiej szkoły, którzy nie pozostawili rywalom żadnych złudzeń, zajmując wszystkie miejsca na podium.

__________ Fot. Archiwum prywatne

Zwycięzcą turnieju został Mikołaj Wojdyła. Drugie miejsce wywalczyła Katarzyna Boroń, natomiast na trzeciej pozycji uplasowała się Diana Mruk.

Sukces indywidualny uczniów przełożył się również na wyróżnienie dla szkoły. Puchar dla placówki laureata pierwszego miejsca trafił do Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Jaśle.

Organizatorzy podkreślali wysoki poziom tegorocznej rywalizacji oraz profesjonalne przygotowanie uczestników. Turniej był okazją do zaprezentowania praktycznych umiejętności, wymiany doświadczeń oraz promocji kształcenia zawodowego w dziedzinie techniki masażu.

Osiągnięcie uczniów z Jasła jest jednym z największych sukcesów szkoły w ostatnim czasie i potwierdza wysoki poziom kształcenia przyszłych masażystów. Zdobycie całego podium w ogólnopolskiej rywalizacji to wynik, którym może pochwalić się niewiele placówek w kraju.

Red.

Reklama

Komentarze: 1

Dodaj komentarz Widok:
2
@ xdd
dnia 22.06.2026, 08:09 · Zgłoś
Brawo Mikołaj!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.