Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Ucz się praktycznie i zdobądź wymarzony zawód z ŻAKiem

Szkoła ŻAK w Jaśle od ponad dekady jest liderem w dziedzinie kształcenia zawodowego. Sprawdzona jakość oraz ciągłe dostosowywanie oferty do zmieniających się potrzeb i wymagań rynku pracy wciąż dają gwarancję dobrego wyboru. Zmieniamy się po to, aby sprostać Waszym oczekiwaniom. Teraz znajdziecie nas przy ul. Floriańskiej 17 w Jaśle.

ŻAK w ciągu ostatnich kilkunastu lat wywarł olbrzymi wpływ na lokalną społeczność, kształcąc mieszkańców Jasła i okolic, stawiając przy tym na praktyczny wymiar nauczania. W połączeniu z wysoko wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną słuchacze otrzymują gruntowne wykształcenie. Zwiększają tym samym swoją konkurencyjność na coraz bardziej wymagającym rynku pracy.

W szerokim wachlarzu specjalności oferowanych przez szkołę znajduje się wiele interesujących kierunków w ramach kształcenia jednorocznego. Marzysz o pracy grafika komputerowego? Nic prostszego. ŻAK to ma! Możliwości jest o wiele więcej. W ofercie znajdują się również takie kierunki jak: trener personalny z elementami fitness, konsultant ds. dietetyki, rejestratorka medyczna. Tym sposobem w ciągu zaledwie 10. miesięcy można zdobyć nowe kompetencje zawodowe. To doskonałe rozwiązanie dla osób które w szybkim czasie chcą zmienić profesję lub założyć własny biznes.

Niesłabnącym zainteresowaniem wciąż cieszą się kierunki w szkołach policealnych, takie jak: florysta, technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik usług kosmetycznych i asystent osoby niepełnosprawnej. Zdobycie tytułu zawodowego może okazać się kluczowym krokiem w drodze do zdobycia wymarzonej pracy.

To jednak nie wszystko. ŻAK oferuje także kształcenie w szkołach medycznych - technik masażysta i opiekun medyczny. Szkoła prowadzi również zapisy na Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe w ramach kierunku technik logistyk.

Zajęcia odbywają się w Szkle Podstawowej nr 2 w Jaśle (ul. Czackiego), Pracowniach Szkoły ŻAK (ul. Kościuszki) oraz budynku Podkarpackiej Szkoły Wyższej w Jaśle (ul. Na Kotlinę).

Więcej na temat oferty szkoły ŻAK w Jaśle można dowiedzieć się odwiedzając naszą siedzibę przy ul. Floriańskiej 17. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 17:00 oraz w soboty od 8:00 do 16:00.

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 15.01.2020, 11:30
 • Czy doszło do profanacji ludzkich szczątków?

   

  Odkrycie w styczniu kolejnych pochówków na terenie budowy nowego odcinka drogi wojewódzkiej 992 w Jaśle ponownie skomplikowało realizację inwestycji. Sytuacja wydaje się patowa. Stanowisko Komisji Rabinicznej ds. Cmentarzy jest jasne. Jej zdaniem prace prowadzone są na tzw. „nowej” części cmentarza żydowskiego. 

 • Zbierają podpisy poparcia dla Małgorzaty Kidawy - Błońskiej - kandydatki KO

  Dzisiaj na jasielskim rynku zbierane były podpisy poparcia dla Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, kandydatki Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich 2020. Do chwili obecnej do sztabu krajowego kandydatki z samego Jasła zebrano już 2500 podpisów.

 • „Pacjent czuje się dobrze. To typowa grypa”

  Stan zdrowia 71-letniego mężczyzny, który trafił wczoraj rano do jasielskiego szpitala poprawia się. Dyrekcja szpitala uspokaja, że u pacjenta nie stwierdzono żadnych objawów świadczących o zakażeniu koronawirusem...

 • Kolejne drzewa zniknęły z przestrzeni miejskiej

  Budowa ścieżki rowerowej mającej połączyć obiekty jasielskiego MOSiR-u z Ogrodem Jordana zbliża się ku końcowi. W piątek wycięto kolejne drzewa u zbiegu ulic Jagiełły i Słowackiego, wzdłuż których ma ona przebiegać. Rozczarowania nie kryją mieszkańcy, którzy w ubiegłym roku protestowali przeciwko wycince.

 • Przedszkole Miejskie nr 6 w Jaśle na ulicy Kopernika otwarte na dzieci i rodziców

   

  W sobotę 22 lutego 2020 r. odbył się dzień otwarty w Przedszkolu Miejskim nr 6 w Jaśle im. Pluszowego Misia, przy  ulicy Kopernika 8a w Jaśle. Była to doskonała okazja do zapoznania się z placówką oraz jej ofertą edukacyjną.

 • Przyjęto pacjenta z objawami grypy. Czy to koronawirus?

  Szpitalny Oddział Ratunkowy w Jaśle został zamknięty. Na drzwiach zamieszczono informację "Przejścia nie ma! Dezynfekcja". Dowiedzieliśmy się, że dzisiaj rano do szpitala przyjęto pacjenta z objawami grypy. Ludzie obawiają się, że może to być koronawirus. - Wszyscy chodzą w maseczka – informują nas Czytelnicy.

 • Jak w marcu zmieni się rozkład jazdy pociągów?

   

  Od 15 marca obowiązywał będzie nowy rozkład jazdy pociągów. Ze stacji Jasło ponownie dojedziemy np. do Gdyni. W planach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego nie znajdziemy jednak kolejnych połączeń w kierunku zachodnim, głównie do Stróż, o które w ostatnich miesiącach zabiegali samorządowcy.

 • „Takiej ignorancji się nie spodziewałam” – radna Wawro ostro o staroście

  Radna Ewa Wawro podczas ostatniej sesji rady powiatu powróciła do tematu dotyczącego tragicznego wypadku, do którego doszło podczas przywitania Nowego Roku na Górze Liwocz. Radna żądała od starosty jasielskiego wyjaśnień w sprawie organizacji i przebiegu imprezy plenerowej. Nie otrzymała jednak odpowiedzi na zadane pytania..

 • Kto wygrał konkurs na dyrektora I LO w Jaśle?

  Końcem stycznia br. zarząd powiatu ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego w Jaśle. Postępowanie konkursowe odbyło się w miniony wtorek. Do konkursu przystąpił tylko jeden kandydat, który jak wiemy z nieoficjalnych źródeł został wybrany na dyrektora szkoły. Pracę ma rozpocząć już w najbliższy poniedziałek.

 • Przedszkole Miejskie Nr 1 w Jaśle zaprasza!

   

  Dobra wiadomość dla wszystkich rodziców najmłodszych dzieci
  z Jasła i okolic. Trwa rekrutacja do Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Jaśle. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej placówki.

 • Sieklówka: Wiejski Ośrodek Zdrowia w fatalnym stanie. Czy przeniosą go do szkoły?

  Władze miasta Kołaczyc zaproponowały przeniesienie ośrodka zdrowia do budynku szkoły społecznej w Sieklówce. Koszt obecnej siedziby przekracza możliwości finansowe budżetu gminy. Mieszkańcy najpierw się zgodzili, później wycofali swoją aprobatę...

 • Chcą odwołać sołtysa Łask i Sobniowa

   

  Wójt Gminy Jasło zarządził przeprowadzenie głosowania w sprawie odwołania sołtysa wsi Łaski-Sobniów. To efekt wniosku złożonego przez Radę Sołecką na ręce Wojciecha Piękosia. Pismo podpisało blisko 100 mieszkańców wsi. Padają w nim poważne oskarżenia, którym jednak Mieczysław Baran stanowczo zaprzecza.

 • Jedz smacznie i tanio „U Wojtka”

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105