Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Upewnij się, że twoje auto jest sprawne. Sprawdzisz to w SKP „Łączność”

Egzamin ze sprawności samochodu to nie tylko formalna konieczność, potwierdzana adnotacją w dowodzie rejestracyjnym. Od tego, czy nasz pojazd jest sprawny technicznie zależy życie nasze oraz pozostałych użytkowników dróg. Dlatego też badanie stanu technicznego auta należy powierzyć doświadczonym diagnostom, dysponującym najnowocześniejszym sprzętem.

Większości kierowców Stacje Kontroli Pojazdów kojarzą się jedynie z koniecznością przeprowadzenia okresowego badania kontroli sprawności samochodu, którym, na co dzień docierają np. do pracy, jeżdżą na zakupy, czy też wykorzystują jako narzędzie w pracy. – Właściciel samochodu osobowego, dostawczego, motocykla, w zasadzie każdego pojazdu, który może poruszać się po drogach publicznych jest zobowiązany do tego, aby zgłosić się do stacji kontroli pojazdów na przegląd okresowy. To oczywiste i niepodlegające dyskusji w obliczu obowiązujących przepisów. Pamiętajmy jednak, że do tego obowiązku nie możemy podchodzić lekceważąco. Od tego, czy poruszamy się sprawnym pojazdem zależy przecież nie tylko nasze zdrowie i życie, lecz również innych użytkowników dróg. Dlatego też, nawet, gdy termin badania przypada za kilka miesięcy, w przypadku nawet najmniejszych wątpliwości warto sprawdzić stan techniczny auta. Na przykład geometrię zawieszenia po nawet drobnej naprawie, czy też ustawienie świateł przed okresem jesienno – zimowym – przekonuje Zbigniew Gadzała, diagnosta i właściciel Stacji Kontroli Pojazdów „Łączność” w Jaśle.   

SKP „Łączność” posiada dwie stacje diagnostyczne w Jaśle. Pierwszą jest stacja przy ul. Towarowej 35. Drugą zaś, oddana przed kilkoma miesiącami do użytku stacja przy ul. Piłsudskiego 55a. Wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt umożliwia przeprowadzenie geometrii zawieszenia w technologii 4D, również badanie hamulców w samochodach z napędem 4x4. Stacja dostosowana jest także do wykonywania pełnych badań diagnostycznych motocykli. Najnowocześniejsze urządzenia dają gwarancję profesjonalnie przeprowadzonego badania stanu technicznego wszystkich pojazdów do 3,5 t.

W SKP „Łączność” każdy kierowca z łatwością może również sprawdzić stan techniczny samochodu przed jego zakupem. Koszt takiego badania jest nieporównywalnie niższy od ceny, jaką musimy zapłacić za kilkuletnie, używane auto. Lepiej mieć zatem pewność, że samochód nadaje się do jazdy, niż potem żałować, że pojazd nie został dokładnie sprawdzony. Stacje zachęcają również swoich klientów do tego, aby zadbali o bezpieczeństwo sprawdzając stan techniczny auta przed urlopem, co często związane jest z koniecznością pokonania setek, a nawet tysięcy kilometrów. Dla klientów SKP "Łączność" przy każdym badaniu technicznym atrakcyjny prezent gratis!

Stacje zapraszają od poniedziałku do piątku w godz. 6:30 – 20:30 oraz w soboty w godz. 7:00 – 14:00. Masz pytania? Zadzwoń - tel. 605 252 375.

Więcej o SKP "Łączność", ofercie i promocjach dowiesz się tutaj > facebook.com/SKPLacznosc 

SKP "Łączność" 
ul. Piłsudskiego 55a
ul. Towarowa 35

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 12.10.2020, 08:28
 • Zakochaj się w.... Jaśle. W niedzielę o 8.30 w TVP1

  Tomasz Bednarek z programu Zakochaj się w Polsce nie tak dawno opowiadał o pobycie w Lublinie, Warszawskiej Woli i Sochaczewie. W nowym odcinku programu przedstawione zostanie Jasło. Program będzie można obejrzeć już w najbliższą niedzielę na kanale TVP1.

 • Kolejki do punktu drive-thru

  Od tygodnia do punktu mobilnego drive-thru przy jasielskim szpitalu ustawia się długi sznur samochodów. - W piątek o 11.30 byłem pięćdziesiąty, a za mną było jeszcze piętnaście samochodów – mówi nam mieszkaniec Jasła. Dzisiaj kolejka do punktu pobrań sięgała aż do wjazdu na teren szpitala. Niektórzy zmuszeni byli czekać na drodze krajowej nr 28.

 • Szkoła Podstawowa nr 12 ma supernowoczesną pracownię językową

   

  Nowoczesne technologie doskonale służą nauczaniu. Nic więc dziwnego, że w szkołach pojawia się coraz więcej pracowni naszpikowanych nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu dzieci i młodzież mogą uczyć się w najlepszych możliwych warunkach. Taką pracownią, będącą główną nagrodą ostatniej edycji Jasielskiej Ligi Naukowej z LOTOSEM od niedawna może pochwalić się SP nr 12. Dzisiaj została ona oficjalnie zaprezentowana.

 • Na czym polegają badania psychologiczne kierowców i operatorów?

   

  Badania psychologiczne kierowców i operatorów pozwalają na określenie sprawności psychomotorycznej, a także analizę procesów poznawczych. Badania psychotechniczne są wykonywane zarówno z zakresu medycyny pracy, jak i psychologii transportu.

 • Odszedł na wieczny spoczynek. Wójt Jan Czubik zmagał się z chorobą nowotworową

  Jan Czubik, wójt gminy Tarnowiec odszedł w wieku 72 lat. O 2 w nocy zmarł po ciężkiej chorobie. Gminą zarządzał od 6 lat. W najbliższą niedzielę odbędzie się jego ostatnie pożegnanie.

 • Malutki Kacperek potrzebuje pomocy. Zmaga się z wadą serca i rozszczepem podniebienia

  Kacperek przebył już dwie operacje, ale to nie koniec jego wizyt w szpitalu. Jego leczenie oraz rehabilitacja są bardzo kosztowne i przewyższają możliwości finansowe rodziny zastępczej, w której wychowuje się dziecko...

 • Zespół podjął decyzję o niedopuszczeniu trzech projektów do głosowania. Będą odwołania?

  Do Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r. zgłoszonych zostało osiem projektów. Wszystkie zostały poddane ocenie merytorycznej. Zespół oceniający uznał, że trzy z nich nie mogą zostać dopuszczone do głosowania...

 • Rolnicy rozpoczęli protest w centrum Warszawy. Idą pod Sejm

  Dzisiaj rolnicy z całej Polski zjechali się do Warszawy, aby po raz kolejny wyrazić swój sprzeciw wobec nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt. Po odmówionej modlitwie i odśpiewanej „Rocie”, podzieleni na sześć grup udali się w kierunku Sejmu.

 • Weź udział w konkursie! Wygraj bilety na „Wielkie monologi w wykonaniu Jerzego Treli” WYNIKI!

   

  Wspólnie z Jasielskim Domem Kultury przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich miłośników teatru. Do wygrania są 4 bilety na „Wielkie monologi” w wykonaniu Jerzego Treli, które na deskach sceny JDK będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę. Czekamy na prawidłowe odpowiedzi na pytanie konkursowe.

 • Rolnicy jadą do Warszawy. Będą protestować

  - Poprawki nas nie interesują. Chcemy zajmować się tym co robili nasi dziadkowie i ojcowie – mówi rolnik z powiatu jasielskiego. Grupa trzydziestoosobowa z powiatu jasielskiego, Gorlic i Krosna jedzie do Warszawy na ogólnopolski protest rolników. Mówią stanowcze "nie" nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt.

 • Wstrzymano przyjęcia planowe pacjentów na dwóch oddziałach

  Czterech lekarzy oraz pracownicy administracyjni Szpitala Specjalistycznego w Jaśle są zakażeni koronawirusem. Obecnie wstrzymano przyjęcia planowe pacjentów na oddziały wewnętrzny i geriatryczny.

 • Upewnij się, że twoje auto jest sprawne. Sprawdzisz to w SKP „Łączność”

   

  Egzamin ze sprawności samochodu to nie tylko formalna konieczność, potwierdzana adnotacją w dowodzie rejestracyjnym. Od tego, czy nasz pojazd jest sprawny technicznie zależy życie nasze oraz pozostałych użytkowników dróg. Dlatego też badanie stanu technicznego auta należy powierzyć doświadczonym diagnostom, dysponującym najnowocześniejszym sprzętem.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105