Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Upewnij się, że twoje auto jest sprawne. Sprawdzisz to w SKP „Łączność”

Egzamin ze sprawności samochodu to nie tylko formalna konieczność, potwierdzana adnotacją w dowodzie rejestracyjnym. Od tego, czy nasz pojazd jest sprawny technicznie zależy życie nasze oraz pozostałych użytkowników dróg. Dlatego też badanie stanu technicznego auta należy powierzyć doświadczonym diagnostom, dysponującym najnowocześniejszym sprzętem.

Większości kierowców Stacje Kontroli Pojazdów kojarzą się jedynie z koniecznością przeprowadzenia okresowego badania kontroli sprawności samochodu, którym, na co dzień docierają np. do pracy, jeżdżą na zakupy, czy też wykorzystują jako narzędzie w pracy. – Właściciel samochodu osobowego, dostawczego, motocykla, w zasadzie każdego pojazdu, który może poruszać się po drogach publicznych jest zobowiązany do tego, aby zgłosić się do stacji kontroli pojazdów na przegląd okresowy. To oczywiste i niepodlegające dyskusji w obliczu obowiązujących przepisów. Pamiętajmy jednak, że do tego obowiązku nie możemy podchodzić lekceważąco. Od tego, czy poruszamy się sprawnym pojazdem zależy przecież nie tylko nasze zdrowie i życie, lecz również innych użytkowników dróg. Dlatego też, nawet, gdy termin badania przypada za kilka miesięcy, w przypadku nawet najmniejszych wątpliwości warto sprawdzić stan techniczny auta. Na przykład geometrię zawieszenia po nawet drobnej naprawie, czy też ustawienie świateł przed okresem jesienno – zimowym – przekonuje Zbigniew Gadzała, diagnosta i właściciel Stacji Kontroli Pojazdów „Łączność” w Jaśle.   

SKP „Łączność” posiada dwie stacje diagnostyczne w Jaśle. Pierwszą jest stacja przy ul. Towarowej 35. Drugą zaś, oddana przed kilkoma miesiącami do użytku stacja przy ul. Piłsudskiego 55a. Wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt umożliwia przeprowadzenie geometrii zawieszenia w technologii 4D, również badanie hamulców w samochodach z napędem 4x4. Stacja dostosowana jest także do wykonywania pełnych badań diagnostycznych motocykli. Najnowocześniejsze urządzenia dają gwarancję profesjonalnie przeprowadzonego badania stanu technicznego wszystkich pojazdów do 3,5 t.

W SKP „Łączność” każdy kierowca z łatwością może również sprawdzić stan techniczny samochodu przed jego zakupem. Koszt takiego badania jest nieporównywalnie niższy od ceny, jaką musimy zapłacić za kilkuletnie, używane auto. Lepiej mieć zatem pewność, że samochód nadaje się do jazdy, niż potem żałować, że pojazd nie został dokładnie sprawdzony. Stacje zachęcają również swoich klientów do tego, aby zadbali o bezpieczeństwo sprawdzając stan techniczny auta przed urlopem, co często związane jest z koniecznością pokonania setek, a nawet tysięcy kilometrów. Dla klientów SKP "Łączność" przy każdym badaniu technicznym atrakcyjny prezent gratis!

Stacje zapraszają od poniedziałku do piątku w godz. 6:30 – 20:30 oraz w soboty w godz. 7:00 – 14:00. Masz pytania? Zadzwoń - tel. 605 252 375.

Więcej o SKP "Łączność", ofercie i promocjach dowiesz się tutaj > facebook.com/SKPLacznosc 

SKP "Łączność" 
ul. Piłsudskiego 55a
ul. Towarowa 35

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 12.10.2020, 08:28
 • Jasielscy policjanci obchodzą dzisiaj swoje święto

   

  W Jaśle odbyły się dzisiaj powiatowe obchody Święta Policji. Miejscem uroczystego apelu był plac przy nowej siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Symboliczny klucz do nowo powstałego budynku odebrał Komendant Powiatowy Policji w Jaśle insp. Robert Wróbel. Wydarzeniu, tradycyjnie towarzyszyło wręczenie funkcjonariuszom jasielskiej jednostki aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne.

 • Minister Andrzej Adamczyk z wizytą w Przysiekach i Desznicy. Poświęcono zmodernizowany przed kilkoma miesiącami odcinek DK28

   

  Po upływie dziewięciu miesięcy od oddania do użytku zmodernizowanego odcinka DK28 Siepietnica – Trzcinica, dokonano jego poświęcenia. Do Przysiek zawitał szef resortu infrastruktury Adam Adamczyk. Padły zapowiedzi kierowania kolejnych rządowych środków na realizację inwestycji infrastrukturalnych na terenie powiatu jasielskiego.

 • W Trzcinicy powstanie centrum kultury?

  Radni powiatowi większością głosów przyjęli uchwałę w sprawie przystąpienia i zabezpieczenia środków finansowych na realizację zadań inwestycyjnych w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład. Wśród wielu inwestycji zaplanowano do realizacji budowę Regionalnego Centrum Kultury Trzcinica Park.

 • Jarosław Pękala odwołany z funkcji. Rada Gminy Tarnowiec ma nowego przewodniczącego

  Podczas dzisiejszej sesji Rady Gminy Tarnowiec przeprowadzono głosowanie w sprawie odwołania Jarosława Pękali z funkcji przewodniczącego organu uchwałodawczego. Wniosek złożony przez grupę radnych uzyskał 9 głosów poparcia. Sześciu radnych głosowało przeciwko odwołaniu przewodniczącego. Od dzisiaj pracami rady kierować będzie Michał Dłuski.

 • Zamawiaj domowe obiady u "Wojtka" w obniżonych cenach!

   

  Bar mleczny u „Wojtka” nie przestaje myśleć o swoich klientach. Dlatego też, wciąż obowiązują nowe, obniżone ceny dań przy odbiorze osobistym oraz na dowóz! Pyszne potrawy kuchni domowej z łatwością można zamówić on-line lub w barze przy ul. 3 Maja 101. 

 • Budowa oddziału psychiatrycznego z poradniami coraz bliżej

  Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego w Jaśle ogłosiła przetarg na pierwszy etap rozbudowy lecznicy o oddział psychiatryczny z poradniami. W ramach tych prac powstanie budynek do kondygnacji pierwszego piętra. Zadanie oszacowano na blisko 15 mln zł.

 • Czy to koniec marzeń o linii kolejowej nr 166 Dębica – Jasło?

   

  Temat budowy nowej linii kolejowej, która miałaby połączyć Dębicę z Jasłem, w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy stał się dla lokalnych polityków i samorządowców jedną z głównych obietnic, jaką  raczyli oni mieszkańców Jasła i okolic. O realizację projektu w ramach rządowego programu „Kolej +” wnioskował Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego. Okazuje się jednak, że wnioskodawca nie jest w stanie zadeklarować finansowania prac w ramach planowanej inwestycji.  

 • Zdaniem starosty, nowe płatne strefy parkowania nie poprawią rotacji pojazdów

  Wiosną br. Rada Miejska w Jaśle zdecydowała się na zwiększenie wysokości opłaty za parkowanie w płatnej strefie. Co więcej płatną strefą objęła nowe lokalizacje. Do tej pory jednak na wielu ulicach parkowanie nadal jest bezpłatne. Miasto czeka na zatwierdzenie zaproponowanych zmian organizacji ruchu a starosta zajął stanowisko w tej sprawie.

 • Szukasz materiałów instalacyjnych lub chcesz wymienić piec? Jest JANDRO

   

  Już jutro otwarcie nowego sklepu w Jaśle z instalacją grzewczą i sanitarną. JANDRO zaprasza zarówno klientów detalicznych jak również wykonawców, którzy mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy. Sklep mieści się przy ul. Modrzejewskiego 10.

 • Czy w "małej Czwórce" powstanie miejski żłobek?

  Wracamy do tematu utworzenia miejskiego żłobka na terenie Jasła. Wczoraj radni miejscy zabezpieczyli 113 tys. zł na rozpoczęcie działań związanych z tym zadaniem. Najpierw, zanim zostanie wybrany jeden z proponowanych wariantów realizacji tego przedsięwzięcia, powstanie opracowanie, które dokładnie pokaże ich zalety i wady..

 • Jacek Jaworek podejrzewany o dokonanie potrójnego morderstwa poszukiwany listem gończym

  52-latek jest podejrzany o dokonanie potrójnego zabójstwa w Borowcach. Wszystkie osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KWP w Katowicach tel. 798031306, Komendą Miejską Policji w Częstochowie tel. 47 858 1255 lub 112.

 • Czy chcesz cieszyć się i zachwycać swoim ogrodem po zmroku?

   

  Ogród jest doskonałym miejscem, gdzie spędzamy wolny czas. Ważnym więc elementem w ogrodzie jest OŚWIETLENIE!
  Dobrze dobrane i rozmieszczone oświetlenie daje szansę na uzyskanie równowagi pomiędzy dobrą widocznością, a spędzeniem ciepłego wieczoru w klimatycznym świetle.

 • ESSA! Robotyk! Essa reszta! Nowy Ty w ZS3 – biegiem póki są miejsca – Zespół Szkół nr 3 w Jaśle „CHEMIK&rdqu

   

  TECHNIK ANALITYK to elitarny i ponadczasowy zawód. W skali kraju w tym zawodzie kształci się zaledwie kilkuset uczniów. Absolwenci tego zawodu są bardzo poszukiwani przez pracodawców w kraju jak i zagranicą ze względu na duże umiejętności praktyczne, gdyż w ramach kształcenia spędzają wiele godzin w laboratorium.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105